Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my máme v práci taky toho nějak hodně... Hani pokud si ji chtěla pouze jako výplně,tak by to na to by byla dobrá. A pokud máš malá prsa,tak by ti to mohlo doržet i dobře... Romí a jak si pořídila ve městě? Holky my máme doma snubáky a jsou moooc krásný a i krásnou krabičku jsme dostali....Jen jsem ho musela sundat a uklidit... :-( prý až řeknu ano :-D .A když jsem řekla ano,tak to prý nebylo to pravý... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak je super Luci, s těmi snubáčky. To je taky jedna velikánská starost z krku!!! Nás výběr terpve čeká,ale necháme to asi až na zimu, kdy už budeme mít snad více času. Dnes jsem se chtěla pustit do vývazku,ale před malou chvíli jsem teprve přijela z města a za chvíli zase musím nějak odcházet,takže dnes to určitě nebude a kdo ví jestli tento týden vůbec,protože na víkend mám zase nabito :-( Papíry jsme koupili, byla jsem tam i s Pavlíkem,takže si je vybral a nakonec jiné než jsem měla původně v plánu. Barva je téměř stejná a vlastně možná i hezčí, než ta kterou jsem měla na mysli já a hlavně je tento papír tvrdší,což bude určitě lepší ;-) Nechala jsem to na Pavlíkovi,ať si vybere,protože jmenovky nechám na něm. Teda aspoň to rozkreslení a stříhání a možná lepení kartiček a nadepíšu to pak asi zase já. No a zítra možná půjdu koupit stuhy na ty mašle na auto :-), takže zase další výdaje :-( Stále se mi neozývá za slečna nebo paní s tím podvazkem, tak nevím? :-( Obávám se,že z toho nakonec sejde,pokud se neozve? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Romí mě zase nechce přijít ta tavná pistole a to už ji máme i zaplacenou...tak doufám,že do konce týdne bude doma. Nevím jestli jsem to psala,ale s tou pompadurou to nevyšlo...Peťa na ní zapoměl a někdo nás o 5,- přehodil....ale byla tam ještě jedna stejná,tak snad to už klapne...Zítra večer končí aukce,tak se budeme snažit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jak to tak vidím,tak zítra podvazek určitě nebude, jak byl původně plánovaný :-( . Tak uvidíme, jestli se mi ta dotyčná ozve? Počkám ještě pár dní, pak jí třebe ještě zkusím písnout znovu a když zase nit, tak budu pátrat po novém :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jak si Romí dopadla stím podvazkem? Mě se zdá,že je pořád tady v inzerátech...jestli je to ten modrý z Uherského Hradiště...snad se ti brzy ozve...
Odpovědět
juuj...zavidim vam ze to mate este vsetko pred sebou.... drzim vam palce baby nech vam to vyjde podla vasich predstav
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Luci, je to on z toho Uherského Hradiště, ale pořád se nozývá. Ale ta paní má malou holčičku,tak si řkám,že třeba onemocněla nebo nevím, tak snad se ozve?Protože říkala,že pojede du UH a s ní,tak možná se jim něco přihodilo?Máš pravdu inzerát tam pořád je, taky jsem se dívala a snad mě nikdo nepředběhle, protože jsem psala hned ten den,co se tam objevil a když mi poprvé odepsala,tak mi psala,že jsem první zájemce. Tak ještě počkám a snad se brzy ozve?A když ne,tak budu muset hledat dál, ale budu trošk smutná,protože se mi líbil a už jsem s pro něj nadchla :-( Dnes jsem si koupila stuhy na ty mašle na auta. A když teď tak přemýšlím,tak bych si asi měla půjčit foťák a nafotit vám,co mám nového. Už je toho trošku více - košíčky, spodní prádlo, silonky, papír na jmenovky, stuhy, srdíčka na jmenovky a třeba ještě něco zase přibyde? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí,tak to pěkně nafoť ať se můžeme pěkně podívat na tvé úlovky. Já dneska budu sledovat tu pumpadůrku,tak snad to vyhrajeme. A doufám,že mi už příjde i ta tavná pistole,abych si mohla zase hrát. Romí a ten podvazek mě mrzí,ale určitě najdeš jinej,když to nevyjde. Já jsem koukala,že jich tu je dost a pěkný a na aukru jich je taky spousty... ;-) V sobotu se u našich chystám ještě do galanterky,tak třeba něco taky přikoupím.
