Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
HAni,jo kolem 1000 max ;-) Jako uvidím jaké nakonec vyhrajou.BYhc s enejraději vdávala tak 10x abych si mohla dát všechny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v tom případě by mi stačilo vdávat se tak 3x :-D
Odpovědět
TAk to máš lepší :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ale nevim, kde bych sehnala tolik ženichů, toho současnýho uháním už od 16 let, fuj to byla fuška, než to pochopil... :-D
Odpovědět
TAk jednoho si vzít víckrát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jde ale jenom 2x - jednou v kostele a pak tě ještě oddaji na úřadě, ale potřetí už by nám to asi neprošlo :-|
Odpovědět
HAni,tka rozbod a znova :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já to teda zkusim navrhnout doma :-D
Odpovědět
:-D :-D Za zkoušku nic ;-) :-D JUD nakrmit prcka a uložit ho
Odpovědět
Profilova fotka
a já jdu na oběd :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanunka - tak to se omlouvám za tu oranžovou, není divu,že jsem to popletla v té přemíře informací,které tady běží.Kdo by si to přesně pamatoval,že ;-) Holk,holky, co to vidím?Ještě jste se ani nevdali poprvé a už přemýšlíte o rozvodu a dalších sňatcích :-D Ještě,že vás neslyší ti vaši miláčkové :-D (Já vím,že je to jen ve srandě :-) )
Odpovědět
Romi,další sňatek smao s tím smaým jen v jiných šatech :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ale máte pravdu v tom,že těch nádherných šatů je tolik,že člověk neví,které by si vybral. A stejně myslím,že až se pro nějaké rozhodnem, že si pak stejně nakonec řeknem,že jsme si mohly vybrat radši ty druhé,ale to je asi normální, když si člověk vybírá z mnoha. Na internetu je velmi široký výběr,že nevím, které bych si vybrala,ale v salónu budu mít výběr určitě omezený,ale snad bude z čeho vybírat? Vy co si necháváte šít v ebay,tak vás se to netýká, protože si vyberete jaké chcete a ty vám ušijí,že Katy? :-) To je natom to dobré.
Odpovědět
No a to je právě hrozné,protože všechny jsou krásné x-) JDUs i lhenout,dnes mi není dobře
Odpovědět
Profilova fotka
Tak pa Katy a ať je ti brzy lépe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi holt je to risk, ale v saloně ti taky každý šaty nesednou tak jak by sis představovala. Tady u nás v okolí bych těžko nějaký vybírala, musela bych vzít, co by bylo a to nechci. Přece nebudu mít šaty, co se mi nelíbí nebo se mi zdají obyčejné. Když ty moje vyvolené vydím na netu, tak bych je hned objednala, ale přece jenom nějaký ten salon navštívím (asi Pha) abych zkusila ten typ, střih, navíc teď končim s HA a v září jdu na 2 operace, tak musim počkat, co to udělá s mojí postavou - radši bych něco shodila než přibrala... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
hanunka - já budu vybírat v salónech,ale budu vybírat tak dlouho,až se mi něco zalíbí.Nebudu vybírat za každou cenu, jen abych už rychle něco měla,ale když hned nebudou mít tak raděj počkám a nebo při nejhorším navštívím salóny i někde jinde než mám v plánu. Chtěla bych navštívit UH a Zlín a případně Kroměříž.Ale věřím,že když ne v UH,tak ve Zlíně u paní Svozílkové si určitě vyberu,ta je vyhlášena a holky s ní jsou moc spokojeny,tak doufám,že nouzi o šaty mít nebudu. Teď budu vybíra z kolece 2009 a ke konci roku nebo v lednu určitě bude už nová kolece,tak uvidíme?Ale ta nová bude asi bohužel příliš drahá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to vypadá nádherně,co říkáte? Na svatební noc, nádhera. Mně se líbí přímo i ta růžová a je to za velmi dobrou cenu se mi zdá. http://www.puncoska.cz/luna-p-111.html
Odpovědět
