Menu Forum

Svatba duben/apríl 2010

31. črc 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
Registrovala se 8. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 432 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
  • Svatba byla 23. dubna 2010
    V Přelouči, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
Registrovala se 8. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 432 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
 Jo a málem bych zapomněla - číst jsem sice nestačila, ale Jíto vaše fotečky jsem si ujít nenechala. Moc vám to slušelo, ty jsi byla nádherná nevěsta. Už se těším až jich tam budeš mít více. Pa
23. dub 2010 v 11:15  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 503 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 503 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
 Ahoj holky,
já taky jenom na chviličku,je toho opravdu hodně a nevím z kterého konce mám doma začít,bohužel tchána nepustili z nemocnice,takže to je špatná zpráva a na bradě se mě dělá,jeden velký bolákemoticonNo co už nadělám,snad to moje kosmetička a make-up spraví,beru to zatím vše v pohodě,protože jinak bych se z toho musela opravdu zbláznit.Tak se mějte a zítra všem krásný den emoticon Za chvilku si pojedu pro šaty a vezeme do restaurace věci a bude to snad všeemoticonJo a dorty už máme taky a ten svatební je opravdu nádherný.
23. dub 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
Registrovala se 16. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1118 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
Registrovala se 16. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1118 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Hodonín.
 Holky všem zítra moc držím palečky ať vám to výjde jak si představujete. Budu na vás mco myslet a už se moc těším an fotečky emoticon
23. dub 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yummynka
Registrovala se 15. ledna 2010 na beremese.cz. Přidala 66 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
yummynka
 Tak holky všem zítra držím pěsti, ať nám to výjde! Džte se ahoooj emoticon
23. dub 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 NápodobněemoticonDoufám,že mě nečeká bezesná noc emoticon
23. dub 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinale (30 r.)
1
Registrovala se 5. června 2009 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Má 38 přátel. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 24. dubna 2010
    V Ploskovicích, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
martinale (30 r.)
1
Registrovala se 5. června 2009 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Má 38 přátel. Region Litoměřice.
    V Ploskovicích, Region Litoměřice
 Holky, na zítra nám všem držím palce. Ať máme nezapomenutelný den, je v tom dobrém emoticon!
23. dub 2010 ve 23:37  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
Registrovala se 28. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Jičín.
  • Svatba byla 30. dubna 2010
    Na vrchu Sv. Gotharda v Hořicích, Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
Registrovala se 28. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Jičín.
 ahoj holky, tak jsem na vás myslela, bylo opravdu krásné počasí, co? doufám, že jste si to všechny užily? moc vám to přeju a ať jste šťastné!!! moc se těším na vyprávění a na fotečky!
no a mě to ještě čeká - v pátek.. zrovna přemýšlím, jak se váže kravata, chtěla jsem ten široký uzel, ale nevím emoticon
25. dub 2010 v 08:07  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
 holky, po obřadě jede nevěsta v autě ženicha nebo autem nevěsty? nebo to je jedno?
25. dub 2010 v 08:26  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apetit
Registrovala se 14. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků a 1 album. Region Karviná.
  • Svatba byla 3. dubna 2010
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
apetit
Registrovala se 14. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků a 1 album. Region Karviná.
    Region Karviná
 myslím že to je jedno my jsme jeli v autě nevěsta akorat jsme měli už na autě spz novomanželé
25. dub 2010 v 08:34  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apetit
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
apetit
    Region Karviná
 taky jsem myslela na holky že jim fakt vyšlo hezké počasí moc jsem jim to přala je to potom veselejší emoticon taky přeji všem moc štěstí pochopení radosti v novém svazku
25. dub 2010 v 08:38  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
 aha, tak ozdobím obě a uvidíme, jak pak pojedeme emoticon já totiž pojedu na obřad kočárem s taťkou a po obřadě kočárem s adamem a pak někde přesedneme do auta, protože až na hostinu by to bylo dlouhý emoticon
Jíťo, teď jsem se koukala na fotky, moc heké, slušelo vám to, fakt jako princezna!!
