Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
No ejště musím počkat,jestli v tom je i cen aalba a pokud jo,jdeme do ní :-)
Odpovědět
JO a ROmi,je u Uherského HRadiště ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí určitě to zvládnete! Jste šikulky a tak to vše dobře dopadne. Jak už tu zaznělo...Nic se nejí tak horký jak se to uvaří. ;-) Hanunko, oni chtějí u nás všichni vidět, ten okrasný podvazek a i fotografové ho fotí,tak by se mi líbili takovéhle punčochy. Oni nejsou až tak drahý..
Odpovědět
Profilova fotka
Já si taky ještě neumím představit co to všechno bude stát, pořád máme obrovský výdaje za barák - do roka musíme zkolaudovat, v práci mám smlouvu do konce roku, a další se mi taky nedaří sehnat, ale nějak to dáme dohromady. Chceme si všechno zaplatit sami, aby nám to jednou někdo nevyčetl (s přitelovými rodiči už jsme žili v pěkných rozbrojích).. Já si třeba taky ještě koupím nějaký zdoběnější punčochy, když mi padnou do oka, ale zatím mám doma v zásobě aspoň ty hladký.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to my budeme rádi za podporu od rodičů. A myslím si,že máme tak oba dobrý rodiče,že by to nikdy nevyčetli. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já to teď nechci zakřiknout, už se to všechno urovnalo, poté co bydlíme ve svym, ale Karel je dost tvrdohlavej, takže si stojí za tim, že si to zaplatíme sami.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad budete mít vše v pořádku Pro dnešek mizím.....
Odpovědět
Holky,chtěla jsem se zeptat,ta fotografka nedává vytištěné fotky.Chtěla jsem se zeptat na kolik si myslíte,že to tak pak výjde?
Odpovědět
hanulka Ahoj, souhlasim s tvym nazorem a jsem taky presvedcena o tom, ze si vsechno zaplatime sami, tak to taky chci. Nebudu poslouchat, ze na svatbe budou takove kolacky, onake zakusky a svatba bude tam a v tolik hodin a o tom, koho na svatbu pozvu nebo nepozvu. Budu mit i z toho lepsi pocit, ze si to cele zaridime sami. Nemusi to byt nic honosneho, nejsme narocni ;-) . Pokud nam nekdo bude chtit dat penize, tak at da, ale to si pouzijeme na co budeme chtit my.
Odpovědět
Profilova fotka
Katy, tak to mám velkou radost,že to nakonec nevzdáváte a že se bude stále "vídat". Říkali jsme ti to,že to dobře dopadne a vše se nějak vyřeší i zaplatí :-) . Já bych chtěla dělat tu větší mašličku bílou, přesto tu menší zelenu a pak tu láktovou kytičku a přesto ještě špendlík s knoflíčkem. Lupi - taky si asi koupím tu organzu 40 cm. Jen jsem si říkala jestli by nebyl vhodnější třeba ještě širší,aby toho vypadalo více,ale nevím jestli širší je?Ale snad to bude ztačit ta 40 cm?
Odpovědět
oprava :-) , odpoved pro hanunka:-) a muzu se te jeste zeptat?? jakoho budete mit fotografa?ja chtela toho Kopřivu z Kyjova, ale ten ma nas termin obsazeny. Chtela bych dobreho, a za dobre penize. 10 tis. na fotografa urcite mit nebudeme. Momentalne jsem bez prace, nam po statnicich a hledam a hledam, ale porad nic :-( , vsak vis, o cem mluvim :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Katy nechci tě ztrašit,ale myslím, že vyvolání fotek bude taky menší peněžní balíček, který půjde do tisíců :-( .Ale zase na druhou stranu záleží na tom, kolik si jich vybereš a jak velký formát,ale ty svatební bývají většinou ty větší. Mám kamarádku,co jim fotil svatbu kamarád, kterému neplatili nic,ale za vyvolání pak dali mám dojem 4000 Kč a už je to tak 3 roky zpátky,ale je fakt,že fotek měli hodně. Tak uvidíš?Ale je super, že do toho jdete.Mám radost :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Luci o jakých silonkách konkrétně mluvíš? Máš je na fotce?Ve tvém albíčku jsem je neviděla?
Odpovědět
Profilova fotka
kaczka_Ta tombola nemá chybu :-D Taky mám v plánu něco podobnýho spáchat i kdyź ještě přesně nevim jak to přesně vymyslet organizačně.
Odpovědět
Profilova fotka
holky ještě k těm mašličkám,jak jsme se bavili - jedna nevěstinka mi psala, že ty taftové jsou lepší v tom,že se netřepí,tak nevím?Ale asi použiju ty saténové. A říkala taky ,že to jde i nakombinovat,tak uvidíme?
