Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Lupi jasne je cas, ja jen ze vy uz tak nakupujete, tak at taky neco mam :-) A stejne budou potreba pro jistotu jeste jedny.
Odpovědět
Profilova fotka
Já byla o víkendu taky v Ikee a kamínky jsem tam viděla...tak se ti asi někam schovali...ale oni tam mají stejně jen průhledné a nebo takové tmavé. Žádnou barvičku. On každej něco kupuje, protože se už moc na to těšíme ;-)
Odpovědět
Aha tak mozna proto, ja hledala barvicky, bud nejakou tu zlutou nebo fialovou, potrebovala bych to asi videt abych se mohla rozhodnout, zkusila jsem pak jet jeste do obi ale taky nic, tak nevim, zajedu jeste pak do Mobelixu a Kiky, nabytku. Prijde mi ze kdyz jsem je nepotrebovala tak na ne narazela vsude mozne, a ted je nemuzu sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
To bejvá zákon schválnosti. A nebo je pak objednat z netu...to jich mají všude hodně :-)
Odpovědět
asi jo, mrknu na nejaky ty stranky s dekoraci. Ale jeste zkusim ten mobelix osobne, mamka tam nedavno koupila modre kaminky.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky vidídm,že jste to ho zase hodně prodiskutovali,co jsem tu nebyla,tak musím odepisovat postupně, ať se mi to neplete a na nic nezapomenu. Luci - ty dortíky byly taky moc krásné, např. ten růžovo-bílý s těmi srdičky,nebo i ten světle zelený,ale stále vede ten můj s těmi motýlky,ale kdo ví, jak dlouho?Myslím,že nakonec to ještě změním,pokud to půjde takhle dál :-) .Já už mám vyžehleno od včerejška,jupíí :-) Ale zase jsme musela dělat meruňky na zavaření,což je taky blbá práce :-( .Ale už je to ve sklenicích a mamka to jen zavří.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - tak ty silonky byly moc hezké s tím vzorečkem nad kotníčkem a i za dobrou cenu,ale škoda,že jsou tedy na ten podvazek,ale ještě není nic ztraceno. Plachacek - tak tos byla ty s tou oranžovou :-) ,už jsem ji přisoudila hanunce,no ale nakonec se domluvíme,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Romí asi to vyhrajou nějaké z punčošky.... No uvidíme. Já jsm si teď uklidila koupelnu jdu pomalu žehlit a občas nakouknu co jste zase připsali,ať pak nemusím hodně dočítat. Ty sis už objednala z té punčošky?
Odpovědět
Rumi psala jsem ted s kamaradkou a ta zas radi barvu zelenou. Ja uz fakt nevim, kazdopadne mi prijde ze v cervene clovek ma nejvetsi vyber. Ja zas mam ale rada zlute gerbery,takze by se mi docela libily na stole,kvety v malych sklenickach, ale zas ze by mel Radek zlutou kosili nebo kravatu je asi divny. Divala jsem se na nejaky stranky ted s dekoraci,a fialove kaminky tam maji jen svetle. Desny se rozhodnout, fialova, zluta, oranzova, cervena, zelena, vsechny jsou hezke.
Odpovědět
Profilova fotka
Katy - dnes jsem se konečně odhodlala,že už bych si objednala nějakou dekoraci z netu a představ si, že na těch stránkách www.svatebni-dekorace.cz teď nemají kapičky rosy čiré ani světle zelené skladem a nemají ani dekorační kytičky sv.zelené, které jsem taky chtěla :-( .Tak jsem z toho byla taková smutná a doufám,že skladové zásoby brzy doplní. Až už jsem se konečně odhodlala,že něco objednám,tak zase nic, ach jo :-( . Takže Luci ani na netu někdy všechno nemají :-) .Ale je fakt,že na jiných stránkách bych je určitě našla,ale zase by tam neměli ty ostatní věci,co chci. Škoda,že to poštovné je tak moc, kdyby to bylo třeba 30 nebo 50 Kč, dalo by se to objednávat i z více stránek po pár věcech,že?Ale takhle když je poštovné 120 Kč, tak bych ráda objednala téměř vše z jedněch max. 2 stránek.
Odpovědět
Profilova fotka
Placháčku, tok to ti nezávidím...my jsme se rozhodovali mezi oranžovou a červenou a Peť rozsekl, že nechtěl oranžovou košili ( bejvá větčinou meruňková a to se mu nelíbí). Mě se žlutá líbí,ale zase kdyby měl žlutou košili,tak by na něj lítali hodně ty černé mušky... :-| . Takže to u nás vyhrála červená a už bych neměnila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tento taky nevypadá zle,že?http://www.beremese.cz/album/view.php?vImageID=2421595&vReferer=
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jo to máš pravdu. Taky to chci objednat jen z té jedné,tak to musím dát pěkně dohromady a pořádně promyslet, jestli už nic víc potřebovat neudeme a objednám po dovče :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem psala na ty stránky mail a řekla jsem, které konkrétní věci mi tam chybí a kdy by mohli doplnit ty skladové zásoby,tak jsem zvědavá,co mi odpoví. Zatím mi nic nedošlo. Luci teď jsem se znovu dívala na tu tvou stránku z dorty a ten 4-patrový růžovo bílý s těmi srdíčky a gerberami je vážně hezky a zase úplně jiný než ten můj.Tak uvidíme?Ztačili by mně i 3 patra,ale Pavlík moc není na ty srdíčka,takže mě ho možná zavrhne.Ale jsou takové jemňoučké,tak by možná i tento mohl projít.Jen jestli by to nebylo náročné tam udělat ty srdíčka?Přijde mi to složité?Co ty nato jako odbornice?
