Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
AHojky ORmi, co vím tka plno holek jezdili pro obleky do Polska
Odpovědět
Profilova fotka
Romí 4000€??? to máš 100 000,- a to mi teda připadá sakra hodně...možná si se upsala o nulu co? A za fotečky se zlobit nebudeme...až bude nálada,tak nám je sem dáš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ježiši, tak to se teda omlouvám,protože to mě vážně ujela ruka :-D Pardon holky. Ale domnívám se,že tak mi to říkal i Pavel a mě to bylo nějaké divné :-| On se přeřekl a je přepsala :-D Takže to bude určitě 40 Eur,sory ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak jsem také kukám :-) nějaký slečna založila diskuzi duben 2010, tak jsem já psala, ať se přidá k nám, tak třeba dorazí :-) Luci, já bych si raději do toho salonu zavolala předem, dnes jsem zrovna do jednoho volala a paní mně řekla, že v sobotu si k ní choděj ty slečny, které mají zkoušení již vybraných šatů a že je to pouze pro ně, nebo že si musím objenat na nějakou hodinu..ale třeba je to u vás jinak.. a taky jsem slyšela, že dost holek si jezdí kupovat šaty do polska..nevím, žádný jsem neviděla, tak nemohu posoudit..nebo viděla a nevím to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, tak to já pojedu pro oblek s váma :-D :-D to je krásná cena !
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, já bych se ještě tak neradovala. Protože se mi tomu nějak nechce věřit,ale zase na druhou stranu,jak se říká:"Na každém šprochu pravdy trochu",že jo?A ne všechno je v zahraničí drahé,že?Vím,že hodně se jezdí nakupovat hadry i do Londýna,ale to už je dost z ruky :-D Prý je tam taky moc levno na takové věci. Musím říct Pavlovi,ať mi dá odkaz a kuknu taky na to a pak, kdyžtak dám vědět Zuzi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, já už jsem do tohodle salonu psala ohledně objednávání a prý se objednávat nemusím. Že je jedno kdy přifrčím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, všude to mají asi jinak,ale já musím říci,že jsem byla asi v 6 salonech, kde jsem se předem neobjednávala a ani v jednom mě neřekli, že na mě nemají čas, že mám přijít jindy a že se musím objednat.
Odpovědět
Profilova fotka
tak nikde nás určitě neodmítnou, ale jak jsem byla nenahlášeně v tom druhém salonu, tak jsem musela čekat, protože na tu hodinu, co jsem tam přišla byla objednaná jiná slečna..ale to se dá vydržet. jinak zítra se pojedu podívat na ty šaty, jak mám v albu..tak jsem zvědavá, ale moc od toho nečekám. někdy třeba příští týden se pojedu podívat ještě do hradce králové, tam je větší výběr, tak snad už něco vyberu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, člověk, když není v očekávání, tak to pak mnohdy dopadne o to lépe, něž když se člověk těší. Znáš to? Takže teď, když si říkáš,že to možná nebude žádná sláva,tak to bude určitě o to lepší a budeš velmi mile překvapena,kolik šatů ti hezky padne. Uvidíš? ;-) Držím palečky a hlavně nezapomeň foťák a pak se hned pochlub. Lucce už se to taky krátí :-) Jsem zvadává na vás na obě a vlastně na obě tři i na Kačku :-D papa zítra
Odpovědět
Ahoj holky, našla jsem téma Duben 2010. S přítelem bychom chtěli datum 24.04., tak snad nám výjde. Zajednat si ho můžeme až přesně 6 měsíců předem. Jediné co mám zajištěno jsou šaty. S restaurací váháme, ani nevíme jestli vůbec bude náš termín volný. V kolik hodin plánujete obřad? Já bych ráda 11:00, skočila s rodiči a se svědky na oběd. Potom bychom se jeli vyfotit a na večer to rozjedeme s kamarády. Zdravím a určitě se za vámi staví :-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Romí to jsme asi všechny zvědavé.... :-) a já jsem hlavně už nedočkavá. Kakaovko,moc tě mezi náma vítám. Já má stejný termín jako ty. A svatbičku budeme mít ve 12 hodin, pak nějaké focení, hostina a pak si nás fotograf znovu vytáhne na ty pěkné fotečky,aby se tam svatebčané nenudili. A pak zpět na hostinu. A jaké pak máš vybrané šatičky? Šup s fotečkama do albíčka ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojda všem a vítám novou dubnovou nevěstu, já mám obřad taky v 11 hodin, ale raději bych trochu dýl, ale bohužel to nešlo..tak ráno musím vstávat dřív :-))) ale já jsem zvyklá:-) no, on je spíš člověk tak nervozní a plný očekávání, že tomu spánku asi moc nedá..uvidíme. dneska se jedu podívat na šaty, ale myslím si, že zkoušet tam bubu asi jen dvoje..tak jsem zvědavá. mám tam být až ve 4. v tom městečku je ještě jeden salon, to má paní zřejmě doma a dělá to po práci, páč tam je až od 4 do 7. píše tam ale, že je potřeba se objednat, tak uvidíme..ještě bych se chtěla jet podívat do toho salonu, jak jsem vám posílala ten odkaz webovek, tam bylo dost šatů a hlavně psali, že mají pobočky asi na 4 místech, takže šaty si mezi sebou můžou půjčit..tak večer dám vědět :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte dievčatá náhodou sem pozerám i ja mám termín v apríli 2010 ;-) . Sam rada a teším ma, že nás je toľko:-)).
