Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Zuzi ty je máš myslím i v labíčku ty skleničky ne? A kolik ti je?POdle fotek vypadáš mlaďoučká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, nějaké fotky tam mám, moc se mně to líbí.. s těma dětičkama to je fakt, ale říkaly jsem si, že ty nejmenší budou lákat ty hořící plavající svíčky a že po tou půjdou :-D jinak mně bude v den naší svatby 25 let..
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak zatím jsem na 12 vývazcích a říkám si, že každý den udělám tak 10, ale možná jich stihnu i více.Tak počítám,že tento týden by mohly být hotové a pak už slibuju,že nafotím všechno to, co jsem vám slíbila ;-) Ale nechala jsem si to,až se toho nakupí více,abych si pořád nemusela půjčova foťák. Bohužel svůj digitál nemám :-( Luci šablonku z polystyrenu jsem si sice udělala,ale nakonec to dělám v ruce, asi tak jako ty a je to mnohem lepší!!!Přes tu šablonu mně to nějak vůbec nešlo. Katy,jak to tak čtu,tak to nemáš vůbec jednoduché a věřím,že tě to tíží, protože to nejde nad tím, jen tak mávnout rukou a říct, že budeš ignorovat to, co ti ostatní říkají,že?Člověku to jistě vrtá hlavou a přemýšlí,co by asi byly nejlepší.Ale pokud by to mělo být, tak jak říkáš,že by tě to pak v budoucnu mohlo mrzet,že sis neudělala svatbu takovou, jakou sis představovala, tak neopouštěj své sny a splň si ti!!!! Takovýc příležitostí více v životě mít asi nebudeš,protože člověk se nevdává každý rok ;-) Já za sebe vím,že bych nikdy malou svatbu se svědky a rodiči nechtěla. A zahradní párty je možná fajn, ale chtěla bych si svou svatbu užít a být " obsluhována"a ne se starat ještě o spoustu lidí. A takovou zahradní párty asi taky není jednoduché zorganizovat, musíš mít nato lidí a hlavně i počasí ;-)Svataba je jednou zaživot a má být opravdová. Grilovačky jsou všední a nejsou pro mě ničím výjmečným,ale svatba ANO!!! Jinak bych to samozřejmě brala v případě, kdybych byla ve finanční tísni a neměla peníze. To bych určo nedělala obrovskou svatbu,ale možná je s těmi svědky a rodiči. Ale to jak, říkáš váš případ není. Ale uvidíte sami. Nějak to dopadne? ;-)
Odpovědět
ROmi máš pravdu můj sen to je.Už od malinka sním o svatbě kdy budu já ta princezna pro všechny.Ais pokud to nepůjde v dubnu tak to radši odsunu...ale pohádkovou svatbu chci.JEidně co ybhc ještě brala by byla svatba v ráji,ale to by vyšlo na stejné penízky
Odpovědět
Profilova fotka
Katy nějaký čas na rozmyšlenou ještě máte, tak si to v klidu zvažte, popřemýšlejte a zkuste třeba metodu pro a proti a ono vám něco vyjde ;-) Ale zase to raděj moc dlouho neodkládejte, protože čím více vám budou roky přibývyt,tak tím méně se vám do toho bude chtít a budete si třeba říkat, když jsem se nevzalí v mládí a dříve,tak teď už to bez sňatku vydržíme.....atd. A levnější to za pár let asi taky nebude.Spíš naopak :-( Ale je to jen vaše rozhodnotu.
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jdu dnes spát, dobrou.....
