Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Marti máš pravdu, že jsme to v sobotu nezmínili, ale věděla jsem o tom a doma jsem to i zmínila, ale nijak jsme to zatím neoslavovali, protože myslím, že zatím asi není ani důvod. Ale na naše první roční výročí už se těším x-) Teď nás v srpnu čeká 4 leté výročí, co jsme spolu a pak už to asi budem počítat na výročí svatby ;-) a ne na roky chození. Určitě vám vaši plánovanou dovolenou nic nepřekazí a vše bude OK, ale věřím, že takové to zprávy jsou momentálně nepříjemné. Už se vám to taky krátí, že? Kdyže to jedete?Nebo spíš asi letíte,že?Mějte se,papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, chtěla jsem vás jen pozdravit a vidím, že nic nového, takže zase mizím. A dnes mi to i vyhovuje, protože už mi padají roletky, jak říká můj drahý manžel - neboli víčka :-D papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem občas nakouknu,ale vidím, že stále nikde nikdo, tak asi nic nového, jako u nás a možná ani nemáte čas nějak nakukovat,že? Já ho zatím mám ještě dostatek, protože mám ještě prázdniny,ale už mi to taky brzy zkončí :-( a pak už taky nebudu mít čas na nějaké vysedávání.Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, koukám,že sem chodí chudák jen Romča...já vždy jen narychlo nakouknu a zase mažu něco dělat. U nás nic nového. Užíváme si stavění nového bytečku a moooc se těšíme až bude vše hotové a budeme se moc přestěhovat. Taky jsem začala studovat přípravu na těhotenství...dočetla jsem se že půl roku před otěhotněním by neměl moc alkohal a upravit strava(teda ten kdo asi moc zdravě nežije). No uvidíme jak nám to pak půjde. Ale jak se říká kdo si počká ten se dočká :-) Romí jen si pěkně užívej volna. Pak se napracuješ až až.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,já teď o prázdninách absolutně nestíhám,strašně to letí:-(A u nás taky nic nového.Včera jsme měli konečně 1 den dovolené,takže jsme byli na Šiklově mlýně a ve Strašidelném zámku,jestli víte,kde to je.Ale bylo to fakt super,akorát že se muselo jít dneska zase do práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem ráda, žes jste nakoukli a samozřejmě, že chápu, že nemáte čas jsem chodit denně jako já. Taky už mě brzy zkončí to vysedávání tady :-( To je fajn Luci, že se máte opět na co těšit a místo zařízování svatby teď prožíváte zařízování nového bytečku, což je jistě taky moc příjemné i když zároveň asi i spousta starostí, že? Marti vím, kde je Šiklův Mlýn, slyšela jsem o tom, ale ještě jsme tam nikdy nebyli. Tak se mějte holky moc fajn a zase někdy,papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak se zase po nějaké době hlásím. Mám v práci teď pěkné fofry a když příjdu z práce,tak jsem k.o. a ráda,že jsem doma. Konečně se nám udělalo zase trošku pěkně,ale prý se to má zase pokazit a už se knám ženou nějaké mraky...tak snad nebude pršet. Holky prostě si nemůžu pomoct,ale v dubnu jsme na svatbičku měli všechny super počasí a od té doby až tak krásně a přitom příjemně nebylo. Taky každou chvilku prohlížíte fotečky? Já jo. Mě se moc líbí a ten krásný den bych si okamžitě zopakovala. Tak si užívejte ještě léto a mějte se krásně!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak já se taky hlásím....No ty prázdniny nám teda šíleně letí a za chvilku bude po nich :-( Ještě,že máme před sebou pořád dovolenou :-D Luci,řekla bych,že ještě pár víkendů bylo určitě hezky,ale to byli ty strašné vedra,takže jak píšeš,tak příjemně jak jsme měli v dubnu,ani horko ani škaredě,prostě tak akorát,bylo opravdu snad pak už jen jednou nebo dvakrát:-)Já se dívám na fotečky taky pořád a hlavně i na video,jsem strašně ráda,že jsme do toho kameramana zainvestovali a máme tak krásně sestříhaný ten náš den :-N A ani naše budoucí maminky se nám nehlásí :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky vás zdravím a jsem ráda, že jste nakoukli. Aspoň vím, co je u vás nového. Máš pravdu Marti, že prázdniny utekli jako voda, ale tebe ještě to nejlepší čeká ;-) A to je vaše dovolená x-) Jistě už se těšíte,že?Kdy to přesně jedete?