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jenny, vítám tě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky a jak se to teda dělá, když bych si náhodou chtěla šaty objednat z té číny? jsem asi tele, ale nevím :-D a kolik stojí a kolik stojí doprava? našla jsem sice jednu diskuzi, ale nějak jsem to v ní nenašla..spíš se tam jen dohadují :-D tak třeba mně poradíte vy..
Odpovědět
Zuzi,no na ebay si nandeš šatičky,koukneš jestli je to dobrý prodejce a pak to jen zaplatíš a čekáš...holky hodně objednávají od asapa ti hodím odkaz http://stores.shop.ebay.co.uk/Landybr... Ale ušijí ti i jiné,ale to nevím jak se ceny pohybjí,když si enhcáš šít podle obrázku.Ale myslím,že max jak půjčovné
Odpovědět
Tak sjem právě zjistila,že náš termín nevypsali,tak musím vyzjišťovat,kolik budou chtít za obřad jindy :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, díky, ale abych řekla pravdu, tak tomu moc nerozumím..no, nejdřiv omrknu salony a uvidíme..asi je to pro mě ale blbost kupovat, protože podle těch mír,co tam mají, tak bych nahoře potřebovala asi o 3 velikosti větší šaty než přes pas..hmm..tak to bude ještě zajímavý. a jak vám nevypsali termín, to se neoddává každý víkend? tak doufám, že to u nás nebude problém, já byla na matrice a paní si to napsala jen na kus papíru :-)
Odpovědět
Zuzi neoddává.Dokonce v dubnu vynechali snad jen naši sobotu. Ale tak si tisícovku připlatíme. ;-) Zuzi,co konkrétně nechápeš.R8da vysvětlím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím, že dnes jste se trošku více rozepsali, tak jsem měla co dočítát. Ale už to mám přečteno. Zdravím nové "dubňačky", taky mě těší :-). My máme obřad na 11 hod. Luci včera jsem přehlédla ten tvůj dotaz na šaty,ale byla jsem vážně kaput. Dnes jsem sice taky,ale je to o trošku lepší. A zítra už snad bude v práci den normální a přijedu brzy. Už teď se těším na víkend :-D Řekla bych, že ta sobota není moc šťastný den na zkoušku a taky bych řekla,že v září je asi nejvíce svateb stejně možná jako v dubnu,protože už není ani horko, ale ještě ani zima, takže si netroufám říci, kolik šatů budou mít rozpůjčovaných. Ale Katka měla super nápad - zkus tam zavolat a zjistíš to ;-) Holky,už jsem měla snahu vám nafotit ty nové věcičky,ale baterka na foťáku je vybitá,takže chviličku ztrpení,než se to nabije,ale dnes je tam určitě dám. Už to mám na zemi naaranžované, tak zbývá jen to nafotit :-) kakaovka - šup se šatičkama do albíčka,ať se můžem kochat tou krásou.
Odpovědět
Profilova fotka
Už to mám nafocené. Stáhnu to, zmenším a máte to tam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak já zmenšovala do teď a máte to tam..tak jukněte :-)
Odpovědět
Zuzi tak moc s emi líbí an tobě ty šatky co s elíbí tobě a ty předtím ;-) x-) Ty první dvoje jsou takové obyč :-)
Odpovědět
Romi supr věcičky.Vývazky pro rodiče fakt supr x-) A tu zapékací misku mám doma taky :-D ALe já v ní peču :-D Ale koukám je multifunkční ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, mně se líbí ty předposlední a poslední :-) Katy, já tu zapékací mísu využiji teď na dekoraci a pak v ní budu taky péct. Tu výzdobu,co mám sice namyšlenou je v trošku jiné mísy (o něco vyšší).Tato je takový plytší,ale snad to nebude vadit ;-) Uvidíme?A říkala jsem si, že místo vody by do ní mohly příjít ty vodní perly, aby se voda při převozu z květinářství nevylila :-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... Já doufám,že na tohle budu moci mít snad tuto misku, co myslíte holky? Táto výzodba se mi líbí, ale zas až tak nan í netrvám, kdyby mi třeba pak v květinářství nabídly něco jiného. Ale přijde mi to jednoduché, hezké a snad by to nemuselo být ani tak nákladné? :-|
Odpovědět
Romi myslím,že by to šlo,prostě ty kaly by na tom byly víc položené na ty vodní perly,ale myslím,že to bdue ještě hezčí než jak máš ten obrízek.
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo, fakt chválím, vývazky jsou úžasný!!! misky jsou pěkné, nějak to vymyslíš, jinak já už jsem si ty vodní perly koupila..červené a průhledné. no, šatičky nejlepší ty poslední - ve skutečnosti jsem si je zkoušela jako první. ty předposlední mně dělají břicho jako těhotné.. ještě ale k těm šatičkám přiděláme kdyžtak nějaká třeba jen tylová ramínka..
Odpovědět
Zuzi,tak to je dobře,že jsi spokojená ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?