Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsem dovezla do práce kolegyňce dekoraci,tak jsem zvědavá co si vybere. Ale nechce se mi s tím loučit. A moc jí zývidím,že to vše krásné má před sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci nápodoně. I u mně se dnes stavila ta kamarádka pro tu dekoraci, tak jsem taky zvědavá, co všechno si vybere a co se jí bude hodit. A taky jí rovněž závidím, že to zařizování a to všechno krásné mám zatím ještě před sebou. Děkovala mi, že jsem jí tímto ušetřila spoustu starostí, tak doufám, že bude s věci spokojená a že si něco vybere. Uvidíme?
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra si uvidíme, tak možná budu vědět víc?Ale řekla jsem jí, ať si to v klidu prohlídne a nechá projít hlavou, co se bude hodit a co ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no já jsem si veškeré věci ze svatby o víkendu nafotila a teď je ještě dát do bazaru,jsem fakt hrozná :-D Zdá se mě,že teď je snad horší fofr než před svatbou,nemáte takový pocit?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, úplně s tebou souhlasím, protože ten pocit mám taky. Máme stejně pořád práce a frmol jako před svatbou.Ale teď už se to netočí kolem svatby, i když někdy ještě posvatební záležitosti, ale teď spíš se to týká bydlení a zařizování naší domácnosti. Holky to vyřízení občanky trvá 30 dnů :-( To se teda ještě načekám :-( papa
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo Romí, to trvá 30dní. S tím frmolem taky souhlasím. Je pořád co řešit jak posvatební věci tak i bydleníčko a všechno možný. Romí já ještě taky nevím co si vezme a co ne. Musí si to promyslet,tak uvidíme co vybere.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem dnes byla z tou kámoškou, ale neříkala nic, tak jsem se nechtěla ptát. Asi se na to možná ještě nějak podrobně nedívala a neví, co bude či nebude chtít? Zítra jdu kolegyni na svícu....Závidím jí, že to má ještě všechno před sebou :-( I když ty starosti a ty nervičky už ani tak ne. Říkala, že už to nani tak jde. Svatbu má za 14 dnů. Tak nevím, jeslti se tu zítra ukážu, tak možná až přes víkend a to doufám, že už pro vás budu mít info ohledně foteček. Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky, tak my na svatbu frčíme zítra,doufám,že bude teda lepší počasí než dnes :-( Jedeme až do Mikulova.Když teď tak o tom přemýšlím,tak nám to počasí opravdu vyšlo na jedničku,od té doby pak snad nebylo hezčího víkendu....Úplně se na tu svatbu těším,že si to přesně za 4 týdny zopakujeme,i když v trochu jiném postavení,ale budeme to určitě s nima prožívat,protože to máme ještě v živé paměti :-D Navíc budu oblékat nevěstu,takže o to to bude větší zodpovědnost :-N Chtěla abych ji s tím pomohla,prý to mám ze své svatby všechno v malíčku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak není jak Marti. Doufám, že si to užívá, taky bych si dala řícit. I když to počasí nevím,nevím :-( Tady byla taková menší bouřka, ale teď už je zase hezky a Mikulov je od nás celkem daleko, tak snad se tam nic nepřehnalo.pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak svatba vyšla na jedničku a počasí taky:-)Ráno krásně svítilo sluníčko,akorát začalo pršet,jak jsme začali obědvat,ale než jsem popapkali,tak na focení nevěstě a ženichovi už zase svítilo sluníčko:-)Takže opravdu super.