Odpovědět
Krásné ráno holky ;-) Romi já skočík k nám do galanterky a uvidím co mají.Kdyžtak objednám z těch stránek ty saténové,mají krásnou vínovou barvičku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, ty samodržky jsem měla v albu,ale taky mi smi zmizeli :-( tak jsem je tam zkusila dát znovu, tak musím kouknout jestli tam zůstali a nebo sem dám odkaz a bude to. Ale včera jsem na www.puncoska.cz našla samodržky bílé se vzorem na lýtku,tak možná je vyhráno :-D Kačí , záleží kde byste si je nechávali vyvolávat. Já si nechávám dělat fotky na happy Fottu a tam vychází za slušnou cenu a mají je moc pěkný a hlavně je máš doma za dva dny. Když je akce,tak fotka 10X15 (já jiné už nedělám) tak vychází cca na 1,50 ,ale na stránkách mají ceníky. Jinak už jsem zase v práci,tak nevím jak budu stíhat koukat.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám,že už mi zase zmizeli ]-(
Odpovědět
Holky pokud je na fotce webová adresa tka vám to smažou ;-) Jako asi jdem do té holky,ty její fotky se mi líbí a jsou to dva fotografové,tkaže toho zachytí víc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tady jsou ty samodržící http://www.puncoska.cz/1703-p-158.html a takhle vypadají ty o kterých jsem mluvila http://www.puncoska.cz/1716-p-165.html Třeba taky najdete inspiraci. Jedna nevěsta měla i bílé síťované a vypadali moooc pěkně. Tak pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se asi taky přidám k bílo-zelené svatbě, ale zvolím víc odstínů té zelené. Kačko, taky si myslím, že kdybyste si nechali udělat všechny fotky, co se nafotí, třeba 500, tak by to šlo do tisíců. Tak si prostě vybereš třeba 100 nejlepších na album a ty si dáš vyvolat samostatně. Ostatním pak můžes nakopírovat CD.
Odpovědět
JAko jasně,že si nenchám vyvolat všechny,to snad neudělá ani fotograf :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty nemusíš dávat vyvolat film, určitě dostanete všechno na CD (pro úpravy, retuše atd. musí být digi verze) a z digitálních fotek si přece můžes udělat vlastní složku, kterou vypálíš na nové CD a pošleš např. do Happy foto.
Odpovědět
Profilova fotka
Já to udělám stejně, z fotek si vyberu ty nejhezčí do alba, rozmyslim si jednotl. velikosti a s tim zajdu do nějakýho fotolabu. Zbytek mi stačí na CD, z těch se může udělat prezentace podbarvená hudbou.
Odpovědět
Jo jako taky to tak vidím.JE fakt,že ani prckove fotky nemáme vytisklé,jen v digi podobě
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem viděla na aukru hodně šatů z ebay, i ty moje, co bych chtěla a myslim, že na tom nemaji nějakou závratnou přirážku. Jedna firma je nabízela za 6500, druhá podobné za 5000, když jsem to počítala já, tak by mě taky vyšly okolo 6000, tak to možná zkusím i touhle cestu, abych nemusela zakládat účet na paypal a ebay.No, ještě si to rozmyslim. Jo a ušijou je i bez vlečky, když ji tam nechceš.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás. Vidím,že jste to dnes rozjeli už od rána :-) . Včera mám pocit,že tu hned ráno skoro nikdo nebyl,tak jsem dnes kukla později a podívejme, už jsem měla co dočítat :-) . Hanunka - myslím,že zeleno-bíla volba je ta nejlepší,já ji mám totiž taky a myslím,že k tomu jaru se skvěle hodí :-) .Je to jemňunké a hezké.Myslím,že si psala,že jsi přemýšlela ještě o oranžové,ale já myslím,že ta oranžova frčela dříve, ta zelená je určitě hezčí. A samozřejmě i červená i vínově červená je moc hezká,aby se na mě holky nezlobili - Katka i Lucka :-D Luci na silonky se podívám,hned jak budu míc trošku více času. Zatím pa, musím odběhnout
Odpovědět
ROmi,nezlobíme,proč bychom měli.KDyby jsi říkala,že vínová je nejhezčí,tka přeci nemáš svatbu do zelena ;-) Já vínovou volila hlavně kvůli tomu,že chci kytici z rudých růží ;-) JIank já počiatal,že šaty výjdou na necelé 4 tisíce plus spodnička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se koukla hned na ty silonky, byla jsem zvědavá a jsou hezké obojí. Teď je otázka jestli zvolit úplně hladke nebo s nějakým vzorečkem? ;-) Pěkné jsou ty i ty. Je fakt,že pod šaty vzorek nepůjde vidět, jen když si odhalíš nohy na focení a kolik asi takových fotek bude,že?Já možná zvolím jen ty hlaké a nebo s nějakým jemným vzorkem.Uvidím naco narazím a co mi poradí v obchodě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, o oranžové jsem nemluvila, ale to nevadí, prostě zelená vede. Kačko, přece jenom ty šaty, co chci já, jsou takový víc zdobený, lépe řečeno pracnější na ušití oproti těm tvým, bude tam víc látky, tak jsou o něco dražší, ale s tím já počítám, lepší než 15tis v půjčovně za 4 dny, abych se bála, že je někde zmatlám nebo dokonce roztrhnu. A kolik myslíš, že vyjde ta spodnička, kolem 1000 nebo víc?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?