Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Tak si to užijte Marti, taky máme v plánu jet letos na Pálava s kolama, ale asi až v srpnu. Loni to byla Česká kanada a teď máme v plánu Jižní Moravu. Jinak OK, nic se neděje. Já myslela, že si mě třeba taky zaregistrovala, protože jsem měla pocit, že jsme se jednou tak trošku střetli pohledem, ale spíš to bylo jen mihnutí kolem sebe.
Odpovědět
Profilova fotka
Moc hezké fotečky Martinale.A zase někdy,papa holky....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, to to letí.... vždyť už to za chvilku budou pro většinu z nás dva měsíce od svatby...někdo už i víc. To je mazec jak to utíká. bych si to klidně zopakovala :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás a doufám, že se máte fajn. Jojo Luci, souhlasím s tebou a naprosto se vším. Letí to jako voda, už 2 měsíce budem vdané paní, ani se to nezdá, že? Vždyť nedávno to bylo všechno před námi a teď.......Taky bych šla klidně do toho ještě jednou, ale určitě by to už nebylo tak krásné, jako na poprvé, protože už bychom věděli, co nás čeká a už by to asi nebylo ono. Takže si už raděj ponechme jen ty krásné vzpomínky..... x-) Mějte se,pa. Už mám konečně občanku. To je ostuda, že? Po 2 měsících :-D pa.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem jen nakoukla a vidím, že nikdo nikdo....Ale není divu, že už jsem nechodíme tak často jako dříve, spíš je to jen takový zvyk, který mě ještě neopustil po těch předchozích měsících, co jsme tu trávila někdy denně i několik hodin ;-) Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dneska jsou to 2 měsíce co jsme vdané paní:-)No uteklo to šíleně a připadá mě to,že už to bylo strááááášně dávno:-(Včera mě došla svatební fotokniha a je moc hezká.Romi já mám občanku taky tak asi 14 dní,takže ostuda nejsi,příští pondělí už budu mít hotový i nový řidičák a pas,tak si pro to musím zajít. Jinak o víkendu jsme byli na té Pálavě a bylo to super,počasí totiž vyšlo na 1:-) Holky,kde plánujete dovolenou (svatební cestu)??My se totiž pořád rozhodujeme mezi Bulharskem a Řeckem,já bych teda radši do toho Řecka ale bojím se teď té situace tam.....Chceme jet až poslední týden v srpnu,tak sice máme ještě trochu čas,ale stejně bych to nejradši už měla zamluvené.........
Odpovědět
Ahoj,tak my byli v Chorvatsku-nádherný počasá a teď už nás čeká jen práce.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Marti, na řidičák se stále nějak chystám, ale zatím mi nějak nevychází čas. Už to plánuji 14 dní a furt to odkládám, tak snad ten příští týden to vyjde. Jinak se svatební cestou ti neporadím, protože i my stále váháme a nevím kam. Ale ať se rozhodnete jakkoliv, tak jistě vyberete dobře. My jsme původně chtěli Egypt, pak nás to nějak začalo opouštěť a teď, když jsem se tak trošku byla poradit v cestovce, tak nám to paní hodně doporučovala, tak nevím? :-( Prý takový komfort jako v Egyptě za tolik "málo" penět v Evropě nikde nezeženem. Tak nevíme? :-( Poraděte ;-) papa A kam chcete jet Marti přímo do Řecka nebo Bulharska? My jsme byli v Primorsku a na Thassosu.
Odpovědět
Profilova fotka
A v jaké cestovce ses byla poradit?No s tím Egyptem je to pravda,ale zase se zeptej lidí co tam byli,kolik dní z dovolené proseděli na záchodě:-)Co vím z okolí,tak téměř každý druhý co byl v Egyptě,tam měl střevní potíže,takže aby mě bylo na dovolené ze 3 dny špatně,no teda děkuji.Já vím,že se to může klidně stát i v tom Bulharsku a prostě všude,ale ten Egypt je tím celkem vyhlášený :-| My jsme byli v Bulharsku na Slunečném pobřeží a velká spokojenost.V Řecku jsme ještě nebyli,ale máme občíhlou Krétu a asi to nakonec i tak dopadne.
