Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky , jo jo Romí pamatuješ si to moc dobře. Teď máme trošku problémy s kupci tohodle malého bytu,ale snad se to brzy vyřeší a bude zase v pohodě. Jinak jsem si koupila Calibrum baby plán a kamarádka říkala ať si pořídím k tomu ještě kyselinu listovou,tak se tak za 14dní pustím do pojídání vytamínů no a pak se uvidí jak budeme mít vyřízený byt a kdyžtak se začne procovat na miminku. Jinak u nás nic nového. Vše tak moc letí,že už je to skoro půl roku co jsme vdané pani.... Tak se mějte pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak u nás nového asi něco bude.. 10 dní jsem to nedostala, tak jsem udělala test, ten vyšel pozitivně, ikdyž dost slabě, byla jsem u dr. ale ta říkala, že je moc brzo, že nic nevidí, tak jdu 10.11. znovu na ultrazvuk a uvidíme :-) snad to bude ok.. ;-) já jsem taky brala ten Baby plan, ale prý v tom ta kyselina listová už je, takže se k ní brát už nemusí (mně teda řekli v lékárně), teď to taky beru.. tak uvidíme, co bude v listopadu, zatím to nikde moc neříkám, ale vám to napsat můžu :-) holky a nebojte, určitě budeme brzo maminy všechny ;-)
Odpovědět
Jéé, tak to je super novinka. Moc držím palce, aby to vyšlo a bylo všechno v pořádku tak, jak má být. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super Zuzi, gratuluji :-) A snad i nám ostatním, co si to přejem se brzy zadaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mějte se fajn holky a vy Luci, ať brzy najdete kupce na původní byteček, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Zuzi, tak to mooc gratuluji a taky přeju,aby všechno bylo v pořádku. Dej nám pak info jak jsi dopadla u doktorky. Všímáte si holky jak přibývá jedna mamina za druhou? To je super!! A taky nám všem přeju,aby jsme se brzy dočkali.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, tak to moooc gratuluju!!!! Krásně si to užívejte a ať jste pěkně zdraví! V tom calibrum baby planu kyselina listová je,ale je jí tam cca 400 tech jelich miligramů nebo v čem to je když jsem koukala na samostatnou kyselinu listovou forte tak ta jich má 800. Tak jsem si koupila kyselinu listovou ještě se 400 a uvidíme. Ono je to jedno asi jestli ji ještě bereš k tomu nebo ne,ale hlavně,že si tělo dělá vitamíny na mateřství a připravu je se tím. Samozřejmě že na otěhotnění to vliv nemá,ale pro správný vývoj miminka ano,tak aspoň pak budu vědět,že jsem udělala maximu. Kamarádka mi ještě říkala,že taky brala baby plan,ale že ho prala jen do prvního trimestru,že když se pak berou dlouho tyhle vitamíny,tak jsou pak větší miminka...a to jsem už slyšela několikrát...tak se necháme překvapit. Včera jsem byla u doktora,tak nám miminko schválil,tak doufám,že ho brzy navštívím jako těhu. Jejda, to jsem se rozkecala...tak se mějte pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky nakukuju co je nového a ono nic,tak vás chvi jen pozdravit. U nás taky není nic nového. Jen si jdeme v sobotu užít pivní lázně co jsme dostali jako svatební dar. Tak si tak trošku zavzpomínáme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak se taky hlásím po delší době.Všem maminkám moc gratuluji,hlavně ať je všechno v pořádku,protože to je nejdůležitější!!!!Luci,pivní lázně tak to bude balada,to pak musíš sem napsat,jak jste si to užili:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně Martí, že to sem napíšu...je to takovej dovětek svatby,tak se o to svámi musím podělit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, všechny vás zdravím a i já se připojuji ke gratulaci novým maminkám, nebo-li Zuzce :-) Koukám, že jsem tu už hezkou chvíli nebyla, ale zas tak dlouho to zase není a dnes ani nevím, jak jsem si vzpomněla, tak jsem kukla. Asi to už bude bývat nejspíš o náhodě, když si vzpomenu nebo ne :-D Holt, už pro nás tyhle stránky prostě nejsou tak aktuální a ráda jsem aspoň čas od času nakouknu, abych věděla, co je u vás nového. Tak se mějte fajn a těším se zase na další zprávy o nových maminkách :-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a abych nezapomněla - pivní lázě Luci slyším prvně, tak jsem zvědává, jak nám to pak budeš popisovat......
