Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak jsme se vrátili v pořádku z Kréty a bylo to super :-) Jen zítra hnedka do práce,to bude teda pořádný šok ;-( No a taky tady to počasí je šok,na Krétě pořád 30-35 st. a tady 15 st.brrrrr
Odpovědět
Profilova fotka
Jéééé, ahoj Marti, vy už jste doma?Nějak brzy,ne? Na kolik jste tam byli dnů? Ten čas tak letí, že mi to přijde včera, co jste tam jeli a vy už jste i zpět. Holky musím se pochválit, i když ono už možná ani není s čím, když už je to po tak dlouhé době, ale v úterý jsme se pustili konečně do výroby alba a s potěšením musím říct, že už jsme v polovině :-) Jedno alubum (100 fotek) už máme hotové a teď nás ještě čeká druhá půlka, možná o něco menší, kterou snad doděláme teď přes víkend. Vím, že už asi není čím se chválit, ale mám z toho radost, daří se nám a vypadá to krásně x-) Tak se mějte hezky, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Byli jsme od středy do středy,takže 8 dnů,ale super a pořádně jsme si odpočinuli.....Já už budu dělat tak alba teď z fotek z dovolené :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,chci vás jen pozdravit. U nás nic nového, i když vlastně jedna novinka je. Alba už jsou konečně na světě, nakonec jsme to zvládli celkem brzy, což jsem ani nepředpokládala. Tak teď, když už jsou hotová, tak budeme mívat asi zvací návštěvy na čumendu :-D . Necheme je nikomu půjčovat, tak si budem zvát raděj naše svatebčany k nám domů. (Ti co budou mít zájem). Dalo nám to celkem dost práce, ale jakmile jsme si v tom udělali systém, tak to šlo celkem rychle a zvládli jsme cca 200 fotek za 4 dny, což si myslím, že je super. Musím nás pochválit :-D , když vím, co s tím byla za práce. Každou fotku jsme lepili pomocí šablony, díky které jsme si udělali na stránce tečky a podle teček jsme pak lepili fotku a to jsme tak dělali na každé straně, takže to byla vážně fuška. No vidíš Marti - ty už budeš dělat alba z dovče a my jsme teprve dodělali svatbu, ale fotky z dovče (z jedné) už máme přichystané k vyvolání, tak ještě musíme vybrat fotky z Pálavy a taky se pak snad dostanou do alba :-D Mějte se faj a zase někdy, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem se sem za váma po dlouhé době zase dostala. Ale u nás nic nového. Romí jste moc šikovní,že už to máte nandané v albu. Taky jsem si takhle hrála s tím jedním albem...lepila jsem to na takové čtverečky,ale stojí to za to. Hlavně,že z toho máte radost vy! Tak se zse mějte a snad brzy ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky vás všechny zdravím a je to u nás nápodobné jako u Lucky. Nic nového a taky jsem teď nakoukla po delší době ;-) Tak se mějte fajn a zase někdy papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, všechny vás moc zdravím! U nás pořád nic nového, jen snad,že byteček se nám nádherně staví a už se mooc těšíme až bude už 100% hotový. Tak se mějte krásně pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak se taky přidávám,že u nás nic nového:-)Ani nevím co bych napsala,snad jen že příští sobotu to bude už 5 měsíců co máme po svatbě...To je fakt šílené jak to letí :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já se taky připouji s pozdravem a rovněž i stím, že u nás taky není nic nového :-D To je fajn Luci, že se vám byteček už staví. Kdy přibližně bude asi hotov a kdy by jste se měli stěhovat? Máš pravdu Marti, letí to jako voda.....a za chvíli to bude rok a připadá mi to jako včera, co jsme to všechno zařizovali. Mějte se fajn a zase někdy,papa
Odpovědět
Ahoj holky, zdravím vás po době. :-) Jak se všechny máte? Koukám, že pilně zařizujete. My už máme zařízeno, alespoň na pár let, než si koupíme vlastní domek. A jak se má budoucí maminka Pavlínka, víte o ní něco? A ví se, koho čekají? Doufám, že se jí i miminku daří dobře. Tak vás všechny zdravím a užívejte podzimního sluníčka.
Odpovědět
Ahoj holky, zrovna sem si rikala ze sem tu dlouho nebyla a uz je tu po me shánka...:) No cekame kloucka:) Miminku se daří dobře, roste tak jak má, jen já sem doma na rizikovym tehotenstvi... obcas se citim dobre, ale obcas se mi silene toci hlava, ze se nemuzu ani zvednout z postele. Obcas na me taky prijde silena depka ze sem cely dny sama doma, zena v domacnosti na plnej uvazek a beru nemocenskou ktera je tak silene mala, ze manzel musi chodit do dvou praci aby vynahradil chybejici penize a o to vic je mi hur. Porad brecim a je mi vsechno lito...Takhle sem si to tehotenstvi nepredstavovala...jinak nakupuju vybavicku a sem stastna kdyz neco koupim za par kacek a ukazuju to brisku :)
Odpovědět
Ahoj holky, jak široký pruh organzy použijete do prostřed stolů? Chci ji mít nakrčenou a nevím, zda koupit šíři 16cm nebo 36cm. díky.
