Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to mě mrzí, že máte menší zdravotní potíže. Musím se přiznat, že mě trošku bolest v krku trápila pár dní před svatbou, ale naštěstí jsem to poléčila horkým čajem se slivovicí a paralenem a cucacími bombony Tantum a nemoc zahnala a v den D jsem byla jako rybička, ale taky mě to zaskočilo. Tak se brzy uzdravte. Marti, chtěla jsem se podívat na nové fotečky, ale vidím, že jsi je tam zatím nepřiložila, tak snad až ti bude lépe. Počkáme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem tam pár foteček přidala.No mě pobolívalo v krku před svatbou taky,ale zahnala jsem to .....Ale v úterý to začalo znovu,i když po pravdě se ani nedivím,protože jsem byla z toho tančení spocená a pořád jsem přebíhala ven do zimy.Jinak my jsme teda tancovali o sto šest :-D Muzikanti mě asi 3x pochválili,že nevěsta dostává 1 s hvězdičkou:-)Ale taky jsem toho už o půl noci měla dost.Do kolika jste pařili vy ostatní??U nás stejně po té 23 hod,začali hodně odjíždět.Už toho měl každý taky dost od rána.
Odpovědět
Profilova fotka
U nás to bylo nápodobně. Po 23 hodině začali odjíždět a my jsme odjeli ve 24 hod. Krásné fotečky Marti!Až je budeme mít fyzicky obě v albech,tak si zajdem na tu kávičku někam na zahrádku,ju? Vidím to až tak na konec května, začátek června. Co říkáš?
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martí, krásné fotečky. To bude paráda až si sem dáme ty fotečky od fotografa. Nám dneska poslali návrh koupelny do nového bytečku,tak už se moc těším až se tam budeme koupat. My jsme kapelu měli do 23:00 pak jsme tam asi do půl dvanástý seděli a povídali a doma jsme byli asi 5minut po půlnoci. Holky a co vlastně botky? Jelikož jsem si zapoměla oblepit ty prsty,tak mě pěkně odřeli a pak jsem se musela přezout do balerínek a pak to bylo vše o.k. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já jsem si je asi kolem 8 hod už vyzula,protože jsem to už nemohla vydržet a tancovala jsem bosky,jelikož tam byl koberec.....Ale tancovalo se mě parádně:-)Ale pak jsem ty punčošky rovnou vyhodila,protože byli děravé a hlavně straaaaašně špinavé...Ale stejně bych ty bílé už nikde nevyužila.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já tak tajně doufám, že by se nám fotky mohli dostát do rukou možná dnes nebo zítra. Ale je to jen taková intuice, tak uvidíme? Snad budem mít čas alespoň na shlédnutí videa. U nás muzikanti hráli taky nějak tak do půl noci a pak už jsme odljeli na naši svatební noc x-) Jinak co se týče botiček a noh, tak vyvrtnutý kotník mi vydržel. Nic nebolelo a fungovala jsem a tančila úplně normálně, jen pak později už mě začaly z ničeho nic bolet nohy z bot tak jsem taky šupla do balerínek. Ale bylo to až večer. Silonky se divím, že to přežily a nebyla na ních žádná díra, protože většinou mě vyleze palec :-D , ale tentokrát nic. Ale špinavé byly teda fest!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak koukám, že dnes zatím nikde nikdo, ale nevadí. Já jsem měla jen chvilku tak jsem odskočila. Dnes už v práci končím, tak půjdu do města na nákup a chtěla bych se podívat i na nějaké hezké svatební album?Vy už máte? A pak pojedu domů uklízet a navařit něco dobrého manželovi :-) Tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Romí vy jste měli sílu na svatební noc? Já abych řekla pravdu,tak tu jsme si užili až v pondělí co jsme dorazili domů,ale za čekání to stálo :-) Já taky doufám,že bysme video mohli zhlídnout o víkendu...uvidíme jestli se zadaří dát ho dohromady. Jinak nám dělá fotograf fotoknihu,tak album nepotřebujeme,ale i tak jsme jedno pěkné dostali,takže kupovat nemusím.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,my jsme dostali jedno fotoalbum už na vánoce a taky nám bude dělat fotograf fotoknihu,ale chci koupit ještě 2 alba a udělat je rodičům. No abych řekla pravdu,tak mě se strašně ulevilo,jakmile jsem vyslékla šaty,přece jenom,ať je to jak chce,tak je to přece jenom tíha a být v nich téměř 24 hodin,je fakt síla.....Vy jste ten pocit neměli?Jako né,že bych v nich nebyla ráda,to jsem si jich na 10000000% užila,ale zároveň se mě strašně ulevilo,jakmile jsem je vyslékla,přece jenom bylo horko a to zašněrování:-((