Odpovědět
tak zejtra jdeme na svatbu...uz se tesim az je uvidim jak maj vyschlo v krku a sou nervozni a my s manzou sme v pohode... x-) jen nemam nic tehotenskyho svatecniho, nevim co si vezmu na sebe :-S . Jinak my uz mame pozadano jak o novou obcanku tak i ridicak, mame zkolaudovanej domecek a mame novy trvaly bydliste... A na dovolenou jsme měli jet do černé hory, díky mému obřímu břichu jedem na dovelenou v čechach, trochu mě to mrzí, ale i tady je krásně. Tak se tu mějte a užijte si léto já už to mám skoro tři měsíce tyjo to je hustyyyyyyyyyyyy, ještě že šatičky mam jeste doma muzu je aspon okukovat:)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Martí, já byla u moře jen jednou v životě a to v chorvatsku a celkem fajn. Já jsem raději přes hory. Ale teď si všichni moooc chválí to Bulharsko. Švagrová s rodinou tam loni byli a byli moc spokojený a říkala,že by tam chtěla jet znovu. Prý si tam turistů váží a néjak někde jinde...ale asi záleží jak kde na koho narazíš. Dneska jsme holky byli v Průhonickém parku na výletě a potkali jsme tam asi sedm nevěst...no to byl mazec. Tam to brali jak na běžícím páse. Zlatej náš klídeček. Jedna svatba za poledne a konec. Všechny nevěsty tam měli vlečky a koukala jsem jak byli omezený v pohybu...pořád tahali vlečku, někdojim ji nosil atd. tak jsem si v ten moment moc uvědomila,že jsem měla super pohodlné šaty,že jsem je skoro vůbec nikde nezvedala a zároveň si po nich ani nešlapala. Pavlí to to teda letí....za tři měsíce budeš mamina....no to je mazec. Tak si to pěkně užívej. Holky mějte se pěkně a zatím pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my se chystáme na dovču až koncem září. Na "svatební cestu". Řekli jsme si, že si to užijeme a zaplatíme si all inclusive. Na Djerbu Samozřejmě last minute, nejsme na tom zase finančně nejlépe. Jiřík pořád kouká na internet a hledá hotýlky. A je super se jenom dívat na ty fotky. Už se těším na zaslouženou dovču :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky,chci vás jen pozdavit a jsem zvědavá, jak to tedy u nás z tou dovčou dopadne? O těch střevních potížích v Egyptě samozřejmě vím, ale myslím, že když nasadíme s Pavlíkem moravskou prevenci každé ráno na lačno a večer štamprlku slivovice :-D , tak bychom to mohli nějak zvládnout. Mimochodem znám i pár, který jezdí do Egypta již několikáty rok a neslyšela jsem od nich,že by s tímhle měli někdy problémy. Takže je to asi i individuální a záleží i na organismu. Luci - nemyslela Marťa, že už bude skoro 3 měsíce vdaná?Myslím, že na miminko je ještě brzy,ne?Ale i to je možné. Už si přesně nevzpomínám, kdy nám psala, že je těhotná. Tak papa, mějte se....
Odpovědět
Profilova fotka
Romi to si trochu popletla,ne Marťa ale Pavlinka :-D No a do Egypta si po správnu slivovice nesmí dovážet,takže buď to risknete a dáte do kufru,nebo se může stát,že vám na letišti zrengenují zavazadla a budete mít problémy.....I to už jsem slyšlela:-(
Odpovědět
myslela sem 3 měsíce vdaná na mimčo je ještě chvilí čas...tyjo holky kdyby ste to videli to by nejhorsi svatba na ktery sme byli :-( to byl uplne příšernej obřad, ten kněz byl prostě děs, vubec nemel pripravenou rec, koktal a mluvil nesmysly o kterych si myslel ze jsou vtipny:(, vubec nedokazal zorganizovat dav jak huhlal a koktal.... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem to nakonec pomotala i já :-) Ono to tak strašně letí,že jsem to ani nepočítala :-) Pavlí, to je mi líto,že to nebyla ta pravá svatba,ale doufám,že hostinu jste si pak vynahradili a dobře jste se bavili.
