Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
prošla jsem tam pevních pár stránek a rači jsem to zavřela 8-)
Odpovědět
Na ebay nemají všechny,ale i tka jich tma mají plno.A hlavně to nádherně ušijí,jen snad jedny se nepovedly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ona se může vloudit chybyčka i v salonu....jme přeci jen lidi. Jen chudák nevěsta na kterou to padne....
Odpovědět
No musela dát nový poštovný,ale šaty už neplatila a ušili jí jiné
Odpovědět
Profilova fotka
A kolik tam vyjde poštovné? To je super,že se takhle zachovali...
Odpovědět
Luci tuším kolem 50 dolarů,ale kecala bych
Odpovědět
Tak jsem vám holky hodila závoj,který bych si asi představovala x-) Ale asi ne tak lesklý
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) Luci, ty ses nám teda opravdu rozjelal. Jestli to takhle půjde dál,tak do Vánoc nebo ještě mnohem dříve, budeš mít všechno hotové ;-) a pak se budeš nudit :-D a my ostatní nebudeme vědět,co dříve. Já už bych taky ráda s něčím začla,ale jaksi ještě nebyl čas.Chtěla bych si nato vyhradit opravdu pohodu, klídek a hlavně hodně času a ten ještě jaksi nebyl :-( Pořád je ještě nějaká jiná práce nebo nějaké jiné příležitosti nebýt doma a tak není čas. Ale věřím,že jak se začně čím dál více schylovat k podzimu, tak času bude víc a víc. Doufám? ;-) Jinak gratuluji k úbytku cm. Jsi šikulka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak ten tvůj odkaz s těmi šaty jsem taky raděj podrobně nezkoumala, protože už šaty vybrané mám a co kdyby tam našla nějaké jiné a ......,tak jsem to raděj nechtěla pokoušet :-D Jinak s babičkami budu mít já možná výhoda, protože je budu mít obě v místě. Moje mamka se na vnoučky moc těší a na víc už bude od prosince v důchodě a taky budeme asi nějaký čas bydlet u nás,takže mi určiě bude hodně pomáhat.A druhá babička už si celkem vnoučat už užila, protože má dvě hyperaktivní vnoučata od přítelové sestry,takže asi zas až tak dychtivá po hlídání nebude,protože Kačka s Davídkem jí dávají dost zabrat. Katy užij si hezkou návštěvu u mamky a odpočiň si, když budeš mít o synáčka dobře postaráno. Ten závoj je hezký. Mám pocit,že jsem snadi i nějaký podobný zkoušela,ale nebyl tak lesklý. Luci, chtěla jsem se zeptat, jestli ti nádhodou nedošel s tou silikonovou podprsenkou nějaký dárkový pokuz?Mně totiž došel nějaký dárkový poukaz na kosmeticé služby. Původně jsem to chtěla hned vyhodit, protože jsem tomu nevěnovala vůbec pozornost a říkala jsem si,že je to jen nějaký reklamní leták,a když jsem četla (až teprve včera)pozorněji,tak jsem si řekla,že tu nabídku využiju. Je to poukaz na bezplatnou odbornou pěstící péčei zaměřenou na individuální potřeby své pleti. Dobré,ne?Tak jsem byla milé překvapena. A pobočka Studia VISAGE je i Uherském Hradišti,tak se tam objednám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,až budeš mít tu výzdobu na auto hotovou,tak ji pak vyfoť,ju? ;-) Já jsem domluvena s jednou holkou,že mi asi ušije na výzdobu auta dvojbarevné mašle (bílo-zelené a asi bílo-modré) a ty pak navážu na organzu a možná je dám ještě na kliky. Zaleží kolik jich udělá? Nebo spíš záleží, kolik si řeknu,že jich chci :-) Mám ty myšliky možná i někde na fotce,tak když je najdu,tak je dám do albíčka a můžete se kuknout.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem vám hodila do albíčka inspirace ty mašle,co bych chtěla na auto. Nemám ale představu si je dát takhle do tvaru srdce,ale navázat na organzu.Co na ně říkáte?Je to hezké,ne?Teda aspoň mně se to líbí :-) Jen zvažuji barvu? Mám 3 varitany. Buď pro oba bílo-zelené, nebo pro mě bílo-zelené a pro ženicha bílo-modré nebo pro mě bílo-růžové a pro ženicha bílo-modré?Ale ty bílo-růžové,asi ne,že jo?Sice vypadají hezky, ale asi by bylyi moc sladoučké,že? :-D Až se kuknete,tak to smáznu.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí to mi taky poslali,ale jak jsem posílala balíčk na zpět,tak jsem jimto zabalila všechno,aby nic neříkali...jen jsem zvědavá kdy mi připíšou korunky zpět na účet. Kačko, závoj je pěknej,ale j bych chtěla rači ten okraj hladký a né takhle vlnitý...ale ono to zase vypadá na hlavě jinak,tak třeba až to zkusím tak to bude vypadat taky pěkně... A dneska mi to nedalo a zkusila jsem i jeden ten tyl,tak až Peťa přijede,tak ho zkusím pěkně píchnout na auto,jestli to bude dostatečně dlouhé...a nastříhala bych i ty pro svatebčany. Jo jsem nějaká moc aktivní,ale začínají se mi kupit i dortíky na pečení a pak půl listopadu a prosinec budu jen u trouby,tak to na svatbu nestihnu nic a po novém roce budou zase oznámení, nadepisování obálek a pomalu roznášení a posílání...já myslím,že se nezastavím ani tak. Dneska jsem ve schránce objevila novej katalog z ikey...no to je zase novejch věciček. Tak to tam asi budu muset vyrazit ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Romí, to srdíčko se mi nelíbí....ty růžové jsou krásné,ale zase když budeš mít vše do zelena,tak bych asi udělala obě auta zelené...ale tu zelenou bych asi dala světlejí než je na obrázku. Ta co tam je se mi nelíbí.Já mám rači tu jak máš organzu...takovou pěkně jemně zelenkavou...
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si říkala,že ta zelená by byla asi nejlepší, když chci mít výzdobu do zelena a kdybyych dala třeb pro ženicha bílo-modrou,tak to by zase moc neladilo k té mé zelené. Máš pravdu,že tato zelené není moc hezká a ani mně se moc nelíbí. Taky bych chtěla raději nějakou světlejší, tak snad seženu lepší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nám naštěstí katalog IKEI nechodí,takže aspoň něco mě neláká :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Modrou bych určitě nebolila...Myslím,že oba dozelena je dobrá volba...aspoň bude vidět,že patříte ksobě ;-) On chodí celoroční a má přes třista stránek...tak si dovedeš představit kolik tam je asi věciček...no habaděj :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě,že tu IKEU nemáme tak nablízku, aspoň mě to tolik neláka tam jezdit. I když v plánu to určitě před svatbou mám ji navštívit. Ale zase chodím do jinších obchůdků,takže je to vlastně jedno.Ale je fakt,že v IKEI bych asi utratila více :-D Už jsem říkala Pavlíkovi,že až vyrazíme do IKEI (v září nebo v říjnu),tak bychom mohli navštívit v Brně i Vaňkovku (obchodní centrum), kde bychom se mohli mrknout na obleky a třeba budeme mít štěstí na nějaké slevu. Asi je tam větší pravděpodobnost než u nás na slevy.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to já tam do svatby budu asi několikrát.... Teď jsem se učila vázat kravatu...jsem ráda,že jsem se neuškrtila. Peťa ji neumí vázat a já umím jen jednoduchej uzel a ten bejvá křivej,takjsem se teď naučila ten lepší a celkem to jde. To mám ale chlapa co když si neuváže kravatu :-D Je fakt,že obleky moc nenosí a když,tak si dává rozhalenku a to kravatu nepotřebuje.
Odpovědět
Profilova fotka
Kdysi jsem to taky zkoušela,ale nevím,jestli bych to teď ještě zvládla,ale možná bych nato došla. Naštěstí Pavel si ji "asi" uvázat umí,ale jistá si nejsem.Ale kdyby ne on,tak můj taťka to ovládá dokonale ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nějak přemýšlím o závojích, protože je tu Kačka nedávno vzpoměla a zdá se mi,že ten co mám na té fotce s těmi favoritními šaty mi vůbec nesluší.Ale tenkrát, když jsem byla v tom salonu,tak jsem závoje ani nějak moc nezkoušela,spíš to bylo jen tak na doplnění.Dívala jsem se na fotky všech šatů,které jsem si zkoušela a i se závoji a zdá se mi, že mi víc sluší ty jednovrstvé a delší závoje než ty navrstvené. Ty se mi nějak nelíbí na mě. Takže závoj budu muset ještě pořešit. Ale stejně se to asi ještě bude odvíjet i od účesu jaký budu mít,takaž asi to nechám pro zatím plavat.....
Odpovědět
Profilova fotka
Nevíte holky, jak to pak funguje s těmi závoji? Jestli třeba přijdu do salonu, nějaký si půjčím nebo třeba i dva a vezmu si ho na zkoušku k holičce a pak je vrátím?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Romí bohužel ti se závojem neporadím. Asi bys měla nejlepší si zajít do toho salonu a nebo si tam zavolat... Už mám skoro hotovo na moje a Peťi auto,teď už čekám na tavnou pistolku a pak ještě asi sehnat nějakou věčí kdytičku, nebo mašli dopředu....to jsem trošku nevychytala,ale to uvidíte pak na fotkách. Jinak to vypadá moc pěkně ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, o víkendu se mi vůbec nechtělo zapínat pc, tak jsem se odhodlala az ted. Na vývazky se chci vrhnout tenhle týden, ale netušim, jak se povedou, když jo, tak je vyfotím a připíchnu. Romí ještě k těm žílám, laserem to nebylo, právě že mi to opichovala jen lokálně postupně jak mi operovala tu nohu (od stehna ke kotníku) a tohle umrtvení bylo prd platný, stejně jsem tu nejhorší bolest musela vydržet. Je to dědičný, u 60% procent lidí, kteří křeč. žíly mají, se vůbec nemusí ukázat "naprovrchu", takže o tom ani nevědí a to je možná i horší. Já to chtěla jako prevenci, ale holt pro krásu se musí trpět :-( au au. Luci, dík za odkaz. Ještě jsem se chtěla jednou zeptat, proč jsi vracela tu silikonovou podprsenku, proč nebo jak ti nesedla, abych si ji taky neobjednavala zbytečně...
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, vracela jsem ji protože byla úplně na prd...jen jsem měla na prsou nalepenej kus silikonu a jinej efekt to nemělo...vůbec mi to ani trošku nezvedlo a zpevnit,to vůbec ne...ale každý má prsa jiný, ta třeba by ti to sedělo a líp drželo,ale já to už nechci ani vidět...To rači budu mít silikonové ramínka a nebo ramínko za krk...a na svatbu jsem sehnala výbornou samodržící podprsenku a prsa se ani nehnou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, dřív jsem se za vámi z práce neodtrhla,ale teď už asi povalím z práce domů. Ještě zajdu do města,než mi pojede bus a až přijedu domů kolem 16,30 tak se tady zase ukážu. Luci, máš pravdu,že s tím závojem to asi nejlépe pořeším v salonu. Ještě jsem včera psala i kámošce, která má moc hezký závoj (takový ten špaňělský) a musela si ho koupit,tak jsem se jí ptala jestli by ho třeba nechtěla prodat a říkala mi,že ho prodat nechce,že ho má na památku a ani ho nemá v plánu půjčovat :-( Takže jsem utřela,ale to nevadí. Protože stejně nový stál 1300 Kč,tak možná,že by ho asi ani za moc levněji neprodávala. Budu se nato muset zaměřit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem sem občas kukala,co je nového, ale vidím, že nikdo se tu neukázal a já taky neměla co přihodit do diskuze. Cestou z práce jsem vlezla do jednoho obchůdku s výtvarnýma potřebama a měli tam hezký světle zelený papír na výrobu jmenovek,tak si ho asi zítra půjdu koupit. Shodou okolností jsem sebou měla i tu zelenou organzu,tak jsem mohla přirovnat barvy a je to velmi podobné,takže ho zítra koupím. Ale organzu bohužel opět v ochodě neměli :-( Ale, kdo si počká,ten se dočká,že jo? :-D A koupila jsem si nové nůžky, pěkněo ostré, na stříhání mašliček. Tak teď už se snad,co nejdříve odhodlám k činům a začnu s výrobou. Nůžky mě ještě chyběli a chtěla jsem nové,aby se ta mašle dobře stříhala a v budoucnu se jistě neztratí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nějak se mi neozývá ta holka s tím podvazkem,tak nevím,co se ději? :-( Původně jsme byli domluveny na středu,ale říkala,že čas ještě upřesní a už se nozvala.tak jsem jí dnes znovu napsala do IP, tak snad se ozve?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já byla dneska zase ve fitku, pak jsem vařila a nakonec jsem rovnala věci do nové komody, kterou nám Peťa udělal. Teď už jsem k.o. a půjdu si lehnout. Já jsem dnes zkusila jen něco s tou organzou na auta,ale nakonec jsem to nechala tak jak jsem to měla původně. A buď to tak nechám i potom a nebo něco vymyslím....uvidím jak to bude vypadat celé hotové. Zítra si vyzvedenme konečně ty prstýnky,tak se moc těším. Romí, je škoda, že si nepořídila organzu,ale za to si natrefila zase na papír. Jdu na kutě,tak zítra zase pa pa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, koukám, že jste tu dneska žádná nebyla, tak nakouknu ještě večer :-) . Asi užíváte babí léto, že jo? :-) Luci, tak já nevim, ještě si tu podprsenku nechám projít hlavou, chtěla jsem ji "jen" jako výplň do těch šatů, ale třeba si nakonec vyberu jiný, a ta vůle tam nebude taková a nebudu ji potřebovat, tak radši ještě počkám.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Hani, babího léta se užívám,ale v práci :-( Za celý den jsem si nenašla chvilku,abych za vámi kukla,ale když mám na starost děti,tak to nejde,a když pak odejdou,tak se snažím zase udělat, co nejvíce práce, kterou nemůžu dělat, když jsou tady. A dnes jsem právě nadepisovala třídní knihy. Ale už utíkám pryč. Jdu ještš do města asi koupit ty papíry na ty jmenovyk a pak pofrčím domů a večer se ještě za vámi kuknu. Zatím pa :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?