Odpovědět
Profilova fotka
Romi,tak jsem se dívala na tvoje fotečky a měla si nakonec ve vlasech tu živou kalu??Nikde jsem si jí tam nevšimla.....Já jsem měla udělané růžičky z těch plátků růží ale popravdě to moc dlouho nevydrželo,jak na to posvítilo slunko,tak to bylo naprosto suché,ale i tak to vypadalo hezky,protože si všichni mysleli,že to mám sušené....A hlavně mě pak zůstali v hlavě asi jen 3 kytičky,protože jsem to za celý den poztrácela:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Marti tu živou kalu jsem ve vlasech měla, ale zrovna na těchto fotečkách nejde nikde moc vidět, ale bylo to moc hezké. Možná na těch fotkách, jak se podepisuje, tak jen trošičku čouhá na pravé straně. Vidíš ji?Ale snad bude na jiných fotkách vidět více a vydržela mi celý den a moc krásná. Já jsem z hlavy pozrácela zase pár perliček. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Co se týče svatební noc, tak to neprobíhalo, tak jak se někdy často říká, že žádná nebyla a že spíš bylo svatební ráno. My jsem měli krásnou a dlouhou svatební noc....... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dnes už se tady neukážu, tak hezký víkedn holky a snad zítra, papa. Nebylo nám jak minulý týden, že? To byl ještě náš velký den "D" před námi. Zítra si ho aspoň trošku připomenu kazetou ;-)papa
Odpovědět
Profilova fotka
Martí, vím p uplně přesně jaký si měla pocit se šatičkama. Nechtěli se mi vůbec sundavat, nejraději bych je měla doma a každý den si je zkoušela,ale když mi je Peťa rozšněroval a sundal,tak se mi ulevilo. Byla jsem hodně unavená,tak pak to byla pleva. Ale ráno bych do nich šupla klidně znovu. A zítra jak píše Romča bych si to hned zopakovala. Zítra má svatbičku Zuzka jestli si správně pamaruju...tak jí držím palečky,aby jí vyšlo počasí a vše klaplo tak jak má. Romí jdu zkouknout tu kytičku. Taky jsem si jí nevšimla. My zítra budeme mít posvatební akcičku tady s kamarádama,tak jsem naložila masíčko a zítra ho ugrilujeme...mňam to bude bašta.
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem jí viděla...moooc pěkná. Už se těším až ji uvidíme i zdruhé strany. Včera jsem se pustila do promázávání foteček,tak to jdu dokončit.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky už jste počítali na kolik vás nakonec svatba vyšla?
Odpovědět
Profilova fotka
Jelikož jsem dneska byla doma,protože jsem nemocná,tak jsem to trošku už sesumírovala,ještě nám chybí placení kameramana a fotografa a už by to mělo být vše,ale i se svícou nás to vyšlo těch cca 100 tis a to nepočítám cukroví a koláčky,protože to si platili každá strana (myslím tím rodiče sami a to je hned taky cca 15 tis.).Nás vyšla jenom svíca 13 tis.,ale zase stálo to za to. Luci,přesně jak píšeš,nerada jsem se s nima loučila,ale byla to strašná úleva,když jsem se celá vyslekla,vč.punčoch:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nás to vyšlo cca 67 tis. a to protože nás hostina vyšla uplně na hubičku. Platili jsme za celou hostinu 16,5 což je uplná bomba a to se hodně panákovalo a celkem i drahé kořalky. A plus teda rozlučka a to jsme měli malé tak to bylo jestli si dobře pamatuju 4000,-. Škoda holky,že si tento krásný den už nikdy doufám nezopakujeme :-| ,ale stálo to za to x-) každá máme toho nejlepšího na světě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci a kolik vás bylo na hostině,protože nás bylo cca 48 lidí (i s 5 dětma) a platili jsme taky celkem v pohodě 27 tis.což si myslím,že je v poho,ale měli jsme svoji vlastní slivovici a víno.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme si k pití nic nedávali a celkem nás bylo 29 s fotografem a ten pak odjel a byl tam muzikant. To jste teda měli taky super cenu!
Odpovědět
Profilova fotka
Nedalo mi to a přihodila jsem zase nějaké fotečky :-D spíš takové z paření :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mně se ze šatiček vůbec vyslékat nechtělo a musím řici, že byly velmi pohodlně, takže mně v nich bylo hrozně fajn. Jen ráno jsem byla trošku více stahlá, ale pak jsem si zvykla a bylo to OK. První se mi zdálo, že mám korzet volnější, tak jsem si to nechala více stáhnout a pak jsem se mohla tak tak nadechnout. Nám zatím žádné fotečky nepřibyly, takže nemůžu nic přidat, ale snad jich bude postupně přibývat. Ten náš fotograf nakonec tento víkedn nepřijel, jak jsem trošku doufala, tak fotečky zatím nemáme. Pracuje v Praza a byl tady k vůli naší svíci a svatbě 2x po sobě, tak možná přijede až ten další víkend. My jsme zatím svatbu ještě nepočítali, protože na to zatím ještě nějak nebyl čas, ale v plánu to máme taky. Určitě to bude taky kolem 100 000 Kč. Velmi mile nás překvapila platba v restauraci. Na to že nás bylo asi celkem 80 a z toho 9 dětí, na obědě myslím 61 a na večeři kolem 70, tak jsme platili 47 000 Kč. Což je úplně nádherná cena a vyšlo to asi 700 Kč na osobu. Počítali jsme s platbou mnohem vyšší, tak jsme moc rádi. Dnes nám snad vyjde čas na to video. Naši už se včera dívali a prý je moc hezké. Tak se uděláme pohodový večer a budeme se dívat. Nebylo nám jak minulý týden, že holky? :-( Škoda, že už je to za námi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci-jak si to myslela,že k pití jste si nic nedávali?To jste si tam nesli i nealko?
Odpovědět
Profilova fotka
Ne Marti to ne. Jako,že jsme do restarace žádné vlastní zdroje nedávali,ale vše si brali od nich viš. :-) Romí, to je škoda že si to nemůžeme zopakovat,ale myslím,že jsme si to užili až až :-) Dneska má Zuzka taky krásné počasí,tak nám to všem dubnovkám krásně vyšlo a to je super.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak vás zdravím jako paní Rejmanová :-) svatbu jsme měli v pátek 30.4. ale včera opravdu nebyl čas se sem mrknout.. vše bylo úžasné, počasí nám vydrželo celý den.. účes i líčení vydrželo celý den i noc, fakt jsem byla nadšená! Adámkoj to taky moc slušelo, byl to frajer. jeli jsme na obřad kočárem a kousek od místa obřadu na mě čekali 3 jezdci na koních a to včetně mojí kobylky Arušky, opravdu jsem to vůbec nečekala, byla jsem fakt dojatá a porád se mně kulila ven slza :-) obřad krásnej, v přírodě a proto aby všichni dobře slyšeli, tak adam ano doslova zakřikl :-D hostina taky super, obsluha skvělá, jídlo bez chyby a naše dorty.. no, však pak uvidíte, bomba! a za pár kaček.. kapela hrála od 16 do 1 hodiny, moje kamárádka zpívala nádherně. domů jsme jeli jako poslední a protože rozvoz trochu trval, tak jsme jeli až v půl 3, ale dobrý :-) nikomu se domů nechtělo, všichni se moc bavili, tak jsme rádi. všichni byli moc hodný, dostali jsme krásné dary, včera jsme je do půlnoci rozbalovali a dnes se podíváme na přáníčka. včera jsme byli poklidit naše věci v restauraci a dovezli jsme si i zbytky z rautu, tak budeme vyvářet :-D možná dnes dostanu nějaké fotečky, tak bych aspoň něco dala do alba..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Zuzi moc gratuluji a zdá se, že už to máme všechny šťasně a spokojeně za sebou, že? My jsme se včera podívali na video a moc jsme se pobavili a připomněli si tak ten nádherný minulý víkend. Bylo to fakt nádherné. Asi si to budu často připomínat. Zase nám přibylo pár foteček od známých, ale ještě jsem se na ně nedívala. Jen jsme je stáhli do PC. Snad už budou brzy i od toho našeho kamaráda, co nás fotil.
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem si uvědomila, že to vlastně všechny ještě za sebou nemáme. Ještě zbývá Kačka, která si to maličko odložila.....
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, tak to mooooc gratuluju. Koukám,že jsem to malinko popletla a myslela si,že to máte včera,ale to byste vlastně už měli v květnu a né s náma v dubnu. Je super,že vám vyšlo počasí a vše jste si dobře užili. My jsme měli včera grilovačku se sousedama a tak jsme taky dostali ještě nějaké dary a pěkně jsme to dooslavili,tak tak to bylo super. Romí, my jsme video nestihli Peťa ho ještě nesestříhal....tak snad se taky už dočkám.
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme video shlédli pouze amatérské,co točil můj švagr,ale je naprosto perfektní,profi video budeme mít až tak za 2 měsíce. Zuzi-mooooc gratuluji.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?