(letíte?)My chceme jet ještě příští týden od středy na Pálavu na takovou menší cyklodovolenou. Tak snad nám vyjde počasí?Protože, jak to vypadá, tak ty největší horka byly, když jsme byly v Egyptě a teď to počasí je nic moc, ale na kola to možná bude stačit. Hlavně ať neprší. Na fotečky se taky stále pořád dívám, i když bohužel je stále nemáme v albíčku, ale snad už se taky brzy dočkáme. Po dlouhé době se nám ozval slavnostně ten kamarád a říkal, že do 14 dnů by nám je přivezl už na papíře. Tak doufám.... :-( Jinak zuřím ]-( A na video, už jsem se taky několikrát dívala :-D Byl to opravdu nádherný den a zážitek a ve skrytu duše často vzpomínám a pořád tím žiju. Mimochodem dnes máme s mým drahým manželem 4-leté výročí, co jsme spolu začli chodit :-) A miminko se bohužel nehlástí Marti zatím ani nám :-| Tak nebuď smutná, nejste sami :-) Mějte se holky a zase někdy,papa
Odpovědět
Ahojte holky, koukám, že jste to tu nějak rozjely. :-) Tak vás všechno moc zdravím a přeju vám hezký zbytek léta.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi to si špatně pochopila,já jsem myslela,že se neozývají holky,které čekají mimčo.My zatím neplánujeme,takže v tom případě ani nečekáme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a odlétáme 25.srpna ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky tak se po dlouhe dobe zase zaskocila.My s manzelem mame 1.9 pětileté výročí, manzel planuje nakou veceri a pak romantiku uz se tesim:) Jinak mimco uz pekne kope. Zaciname se koukat po vybavicce a po kocarku. Ted sme jeden vybrali, jen moje mamka ma k nemu spousty poznamek proc je nepraktickej do naseho terenu, tak nevim jestli dat na jeji rady nebo ho koupit a doufat ze sme koupili dobre:/ zacali mi naky problemy, tak mam strach ze me necha doktorka doma na rizikovem, v pondeli jdu na kontrolu, tak mam z toho peknej strach, ale na druhou stranu bych byla radsi doma nez v praci. Prijde mi ze ted kdyz sem tehotna tak mi nandavaj jeste vic prace nez predtim:( a ja sem unavena tak ze se zmuzu jen na to dojet domu lehnout si a spat a pak celej vikend prolenosit. Uz se strasne tesim az budeme mit mimi doma pod kontrolou a budu ho moct kontrolovat zda je v poradku porad a ne jen jednou mesicne verit doktorce, ze opravdu v poradku je. rumisek neboj urcite se vam to povede, asi opravdu nad tim moc premyslis, nebo zkratka nemas jeste srovnanej cyklus po HA. Mozna kdyby to neslo nak vyrazne dlouho tak bych se poradila s doktorem. Ale v tuhle chvili si myslim ze to mas spis psychicke nez fizicke, takze nemyslet, nepocitat a ono to půjde. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jéééé Marti, tak to se omlouvám. Máš pravdu, když jsem si přečetla příspěvek znovu, tak jsem si uvědomila,že místo maminky jsem tenkrá přečetla, že se vám nehlásí miminko.Tak soráč. Někdy si člověk, jak rychle čte, některé věci domýšlí a pak to tak dopadá. A tobě Pavlinko držím palečky, ať ti všechno dobře dopadne! Mějte se holky, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Romi-nic se neděje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, jak se máte? u nás dovča dopadla výborně, fakt jsme si to užili, hned bych jela znova :-) teď jsem v práci sama, kolegyně má dovču, tak toho je víc, ale když je práce, tak mně to zase rychleji utíká, takže fajn :-) u nás mimi taky nic, ale zatím jsem v klidu.. ani na to moc nemyslím, prostě doufám, že to přijde, ale je fakt, že když čekám, jestli to dostanu, tak jsem nervózní.. ale co, někdy to snad klapne :-D Romí, koupila jsem vitaminy - Babyplane.. kámoška říkala, že jim to taky nešlo a že to začla brát a pak udělala i stojku a bylo to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky, taky se po delší době hlásím. Nějak není moc času být u Pc,ale za chvilku bude ošklivo a zase budeme sedět doma. Nám krásně staví byteček. Už se to pěkně rýsuje a už se nám to blíží :-) za 1/2 roku už budeme mít klíčky jupí :-) Romí, co jsem taky četla vše možné na netu o těhu,tak doporučujou různé vitamíny a hlavně kyselinu listovou která by se měla jít už 3měsíce před otěhotněním. Ono v září taky půjdeš zase do školy a pěkně se odreaguješ a bude to raz dva :-) Tak se holky mějte a krásně si vše užívejte pa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, tak Luci, to je fajn s bytečkem, už se těším, že? na kyselinu listovou jsem se taky ptala v lékárně a paní mně řekla, že to je lepší až v těhotenství a dala mně ty vitamíny, kde je i podíl té kyseliny.. je to Calibrum Babyplane..