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my jsme se vrátili po víkendu od našich a bohužel nám fotky nedopadli.....zasekli se nám někde na cestě z Německa,tak musíme vydržet až dorazí. Doufám,že dorazí během tohoto týdne a o víkendu bysme si je mohli vyzvednout. Už se nemůžu dočkat. Teď máme období kdy se nám nic nedaří na 100% tak se stím musíme poprat. My jsme včera slavili maminy narozeniny a měli jsme oslavu,tam kde my hostinu. To bylo taky super oživení. Jo holky užívali bysme si to rádi znovu co,ale bohužel už si to nikdy nezopakujeme a nebo bohu dík x-) . Romí a co vy s fotkama?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem tu pár dní nebyla, ale vidím, že jsem o nic nepřišla. My už máme fotečky doma, jupííííí! Mám ohromnou radost, protože se zdají vydařené a to jsme se na ně ještě ani nějak podrobně nedívali, jen tak letmo. Ani jsme je ještě všechny v klidu neprohlíželi. Už jsem ani nedoufala, že tento víkend budou, protože v sobotu se nám ten kamarád vůbec neozývala ani nám nebral telefony, tak jsem z toho byla hodně nešťastná a v neděli se nečekaně ozval a přivezl je. Takže už je máme stáhnuté v PC a teď nás čekají dlouhé hodiny, než je protřídíme a vybereme ty, které si necháme vyvolat. Znovu mu je pošleme a on je upraví, tak aby byly vyvoalné krásné. Tzn. vyostří, zesvětlí atd. Bude to hodně těžké, ale už se na to moc těším. Každý den musíme protřídit aspoň jednu složku a máme jich 7, takže ani týden nám nebude stačit. Nejtěžší bude vybrat ty z obřadu a z focení na hradu, protože to budu chtít asi téměř všechny.......... :-D Tak papa a Luci ti se jistě taky brzy dočkáš! Vás taky čeká teprvé třídění nebo už čekáte na hotové?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, už se dnes těším, až budem zase třídit fotečky :-) Včera jsme udělali 3 složky (ráno nevěsta, ráno, kostel uvnitř) a dnes nás čeká kostel venku, oběd a složka hrad.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky,tak vás po delší době zdravím? tak jak se máte?jak si užíváte jako vdané paničky? :-D mně dneska sundali sádru a za 14 dní mám jít zase na kontrolu,tak to snad bude dobrý :-) jinak jsme si zaplatili zálohu na svatební cestu..16.7. do 23.7. letíme na Tenerife.. nesmím do vedra kvůli té klíšťovce,co jsem měla loni, tak proto tam.. už se moc těším :-) adam ještě nikdy neletěl, já jen jednou a shodou okolností taky na kanáry,ale na Lanzarote a bylo to docela v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, jo Romí snad se taky už dočkáme. My už budeme mít hotovou celou fotoknihu,takže vybírat nemusíme. Ale stejně budeme vybírat pro rodiče a ostatní svatebčany,aby měli od nás památku. Marti,tak to jim vyšlo počasí uplně super,to je moc dobře. Zuzko, to bude ale parádní svatební cesta co? Už se určitě moc těšíš.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak my jsme fotky už dostali v takových složkách jak píše Romča jako ráno,před obřadem,obřad,po obřadě,oběd,odpoledne apd.,vše bylo už i připravené,takže to bylo paráda.....Největší problém vybrat ty nejlepší fotky do alba,hold z 650 fotek se vybírá špatně,kdyby jich bylo 100 tak by to bylo jednodušší :-D Luci-tu knížku o které píšeš,si dělám sama,teda s pomocí toho mého fotografa,je to ale piplačka,mám zatím 22 stránek z 40,ale o víkendu chci zase tak 10 stránek udělat.Už mám i pár fotek vyvolaných,takže už jen dát do albíčka.Teď se momentálně věnuji prodeji věcí tady na bazaru a můžu vám říct,že to celkem frčí,jen dneska mám balit 3 balíky,tak snad to půjde rychle...... My na svatební cestu pojedeme až koncem srpna,až se to trochu uklidní,chtěli jsme už koncem června,ale to bude mít můj švagr promoce,takže nemůžeme......A chceme buď do Řecka,jestli se situace tam do té doby uklidní (ty jejich stávky apd.mě celkem zastrašují) a nebo Bulharsko (tam jsme byli minulý rok a moc spokojení).No uvidíme......Mě totiž takové to Tunisko,Egypt,Turecko vůbec neláká :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Zuzi to je paráda, že už máte vybranou svatební cestu, gratuluji! My zatím ještě nic vybraného nemáme, ale už o tom začínáme přemýšlet. Chtěli bychom jet někdy v červenci a Tunisko a Egypt, už jsme taky zavrhli a teď spíš přemýšlíme o nějakém ostrově....Tak uvidíme? V Řecku už jsme ale byli, takže to ne, i když ostrovů je tam hodně ze kterých by se dalo vybírat, ale spíš bychom chtěli něco jiného. A v Bulharsku jsme taky byli Marti moc spokojení. Co se týče dekorace, tak ta moje holčina už si to vzala, ale ještě nevím, co konkrétně si nechá. Dala jsem jí čas na rozmyšlenou, tak uvidím?Snad si něco vezme. Marti, souhlasím s tebou, že vybírat z tolika fotek je náročné a dělat pak album (lepit) je možná ještě piplavější práce. Ale zase na druhou stranu je lepší vybírat z hodně fotek než z mála. Teď už chápů proč 1 snímek fotil třeba 7 krát a někdy i vícekrát. Tam se dívám špatně já, na druhé fotce zase Pavlík, atd. a hezké jsou třeba jen 1 nebo 2.....To lepení foteček, pak asi nechám na Pavlíkovi, protože on je na takovou práci zručnější a šikovnější. Od malička lepí rád papírové modely, takže má přesnot v oku ;-) Tak se mějte holky,papa Až budeme mít vybrané fotečky do alba, tak vám je pak dám na beremku,ju?Zatím mějte trpělivost....
Odpovědět
Profilova fotka
Martí, nám to do té knihy vybral rvnou fotograf. Ví jak co poskládat a co se kam hodí. Tak jsme to nechali na něm. bude ve velikosti A3 a bude tam zhruba 80fotek. No a rodičům fotoknihu budeme dělat my,tak si od něj vezmeme mustr. Holky my na svatební cestu nejedeme, my si jdeme zítra podepsat hypošku. Už se moooc těšíme až se přestěhujeme do většího a budeme zakládat rodinku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, moc vas vsechny zdravim a dodatecne gratuluju, mlade pani! Dlouho jsem tu za vami nebyla, takze nez vsechno doctu... Dnes jsme obdrzeli CD s fotkami od fotografa, tak je sem postupne nahravam, ale je docela fuska vybrat jen 50, to je teda fakt.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Luci to naprosto chápu, že penízky šetříte na zcela úplně jinou věc a taky hodně důležitou. A věřím, že se určitě najdou penízky i na nějakou malinkou dovolenou, třeba jen prodloužený víkend. Taky se asi konečně pokusím vám sem dát prá foteček,ale jak říká Denisa je téměř nemožné jich vybrat pouze pár, protože všechny jsou krásné a nejraděj bych se s vámi podělila o všechny, ale to nelze :-(Škoda, že je nemůžete vidět všechny, ale tak to prostě je......Ale myslím, že vzájemně víme, že všechny z nás mají fotečky moc hezké a tyhle budou fak jen pro představu a ukázku.Tak se jdu na to vrhnout a snad mě bude PC poslouchat. Poslední dobou mně nějak zlobí. Ty předchozí asi smáznu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsou tam holky a můžete je shlédnout. Dala jsem tam jen výběr některých, protože fakt nelze tam dát všechny, škoda :-( Ale snad jsem vybrala ty NEJ....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Romí my si uděláme dovču u našich na chjdě. To bude taky paráda. nějaké výlety a bude fajn. Zkoukla jsem fotečky jsou moc krásné a už se těším na ty naše. Včera psal peťa fotografovi jestli už fotky o víkendu budou a prý nám dnes dá vědět jestli už fotokniha dorazila a nebo ne. Ach ta pošta. Doufám,že to ale nebude cestovat do nekonečne a budeme si jí moc vyzvednout. :-( Holky včera oznámila spolužačka,že se příští týden budou brát a má týden na přípravy...je blázen. By mě asi trefilo,ale jim jde jen o obřad u nich na zahradě a posezení taky na zahradě,tak to asi tolik neřeší. mě by to osobně bylo líto,že bych nebyla ta princezna a nebylo to tak krásné jak to má být.