Odpovědět
Profilova fotka
Ano Marti, máš pravdu, taky jsem to dopletla. Myslela jsem Pavlinku, ale napsala jsem Marťa. Tak jsme to s Luckou dopletli obě :-D Máš pravdu Marti, že obavy jsou asi na místě, ale jak se říká risk je zisk, tak uvidíme. Asi se ještě prodobněji poinformuju od toho kámoše, co už tam byl několikrát a uvidíme? Je fakt, že na záchodě bych svatební cestu strávit teda nechtěla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se dívám,že už tu pěkně dlouho nikdo nebyl :-D Včera jsme si konečně domluvili dovolenou,letíme poslední týden v srpnu na Krétu,už se moc těším,sice si budu muset ještě chvilku počkat,ale aspoň se mám na co těšit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to je super Marti :-) My už máme taky vybráno a rozhodnuto. Stalo se tak včera. 13. července odlétáme do Egypta do Hurghady Hotel Dana Beach *****, na 10 dní. Patří prý k těm luxusnějším hotelům vhodných pro náročnější klienty, tak uvidíme? Už se taky moc těším a mám z toho velkou radost. Preventivně jsme si už koupili nějaké léky, které budeme užívat a věřím, že s moravskou medicínou a pár radami, které máme, to zvládnem bez obtíží. Dnes pořádáme u nás doma takovou malou grilovačku, protože můj drahý manžílek měl v úterý svátek, tak od rána jem kmitám, kuchtím a připravju. A v neděli jedem na prodoužený víkend na kamarádovu chalupu do Staré Turé. A hned jak přijedem, tak vyrazím někde na nákupy, abych si pořídila něco hezkého a nového na dovuč ;-) :-D Tak se mějte krásně, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím ,že tu nikdo nebyl. Zítra ráno odjíždíme na tu chalupu a vrátíme se až v úterý, tak se mějte moc hezky a užívejte prodloužený víkend,papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, od svatby jsem tu snad nebyla. tak my uz máme svatební cestu za sebou. Byli jsme v Egyptě a vidím Romi, že se tam chystáte taky. My jsme byli asi 3km od centra Hurghady taky v ***** a bylo to super. Musim říct, že jsme vypili tak litr slivovice,ale takové menší komplikace stejně přišly. Ale myslím,že to nebyl ten faraon. Prý je to ve vzduchu(říkala delegátka¨) a navíc to all inclusive te nutí jíst takový maglajs, že by se z toho posr.. každý :-D Jinak všichni moc ochotní a v cestovce jsme řekli, že jsme na svatební cestě a i v hotelu se podle toho chovali bylo to super.takže moc si to užite!! papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, teda už jsem tu nebyla pěkně dlouho,ale měla jsem dost pečení, tak nebyl čas. Holky jste šikulky,že jste si vybrali tak krásné dovči. Pěkně si to užívejte. Jen Romí na ty střevní potíže naše léky nepomáhají...prý si musíš koupit u ních v lékárně něco co mají udělané do těch jejich podmínek. Aspoň takhle mi to říkala moje svědkyně když tam byli. Jen nevím nevím jestli vás pustí se slivovičkou do letadla,když můžeš mít mám za to do letadla malé lahvičky...teď nevím jestli max 100ml a nebo 150ml. Kolegyně v práci si vezla klasickej novej sprcháč a musela ho vyhodit,že to bylo moc tekutiny...aby se v tom čert vyznal. My te´d jdeme naposledy do práce a pak si budeme užívat dva týdny dovču. Už se moooc těším. Zatím se mějte pa pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak už jsme se vrátili z chalupy a bylo to moc fajn. Jity to je super, že jste si dovolenou v Egyptě tak užili i my už se moc těšíme. Co se týče slivovice, tak ji určitě berem a myslím, že když, ji dáme do kufru,tak se nemůže nic stát ai v pohodě ji propašujem mezi oblečením. A co se týče těch léků Luci, tak nám je sama paní v cestovce doporučila, že s nimi má dobrou zkušenost a má se to užívat preventivně už několik dní před odjezdem a pak i tam, tak uvidíme? Myslím, že ví o čem mluví, tak jí věřím, ale samozřejmě, že stát se může cokoliv? Asi záleží na každém člověku. Dnes si asi vezmu první tabletu, týden dopředu snad stačí. Zítra se chystám na nákupy, abych si koupila něco nového a hezkého na sebe, tak mi drže palečky. A Luci vy si užijte krásnou dovolenou, papa holky. Mějte se....