Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě to dobře dopadne,však jste jediní,kteří zaplatili zálohu a s tím 16.9. to sedí,právě jsme si měli volat 17 jestli tu zálohu zaplatí....A v těch účetních knihách to oni najdou,pokud budou chtít,vím to,protože jsem účetní...Tak držím palečky. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobře to dopadlo, jupííí :-D Jsem ráda, všechno se nakonec vysvětlili,ale velký dík a poděkování patří tobě Marti!!!Moc děkuji. Protože nebýt tebe,tak jsme to mohli zjistit až mnohem později a mohlo být hůře. Naštěstí to dobře dopadlo,ale je dobré si raděj všechno ještě jednou ověřit. Takže v co nejbližší době zajdem i do kostela, obvoláme muzikanty a fotografa,ale od nich žádné potvrzení nemám.Snad jsme si už tu "smůlu",tak trošku vybrali a už se to opakovat nebude ;-) I když můj přítel byl naprosto v klidu a věřil,že se to v dobré pro nás obrátí,tak já jsem teda měla strach. Chybu udělali oni, pan majitel nepředal paní provozní informace a došlo k omylu, za který se omluvili a uvedli vše na pravou míru.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak já už jsem u našich a musím vám sem taky něco písnout. právě jsem se probudila všichni ještě spí,tak já si udělám svačinu a pak se vrhnu do města. Romí, je moooc dobře,že jste to takhle vyřešili a správně se to vyřešilo. Nás tohle bude čekat po novém roce,ale snad to bude v pohodě. Včera jsem pozvala mojí dobrou kamarádku s přítelem na svatbičku a ještě jednoho kamaráda, tak jsem moc ráda,že je další radost hotová. Možná když půjdu do města tak se zastavím ve květinářství kvůli kytkám jen tak se zeptat kdy by se měli objednávat....za zeptání nic nedám. Tak se holky mějte jdu na tu snídani a určo ještě nakouknu. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem byla u květinářky a prý stačí kytičky objednat tak 14dni nebo měsíc dopředu. Záleží jak se nám bude chtít. takže u nás to vidím tak na začátku března...to víte to jsme my rychlíci který to chtěj mít vše co nejdřív zařízený :-) . ale paní byla výborná, věděla o čem mluví a i radila. Prý ty kaly s fréziaema jsou dobrá volba, že frézie budou na jaře zrovna normálně kvíct,tak prý ani nebudou drahé a krásně prý voní. Tak jsem moc ráda,že mi takhle poradila a pak určitě dobře vybereme. Jinak jsem nekoupila nic,ale narazila jsem v jednom krámku na velké červené růže,ale měli jen dvě,tak jsem to ještě nechala bejt. Taky mi dneska mamka říkala,že ještě jedni chtějí mít v náš termín svatbu, tak jsem trošku nervózní z tý matriky...když tam napíšu,tak si budou myslet,že jsem magor,ale chtěla bych vědět jak to vše je,abysme vše neměli zařízené a pak by nám řekli na matrice že ten termín je obsazen....chjo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, tak máme konečně zamluvenou restauraci a matriku taky, takže dobré..fotografa a kapelu taky, ale jak psala Romča, žádné potvrzení nemáme, takže jak je vidět, může se stát cokoliv..ještě že ti to Romčo dopadlo dobře! Luci, já jsem volala na matriku a řekla jsem ji termín a jestli je nutné tam chodit tak brzy a ona mně řekla, že mám raději příjít, že si to tam napíše...tak jsem tam byla, poznamenala si to do kalendáře a pro papíry si mám přijít až v únoru.to prý stačí, když přijdu sama, ale tak 14 před svatbou musíme přijít oba s občankama a rod. listy.. jinak jsem ve čtvrtek byla v ikee a koupila nějaké blbinky a včera jsem objednala zboží na netu, tak doufám, že to přijde co nejdřív :-) pořád jsem nevěděla jestli červenou nebo bordó, ale ikea to rozhodla, tak měli věci do červena, tak zbytek jsem objednala taky tak..pa Zuzana