Odpovědět
takovej jemnouckej ten dort. Ja asi zkusim mrknout po prstynkach na netu, ty kaminky me zklamali, ze fialova je jen svetloucka. No on prave zlutou nechce, tak nevim, asi to bude taky cervena. Ale prave fialova kosile a kravata ta taky neni spatna, ja ji davala brachovi k narozkam a slusi mu, mel ji i na promoce.
Odpovědět
vy si holky ty veci pres net budete objednavat protoze vyjdou levnejc, nebo ze je dobrej vyber? neni lepsi zajit do galanterky? Mylsim ty stuhy a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už mi došel ten mail,jak jsem říkala a je to špatné :-( .Ty kytičky už mít nebudou vůbec,což mi tani tak nevadí,ty jsem zas tak moc nechtěla.A kapičky rosy budou mít nejdříve až tak za 3-4 měsíce,takže taky blbý a kdo ví jestli :-( .Tak to mě teda pěkně naštvalo ]-( Vím,že času je ještě dost,ale chtěla jsem už mít prostě něco doma,chápete,že?Tak buď to objednám i bez toho a po kapičkách se podívám třeba i někde v obchodě a nebo nevím?Nebo jiné stránky,ale už se mi to zas nechce všechno znovu procházet. :-( :-(
Odpovědět
tak jsem koukla na jednu stranku kdyz zadam snubni prsteny brno a ukazuje to ceny za par 9000 vetsinou, to je normalni cena? nemam moc predstavu.
Odpovědět
Rumi je to des, kdyz nekdo neco vystavuje, tak to ma mit na sklade prece. Zas ale 3-4 mesice to furt jeste je v pohode, to stihas prece. Ale tak myslim ze kdyz mas prazdniny tak se nejaky cas najde, abys prosla i obdobne stranky ne? Kdyz uz mas vybrane co by sis tak predstavovala, tak se ti to bude prochazet dobre a rychle. Je ale otazka jestli to tak nemaji vsechny ty obchody tu cekaci dobu.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi ten dortík není zase tak složitej...myslím si,že náročností jsou nastejno...Ale u mě by asi vedli pořád ty motýlci a nebo se mi líbí ten druhej zelenej..... To s těma věcička na dekoraci mě mooooc mrzí! Ale určitě je ještě někde najdeš uvidíš ;-) Placháčku, já si to objednávám z netu,že mají věčí výběr a i levnější jak v galanterce.... A my jsme si vybrali prstýnky za 5000,- mám je v albu jako první...
Odpovědět
Lupi to jo, ale tys myslim psala ze to jsou stribrne ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za podporu holky a zítra se pustím s chutí do nového hledání. Dnes ne, protože jsem nazlobená ]-( . Pro dnešek vám už opustím. Kamarádovi se narodil včera chlapeček,tak ho jdem zapít, jak je to u nás zvykem,aby byl zdravý. Tak se mějte,hezký večer a zase zítra. Ráno si to hned zapnu,abych vše dočetla. papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ho Romí pěkně zapíte! Placháčku jj máme stříbrné...nám je jedno jestli bude bílé zlato a nebo stříbro...vypadá to stejně a je to o polovinu lenvnější... :-)
Odpovědět
Ahojky Rumi, prima zapijeni
Odpovědět
Lupi tak ja osobne mam prstenu docela dost, co jsem tak dostala, a nenosim je, vadi mi na ruce, takze je vytahnu jen kdyz jsem nejak slusne oblecena. ted trpim teda s tim zasnubnim :-) POznat to asi nejde rozdil mezi zlatem a stribrem, jen mozna stibro pak trochu zajde. Ale da se to vycistit ze. Takze v pohode. Kazdopadne kdyz stribrne stoji 5000 tak teda za zlate je 9000 normalni cena. No docela drsna polozka.
Odpovědět
Profilova fotka
JJ 9000,- je cena celkem v pohodě na zlato. A ono ti zajde časem i to zlato,takže je to úplně jedno :-D
Odpovědět
Luci jeste k tem prstenum, myslis ze si proste vyberes i kdyz oni ho maji zrovna treba ve zlutym zlate a vyrobi ti ho v zlate bilym kdyz reknes? Stejne se budou vyrabet aby byli velikosti, ja potrebuje 49, a to je vsude mizernej vyber v normalnich prstyncich tak prepokladam ze ve snubnich to bude obdobne, takze se budou muset vyrobit.
Odpovědět
Profilova fotka
To záleží na zlatnictví jaké mají možnosti.... Já mám velikost 50 a je to taky fuška,ale v těch snubních mají širokou škálu...to se neboj,že si nevyberete ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dbré ráno holky :-) Vidím,že včera jste se už moc nerozpovídali poté,co jsem odešla,tak aspoň nemusím moc nebo spíš téměř nic dočítat ;-) Dneska se zkusím mrknout na ty nešťastné stránky ze kterých jsem chtěla objednávat a zkusím najít místo kapiček rosy něco jiného,jemného,co by se mi mohlo hodit na svatební tabuli. Nemáte nějaký dobrý typ co by jste mi mohli poradit? Jinak mně dnes pro změnu zase čeká zavařování meruňkového džemu,tak se do toho za chvíli pustím.No a občas se vždy kouknu,co je tu nového ;-)Přeji hezký den vám všem
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, včera jsem to vše vyžehlila a mám aspoň klídek. Romí a co nějaké peříčka a nebo krystalky? My se v sobotu pojedeme podívat na ty prstýnky a klidně si je hned objednáme,když na ně mají takovou akci. Každá kačka dobrá ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?