25. dub 2010 v 09:33  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
Registrovala se 1. února 2010 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků. Má 2 přátele. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
Registrovala se 1. února 2010 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků. Má 2 přátele. Region Tábor.
 my přendali nevěstu k ženichovi (měli jsme panenku a panáčka) a jeli autem ženichaemoticon
25. dub 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
 Ahojky Holky,
tak koukám,že jsem tady ze včerejších nevěst jako první...
Včerejší den byl nádherný!!! m¨Měli jsme nádherné počasí a vše klapalo tak jak má. Účes super, líčení taky a pak oblíkání do šatů bylo zajímavé. Paní v salonu to vždy jde jedna báseň a svědkyně se stím trošku mordovala,ale dostala mě do nich. Pak si mě ženich vyzvedl s krásnou kytičkou. Všichni měli krásné kytičky a dokonce cena byla 2500,- takže super.Všem jsem se jako nevěsta líbila a šatičky měli oooobr úspěch(jen mi je Pe´ta při focení trošku přišláp,tak mi tak protrhl krajku a pak na jednom místě vytrhl,ale snad to bude v pohodě. Paní v salonu to povím a uvidíme co mi řekne.Ale jinak jsou jako nové) Před obřadem jsem si dala 2panáčky na uklidnění a bylo fajn. Obřad byl super. Byl krátkej,ale krásnej. Při závěrečné básničce jsem plakala jako blázen. Taky jsme tam měli pár zápichů....já chtěla dát Peťovi můj prstýnek a peťa se podepsal tiskace,tak to musel přepisovat emoticon)) no sranda. Pak bylo krásné skupinové focení a děti byli jak andílci,ale s čertíkem v těle. Dál následoval přejezd na hostinu to jsme se nadlábli a rozkrojili dortík a zase se jeli fotit. A ostatní tak měli muziku tak tančili no a pak byla volná a suprová zábava až do půlnoci.Takže super.
Ale abych řekla pravdu tak je to celé hodně náročné a dnes budeme jen odpočívat a užívat si volno. Zkusím zatím dát sem aspoň nějaké naše fotečky. Uvidím jak mi to vyjde.
Dneska jsme si už odvezli z hostiny zbytky a vše doplatili,tak super. Hostina nás vyšla na 16000,- a hotel na 5000,- tkže uplně super cena!!! Místo 1000,- na osobu je to 500,- tak nás to hodně mile překvapilo.
Zatím se mějte jdu si prohlídnout fotky. emoticon
25. dub 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
 Luci,tka to je super,už s emoc těším an fotečky. A obrovská gratulace a jen to nej... ve společném životě emoticon
25. dub 2010 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aliwella
Registrovala se 25. května 2009 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
    V Praze v Průhonicích, Region Praha
fotoportrét
fotoportrét
aliwella
Registrovala se 25. května 2009 na beremese.cz. Přidala 9 příspěvků a 2 alba. Region Praha.
    V Praze v Průhonicích, Region Praha
 Naše všerejší svatba byla naprosto nádherná a bez chybičky emoticon už máme první fotečky
25. dub 2010 v 15:23  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yummynka
fotoportrét
fotoportrét
yummynka
 Ahoj holky, tak nám to taky kleplo na jedničku, v restauraci se to ze začátku moc nerozjíždělo, ale večer na svatebním večirku to byl nářez a jsem slzela dojetím, jak jsou všichni hodní a milí. Snad to tak klaplo všem, na fotkách už také pracuju! emoticon
25. dub 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 tak jsem dala pár foteček,ale až budou ao fotografa, tak dám ty protože budou nádherný.
25. dub 2010 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
Registrovala se 11. července 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 2586 příspěvků. Má 33 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
mariynka
Registrovala se 11. července 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 2586 příspěvků. Má 33 přátel.
 kocky gratulujeeem emoticon emoticon emoticon a popiste pocity emoticon emoticon emoticon emoticon
25. dub 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
i.sana
Registrovala se 10. března 2010 na beremese.cz. Přidala 274 příspěvků a 1 album.