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, když oni nám tu baba na matrice řekla,že jdeme moc brzy a že i kdyby jsme přišli měsíc před svatbou,tak že bude volno....je prostě blbá....papíry mi dala a že prý máme snima přijít po novým roce. ani si nás nikam nepsala....no prostě "úřednice" Jinak červená barva je dobrá barva :-) všechno nám pěkně vyfoť ať se můžeme kochat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám,že si objednávala na stylové inspiraci....výborný obchůdek. Taky mám všechno od tud ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ta paní je asi kr.. :-) no, musíš doufat, že to řekne takhle každému a hned po novém roce tam musíš naklusat! mně zase nedala ty papíry, protože je brzo a mohli bychom si to prý rozmyslet :-) jojo, objednávala jsem to tam, měli toho tam nejvíc, ikdyž ne vše, co jsem chtěla, ale hlavně se mně zdálo, že to mají nejlevnější. co šatičky, ještě jsi tam nebyla? vydržela jsi to nejít tam? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo, objednala jsem toho tam asi za 2500 Kč :-) nějak jsem se rozjela na to, že jsem na neschopence a velký ranec teda za to nepobírám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, všechny vás moc zdravím a musím říci, že pořád musím myslet,co se nám přihodilo z tou hositnou,ale o to víc, jsem teď ráda, že to tak dobře dopadlo. Během tototo týden se určitě zastavíme ještě za farářem a taky si to ověříme. Jinak včera jsem si báječně užívala Slováckých slavností vína u nás v Uherském Hradišti - je to skvělá akce, proto jsem za vámi včera ani nenakuklu. Byla jsem tam od rána až do večera,ale skvěle jsem si to užila. Jak si Luci mluvila o té kytičce,tak mi jedna holka tady z beremka poradila bezva květinářství u nás v UH a zdá se,že je i levné,tak tam taky někdy zavítám pro informace,ale taky říkala,že ztačí 14 dní nebo měsíc předem. Zaláží z kama objednávají kytky, které si vybereš. Když jsme byli v pátek v té restauraci,tak tam měli zrovna nachystanou tabuli na sobotní svatbu, tak jsme to tam omrkli a vypadalo to moc hezky. Byla to svatba pro 70 ldií,takže skoro jako v našem případě a potěšilo mě, že i tak tam bude hodně místa na tančení,což je SUPER. Svatba měla být taky laděna do zelena,ale nevěsta tam žádnou velkou výzdobu neměla (organzu, kamínky, nic takového). Chtěla totiž jen bílé ubrusy, na kterých měl být břečtan,ale zatím tam nebyl.Asi ho tam dávali až ráno, ale měla tam ubrousky, které by se úplně hodily mně k té mojí organze a dekoracím. Byla to fakt úplně přesně ta zelená,tak jsem se hned ptala,kde je sehnali a prý v makru. Jinak jsem se s paní domluvila,že část tabule bych si chtěla přichystat já, ale něco nechám na nich (např. naskládat ubrousky). A říkala,že úplně v pohodě, že to záleží na mě a oni se přizpůsobí. Při té příležitosti jsme si změřili stoly, abychom věděli, jak dlouhá bude tabule, spočítala jsem si okna, protože ty chci taky nazdobit,takže jsem vlastně zjistila spoustu nových potřebných informací. Takže fajn :-) Zjistila jsem,že ty stoly zase nejsou tak široké,takže mi bude bohadě stačit, to co mám nakoupeno,ale organzu, pokud na ni ještě narazím,tak 1 roli koupím. Potože ta tabule bude dlouhá asi 10,8 m a v roli je pouze 9 m. Ale kapičky a plátky růži mi určiě vystačí ;-) To jsem se ale rezpsala,že? :-D Omlouvám se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - dej si do albíčka nějaké fotečky i na profil.Ať víme, jak vypadáš? ;-)
Odpovědět
AHojky, koukám,že jste holky supr pořídili. My byli včera v Mikulově na vinobraní a super..burčáček byl mňam ;-) Luci,však za den můžou oddávat víc lidí,tka nevadí,když ten termín chce někdo taky.Jen bude v jinou dobu ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Katy - tak jsem si včera pochutnávala na slaďoučkém burčáku :-)
Odpovědět
Jo a už jeden máme od souseda v ledničce,ale ten je víc alkoholický,není to taková ta šťávička :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem si dnes zkusila udělat vývazek na zkoušku a řeknu vám, že to bude teda pěkná morda a piplačka než jich udělám 80 :-( Ale naštěstí jsem přišla na systém,jak to dělat a jde to ;-) Abych řekla pravdu,tak jsem se toho trošku bála,ale naštěstí je to celkem OK a myslím,že budou hezké. Šak uvidíte? Budu to dělat vždycky po chvilkách.....