Odpovědět
Tak utíkej Romi!Sladké sny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak dokoukali jsme super star, docela jsme se pobavili a hurá na kutě..papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já už sedím v práci a jdu makat. Kačko moc mě to za tebe mrzí,tak snad to dopadne dle tvých představ a bude zase vše o.k.. Zase když už máte tolik věcí zařízeno,tak si myslím,že by byla škoda to rušit... Ty skleničky jsou větší,ale myslím,že na ty svíčky tak akorát. Nebo tam měli ještě užší a vyší,ale ty nechtěl Peťa. On je chce hlavně na pití a na svatbu si asi tři šlohnu ;-) . Já myslím,že to dětičky bude zajímat jen chvilku při jídle,ale to stejně ještě nebudou zapálené,tak když to převrhnou,tak žádná tragedie nebude a pak budou mít hodně jiné práce a tohle je tolik zajímat nebude a i když by převrhli tu hořící,tak ta voda ji uhasí a nic se nedějě.... No nic jdu holky na tu práci co tu na mě čeká. Pa Jo a večer si asi budu hrát už s perličkama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rumisek:Určitě si albo i fotku dám,ale bohužel doma nemám zatím internet,až během října,takže pak všechno dodám,zatím jsem na netu jenom v práci..... :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak jsem dnes koupila košíčky na koláčky a protože jsem na té neschopence a nudím se, tak jsem se do toho pustila..je to trochu piplačka, ale vývazky budou asi horší.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás dneska zdravím. Před chviličkou jsem právě přišla z práce,tak si dám malou siestičku na jídlo a pak se pustím do vývazků. Ať jich ještě pár stihnu,než bude úplná tma. Teď už se nám den krátí a při umělém světlo se to dělá hůře :-( Už se na ně těším od rána :-) Myslela jsem,že to pro mě bude za trest dělání těch vývazků,ale vážně mě to moc baví. Hlavně asi proto,že se mi zatím celkem daří a výsledek je hezký,tak je to pro mě potěšení. Takže zdh (zapoměla jsem jméne - zuzka?, promiň) vůbec se toho neboj, vývazky jsou v pohodě ;-) Taky jsem se bála a je to brnkačka :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky,tak dopo nám nešel proud a pak dojel Tom domů,prootže mu není od včera dobře.V noci několikrát zvracel,tak snad to má jen ze včerejšího burčáku a nic na něj neleze. Jinak svatbě zatím nechávám volný průběh. Za 14 dní budu chytřejší
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, ono se to nějak vyřeší a věřím, že určitě tak, aby jste byli všichni spokojeni ;-) Už jste párkrát byly na vážkách,zda ano či ne a vždycky z toho nakonec bylo ano, které bude i teď :-D Uvidíš!!!!Jen tě pořád někdo nebo něco zkouší a pokouší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu dělat vývazky.....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak stihla jsem si nastříhát akorát pár mašliček a byla jsem odvolána :-( Takže se do toho pustím asi až večer, ach jo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, na pár dní mě odřízli od netu, švagr se na nás chtěl napojit, ale bylo to trochu zdlouhavější, dneska už surfujeme na obou pc, tak snad už to bude ok. Kačko držím palce, ať se vše obrátí v tvůj prospěch a ty si splníš své sny. Romčo, já začala jeden vývazek a skončila jsem, je pěkný, jen se mi zdá možná moc velký. Holky, která už máte s vývazky zkušenost, můžete mi ty svoje změřit - plus mínus na výšku a na šířku, jestli nemám trochu zmenšit. Děkuju předem. V sobotu jsem si na zábavě poslechla tu naší kapelu a myslim, že jsme nemohli vybrat lépe, opravdu hrajou i zpívaj dobře. Dokonce jsem si vybrala i píseň na první svatební tanec, ale kvůli těm "pár" štamprdlátkům si nějak nemůžu vzpomenout, která to byla :-N .