Profilova fotka
Ju, moc pěkné, i ta zelená by nebyla marná, když už budeme mít tu zelenou svatbu a za tu cenu se mi taky líbí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, ještě k těm vývazkám. Moje sestřenka měla saténové. Mám je ještě doma schované a vůbec se neroztřepily. Ono musíš mít ostré nůžky,aby si to pěkně ustříhla pak je to o.k. Já si objednám ty samodržky s tím vzorkem. na ty podvazky nemám odvahu. A ta košilka co si Romí našla na těch stránkach punčoška,tak vypadá moooc pěkně ;-) Já už se taky moc těším do salonu a je mi jedno jestli šaty budou z loňské, nebo letošní kolekce, hlavně,že se vnich budu cítit krásně :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Luci myslím,že máš pravdu. Taky jsem si říkala,když budu mít dobré nůžky,tak že by to mohlo být OK.Určitě si nato koupím nové a pěkně ostré nůžky. Mně se ta košilka taky moc líbí a ta cena je taky úplně skvělá. Hanunka píše,že by volila možná i te zelenou,ale já i přesto,že budeme mít svatbu do zelene,tak se mi moc líbí ta růžová a růžovou i ráda nosím. Píší na těch stránkách,že při objednávce nad 750 Kč je poštovné zdarma. tak možná kdybych k tomu vzala i ty silonky,tak by to skoro vyšlo. No uvidíme ;-) Ale je fakt nádherná. Budete si asi taky něco kupovat na svatební noc,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Romí asi jo,ale netuším co...tak možná tam taky vyberu nějakou tu košilku. mě se tam líbí ta červená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě si budu taky nějakou košilku pořizovat na svatební noc - ale ještě jsem se po ní nikde nesháněla. Časem mi snad něco padne do oka, i když ten tvůj typ si dám taky do záložek. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak jsem zjistila,že ani s těmi silonky to nedělá těch 750 Kč :-( a taky jsem zjistila,že když nebudet mít objednávku za 750 Kč, tak poštovné je 90 kč + dobíra 35 Kč a při pladbě předem je dobírka 0 kč.To jen, kdyby jste si rozhodli něco z tama objednat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dnes už jsem byla tak odhodlaná a natěšená, že si objednám nějaké dekorační věci a na těch stránkcáh,co si chci to včera nešlo,protože nějak dávali dohromady skladové zásoby a dnes,když jsem se dívala tak spostu věcí,co chci nemají skladem, ach jo ;-( Budu muset počkat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Romí a co si do toho přihodit třeba jedny normální silonky...to by ti taky nevyšlo? Stejně budeš potřebovat jedny náhradní. Nebo ne? S tou dekorací mě to mrzí...to je jako naschvál ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
To mě taky napadlo Luci, přihodit si k tomu jedny hnědé anebo ty dvoje bíle,pro sichr. Ještě uvidím?A taky přemyšlím nad velikostí?A říkám si,že asi M?Sice jsem vysoká asi tak 170,ale spíš štíhlejší postavy a bojím se,aby mi to L nějak neodstávalo.Chtěla bych to mít víc na tělo.A kdyby to bylo trošku kratší to M,tak nevadí, aspoň budu pro Pavlíka více sexy a když jsou k tomu i ty tanga,tak nic nebude vidět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, co to je za stránky s těmi dekoracemi? - jestli jsem tam taky neměla vyhlídnuté věci, abych se nedivila, že nejsou...
Odpovědět
Profilova fotka
www.svatebni-dekorace.cz a nemají tam např. kapičky rosy čiré ani zelené, dekorační kytičky zelené aj. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si možná holky objednám teď aspoň tu košilku a ty samodržky,když mi nevyjdou ty dekorace a snad to brzy doplní. Luci u těch silonek budeš volit jakou velikost?Tam to není psané vy výšku,ale taky je tam myslím M a L?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?