Odpovědět
Romi,tka to jsi šikula....já si dávám se svatbou pohov,protže zase to vypadá všelijak...tka nevím no..jestli se vůbec v dubnu vemem... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, tak koukám, že u vás je to s tou svatbou pořád jako na houpačce,že? Ale takový je prostě život: "Jednou jsi dole a jednou zase na hoře" a někdy je to jako houpačce :-) Ale uvidíš, že i vám to nakonec v tom dubnu vyjde ;-) Už párkrát si říkala, že to budete muset odložit nebo, kdo ví jak to dopadne a vždy se nakonec ukázalo, že to zvládnete,tak to překonáte jistě i teď!!A brzy začneš zase plánovat a bude s námi ve vířu příprav :-D Katy a co pak se stalo?Jestli můžu být zvědavá?Ale nemusíš to prozrazovat jestli nechceš?Ten Tomův kšeft nakonec nevyšel?
Odpovědět
Ne o peníze ani moc nende...ale prostě už i tatka začal říkat,jestli nechcem s ejen někde vzít sami,ale že je to na nás,že on nám 20 tisíc bez problémů dá.Nbeo ejstli se nechceme vzít a pak třeba za týden nechcem udělat arden party..no Tom by ais taky nejradši byl kdyby jsme s ejen někde vzali...tka mi všichni kazí radost.Já se nechci za každou cenu brát amít pak hostinu atd,ale vím,že pak budu litovat pokud to bude jen malá svatbička.Ale jako mě by nevadilo,kdyby byl obřad,pak hostina jen s rodičema a prarodičema a pak třeba od 5 gardenparty se všemi ostatními..to by vyšlo levněji,kdybysme měli svoje pití atd.Jenže to nechci dělat třeba až za měsíc nebo tak,ale zase v dubnu to venku nepůjde!Tak prostě vůbec nevím jak to dopadne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko, nic si z toho nedělej, všude je něco a věř, že to nakonec dobře dopadne!! když jsme to řekli rodičům přítele, tak se mně jeho otec zeptal, to se po obřadě najíme a pak pojedeme domů, že jo? no jinak by to bylo moc drahý..myslím,že si legraci nedělal..za chvíli na to, že 1 dort nám bude stačit, ať výslužky nedáváme..pak že si nemáme zvát moc lidí..jsem myslela, že se picnu! ale říkám si, uděláme si to po svém, když nám do toho bude každý kecat, tak to bude stát za prd! tak nesmutni, bude to ok!!!! ;-)
Odpovědět
Zuzi,jenže u tebe je ženich za jedno s tebou. Tom by se taky nejradši bral jen s pár lidma,teda jako kvůli mě by těch víc lidí snesl,ale prostě to dělá jen kvůli mě.