Odpovědět
Zdh... já teda brala před otěhotněním jenom čistou kyselinu listovou, jelikož mám pocit, že když má člověk dostatečně kvalitní a pestrou stravu, tak ty vitamíny až tak nepotřebuje. Ale názory na to se dost různí, každý člověk ti poví něco jiného. Jo potom, když už jsi těhotná, tak to je jiná, to potřebuješ vitaminy pro dva. 8-) I v prvním trimestru jsem brala jenom čistě kyselinu listovou, no ted už pomalu uvažuju nad těma vitamínama, volaký ten Mamavit bo něco takového, ono to potom i při kojení vydrží.
Odpovědět
Profilova fotka
jak jsme přeskočili z těch svatebních příprav na ty mateřské přípravy :-D Zuzi a vy jste byli na dovči kde a jak bylo?
Odpovědět
Profilova fotka
Milmic..tak to vidíš, paní v lékárně mně třeba kecela, aby se v tom prase vyznalo :-D Martí, byli jsme na Kanárských ostrovech, přesně tedy na ostrově Tenerife a to na jihu v městě Playa de las Americas.. bylo to tak moc krásný, půjčili jsme si na dva dny auto a pak koupili dva výlety, takže jsme byli pořád někde.. nejsme na válení na pláži, tak nám to tak vyhovovalo. největší zážitek asi byl výlet do Loro parku - pak se zvířaty, kde jsme viděli různé show, ale nej bylo vidět na vlastní oči show kosatek.. fakt nádherný, úžásný! Delfíny taky super, ale ty kosatky, to se jen tak nikde nevidí.. Doporučuju! Kdo nemá rád takové vedro, tak tam..sice v tom červenci bylo tepleji než v zimě,ale jak tam fouká vítr, tak vám to ani tak moc nepřijde.. naši už na kanárech párkrát byli a vždy třeba v listopadu, což je super, protože tam je zhruba pořád stejné počasí..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukám, že to tu nějka ožilo. Co se týče těch vitamínů, tak kyselinu listouvu už pár měsíců užívám, asi od dubna, tak uvidíme?O těch vitamínech Babyplane jsem ještě neslyšela, ale až doužívám kyselinu listovou, tak se na to možná poptám ;-)Dnes odíjžídíme do soboty na Pálavu a příští středu už mi opět začne práce :-(Moc se netěším, protože nás v práci čekají asi velké změny (nové vedení), ale na druhou stranu, jak říkáte, přijdu na jiné myšlenky a budu mít spustu jiných starostí a povinností. Včera se nám ozval kamarád s fotkama, už jsou hotové. Včera je prý vyzvedl a koupil námi dva albumy na 100 fotek a koncem týdne by jsme je měli mít doma. Jupííí!Snad už to teď nezakřiknu? :-( Už se těším, ža je budem skládat do albumu, i když to dá asi hodně práce.... Mějte se holky, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem tu zase nějaký ten den nebyla a bylo příjemné zase něco dočítat. Zuzko, do nového bytu se moooc těšíme. Už aby to bylo. Asi se ani nedočkáme. Ale už vidím,že to bude asi jak se svatbou. Teď se to maličko povleče, přes vánoce to uteče. Leden bude fuč ani se nenadechnem a v únoru už bysme měli mít klíčky :-) Holky s těma vitamínama je to doopravdy zapeklité. Všude píší něco jiného a dokonce jsem se i dočetla,že nějaké vitamíny jsou v těhotenství škodlivé. Jako např. vitamín A,že by se i málo měla jíst mrkev. To jsem koukala jako blázen. Taky jsou jednou jedla vitamín E 200 a tam psali,že podporuje plodnost....Ale ono je i spousty těch multivitamínů pro těhotný,že si člověk může vybírat. Na druhou stranu se jich maličko i bojím prootže i hodně píšou,že pak jsou miminka větší. A já mám představu čím větší miminko, tím bolestivější porod...Ale on v toma si moc rozdíl není. Tělo si udělá takové miminko které zvládne. Dnes jsme byli s Peťulkou na výletě,tak si ještě užíváme trošku toho krásného počasíčka. Mějte se krásně a zase nakouknu. Pa pa pa
Odpovědět