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojte, tak jsem nakoukla a nikde nikdo. Co Zuzka? Měla jít 10.11.na ultrazvuk a ještě se neozvala, tak snad je všechno v pořádku. Luci také jsem zvědavá co jsou ty pivní lázně zač. Jinak u nás nic nového, tak se mějte papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak pivní lázně jsou super. Moc jsme si to užili. Seděli jsme v dřevěné kádi a jsou tam puštěné bublinky a člevěk se nekoupe přímo v pivu,ale je to klasická voda a do ní se dá chmel, slad a všechny přísady co patří do piva a nějaké bylinky. Tam jsme si to užili cca 25minut, pak jsem vylezli a pani nás zabalila do prostěradel a šli jsme vedle do místnosti kde byli postele a tam jsme měli jednu s nebesama a tam nás uložila. Není to klasická postel,ale místo matrace je tam sláma. No a tam když jsem si lehli,tak nás paní zabalila do deky aby jsme se zapařili a nco málo přes půl hodinky jsme relaxovali. Všechno bylo super, všude přítmí a svíčky. Ani se nám nechtělo pak ven. Takže doporučujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Luci tak to jste měli super relax. To člověk potřebuje takový odpočinek a ještě když se o tebe někdo stará no paráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak vás zase po nějaké době zdravím. Jak se všechny máte? Jíťo, máš pravdu byl to super relax. Krásně jsme si to užili a odpočinuli. Holky za chvilku budou vánoce, pak se to překulí a bude duben a budeme mít roční výročí...ty jo to to ale letí. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem sem mrkla,ale skoro nic nového že? Jity,taky jsem na Zuzku myslela,že se neozvala.... Luci,no jo Vánoce už jsou za dveřmi...Fakt hrůza,jak to letí....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak jsem se opravdu dlouho neozvala.. zatím je vše v pořádku.příští úterý jdu na další kontrolu, tak uvidíme, jestli bude dělat už normální ultrazvuk. brala mně spoustu krve, ale zatím nevím výsledky, to se dozvím až ten příští týden, tak doufám, že bude vše ok. jinak je mně tak střídavě, někdy hůř, někdy líp, ale pořád jsem unavená a spala bych :-) Já se na Vánoce těším, mám je moc ráda a nějaké to bláznění s úklidem letos fakt hrotit nebudu, co udělám, to udělám :-) s co vy, holky, jak se máte?