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, díky Luci a tvoji kámošku teda obdivuju a souhlasím s tebou. Taky bych nechtěla přijít o tak báječný den a o všechny ty přípravy před tím.Všechno jsem si do konce užívala a budu na to ráda vzpomínat.Přeji vám pěkný víkend,pa. Určitě se foteček taky brzy dočkáš. Vlastně už teď jste na to lépe jak my, protože my si teprve vybíráme fotky na vyvolání, které nám bude teprve ten kamaráda upravovat (zesvětlovat, zaostřovat atd.), pak se dají vyvolat a až pak si budem dělat samy fotoalbum. Takže počítám ještě tak minimálně 3 týdny možná i více:-( Protože ten kamaráda pracuje v Praze a jezdí domů 1xza 14 dnů. Tzn. že přijede až příští týden a to si je bude brát asi s sebou a vyvoalné, je pak snad už přiveze za dalších 14 dnů. Takže ještě mooooc dlouhá doba :-( pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, a proč si ty fotky nenecháte vyvolat sami??Bylo by to určitě rychlejší.My jsme dostali DVD s upravenýma fotkama a už jsme si nechali fotky sami vyvolat,mám je už naskládané v albu,ale ještě ne přilepené,na to musí být nálada:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Marti, no nám je bude nechávat vyvolávat ten kamarád, protože to tak jistě bude rychlejší. Příští víkend si totiž asi odveze do Prahy CD z fotkami, které jsme si vybrali do alba. Ty upraví a pak je dá hned v Praze vyvolat a jak zase pojede za 14 dnů domů, tak už přiveze hotové fotečky. Kdyby nám teprve za 14 dnů zase přivezl upravené CD z fotkami a my bychom si je teprve nechávali vyvolat, tak by se to opět protáhlo. Tak proto....
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, nám zase jak dělá tu fotoknihu,tak si už pak nebudeme žádné nechávat vyvolat, jen rodičům a všem svatebčanům. A to si necháme už jak píšeš sami,ale my ještě nemáme ani fotky na DVD sice už jsou jakou dobu upravené a nachystané pro nás,ale chceme si to vše přebrat s tou fotoknihou najednou,aby jsme tam nemuseli několikrát. Ale dneska se nám fotograf ještě neozval chjo. Bojím se,že mu to ještě nedorazilo a budeme ještě čekat. ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.... Tak co Luci, fotokniha už dorazila?My jsme se teď s tím tříděním fotek taky trošku zasekli a od středy jsme se k tomu nedostali, není čas :-(Ještě nám schází protřídit poslední složku. Vypadá to, že k tomu zasednem asi až v pondělí a to jsme chtěli během víkendu vybrat fotky na vyvolání, ale bohužel. Dnes jsem se za celý den nezastavila, furt je co dělat. Teď jdeme ke švagrové na grilovačku. Abych řekla pravdu, tak se mi ani moc nehce, jak jsem unavená, ale na chviličku asi půjdem. Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen jsem vás chtěla pozdravit, ale vidím, že tu nikdo nebyl, tak papa a pěkný zbytek víkendu. Toto zase uteko a zase do práce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Romí fotečky už máme doma :-D jupí :-) jsou uplně úžasný a ta fotokniha je moc super. Vybral super fotky a má to hlavu a patu. No prostě bomba. Za ty peníze to stálo a za to čekání taky. Teď Peťa dělá fotoknihy pro rodiče a musíme vybrat fotky pro ostatní. To bude pěknej oříšek. Dneska mi kolegyně v práci řekla,že si celou výzdobu vezme,tak jsem ráda,že si vezme všechno. Tak jsem moc ráda.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,tak to máš určitě velkou radost,já už mám knihu v PC taky udělanou,teď mě ji jen ten můj fotograf zkontroluje v pátek a posílám hned to tisku:-) Já už jsem svoji výzdobu,téměř všechno prodala tady na bazaru ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?