Zdh.... no netvrdím, že by ti kecala. Ono fakt co člověk to názor. Jenom mě osobně to přijde spíš jako reklama. Pokud dobře jíš, tak si myslím, že je to v pohodě a není potřeba jíst žádné vitaminy než kyselinu listovou. Až otěhotníš, tak to je jiná. Ale je pravda, že některé vitaminy dělají větší miminka a lékaři je nedoporučují. Ale nevím, které ty vitaminy. Jináč vitamin A by se opravdu moc neměl, ale myslím si, že mrkev a jiné si člověk může bez obav dát. :-D To bude zas nějaká bublina. Pokud nesníš 50kg mrkve naráz, tak bych se toho nebála. Důležitý je jíst všechno (samozřejmě až na rizikové potraviny typu majonézy, bagety atd), ale ovoce a zelenina je důležitá. Dvou mrkví bych se fakt nebála, já je ze zahrádky doluju pořád, aj rajčata hodně jím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás po návratu z Pálavy. Měli jsme se báječně. Holky, hurááá, sláva! Po 4 měsících jsme se konečně dočkali svatebních hotových vyvolaných fotek a máme je doma. Včera nám je konečně přivezl ten náš kamarád, co nás fotil. Asi se divíte, protože vy už jistě všechny máte fotky i v albech a nám se teprve fyzicky dostaly do rukou. Ale jistě si vzpomínáte jak jsem ty trampoty s fotkama tady dost často líčila. Takže sláva, ale teď nás čeká ještě velký kus práce, udělat to album. Bude to asi pěkná piplačka :-( Máme 2 albumy na 100 fotek. No a bude to asi muset dělat Pavlík, protože on je na takouv tu přesnou práci velmi šikovný a pečlivý. Já bych to neudělala tak přesně. No a s jeho pracovní vytížeností, nevím, kdy se k tomu dostane, ale bude to teď naše priorita, tak na něho budu trošku tlačit a samozřejmě mu i trošku pomáhat ;-) I když ják říkám, na tuhle přesnou práci s pravítkem atd. moc nejsem :-S Mějte se fajn a zase někdy, papa..... Mně už to od středy taky začne, myslím chození do práce. Už se nemůžu dočkat :-D pa
Odpovědět
Ahoj holky, tak ja od zacatku tehotenstvi bastim multivitaminy nejprve Calibrum baby plan a ted Calibrum mami. Doktorka mi je doporucila ze po nich nebudu tolik unavena. Jinak dulezity je jist vsechny vitaminy a ne si preciist ze vitamin A skodi tak ho vynechat. Nase telo potrebuje vsechny vitaminy. ;-) My fotky nemame jeste ani vyvolany, video jeste nemame, a uz ted mame i jiny starosti nez se piplat s fotkama treba pozdeji a radi zazpominame jaky to bylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak my zítra vyrážíme na dovču ;-) Už začínám mít trochu cestovní horečku,ale snad to bude vše ok a v pořádku se oba vrátíme :-) Tak se mějte ten týden hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Marti, tak to už můžem jen tiše závidte, protože já jsem dnes poprvé šla po necelých 2 měsících do práce :-(, ale musím říci, že to proběhlo kupodivu hladce, tak snad se do toho budu pomaloučku v poklidu dostávat. Tak si to užíjte a šťasntě se nám vraťte opět zpátky domů.papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, Marti, bohužel jsem ti nestihla popřát ať si to na dovče pěkně užijete,ale jistě si to tam krásně užíváte a pak nám povíš zážitky. Jinak u nás nic nového.Jsem ráda,že už tu máme víkend a budu odpočívat. Jsem nějaká hotová. Tak se mějte a užívejte poslední prázdninovej víkend.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já už pár dní zařezávám v práci a začínám si pomalu zvykat. Musím říci, že to ranní vstávání je nic moc, ale myslela jsem, že to celkově bude horší, ale ten přípravný týden byl celkem v pohodě. Od zítřka už to ale asi taková pohodička nebude, protože už začnou chodit děti a už to začně vážně na ostro. Mějte se fajn a my se jdem poustit snad už konečně do alba,pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?