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím vás ze zasněženého jihu. :-) Zuzi, to je paráda, že je všechno v pořádku, držím palce, aby všechno šlo jako po másle. V kolikátém týdnu jsi? U mě je taky všechno v pořádku, miminko roste jako z vody a bříško už nemám skoro kam dát - leda na trakař. :-N Už se taky moc těším na Vánoce - budeme spolu s manželem poprvé, tak jsem zvědavá. Ale stejně jako Zuzka to moc nehrotím. Já to teda nehrotím žádnej rok - páč uklízím normálně, tak proč před Ježíškem bláznit, cukroví nepeču, protože to nejíme a jediná práce okolo Vánoc je u nás věnce, truhlíky, stromeček, štědrovečerní večeře. :-) Jak se máte vy všechny ostatní? A co naše další maminka, nebude už někdy brzy rodit? Mějte se krásně a užívejte si adven!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ZUzi tak to je dobře, že je všechno v pořádku jen tak dál. A zůstala jsi už doma,nebo chodíš ještě do práce? Milmic- super i u tebe jak miminko roste. Vánoce si pěkně všechny užijte, já mám štědrý den pracovní (už čtvrtý rok po sobě a to jsme se měli s kolgyní střídat) naštěstí jen do 13h.,ale i tak už mám ten den narušený jsem pak večer unavená jak prase. Snad až budu na mateřské, tak si to pořádně vychutnám :-D tak zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás všechny po delší době moc a moc zdravím a jak tak koukám, tak už jsem tu vážně dlouho nebyla, protože jsem toho musela dost dočítat. Luci - tak ty pivní lázně dle tvého popisu museli být vážně příjemné. Za maminky čekatalky mám radost, že se jim daří a miminka rostou, tak jak mají, takže jen tak dále a držím palečky:-) Co se týče mě a Vánoc, tak s dárkama jsem na tom zatím bídně, ale mám v plánu se do toho tento týden pustit, tak uvidíme? Představu mám, tak snad budu mít štěstí i na koupi. S vánočním uklidem to taky přehánět nebudu, protože uklízím každý týden, takže to nebudu nijak zvlášť hrotit, jak už tady některé z vás zmínili. Vánoční výzdobu už mám udělanou od minulého týdne, takže už na nás atmosféra vánoc dýchne každým dnem příchodem domů z práce:-) Jinak se mám fajn, ale tetno týden se o mně drží nějaký bacil, který mě ne a ne opustit, tak se zrovna necitím moc dobře, ale jinak se daří..... Tak se mějte holky moc hezky a nasávejte příjemnou adventní atmosféru.... Taky je u vás bílo jak v pohádce?Je to nádhera!!!!! A ješt abych nezapomněla - je to neuvěřitelné, že po vánocích už se budeme blížit k ročnímu výročí, že?Mám pocit, že některé vzpomínky jsou stále tak živé, že mi přijde, že to bylo včera :-D papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak jak pokračujete v přípravách na vánoce? já to moc nehrotím, jak jsem už psala. jen jsme s maminou něco napekly, dnes jsme koupili s Adamem stromek a už se těším na vánoce :-) ještě teda budu muset dokoupit nějaké ty dárky, letos nějak na poslední chvíli :-/ jinak já jsem teď teprve ve 12. týdnu.. byla jsem teď na ultrazvuku, bohužel mně ho zase dělala přes spodek a ne přes břicho, tak foto nic moc, ale na obrazovce jsem viděla mimčo jak pěkně mlátí ručičkama :-) zřejmě to bude nějaký/á boxer/ka :-D trošku mě ale dr. vyděsila, protože výsledek na toxoplazmozu nedopadl nejlíp a ona mně řekla, že na výsledku se píše, že mám jít za 2 týdny (což už by bylo) znovu na krev, jestli hladina stoupla, aby se zjistilo, jestli jsem ji někdy prodělala, což by snad nevadilo, nebo jestli to je v akutní formě, což by byl asi dost problém... ona mně ale řekla, že mně tu krev vezme až v 16.týdnu společně s další na vrozené vady, že do mě nebude pořád píchat.. no,takže si tak 6 týdnů počkám na výsledy.. řeknu vám, radši kdyby mně ji vzala teď.. páč co potom až budu v 5 měsíci :-/ tak snad ví, co dělá :-/ jinak neschopenku mně radši napsala, ale dělám v rodinné firmě, takže když je něco potřeba tak jdu.. vycházky mám od 8 do 17 hodin, takže co :-) a co vy holky těhulky, v kolikátém jste?