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no do letadla se nemůže vzít žádná tekutina,ani pití :-) Všechno musí být uschované v kufrech a to i slivovička:-)Akorát do toho Egypta by se neměla ani ona,ale myslím si,že by to byla velká náhoda,že by to zjistili,takže bych si ji taky vzala :-D Já už se na dovču,taky moc těším,ale musím si teda ještě celkem dlouho počkat,no ale říkám si,že aspoň to budou mít všichni už za sebou tu dovču a já před sebou:-)Romi,ty už to máš úplně za pár:-) Romi a s kterou cestovkou jedete?My s Alexandrií.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj hollky,vím, že do letadla se žádné tekutiny brát nesmí, ale v tom kufře si myslím, že by to mělo být OK. Musela by to být náhoda, že by na to příšli a to asi jen namátkovou kontrolou, že by chtěli právě náš kufr otevřít. Ale to snad ne. My jedeme nebo spíš letíme s EXIMtours. Holky nebudete tomu věřit, ale stále ještě nemáme fyzicky fotky vyvolané :-( Snad se jich už ani nedočkáme, to je strašné. Teď se nám po dlohé době ozval ten kamarád a moc se omlouval, ale říkal, že nečekaně musel odjet někam na služební cestu a teď ho čeká ještě jedna mimo ČR a prý vůbec nestíhal, takže neměl čas. :-( Ale slíbil, že příští týden jak budem na dovči, že se na to koukne. Tak doufám, že ano?Už je to fakt nekonečné, ale bohužel se s tím asi nedá nic dělat. Chceme mít fotky krásné, tak musíme počkat. Kdybychom si je vyvolali sami a bez jakékoliv úpravy (bez rámečku atd.), tak už je dávno máme, ale raděj si teda ještě počkáme a snad to bude stát za to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím, že nikde nidko, tak papa. Mějte se a užívejte si dovolenou....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, romí,tak to je super že vám pani doporučila nějakou prevenci. S tou slivovičkou bych se já bála protože ti zavazadla jdou pře rentgen a když vidí lahev nebo podezřelí tvar tak prohlíží kufr....ale taky pochybuju že by na to celou dobu koukali a měli to až tak ošetřené. A nebo to možná spíš hlídají do jiných zemí. Zkusíte to a uvidíte. Maximálně vám ji vyhodí. Holky dneska jsem předávala jednu pečenou svatbu,tak jsem si zavzpomínala....jů připadá mi to už tak dávno... Romí a foteček se taky dočkáte. Uvidíš. určitě to za to čekání stojí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, no já bych to s tou slivovicí riskla,myslím si,že by to opravdu byla velká náhoda ;-) Romi,už se určitě moc těšíš že?Tak doufám,že sem pak dáš nějaké fotečky....Já si musím hold ještě cca 50 dní počkat ]-( Ale určitě to uteče jak voda..... Luci,mě taky připadá,že už je to strašně dávno,co jsme měli svatbu....Ještě,že si to sem tam oživím prohlížením alb a pouštěním videa :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, vidím Marti, že si dovolenou odpočítáváš jako svatbičku :-D Máš pravdu, už se mooo těším a vypadá to, že už nám to i uteče. Dnes doma pouklízím, přes víkend poperu a vyžehlím věci a v neděli možná předběžně nachystám a v pondělí budu balit. No a v úterý ráno vyrazíme vlakem do Ostravy a v 10,30 vzlétneme, jupíííí x-) A za 4 hoďky už budem na jiném kontinentě. To je žúžo dobrodrúžo. Letí to holky neuvěřitelně. Loni v tudo dobu jsme byly v prvopočátku našich příprav. Vzpomíná si, že přes prázdniny jsem vysedávala pořád u netu a hledala inspiraci a objednávala různé dekorace, košilku, spodní prádlo atd. a teď......Už je to za námi:-( x-) Jinak se nápodobně taky stále dívám na fotečky, ale zatím bohužel stále jen na ty v PC :-( , ale i to stačí. Mějte se,pa.....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a málem bych zapomněla, že jsem v době prázdnin navštěvovala salony a vybírala šatičky. Jéééé to byla nádhera. Ale bylo to myslím až někdny koncem června a pak v srpnu. Už si o tom můžu nechat jen zdát a snít :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?