Odpovědět
Profilova fotka
abych řekla pravdu tak ten můj by se nejradši neženil vůbec... ale jsme spolu už přes 6 let a já bych chtěla příští rok "pracovat" na mimi :-) my to uděláme tak, že na oběd pozveme jen rodinu, svědky a opravdu nejbližší a pak odpoledne pár kamarádů..přítel taky navrhoval nějakou velkou chatu a že bychom pekli prase, ale to se mně nechce, duben na to není a termín se mně měnit nechce..
Odpovědět
M2 by ta zaradní párty nevadila...myslím,že by to bylo supr,ale v dubnu to asi fakt nebude to právé...tka fakt nevím jak to dopadne. TEda dneska bude tíchá domácnost....pěkně mě naserouchal ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, to znám :-) když já bych nerada, aby to při zahr. párta dopadlo tak, že jako nevěsta budu všechny obskakovat...v hospodě mně řekli, přípitek, předkrm, polévka, svíčková 194 kč osoba..mělo by se počítat 1000 na osobu,ale prý to tak ani nikdy není...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám,že jste se dneska trošku rozepsali,ale už to mám dočtené ;-) . Kačí nezoufej, nějak bylo a nějak bude. Jen si to udělejte dle svých představ a nenechte si od nikoho do toho kecat...Moje mamka se snažila nám rozmluvit červenou košili,ale nedali jsme se a myslím si,že se jí to pak bude moc líbit. Marti, koukám,že si udělala objednávku jako blázen. I mě si o hodně přeskočila a to jsem toho měla taky hodně.... Na matriku se vrhnu hned na začátku ledna, protože bych se pak asi picla...Kačí oni na zámku můžou ýt jen dvě svatby protože oddávají jen od 12:00 do 13:00 kvůli prohlídkám zámku,ale je fakt,že na úřadě je dělají už od rána,tak jsem asi histerka ;-) Romí, vyfoť nám vývazky! A jak je nakonec děláš? Šlo ti to podle šablonky? Jinak na šatičkách jsem ještě nebyla, vyrazím tak za měsíc ;-) to už vydržím...snad :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tu objednávku jsem udělala já, ale to neva..no jo, trochu jsem se rozjela, ale v podstatě to mám vše a na celé stoly..ještě nějaká ta kytka a je to..těším se až to všechno přijde a zkusím si to doma naaranžovat.kdyžtak to pak vyfotím a dám to sem..já na šatky taky půjdu nejdřív za měsíc.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a dneska jsme byli taky v ikee, jen tak na rychlo pro otvírák a dózy na potraviny a koupili jsme i skleničky...teda pořádný sklenice... mají obsah 6,5dc jsou krásný jednocuchý a myslím,že ideální na tabuli na svíčky...je jich 6 za 150,- tady dávám odkaz,ale ve skutečnosti vypadají o hodně líp http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... a když se tam dají ty kamínky a nahoru plovoucí svíčku,tak myslím,že úžasné....
Odpovědět
Profilova fotka
Zdh (Zuzko) omluvám se spletla jsem si tě s Martinou.....a Martině se taky omlouvám....jsem z vás popletená...Promiňte holky :-N
Odpovědět
Luci tak ty skleničky jsou supr...že ybch pro ně též skočila? ;-) No a podle našich představ ybch to udělala,kdyby to nebyly jen moje představy :-( Nějak začínám uvažovat,že s esvatba posune na neurčito až bdue i druhý prcek větší! :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to je v pohodě :-) tak přesně na tyhle skleničky jsem tam koukala a váhala jsem, nakonec jsem si je nevzala, zdálo se mně, že jsou dost velký, ale třeba nebudou..no, spíš jsem si je nevzala, protože mně to mamka rozmluvila, budeme tam míst malé děti, tak říkala, aby nám to nepřevrhli..
Odpovědět
Zuzi my tma taky bduem mít prcky,ale to stejně tak můžou převrhnout pití ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?