Odpovědět
Článek se načítá
Pavli, tak to mi je líto, že máš takové trápení. Ale vydržaj! Ještě chvilku a už bude miminko na světě. v kolikátým jsi týdnu? A kvůli čemu tě dali na rizikový?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, no teda jste mě překvapili,že jsem musela dočítat. Romí, stavba má být dokončena koncem roku,ale klíčky nám mají dát 15.února,tak jsem zvědavá. Příští víkend nám dělají dny otevřených dveří,tak se půjdeme podívat jak to tam vypadá doopravdy a ne jen na fotkách a nebo z dálky. Pavlí, je super,že jste oba v pořádku. A ty se pěkně šetři abys měla sílu. Manžel mě taky pořád straší,že pak budu na rizikovce. Mám pořád nízký tlak normálně na tož až budu jednou těhotná..ale taky mu říkám,že to pak může být klidně uplně naopak. Ale to je řeč budoucnosti. Martí, máš pravdu uplně to šíleně letí... Koukám,že se nám sem připletla asi nevěsta která chstá na duben 2011 :-) Tak se zatím mějte pa pa pa
Odpovědět
Lu, aj já jsem měla před těhotenstvím neuvěřitelně nízký tlak. Sestřička ze mě málem odpadla, když mi meřila. No a teď ho mám sice nižší, ale už v pořádku. Občas se mi točí hlava, tož si dám kafi, mrňousek z toho trošku procvičí svalíky a je to fajn. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mil, když já kafe nepuju...ale snad to taky jednou bude o.k. A jak se daří vám?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dlouho jsem tu za vama nebyla, vždy jen nakouknu jestli se něco děje,ale jinak není čas. Strašně to všechno letí, tak jak píšete a za chvíli to bude pul roku od svatby. Luci moc gratuluji k bytečku a uteče to a budete se brzy stěhovat a vybavovat ;-) Pavli jak píšou holky šetři se a zakaž si se stresovat ať jste obě v pořádku. milmic ty už to maš asi taky za pár, že? Poraďte mi jak nemám myslet na to, že chceme mimi. Od dubna taky neberu prášky a pořád nic sice jsem měla problém s cyklusem MS, tak snad to bude tím. Dělám v obchodě, kde denně chodí spouty těhotných a miminek a při tom se fakt nedá na to zapomenout. zatím papa mějte se pěkně
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no to koukám jako blázen, jak jste se rozpovídali. Původně jsem nechtěla ani nakouknout, ale řekla jsem si,že mrknu a úplně jsem zírala, kolik jste toho napsali. Všechny vás moc zdravím a jak vidím, tak se vám všem báječně daří s občasnými přeháňkami, ale tak je to všeude. Maminkám čekatelkám držím moc palečky, ať jsou oba zdraví. Luci - co by dup než se nadáme tu budou Vánoce a do února už to pak uteče jako voda. Jity - byla a možná ještě trošku jsem na to podobně jako ty, ale snažím se na to vážně nemyslet. I když jak říkáš jde to těžko a taky, když vidím maminku těhotnou nebo s kočárkem, tak to nedokážu jen tak přejít a trošku si zasteskunu, ale neboj - ono to vyjde. Taky už se pár měsíců snažíme a zatím bez úspěchu, ale čím více nad tím člověk přemýšlí, tak se říká, že tím je to horší a asi na tom něco pravdy bude. Tak se na to snažím nemyslet, i když je to těžké. Hlavně musíme věřit a ztále to zkoušet :-D a to by bylo, aby to nevyšlo :-D Mějte se fajn a zase někdy, papa
Odpovědět
Lu, daří se mi dobře, děkuju. Miminko vypadá taky v pořádku podle ultrazvuku, tak snad jo. Já myslím, že se ti potom tlak trošku zvedne s miminkem, akorát třebas bude aj tak trošku nižší, ale už ne tolik. Uvidíš. :-) Jit, za pár ještě úplně ne. :-) Ale utíká to jako voda, už začínám pomalu 6.měsíc. =-) Nemyslet na to je těžký. No my jsme s manželem nechali věcem volný průběh a nijak jsme se o tom nebavili, neřešili to, nic. Prostě jsme to brali tak, že jak to má být, tak to nakonec bude. Musím říct, že jsem měla štěstí, že to u nás šlo. Otěhotněla jsem měsíc po svatbě, ale půl roku od vysazení HA. Řekla bych, že úplně nejhorší nemyslet to je, když se měří BT (teda alespon pro mě by bylo). Já měla v plánu začít měřit, kdyby se nám nějak dlouho nedařilo, třebas rok a víc. Nebojte, holky, určitě se vám brzo zadaří. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem si jen vzpomněla na Kačku. Nevíte, jestli už to má za sebou?Původní termín měla s námi v dubnu, ale pak to nějak přeložili a teď si nějak nevzpomínám na jaký měsíc? Některé z vás si ji možná ani nepamatují, protože jsem chodila jen ze začátku a pak na nějakou dobu přestala, ale Luci ti ji si ji pamatuješ, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se koukla na její profil a svatba měla být 17. července, ale fotky v albíčku bohužle žádné nemá :-( Tak snad se jim daří, tak jako nám všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi taky jsem si na ni nedávno vzpomněla.Toho 17.července si pamatuji,protože to byl náš druhý termín svatby o kterém jsme taky uvažovali a zrovna v ten den byl ten srašný pařák,snad 35 st.,tak jsme si říkali,zlatý náš krásný duben :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, Romi přesně jak píšeš taky si zastesknu,ale teď už si to zakazuji. Mil- tak už jen 4měsíce a budeš maminka :-) Kolem mě je spousty těhotných známých a už i mezi něma mám chaos kdo je v kterém měsíci :-D už jsem si mockrát říkala, že jak to má být tak to bude, tak jak píšeš, taky jsem si měřila BT,ale nechala jsem toho moc jsem se na to zaměřovala a navíc nemám pravidelnou MS, tak na to beru hormony, takže to nejspíš bude trošku trvat. :-( Holky normálně já už přemýšlím, jak oslavíme roční výročí svatby. Chci něco, aby nám to připomnělo ten krásný den i s lampiony a můj se tomu směje,ale v dobrém :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, všechny vás zdravím a doufám, že se máte fajn. Zítra jedeme na svatbu do Ostravy, ale budet to jen taková menší svatbička a nezdržíme se asi moc dlouho, ale celkem se těším. O našem ročním výroční jsme zatím nepřemýšleli, ale napadlo mně si zopakovat "svatební noc" po roce zase ve stejném penzionku na Bunči v apartmánu ve věži, kde to bylo SUPER!!! :-) No a určitě nebude chybět nějaká romantická večeře. Teda doufám :-( Mějte se, papa Souhlasím s tebou Marti, zlatý duben a ten náš 24. byl úplně ukázkový na 1 s hvězdičkou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, teda tak dlouho jsem tu nebyla a zase bylo co dočítat a to bylo doopravdy moc fajn. Holky a nezkoušeli jste si vypočítat plodné dny a ten celý týden se každý den snažit o miminko? Takhle to udělala moje svědkyně a hned první měsíc se jim zadařilo. Ale je fakt,že předtím nebrala antikoncepci. Mě říkal doktor,že se po Ha může ovulace vrátit hned a nebo taky za půl roku. Chce to čas. Ale už vidím, že sama budu nad tím pořád přemýšlet... My jsme se byli o víkendu podívat do nového bytečku a máme ho doopravdy moc pěkný a už jim tam toho moc nechybí,ale než dodělají celou stavbu,tak to bude doopravdy trvat do toho února. Holky o výročí jsem zatím nepřemýšlela,ale myslím,že to bude nějaká pěkná a dobrá večeře a bude.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Luci - plodné dny jsem si zpočátku počítala, ale ono je to možná trošku ošemetnější, když nemáš každý měsíc pravidelnou menstruaci třeba po 28 dnech. A tak kdo ví, jestli jsme se vůbec do nich kdy někdy trefili :-( a intenzivně každý den celý týden v době plodných dnů jsme to zatím nezkoušeli. Tak uvidíme? Snažím se teď na to tolik nemyslet. Někdy se mi to daří více a někdy méně. A jak si se zmínila o té ovulaci, co ti říkal doktor, tak tomu bych možná i věřila, protože dříve jsem ovulaci cítila, aniž bycho věděla, že jsou to právě příznaky ovulace a bylo to ještě v době, kdy jsem brala HA, ale teď tytéž příznaky vůbec necítím. Ale možná může být problémi i někde jinde, myslím tím psychika. Čím více se na cokoliv soustředíme, tak tím méně nám tělo dává jakékoliv informace. Takže by bylo nejlépe nemyset, nepřemýšlet!!!,ale která z znás to dokáže, že? :-D Tak se mějte hezky holky a zase někdy,papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mně napadlo jen nakouknout a vidím, že tu nikdo nebyl, tak vás jen pozdravím, mějte se, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Romí se vším s tebou plně souhlasím. Však příroda to má dobře vymyšlený a každá se jednou dočkáme. Holky a jak to tak vypadá,tak už budeme mít asi tenhle byt prodanej a tím pádem se přidáme k vám snažilkám o miminko...Už jen podepsat smlouvu a nebude co řešit. Za 14dní jdu k doktorovi,tak uvidím jestli si nechám ještě napsat prášky a nebo se už na to vyprdneme... Holky užívejte si krásný víken, doufejme že ještě trošku slunečný a zase brzy pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Luci - tak to gratuluji - SUPER!!!Taky vám to pěkně utíká. Není tomu tak dávno, co jste s tím začali a čas tak letí, že brzy bude únor a budete se stěhovat. Pokud se nemýlím? Nevím, jak u vás, ale u nás bylo tento víkend nádherné počasí a dalo by se říci, že celý týden byl moc hezký a teplý. Tak jen tak dále..., ještě by tak mohlo býti celý říjen, protože zimy si užijem, až až.... Mějte se fajn holky a zase někdy papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mě napadlo jen nakouknout, zda není něco nového.....Tak se mějte fajn,pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?