Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak doufám, že to neni ten obchod, kde jsem chtěla malé zelené čtyřlístky, ale já už se v těch adresách nevyznám, až budu mít čas, tak si to prostuduju... To naštve, viď, když si vytypuješ, kde tě to vyjde cenově nejlíp, tak aby si koupila co nejvíc věcí najednou a oni pak toho polovinu nemaji. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, to mě teda naštvalo ]-( .Psala jsem jim mail, kdy asi doplní zásoby?Tak jsem zvědavá :-o
Odpovědět
TAk jsme prospaná,na obědvaná a je mi líp ;-) Ta košilka je moc pěkná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo jeden zelenej dortík pro tebe...snad ti nepomotám hlavu http://www.beremese.cz/album/view.php... Jakou velikost těch punčoch,tak to nevím...mám taky 170,- tak nevím jestli M nebo L. ty co mám doma jsou velikost 27 :-| a ď jsem koukala,že ty bílé se vzorem samodržící mají vyprodané....ale třeba je doplní. Kačí je dobře,že už ti je líp. Já jsem nachcípaná a teď jak vykouklo to sluníčko,tak na rýmu nic moc...jsem jak králík...
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem u jinejch našla že velikost 27 je na 176 cm a je to L. Je fakt,že já je nemám tak jak na obrázku,ale mám je těsně pod zadek,takže by šli určitě i emka.... Peťa dopoledne doma skoro všechno udělal,tak mám kldek. Vařeno mám ze včera a večer u t
Odpovědět
Luci je mi líp,tens pánek hodně bodl. Jo a možná se rýsuje pro Toma vedlejšák,takže snad bdue na svatbu v pohodě,ale pššš,nehci to zakřiknout :-x x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem u jinejch našla že velikost 27 je na 176 cm a je to L. Je fakt,že já je nemám tak jak na obrázku,ale mám je těsně pod zadek,takže by šli určitě i emka.... Peťa dopoledne doma skoro všechno udělal,tak mám kldek. Vařeno mám ze včera a večer u telky jen vyžehlím. Už tam mám hromadu jako blázen :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hnad jsem to zaklepala na dřevo ;-) to je super!
Odpovědět
Luci,tka to s žehlením vem i přes nás :-N
Odpovědět
No tka uvidíme.S fotografkou to vypadá hodně slibně.Takže mi plánování snad nci nebrání x-) Takže asi Mka pokud chci pučochy tak do půli stehen(mám 175)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... tady ten ej taky moc pěkný,jemný a moc moc pěkný x-) No uvidím jestli zůstanu u vybraného dortíku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi Kačí jo,ale fakt moc netuším.....ona to má každá značka taky jiný a hlavně každé se ještě jinak natáhnou... Jo to žehlení bude tak na hodinku a půl,takže to asi nestihnu vzít přes vás ;-) třeba jindy
Odpovědět
Článek se načítá
Luci,tka příště :-D No asi zkusím koupit u nás jedny,když budou dobré dokoupím druhé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to bude asi nejlepší. Já dneska obešla ještě další trojeobchody se spodním prádlem a zase mělijen hladké...chjo,takže mi asi nic jinho než objednat si je z netu nezbydel...
Odpovědět
Luci no vška máš ještě čas hledat ;-) Zítra jdu do města,tak to asi rovnou zkusím okouknout ;-)
Odpovědět
Hele u nás mají obchod vyloženě s punčochama,tka se ti mrknu
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to je pravda. Snad aspoň ty dobře pochodíš. Chceš jen hladké, nebo i nějaký vzoreček?
Odpovědět
To ejště nevím,ale asi ybch se vzorečku nebránila,když nebudou o moc dražší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oni stojí okolo 200,- se vzorečkem,tak si myslím,že tonení až tak hrozné...ale viděla jsem taky za 690,- :-|
Odpovědět
Jo to ej jak se vším..najdeš i za normální cenu i za hrozné pálky,ale rozdíl nula nula nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo přesně tak vydrží to stejně a na ten jeden den, nám budou stačit doopravdy jedny obyč a jedny náhradní kdyby náhodou (ale ty budu mít hnědý) abych je pak mohla nosit normálně.
Odpovědět
To jás e ještě namylsím,ale asi koupím oboje bílé,pří mém štěstí by se mi roztrhli ještě před focením a to ybch s epak musela fotit v hnědcýh.Zítra to omrknu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já omrkávám na netu.... A jak to Kačí vypadá u tebe s dortíkem?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsem teď našla,tak nevím jestli si je nemám hned objednat.... http://www.webareal.cz/fbstore/eshop/...
Odpovědět
Profilova fotka
tak nic teď jsem si přečetla,že jsou na podvazky... :-(
Odpovědět
nazdarek holky, tak ja dne spo rekvalifikaci vyrazila do mesta. V jenom obchodnaku meli troje bile puncochy s tou horni krajkou, tak jsem jedny vybrala. Staly 169 Kc, takze dobry. Kdyz clovek nevi jaky bude mit saty, jestli tam bude nejaky vzor, tak myslim je lepsi mit hladke a jen tu krajku nahore.
Odpovědět
Taky jsem se stavila v jednom svatebnim salonu, a pani rikala ze na saty kouknout az v prosinci, az budou nove.A ze boty taky zatim asi nemam resit, az podle tech satu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Plachacku, já chci mít na lýtku jen decentní vzorek co se hodí ke všemu a nebo jen na straně,ale vidím to asi ve finále tak že budou bílé hladké....ale jak říkala Kačka času je ještě dost.
Odpovědět
O te oranzove barve jsem psala ja, ale asi po porade s Radkem vcera to bdue zluta nebo vinova nebo tmave fialova.
Odpovědět
A jeste jsem si zajela i do Ikey mrknout, ale zklamani, myslela jsme ze mrknu po nejakych kaminkach a tak, ale nic,nebo jsem to prehlidla, tak zkusim jinde.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?