Odpovědět
Hani tka to je dobrý,když si nemůžeš vzpomenout :-D Já už to holky neřeším,nějak to dopadne.V říjnu se to rozsekne..to vypisujou i termíny,tak se uvidí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hanunko, já jsem ty mašličky nepřeměřovala,ale mně se ty moje zdají tak akorát - ani velké ani malé. Jediné,co vím, je že ta dělší mašlička měří 20 cm (zelená) a ta menší 9 cm (bílá)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky Romi, já ten můj teda rozvážu a přeměřím, případně upravím a taky začnu velkovýrobu. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, možná se ti budou zdát i ty moje velké. Uvidíš?Ale mně se líbí a přijdou tak akorát a dobře se dělají. Čím menší, tím hůře by se dělaly. Bohužel nemám doma foťák,tak je nemůžu zatím nafotit :-(Ať se daří a pak dej vědět, jestli ti moje míry byly k něčemu dobré? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
haní, já jsem vývazky dělala 21cm a ta smyčka byla cca 13 nebo 11cm,takže podobné jako Romča. Já se půjdu asi pustit do hraní s tou pistolí, tak snad to půjde dobře. Už se těším na vaše fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zatím jsem na 26 vývazcích, takže ještě spostu práce před sebou,ale troufám si říci, že za tento týden bych to mohla zvládnout. Tak uvidíme?Potřebovala bych nato více deního světla, protože večer se to nedělá už tak dobře,ale přes den zase nemám nějak čas, když jezdím později z práce. Zítra bych jich mohla udělat do 40., ať mám polovinu za sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsem v práci a zatím je tu klid,tak jsem vás přišla pozdravit. Dnes se mi po dlouhé době ozvala ta holka s vývazkem, prý měli PC v opravě,tak se nemohla ozvat. Tak jsem ráda a snad to už teď klapne? ;-) Potěšující zpráva hned po ránu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Romčo ty si ale šikovná! Je super,že se ti ta slečna zase ozvala...tak už ti to určitě klapne ;-) Já jsem se nakonec pustila do stříhání tylu na ostatní auta a pak mi to nedalo a na všechny mašličky jsem dala perličku...šlo to od ruky a mám to za sebou ;-) . A další hraní muže začít.... :-) pěkně jsem vše znovu nafotila,tak doma potom vyměním fotečky. A už mám odeslanou pompadůrku,tak už se těším až dorazí. Romí,taky jsem ze začátku hledala to správné světlo a pak jsem si nasměrovala bodovku přímo do klína a od té doby nemám problém. Určo taky něco vymyslíš ;-) . Tak se mějte jdu pracovat a podle času kouknu.
Odpovědět
Ahojky holky, koukám,že vy se pěkně rozjíždíte!My tento měsíc máme pohov,protože je potřeba zaplatit jiné věci,ale třeba se něco ušetří i na svatbu.Uvidíme ;-) Luci,krásný účes v abíčku,taky si to tak nějak přestavuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak mám složeno 50 ks košíčků, teď do nich budu dávat malé červené ubrousky z ikei.. taky jsem se pustila do jmenovek, mám bílé kamínky, na které píšu červeným fixem jméno a až mně přijdou lístky, tak je pod kamínek nalepím, jsem na to zvědavá, pak to dám do alba.. a píše se např. maminka Alena, nebo maminka nevěsty? A prý by měli vedle nevěsty sedět rodiče ženicha? tak to já teda nechci..jinak jsem včera viděla krásnej účes do červena, tak ho dám do alba..
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, tak to jsem teda ještě nikdy neslyšela...vždy jsem viděla,že nevěsty rodiče sedí vedle nevěsty a rodiče ženicha vedle ženicha....jinak jmenovky záleží na každým jak si je chce udělat,ale my máme maminka nevěsty, tatínek nevěsty, .... Kačko, mě se líbí všechny tři co mám v albíčku,tak uvidím co nakonec z toho vyleze ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko zkoukla jsem ten červenej účes,omlouvám se,ale mě se moc nelíbí...nevím jestli je to špatně nafocené,ale působí na mě tak nijace...
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, včera mně to říkala sousedka, že prý to našla v nějaké knize, že by to tak mělo být proto, že jako tvoje příbuzenstvo přijímá ženicha rodiče a naopak..no, ale já to tak nechci..ne, že bych proti nic něco měla, ale radši budu mít vedle sebe svýho taťku :-) jinak ten účes..né, že bych ho takhle chtěla, ale líbí se mně proto, že je to takové oživení tmavých vlasů..já je mám tmavé a nic moc..ale je toho tam červené až moc..no, zítra mám jít ke kadeřnici, tak ji oznámím, že se budu vdávat a uvidíme, co vymyslí..zítra se určitě účes zkoušet nebude, ale aspoň mně poradí..teď jsem četla na netu, že půjčovna šatů, která je kousek od mého bydliště má akci na záři..šaty které stojí při půjčení 5-10 tisíc jsou všechny za 5 tisíc..je to hodně peněz, ale zase je to výhodný..tak uvidím jestli se tam nezajedu podívat.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?