  • Svatba byla 1. května 2010
    Na Janohradě, Region Břeclav
fotoportrét
fotoportrét
i.sana
Registrovala se 10. března 2010 na beremese.cz. Přidala 274 příspěvků a 1 album.
 Holky gratuluju a záááááávidíííííím! Počasí vám vyšlo na jedničku.. a jestli i všechno ostatní, tak nezbývá než poblahopřát! emoticon Mě to teprv čeká a mám z toho už vcelku strach..
25. dub 2010 v 18:06  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
Registrovala se 28. května 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 319 příspěvků. Má 23 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
Registrovala se 28. května 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 319 příspěvků. Má 23 přátel.
 Ahoj holky,
gratuluju k manželství i ke krásnému svatebnímu dnu a přeju, aby byl váš život plný krásných a slunečních dní. emoticon

Jsem zvědavá na ostní holky.
26. dub 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 Ahoj holky,
tak konečně jsem se sem dostala a hlásím se jako už mladá paní emoticon Sice je to pořád hektické,dneska jsme ještě douklízeli,musím odvést šaty apd.Ale svatba byla opravdu nádhernáemoticonVíce popíšu později.Dala jsem už do alba i pár foteček.
A opravdu se musím přidat k něvěstám,které to mají za sebou,že ten den strašně rychle uteče a já jsem byla celý den naprosto v pohodě,vůbec žádné stresy,pořád jsme se jenom smáli a neukápla mě ani jedna slzička emoticon Prostě svatba jak má být,plná humoru a srandy.Tak zatím.
26. dub 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
 ahojda holky, moc vám to slušelo, fakt hrozně moc, krásné fotky!! já teď přijela od kadeřnice a kosmetičky, jsem vcelku spokojená, ale začalo tak příšerně pršet, tak jsem se koukla na počasí a v pátek má být hrozně, jsem z toho na nervy, pořád krásně a teď tohle..a my máme mít obřad venku a měli bychom jet kočárem.. ach jo emoticon bych i brečela emoticon
26. dub 2010 v 15:09  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
i.sana
fotoportrét
fotoportrét
i.sana
 zdh: Nápodobně.. Sice máme všechno vevnitř..ale i tak..focení by bylo na prd.. Se celý víkend modlím, aby bylo hnusně..aby se to vypršelo a na víkend zas bude určitě hezky!!!!!!! A teď se venku zatáhlo, tak možná začne fakt pršet.. Nezbývá nám, než doufat.. nebudem ani první ani poslední, komu pršelo..i když to tak nevypadá..fotografové umí zázraky.. Je pravda, že kočár a obřad venku v průtrži mračen.. Ale určitě nám to vyjde!!! emoticon
26. dub 2010 v 15:21  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
 no, taky doufám.. my to máme v pátek a ty koukám v sobotu, tak se budeme modlit za oba dny emoticon ach jo.. no nic, musíme si říkat, že nám prší štěstí..
tak my můžeme klidně na poslední chvíli zavolat, že přijedeme na úřad, ale to fakt nechci.. v ten den mají být na náměstí před úřadem trhy a to je fakt šílený emoticon
tady u nás leje a fičí jak blázen..
26. dub 2010 v 15:35  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
i.sana
fotoportrét
fotoportrét
i.sana
 Zas až tolik štěstí mít nemusím teda..emoticon
Tady ještě pršet nezačalo..ale teoreticky jaké bude počasí u vás v pátek, u nás bude v sobotu..takže kéž by bylo hezky..stačí tak od 10 do 14..emoticon
26. dub 2010 v 15:42  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yummynka
fotoportrét
fotoportrét
yummynka
 Ahoj holky, nebojteee má být už hezky. Máme superrychlého fotografa, takže už jsem také nějaké fotečky přidala...