Odpovědět
Ahojky holky,tak jsme doma tak tu budu častěji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko,tak tě tu zase vítám. Jak sis odpočinula? Včerejší aukci jsme zase prohráli,ale paní nám dnes psala,že má ještě jednu a tak nám tam dá kup teď a můžeme si ji koupit,takže ji vlastně mám :-D jupí.
Odpovědět
No vidíš Luci ;-) No odpočinula v tom smyslu,že malý nehépal po mě,ale jinak vyspaná nejsme :-| JInak co se týče závoje,tak si asi spíš koupím jen jednovrstvý...sice ten co mám v albu je úžasný,ale mě by asi takový bohaty neslušel...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Katy, tak tě tu opět vítám a souhlasím s tebou,co se týče toho závoje,protože jsem zjistila,že mně ty bohaté taky vůbec nesluší,ale ty jednovrsté ano. Takže budu shánět ten jednovrstvý. Hodně jich měli ve Zlíně a tam jsem si jich i několik zkoušela,ale tam v těch salonech se musí kupovat a já bych si ho asi chtěla jen půjčit,pokud to půjde. Tak se musím poohlédnout někde jinde. Možná se někdy stavím zase do toho mého salonu,ale až někdy později - možná i po novém roce,až budu mít zkuošku u holičky. Luci - to je fajn,že vám to teď vyjde s tou pompadurkou ;-) Jedná se o tu pompadurku,že jo?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky,můžu se k Vám přidat jsem z okolí Uherského Hradiště a svatbu budeme mít 24.4.2010 v Buchlovicích na zámku.
Odpovědět
Jé tak to se tam potkáte s Romčou :-D JInak tě vítám ;-) ROmi no já si ejště taky budu muset pořádně závoj vyzkoušet než si nějaký koupím
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Marti (jsi martina,že jo? :-D ), právě jsem ti psala do diskuze Uherské Hradiště,ať se přidáš sem k nám a vidím,že už si tak učinila, tak to je super. :-) Máte vybraný stejný termín jako my a možná se v Buchlovicích vážně potkáme,protože to chceme mít v kostele a pak U Páva. A vy kde?Jsem ráda,že tu mám spojenkyni z mého okolí :-) Odkud přímo jsi?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dneska jsem nějaká vyířzená z práce,takže toho asi moc nenamluvím a brzy to asi i zabalím.Tak se omlouvám. Vůbec teď nestíhám a mám toho hodně. Už se těším na víkend,protože ten si užiju. Jsou u nás Slovácké slavnosti vína, možná jste o tom už slyšeli, a jeto skvělá akce, které se už několikáty rok aktivně účastním. Tak už se těším,jak se odreaguju. Jsem v práci teprve druhý týden po dvou měsících,ale to září je vždycky hektické a hlavně moc práce. Říjen už snad bude poklidnější?Doufám? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Na bazaru se objevil nový podvatek v Uherském Hradišti za pouhých 80 Kč,ale moc se mi nelíbí :-(. Kukněte ;-) http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
Profilova fotka
Ano jsem Martina a svatbu máme v zámku v Buchlovicích v 11 hod a hostinu v Hotelu u Velehradu,původně jsme chtěli U páva,ale to už bylo jak teď vím Vámi obsazené ;-) :-) :-) Ale nakonec jsme se krásně domluvili na ten Velehrad a v neděli si to tam jdeme prohlédnou a domluvit se na podrobnostech.Já jsem přímo ze Starých Hutí,takže Buchlovice jsou od nás asi 5 km,tak je to naprostá paráda.....Jinak tady zatím budu jen tak pozvolna,protože se nám má domů teprve internet zapojovat,takže pořádná diskuze o svatbě začne až tak za měsíc.....Jsem ráda,že jsem tady našla někoho z okolí a probereme problémy ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak tje suor,že jste se tak sešli :-) ROmi,ten podvazek je takový obyčejný.Já mám vyhlídlý tmavě modrý a jeden světlě fialkový x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Marti, hostinu U Páva jsem si zamlouvali už hodně dopředu,protože víme,jak mívají obsazeno. Přítel mě požádal o ruku v březnu a už hned v zápětí v dubnu jsme si to tam byli zamluvit a v květnu jsme platili zálohu. Na Velehradě je to taky moc hezké a taky jsme se byli v Hotelu u Velehradu ptat,ale nás bude hodně a nevešli bychom se tam :-( Takže Páv byla jedna z mála z možností a navíc už jsme tam na jedné svatbě byli a víme,že to tam bývá moc fajn. Taky jsem ráda,že jsi sem za námi přišla a už těším,až tu budeš bývat s námi častěji ;-) Katy, ani mně se ten podvazek moc nelíbí :-( Tak raděj počkám na jiný.
Odpovědět
No já podvazek dostanu,ale možná si koupím ejště jeden,protože jeden bud vydražíme nebo s ejím bude házet a druhý bych si chtěla nechat na památku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, včera jsem byla uplně vyřízená. Po práci jsem pekla dortíky, chystala se k našim a bylo toho nějak hodně a na neděli mám další dortík....ale to už bude klidnější. Ten už mám tak trošku připravenej. Za chvilku už pomažu z práce (mám odpoledne dovču) a frčím k našim. S pompadurkou to vyšlo a jsem moc ráda a už se těším až ji budu mít doma. A včera mi přišla konečně ta tavná pistole,tak po neděli si začnu hrát s připevňováním perliček na mašličky a vývazky....jsem na to zvědavá. Romí ten podvazek se mi nelíbí....mě ho slibovala švagrová,že mi ho koupí,tak se sní musím ještě domluvit, protože bych chtěla s modrou stužkou...to víte něco modrého. A nebo když nebude modrá,tak si koupím kalhotky s modrou mašličkou a bude taky vyřešeno ;-) . Jinak Martinu vítám mezi nás ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rumisek:Já jsem si to četla v tvém albu,že už jste to měli tak dopředu zamluvené,no nás bude tak kolem 45 i s dětmi,takže se tam v pohodě vlezeme i s tančním a hudbou.Akorát víš co je mě divné,že když jsem psala e-mail na toho páva,tak mě řekli,že sice to mají zamluvené,ale ještě není zaplacená záloha,že ten pár má teprve přístí týden přijít zaplatit zálohu a zároveň si musí domluvit na zámku obřad.Tam je těch sálů víc?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, no tak to je teda divné. Protože my jsme zálohu platili dávno.Tak v tom mají pěkný hokej a docela jsem teď znejistěla,protože sál je tam jenom jeden. Tak douvám,že nevzniknou nějaké problémy. Naštěstí účtenku o zaplacení doma mám,tak se na ni hned mrknu a v tom přípdě by to mělo být vyřešené.Ale děkuji za info a raděj to ověříme.
Odpovědět
Profilova fotka
To jsem Romčo opravdu nechtěla,ale taky jsem se divila,pošlu ti na IP ten jeho e-mail co mě napsal,abys věděla že si fakt nevymýšlím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, já jsem moc ráda,že jsi mě nato upozornila a i to se asi občas stává,ale doufám,že se to vyřeší a v náš prospěch. Lepší to zjistit teď než by bylo pozdě. Měli jsme sice v plánu to s přítelem teď během září znovu všechno objet (kostel i restauraci) a zkontrolovat to,aby nedošlo k něčemu takovému a hle problém už je na světě,ale čím dříve to ověříme tím lépe. Ale mám strach. S něčím takovým jsem teda nepočítala :-( To je ted nemilé překvapení. No vidíte holky,co se může stát?
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě to dobře dopadne,když jsme to zachytili tak brzo,hned tam zavolej a zeptej se.....
Odpovědět
Profilova fotka
Kéž by? :-( Musí ;-( Ještě,že máme alespoň ten doklad,protože ten mi dává naději,ale bez něj, nevím nevím? :-(
Odpovědět
Romi,třeba to tam jen ten kdo vzal zálohu zapomněl napsat,ale doklad máte a to je hlavní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsme tam volali a večer tam jedeme,aby se to upřesnilo a hlavně vyjasnilo,ale mám pěkné norvy.Kromě nás jsou tam 4 další zájemci na tenhle termín,ale žádný z nich zatím nezaplatil prý zálohu.Ale právě ti jedni ji mají zaplatit do 16.9. Takže nejvyšší čas to vyřešit.To sou ale věci?O tyhle věci jsem tam starají 2 lidé vedoucí a paní provozní a asi si nepředali informace. Objednávku jsme vypisovali s paní provozní,ale ta zůstala u ní a tu má, protože naše jména věděla a zálohu jsme zase platili majiteli a asi jí to neřekl. Snad to dobře dopadne?Musí!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?