Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to vám závidím, že už fotoknihy máte hotové. My si ještě budeme muset asi pár týdnů počkat :-( ,ale kdo si počká - ten se dočká. My jsme stále ještě ve fázi třídění a vybírání. Teď nás něco trošku zbrzdilo a pár dní jsme na to nešáhli, ale snad už se do toho zase pustíme. Tento víkend by snad měl přijet ten náš fotograf, tak mu musíme dát na flešce fotky, které budeme chtít vyvolat, aby nám je upravil. A taky je super, že už jste prodali veškerou dekoraci na svatbu. Já stále ještě nevím, jak na tom jsem :-( Ale říkám si, že není kam spěchat a nechci na tu kámošku nějak naléhat, aby mi řekla, co si vybrala. Určitě má teď spoustu jiných starostí.....Ale taky doufám, že si něco vybere a v nejlepším případě většinu. Mějte se,pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak už máme fotoknihy pro rodiče objednané a příští týden by měli asi dorazit. Jupí už se na ně těším. Já jsem vybrala fotky pro svatebčany a teď už dovyberu jen pro nás z hostiny a počkáme na akci v happy fotu a necháme je vyvolat. Romí, už aby ti dala známá vědět. Teď bude léto a hodně svatbiček,tak by se ti to líp prodávalo než třeba na zimu. Tak snad ti dá brzy vědět. Martí, jak ti dopadla ta fotokniha? Už se ti tiskne?
Odpovědět
Profilova fotka
Vy jste ale rychlíci Luci :-D To je fajn, že už budou mít fotoknihu i vaši rodiču. Jistě budou mít velkou radost. Taky máme v plánu potom udělat rodičům nějaké malé album, ale kdoví kdy to bude, když ještě nemáme ani ten svůj :-( Jak velkou máte tu fotoknihu pro rodiče. Myslím kolik asi fotek? A jakého rázu?Ať se pak můžem inspirovat. Mám asi tak představu, co by tam mělo být, ale ptám se, jak to máte udělané třeba vy?Tak papa a díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, dělali jsme jim A4 o 64stránkách. Na začátek jsme tam dali fotky z našeho dětství a pak sekládali fotky jak plynul náš svatební den. Nijak jsme ji moc nečančali jen pěkně různě naskládali fotky, některé zmenčené některé zvětšené...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a o víkendu jsme se dozvěděli,že svadkyně čeká miminko :-) to byla super zpráva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A snad se už brzy dostanu k tomu,abych vám sem dala fotečky od fotografa a tyhle smázla.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, díky Luci za info. My jsme právě dokončilii náš výběr fotek do alba do tisku a dostali jsme se na číslo 180 :-) To je co?Kolik jich máte ve vaši fotknize vy?A to k nim ještě budeme přidávat, protože některé asi budeme chtít vícekrát např. pro rodiče a ještě bychom chtěli dát alespoň každému z hostů 1 fotečku na památku. A to jsme fakt vybírali jen ty důležité okamžiky, ale samozřejmě je tam nejvíce fotek z hradu a z obřadu, ale myslím, že je škoda je nevyvolat. No,ne?Jinak Luci, jak říkáš skvělá zpráva z tvou svědkyní a trošku ji už i závidím :-( Kéž bych už i já brzy přišla z takovou zprávičkou....Mějte se fajn holky, papa a Luci už se těším na tvé fotečky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj helký, pěkný víkend. Už nám začíná, jupííí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, jo kolik jich je v knize tak to neruším. To jsem nepočítala,ale je jich tak akorát,ale tyk si necháváme dodělávat. s tou svědkyní je to fakt super. Podařilo se jim to na poprvé. Jsou šikulky. Vypočítala si ovulaci a bylo hotovo :-D Fotečky vám sem snad dám příští týden...přes víkend to určo nestíhám a v pondělí po práci frčíme do kuchyňského studia si navrhnout kuchyň,tak to se asi vrátíme dlouho,ale pak se na to vrhnu. Tak se mějte a užívejte si víkend. pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen jsem vás chtěla pozdravit a zase běžím. Je vidět, že byl po dlouhé době krásný víkend, protože tu žádná z nás nebyla, což je pochopitelné. Už nás to sem prostě netáhne tolik jako dříve.... Luci ať zítra dobře pořídíte.pa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, jsem tu jen na skok na pozdrav a zase běžím. Tenhle týden se snad dokopu vám sem dát ty fotečky od profíka. Romí ono to vypadá,že už sem chodíme jen my dvě a občas koukne Marťa,ale to se dalo čekat. Já taky už nemám tolika času. Když máme tolik zařizování. Tak se mějte pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky,přesně jak píšete,není vůbec čas.Mě se zdá,že je to mnohem horší než před svatbou,pořád se něco děje .....Vůbec nejsem schopná třeba nalepit fotky do alba,fotoknihu mám v PC uloženou ale nejsem schopná ji poslat do tisku.... :-( No hrůza a doma k tomu ten binec:-(Říkala jsem si,že teď o víkendu všechno doma podělám,ale buďte doma zavření,když bylo po xxx týdnech konečně tak krásně :-D Luci,už se moc těším,až nám sem dáš fotečky profi:-) My jdeme dneska pro občanky a zároveň chceme stihnout i pasy a řidičáky a jestli se podaří tak si chci nechat přepsat i techničák na auto a zajít do pojišťovny,no ale nevím,nevím,jestli to všechno zvládneme.