26. dub 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
i.sana
fotoportrét
fotoportrét
i.sana
 To se to někomu už mluví..emoticon Gratuluju..vypadáte na fotečkách úplně v pohodě..byla nervozita? emoticon
26. dub 2010 v 17:33  •  Svatba byla v květnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
 Ahoj holky. Tak i já se hlásím jako vdaná paní. Byl to opravdu krásný, úžasný, příjemný, nezapomenutelný den. Všechno se nám vydařilo a kdybych se měla vdávat v sobotu znovu, tak bych neměnila ani jednu jedinou věc. Všechno se stihlo jak mělo, ženich i já jsme byli oba bez větších nervů (akorát trochu ten obřad, ale jinak jsme byli úplně v pohodě), nikdo se nám nepohádal, nepopral, nic se nezničilo, bylo to prostě úžasný. Počasí vyšlo na jedničku až do večera. Je to fakt nepopsatelné, protože to byl nádherný den.
Luci krajku na šatech dole jsem taky natrhla odpoledne. Dneska jsem se trochu bála, co mi na to řekne paní v salonu, ale v pořádku, prý se to zašije a ani jsem nic neplatila. Všem sem se moc líbila jako nevěsta, dokonce i sama sobě, což je co říct emoticon. Vlasy držely perfektně celý den, a líčení bylo taky parádní. Ženich byl dojatý když si pro mě přišel. Kytičku jsem měla nádhernou, dostali jsme spoustu krásných darů a dneska jsem spočítala že máme 75 gratulací - moc mě těší, že nás má tolik lidí rádo a přejí nám štěsti ....
No v těch pár větách jsem použila tolik superlativ, že už ani nejde víc říct. Že to proběhne všechno takhle dobře, jsem si snad ani nepředstavovala. Jsem hlavně ráda, že se všichni bavili a líbilo se jim tam. Skončili jsme ve tři hodiny a o půl čtvrté už leželi v postýlkách. Fotky od profíka budu mít do konce týdne, ale dám sem nějaké od kamarádky. Luci, Marti, yummynka vám to moc moc slušelo, krásné nevěsty i ženichové. A jsem ráda, že to vypadá, že na ten den máme zatím všechny příjemné vzpomínky a všem se nám to vydařilo ... Takže vám taky přeji všechno nej do manželského života, ať je spousta takových pohodových dní jako byl ten svatební emoticon.
26. dub 2010 v 19:38  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
yummynka
fotoportrét
fotoportrét
yummynka
 a kde mame rumiska?
26. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Ahojky, tak dneska jsme vše doklidili, vyřídili občanky a já řidičák a kartičku pojišťovny a víc zyřídím asi až příští týden...tenhle už se mi nechce. Taky jsme si vyzvedli oddací olist,tak už ho máme doma.
Holky vám všem to moooc sluší. Všechny jsme byly kočky.
Holky já teda plakala u obřadu přin básničce a gratulacích a nebyla jsem jediná....plakali skoro všichni,ale měli jsme i spestření...při výměně prstýnků jsem chtěla dát Peťovi můj a pani už odcházela zase na místo tak jsem volala,že jsem vzala blbej,tak se všichni smáli a pak perlil i Peťa a to tím,že se podepsal tiskace a pak teprve musel dopisovat klsasický podpis....no prostě prča.
Dnešní vracení šatů bylo super. Pěkně jsme si s paní popovídali a vše bylo v pohodě,že je to běžný a dá se to v klidi opravit,tak jsem ráda.Ale vůbec se mi snima nechtrělo loučit.
Jo a málm bych zapoměla...Švagr na svatbě byl,tak to bylo super a skvěle zapařil. No prostě super.
Fotky o fotografa budeme mít za 14dní až 3 týdny,ale my jedeme do Dačic až za 4týdny,tak si je vyzvednemeaž potom,ale v elektronice by nám je mohol poslat dřív. Uvidíme. Ale už se na ně moc těším.
Všichni nám teď posílají zprávy,že svatba byla super,že nám moc děkujou a že jsme to měli super naplánované a zorganizované,tak jsem ráda.
26. dub 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš