Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak Marti do těch dnů 10 to už určitě nestihnu, ale 10 dnů se mi zdá trošku málo :-( Možná budu spíš věřit těm 2 měsícům, ale to je možná zas příliš,že? Až se vrátm ze školy v přírodě, tak si to začnu obíhat. Dnes už mě Pavlík posílal na MÚ vyřídit si občanský průkaz, ale chci tam mít novou fotečku a ke kadeřnici půjdu až 17.5., jak se vrátím ze školy v přírodě, tak až pak si to vyřídím. Snad v tom nebude problém? Co myslíte?Dnes se možná stavím ve městě oběhat si nějaké smlouvy, ale nevím, zda po mě nebudou chtít i novou občanku, mám jen oddací list a OP bych dodala později. Pavli ať se to brzy urovná. Papapa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, no Romi já si myslím,že všude po tobě budou chtít novou občanku (myslím u těch změn smluv apd.),ale zítra zajdu na tu občanku,tak se zeptám,jak dlouho to platí,ale myslím si,že to opravdu budou alespoň ty 2 měsíce.
Odpovědět
Nevím, jak je to se smlouvama, ale v bance mi řekli, že mám přijít až s novou občankou a teprve potom mi změní jméno. Aji se zatím v bance podepisuju dívčím jménem. Prý až bude občanka.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky myslím si,že nám paní řekla taky do 10dnů že máme zažádat o novou. Oni vám na úřadě vystaví i lísteček o změně a stím pak zmůžeš víc. Naštěstí to řešit už nemusím a už čekám jen na vyzvednutí a pak můžu vyřizovat dál. dneska jsem dala do práce oddací list,tak mám další věc z krku.
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem v práci taky dnes oddací list odevzdala a podařilo se mi nahlásit změnu jména u stavebka, ale jinak u dalších dvou mi řekli až s občankou. Takže musím počkat. A ty zelené lístečky o kterých asi Luci mluvíš, tak máme už od faráře nebo spíš z Buchlovské matriky.
Odpovědět
Profilova fotka
AAAAA Romí máš pravdu...to se mi popletlo protože já jsem dostala kvůli té blbé občance ještě jinej a občanku vůbec nemám....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to jsem ráda, že tu včera už nikdo nebyl, pouze Lucka. My jsme jeli včera v podvečer do toho Makra na nějaký nákup a přijeli jsem až po 22 hod a ještě než jsme to málo vybalili, tak už bylo hodně hodin. Něco málo jsme nakoupili, ale ne všechno, tak na něco se zajdu podívat dnes do města do domácích potřeb a část věcí pak určitě pořídíme až v IKEI. Zatím se snažíme kupovat to nejnutnější, ať si to nemusím chodit půjčovat dolů k mamce. Dnes budu mít v práci dlouhý den, protože je poradová středa, tak se na to vůbec netěším a ještě k tomu to ospalé počasí :-( Už si přeji být doma se svým manželem x-) Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
A dnes už se to možná ani neukážu. Snad jedině možná nakukunu ještě z práce, ale doma pak už asi určitě ne, ale už mi asi nic tak důležitého neuteče, když už máme všechny ten skvělý den "D" za sebou...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak dneska nám psal fotograf,že 21.5. budeme mít hotové fotky....jůůůů už se moooc těším.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme dneska zase zvládli si zajít na ty občanky,chtěli jsme si zároveň i vyměnit pasy,ale tam bylo tolik lidí....Tak jsme si zašli aspoň ještě pro formuláře na nové řidičáky.My jsme měli od fotografa fotečky hned skoro na druhý den,ale opravdu jen pár asi 95 celkový počet je prý 650 a teď to dává dohromady,retušuje apd.A pak si chci nechat udělat ještě i tu knihu.
Odpovědět
Profilova fotka
My dnes zase trošku doma stěhujem a předěláváme můj pokoj na ložnici, ale spíš to bude takový ložnico pokoj :-D A ještě na tom budem pracovat i následující dny a víkend. Budu muset udělat pořádek ve všech skříních a na to se moc netěším :-(,ale zase aspoň budu mít na delší dobu klid a bude hotovo. Ale jsme dnes šikovní, musím nás pochválit, udělali jsme toho dnes dost. Nám se zatím fotograf s fotkami neozval, ale říkám si, že možná přes víkend, tak uvidíme? Tak papa. Tady zase lije jako z konve.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím, že tu dnes zatím nikdo nebyl. Abych řekla pravdu, tak taky nějak nemám čas, jen jsem vás chtěla pozdravit. Je to prostě síla zvyku, že jsem sem chodila každý den a přirostli jste mi, jak se říká k srdci a tak nějak stále na vás myslím, jestli je třeba něco nového atd. Taky to tak máte? Tak mě to stále nutí sem koukat, i když už méně často mi to vychází, protože mám méně času, když už jsem manželka :-) Dnes pojedem asi objednávat nějaké spotřebiče do kuchyně, tak už se těším, protože lednici už potřebujem jako sůl a rychlovarku a mikrovlnku taky. Tak snad dobře pořídíme a když mi vyjde čas, tak budu vyklízet a třídit ty moje skříně :-( Zase to tu vypadá na déšť. Tak se mějte a uvidím, jestli ještě dnes nakouknu?pa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, tak vás taky rychle zdravím. Romí je super,že takhle pěkně budujete. Nám dneska poslali rozpočet na koupelnu,tak jsme to doladili a už se těším až ji budeme mít hotovou a budeme se vní moc koupat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky.........., spotřebiče máme objednané a měly by přijít v úterý nebo ve středu, tak už se těším. Dnes pojedeme na první větší nákup potravin,ať si uděláme zásoby a ať mám z čeho navařit přes víkend :-D a pak budu uklízet, prát, vařit atd. Ale těším se na to x-) ,pa
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, je super,že se tak těšíš.Ale neboj ono to po pár letech přejde ;-) ale do té doby si to pěkně užívej.
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím Luci, ale teď je to pro nás všechno to společné nové, tak si to užívám a těším se na každou splečnou věc s Pavlíkem, se svým manželem x-). Vy co spolu už nějaký ten pátek bydlíte, tak vám to nepřijde už nijak výjmečné, ale pro nás je to nové. Zítra už to bude 14 dní, to to letí. A za chvíli měsíc, dva, tři atd. Kamarád s fotkami se zatím neozývá, tak kdo ví, jestli tento víkend budou? :-( pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak v pondělí budeme mít profi fotečky i video jupíííí:-)Už se moc těším,pomalu začínám prodávat tady na bazaru,věci ze svatbičky a zatím se mě daří,už jsem prodala SPZ a cylindr.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak jak se máte? u nás je vše dobré, takové lepší než před svatbou.. nějak mně ale nejde říkat Rejmanová, síla zvyku :-) podpis se sádrou nejde vůbec :-/ koukáme teď po nějaké svatební cestě, adam bude mít volno v kuse v červenci, tak asi na Tenerife.. není tak takové vedro a já do něj nesmím, takže ideální.. sice budeme stavět na zahradě zahradní domek, tak korunky potřebujeme, ale dohodli jsme se, že tohle si užijeme, ještě jsme takhle nikde nebyli, jen minulý rok s našima v chorvatsku.. ono pak s mimi už by to bylo taky složitější..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak my jsme si dneska užili super výlet jako manželé...jéé to bylo fajn. V pátek mi volala do práce mamina a zkoušela jak se představím v telefonu :-) a já byla zrovna pryč,tak měla smůlu. Zvedla to jiná holčina a pak sjem už věděla,že to je ona :-) . Marti a jak se to tady na tom bazaru prodává? Já jsem ještě nic neprodávala a ani nekupovala,tak ani nevím. Ale taky bych se do too měla pustit. Nejdřív to zkusím poslat švagroví,ta říkala,že se jí bude ženit brácha,tak třeba by si to koupili a když ne tak zkusím buď tady bazárek a nebo aukro.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás pěkně zdravím. Já jsem původně taky chtěla věci prodávat na bazaru, ale v červnu se mi vdává kamarádka, tak jsem jí nabídla vývazky, které mi zbyly, organzu atd. Říkala, že mám donést všechno, co mám a že to nějak zužitkuje, tak uvidím,co si vybere. Nabídnu jí i košíčky s plátky růží, protože si bere kluka, který má už 2 malé dcerky z prvního manželství, tak by se mohly hodit. I kapičky rosy a bílé plátky na stůl. Za jakou cenu to budete prodávat?Já jsem si říkala, že zhruba za poloviční cenu, jen ty košíčky asi dám za stejnou cenu, jak jsem koupila. Jsou hezké a neponičené, tak je dám za 100 ks i s plátky růží. Já jsem je koupila bez plátků, tak to bude malý bonusek ;-) A kdyby si něco nechtěla vzít, tak se rýsuje další nevěsta, tak uvidíme? My bohužel fotky zatím nemáme, takže ani tento víkend to nebude, jak jsem trošku doufala. Zítra mu možná zkusíme zavolat, jak to vypadá? Už jsem taky moc zvědává, tak doufám, že vyšly a že to není nějaké špatné znamení, že se noezývá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, řeknu vám něco, co je vám asi už dobřé známé, protože se svými manželi žijete už delší dobu. Od rána jsem se téměř nezastavila, ráno jsem uklidila, dala několik praček, mezi tím jem uvařila, dělala pořádek ve svých skříních a trošku redukovala oblečení, pak jsem vyžehlila to, co jsem oprala a teď už jsem celkem unavená a těším se, až si sednu k TV a budu relaxovat. No musím přiznat, že je to teda změna starat se o svou vlastní domácnost než jen sama o sebe, když si člověk udělal,co chtěl a kdy chtěl. Teď už prostě některé věci musím, ale zatím mě to baví a dělám to ráda, protože chci, aby můj Pavlík u nás cítil dobře. Teď zrovna není doma, protože si šel "domů" rozmontovávat skříň, kterou bude stěhovat, tak jsem měla chvílku za vámi odskočit.
Odpovědět
Profilova fotka
A už je tu, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Romi,to si časem zvykneš a zjistíš,že už to opravdu není taková pohodka jak to bylo dřív.Jak píšeš,my už to známe dávno :-D A věř že chvilku tě to bude bavit,ale pak už ne ;-) Ale nic jiného ti nezbude :-D Dá se říct,že pravidleně každou sobotu takto strávím,jak píšeš praním,žehlením,uklízením,vařením apd.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Romí jen si to pěkně užívej! Když jsme spolu s Peťou začali bydlet,tak jsem uklízela klidně obden a vařila a vše jsem měla do puntíku hotové a naleštěné a teď jsem ráda,že udělám tyhle své povinosti jednou týdně. Bohužel už na to ani nemám tolika času (jak peču,tak toho je víc a víc) a teď před svatbou to bylo uplně zabité. Ale užívej si to, je to krásné. Já už se těším do nového bytečku,tam to bude to samé :-) Kdybych sečetla tu výzdobu,tak jsem do ní dala cca 2000,- a budu chtít asi 1000,- hlavně ať se toho zbavím a je nějaká korunka zase sprátky doma. Holky mě se strašně stýská po šatičkách a po těch krásných přípravách. Co vám?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Luci - já nevím, kolik jsem v součtu dala za veškerou tu dekoraci, ale měla jsem na mysli, že každou věci asi prodám za poloviční pořizovací cenu, ale v součtu jsem za to dala asi podobně jako ty. Až bude více času,tak si musíme udělat svatební kalkulaci, ať víme, kolik vše dohromady stálo (oblečení, dekorace, hostina, cukroví, atd.) Já vím, že po čase mě to asi přestane bavit, protože se to stane rutinou a povinností, ale zatím si to užívám. Je to pro mě velká změna. Dnes jsme zase byli na malém nákpu, tak si to tak postupně vše dovybavujem a dokupujem. Ale proč jsem hlavně dnes tady: chtěla jsem vám říct, že se tady teď pár dní neukážu - do pátku, protože jedu s dětmi na školu v přírodě do Luhačovic. Takže na pár dní opustím svého manžela, ale o to víc se pak na něj budu těšit. On jede taky na nějaké pracovní školení, tak nám to hezky vyšlo ;-) Taky se mi Luci stýský po těch všech přípravách a šatičkách, ale hold všechno jednou začíná a končí :-( a teď už nám zbydou jen vzpomínky, ale krásné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak si to Romí krásně uží na škole v přírodě. Já dneska přemlouvala Peťu ať se podíváme na naše svatební video,ale nechce se mu...chjo, já bych se tak koukla,ale Peťa chce aby jsme se na to podívali až bude uplně hotové. 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
My už jsem video viděli minulou sobotu, ale ráda už bych viděla i fotky, ale bohužel o nich ještě nic nevíme :-( Ale Pavlík říkal, že Peťovi zavolá, tak uvidíme, kdy budou?Snad už brzy. Každý už se nás na fotky ptá. Ale ještě to chvíli potrvá, než je budeme fyzicky mít, protože ten kamarád nám dá nejdříve CD, my si vyberm, které chcem nechat vyvolat a ještě to chvíli potrvá, než se vyvolají a než si uděláme album. Už se těším, až je budem dávat do alba x-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás ještě zdravím z práce před odjezdem a za cvhvíli vyražíme. Tak nám drže palečky, ať se vše vydaří a za pár dní sem zase nahlédnu. Mějte se krásně,papa. Vůbec se mi nechtělo odjíždět od manžela :-( Naštěstí jede ale taky na 2 dny na školení,tak snad to těch pár dní vydržíme a snad to i rychle uteče ;-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Dlouho jsem tu nebyla, nějak poslední dobou nestíhám. Dala jsem do albumu aspoň jednu fotečku, co máme od profíka, až budu mít všechny, tak ještě něco přidám. ahoj P
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?