Odpovědět
Článek se načítá
zdravim vas holky, vy ste rychlici ja teda nemam cas vubec, takze doklady porad mam stary, fotky vyvolany nemam, video ze svatby sem jeste nevidela. rika se ze chvata at si sedne,ale posledni dobou to opravdu nejde. navic sem jak koule a mimi uz zacina kopat asi budem mit fotbalistu. jediný co mame je nova cedulka na zvonku :-D a zaciname pripravovat pokojicek
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, holky vím jsem ostuda,že jsem vám sem ještě nadala ty fotečky,ale bohužel mám nějak moc práce. Pořád dělám nějaké dortíky a nemám moc času. Ale snad se k tomu brzy dostanu. Včera nám přišli fotoknihy pro rodiče a jsou naprosto dokonalý,tak se mooc těším až jim je dáme a dnes nebo zítra mi příjdou ještě vyvolané fotečky a budeme mít vše co jsme chtěli. Jupí. Pavlí, to je krásný,že malí už kope. Jen s těma dokladama by si to měla stihnout do porodu,aby si neměla problémy na matrice při zapsání mimča...
Odpovědět
Profilova fotka
tak už jsem konečně dala do albíčka fotky od fotografa. Jen škoda, jak jsou zmenšené,tak nejsou tak krásné....tak jukněte.
Odpovědět
Profilova fotka
a byl to teda oříšek vybrat jen 50 fotek....
Odpovědět
Profilova fotka
Luci-koukla jsem na fotečky a jsou moc hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás zdravím a je to se mnou nápadné jako s vámi s tím časem. Taky se nějak nenudíme a furt něco děláme a teď se ještě blíží koneč školního roku v práci, tak je to trošku hektické. Já na občanku už čekám, pas jsem si už nechala vyřídit a kartičku pojišťovny už novou mám a tento týden si chci zajít nechat udělat řidičak a pak mě čeká vše ostatní až s občankou. Na fotečky se hned kuknu,papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, tak vás zdravím po krásném víkendu. V sobotu jsem si byla užívat dáreček od Peťi, tak jsem si krásně užívala kadeřníka, vizážistku, no prostě jsem vylezla jak znovuzrozená :-) Martí děkuji za pochvalu foteček.
Odpovědět
Ahojn holky, tak vás po dlouhé době taky zdravím, co jse si pročítala, tak vše u všech klape, tak jak má, tak to je dobře. Já občanku už mám, ještě čekám na pas a dnes jsem byla v bance zařídit novou kreditku - na tu bych málem zapomněla - ale je k ní potřeba nová občanka..kdyby někdo potřeboval, ajk vidím teď, to počasí, tak nám teda na tu svatbu, fakt přálo! Mějte se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Luci, hned se jdu mrknout na ty tvé fotečky, protože tenkrát už mi to nevyšlo. Dnes jsem si chtěla jít vyřídit řidičák, ale nakonec se mi při pondělku vůbec nechtělo. Tak snad ve středu?
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné Luci!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky za pochvalu. Já se na fotečky pořád koukám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky Luci! Pořád se jich nemůžu nabažit a co teprve, až je budeme mít upravené v rámečcích a v albu. To se pak na ně budu dívat asi celé prázdniny každý den :-D A když si vzpomenu, jak jsem z počátku měla strach, že na focení nemáme žadného profi fotografa, ale pouze kamaráda, který to má jako hoby, tak teď vím, že mé obavy byly naprosto zbytečné, protože fotky jsou úžasné. A zatím na ně slyším ze všech stran jen samou chválu, tak mě to moc těší a mám radost x-)
Odpovědět
Profilova fotka
romí,taky jsem měla pochybnosti,ale trošku jiný než ty...já jsem si říkala jestli to nebude za hodně peněz málo muziky a když jsem poprvé viděla fotoknihu,tak jsem neměla už ani maličké pochbnosti. Taky slyšíme samou chválu jako vy a tak vím přesně ten tvůj krásný pocit,že se všem líbí. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Marti nepotkali jsme se náhodou dnes na Duze?Měla jsem takový pocit, ale nebyla jsem si úplně jistá. Mám pocit, že jsem tě zahlédla už dole v drogerii, když jsme vyjížděli po schodech nahoru a pak ještě v Nodr Blancu. Je to tak nebo se mýlím?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Omlouvám se, že jsem se od svatby neukázala. Ale pak to jelo. Diplomka, státnice a teď mám konečně trochu více času. Svatba byla úžasná, jako asi všech. Dala jsem do alba pár fotografií. Určitě se mrkněte ;-) !
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Romi na Duze jsem včera byla i s Kájou :-. Ale vůbec jsem si Tě nevšimla,protože jedeme na víkend na Pálavu kempovat a scháněli jsme boty,kalhoty apd.,takže jsem se nedívala napravo ani nalevo :-| Tak to je škoda,příště se ozvi,nebo naopak já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Martinale, mooc pěkné fotečky! Moc vám to slušelo.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji :-). Já Vás na těch svatebních fotografiích ani nepoznala, jak jste byly nádherné nevěsty!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?