Odpovědět
Ahoj Zuzi, určitě to bude v pořádku ta toxa. ;-) Já jsem ve 33.týdnu, takže se miminko už krášlí, aby se líbilo. :-D Vánoce moc nehrotím, upekla jsem manželovi 3 druhy cukroví a víc neřeším. :-) Uděláme si pohodu a hned po svátcích stejně odjíždíme k manželovo mamince na celý týden, tak o sebe nechám pečovat a budu myslím i ráda. Mám totiž tak veliký bříško, že už mi trošku stávkujou záda. :-D Ale to k tomu patří. A taky se musím o Vánocích učit, protože jeden nikdy neví, jak to s těma státnicema dopadne. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak koukám jako blézen, že za tu dobu, co jsem tu nebyla tak se fungl změnil vzhled beremka. Zpočátku jsem měla obavy, že se ani nezoreintuju, ale nakonec to nebylo tak strašné a šlo to dobře. Já s přípravami na Vánoce pokračuje tak, že dárky už mám snad všechny nakoupené a tento týdne už jsme začala i néco péct, takže si myslím, že to jde a daří se. Ale abych pravdu řekla, tak už se na svátky velmi těším a hlavně na ten týden volna. Poslední dobou se nějak necítím dobře a v práce jen tak tak přečkávám. Zuzi - držím palečky, ať to všechno dobře dopadne. Uvidíš, že všechno bude v pořádku!! Milmic - 33. týden, tak to už je teda hodně :-) Kdy máte termín? To se ti ani nedívím, že už to s pečením nehrotíš :-D Holky mějte se moc fajn a kdyby mi to už do svátků nevyšlo nakouknout, tak vám všem přeji KRÁSNÉ VÁNOCE a vše nej do nového roku2011.....pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak vás chci už jakou dobu pozdravit,ale není až tolik času....zase mám pečení jako blázen,ale už finišuju. Na ježíška se moooc těšíme a už máme i ozdobený stromeček a dárečky nachystané. Na štědrý den jedeme k Peťovejm rodičům,tak jsem na to zvědavá,ale jistě si to tam pěkně užijeme. Pak mezi svátky do práce a na silvestra k našim, jé tam se taky moc těším. Holky krásně si užíte svátky vánoční. Těhulky, vy se opatrujte a všechny se mějte moc a moc krásně a do nového roku vše nej, nej , nej!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,všechny Vás moc zdravím,už jsem tady teda dlouho nebyla,takže jsem na nové stránky taky pěkně hleděla:-)Všem přeji krásné Vánoce a ať se všem splní to co si přejí.Martina
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, dorazila jsem teď z práce,ale naštěstí můj manžílek má navařeno a uklizeno, tak hurá na pohádky. Přeju vám krásné svátečky, bohatého ježíška a šťastný nový rok a nám co si přejem mimi ať to vyjde. tak čauky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jak jste si užili ježíška? My jsme jsme si to užili krásně,jen jsem neviděla žádné pohádky,ale to nevadí. Zase jsme si užili manželovo rodiče. Holky, my jsme nakonec dostali největší dárek necelej tejden před vánocema a to takový,že jsme prodali náš byt a jsme tedy moc šťastný,že už to bude za náma. Ještě dodělat novej(tam už jsou jen dodělávky) a zkolaudovat a můžeme se stěhovat. Snad vše stihneme dle plánu. No a tím pádem se přidávám ke snažilkám o mimi. Jsem zvědavá jak se nám zadaří. Tak se mějte užíte si silvestr a nový rok a v novém roce zase pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jak jste si užili ježíška? My jsme jsme si to užili krásně,jen jsem neviděla žádné pohádky,ale to nevadí. Zase jsme si užili manželovo rodiče. Holky, my jsme nakonec dostali největší dárek necelej tejden před vánocema a to takový,že jsme prodali náš byt a jsme tedy moc šťastný,že už to bude za náma. Ještě dodělat novej(tam už jsou jen dodělávky) a zkolaudovat a můžeme se stěhovat. Snad vše stihneme dle plánu. No a tím pádem se přidávám ke snažilkám o mimi. Jsem zvědavá jak se nám zadaří. Tak se mějte užíte si silvestr a nový rok a v novém roce zase pa
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,vše nej do Nového roku 2011.Hodně štěstí a zdraví a to ostatní už přijde :-) Ať se každé splní to co si přeje ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?