Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Jíťo mooooc gratuluju k tak úžasnému dni a už se velice těším na fotečky. Holky my to máme taky už za pár...jejda to to tak letí. Romí, nožka určo splaskne a botky budou dobrý uvidíš. Marti, ty si uží krásný dnešní den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Katy takže nakonec jste termín přesunuli? Jinak už se koukám, že by jste to měli už taky za sebou. Katy jsi těhulka?Když píšeš, že je ti zle?Tak moc gratuluji!!! Luci - snad máš pravdu, ale i já tomu věřím!Chodí už se mi celkem dobře a ani to nějak při chůzi nebolí, jen po ránu to jde ještě trošku stěží, než to rozchodím, ale pořád tam mám dost ten otok a mám to místy takové modré. Naštěstí ne celou nohu, ale to je prý normální průběh. A naštěstí jsou šaty dlouhé, takže by nic jít vidět nemělo. Dnes mi ještě přinesla jedna maminka nějakou octanovou mast, tak snad to taky pomůže. A snad zítra pro vás budu mít zase lepší zprávy. Dnes jdu ke kadeřnici a měla jsem jít i do solárka, ale to raděj zruším k vůli té noze, protože to teplo by mohlo ten otok ještě zhoršit, protože to musím spíš chladit.
Odpovědět
Profilova fotka
Už jen 4 dny. To snad není ani možné?Tuto noc jsem vůbec nemohla spát a nevím, jestli to bylo silnou kávou na kterou nejsem zvyklá. Uvařila jsem si překapávaného turka a normálně piju a nesco anebo to bylo už nervozitou, protože se mi honila v hlavě svatba a moje bolavá noha a nemohl jsem vůbec zabrat. Pořád jsme myslela jen na to, že za pár dní už se vdávám :-( Řeknu vám, že už bych to chtěla mít i za sebou, ale než se nadechnu, tak to bude za náma všema, že jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak jak jsem se tak dívala na předpověď,tak nám snad to počasí vyjde taky podle našich představ ;-) Hlásí opravdu až 19 st. na víkend a minimum přeháněk,sice to můžou ještě klidně změnit,ale hned se mě zlepšila nálada.Ještě aby pustili toho mého budoucího "tchána" z nemocnice a budu fakt nejšťastnějí a ostatní věci už se nějak zvládnou....... Romi-mě se zase v sobotu o svíci "skřípl" krk,na jednu stranu s ním nemůžu vůbec hýbat :-( No ale snad to do soboty poleví..... A dneska jdu taky naposledy do solárka:-)
Odpovědět
Romi jojo,jse těhule...jsem ve 13tt,sice se budu vdávat už s velkým pupíkem,ale apson mi bude líp
Odpovědět
Profilova fotka
Já počasí nesleduji, ale chťa nechťa se ke mně dostávají zprávy o něm a zatím jsou to zprávy velmi příjemné. Počasí se zdá vyjde, tak teď už si přeji ať mi odpuchne noha a můžu si na své svatbě se ženichem zatancovat. Zítra jdu na poslední zkoušku šatů,tak jsem zvědavá jestli se má pravá nožka vleze do mého střevíčku. Držte mi palečky. Marti, já jsem měla jít do solárka dnes, ale k vůli té noze nepůjdu. Uvidím, jak to bude vypadat ve středu a kdyžtak bych zašla ve středu. A když ne, tak prostě ne. Opálená už stejně sem, tak si myslím, že nebude vadit, když už nepůjdu. Holky začínám být celkem hodně nervózní, cítím to na seobě. A jak jste na tom vy? To je mi líto Marti, že máš přískřípnutý krk,ale na druhou stranu jsem ráda, že v tom nejsem sama. I když ty to máš asi o hodně lepší,než já :-( Katy - máš recht. Raděj počkej,až ti bude lépe a i s bříškem jsou nevěsty moc krásné. To zase bude řešit nové šatičky,že?
Odpovědět
už to máte za pár :-D a budete vdané paničky...jinak my jsme hrozny lajdaci takze sme jeste nepodali žádost a novou občanku ale papírek platíme 2 měsíce takže máme čas
Odpovědět
Ahoj holky, utíká to utíká. Romi já měla kotníky často všelijak podvrtnuté a okamžitý učinek měl vždy tvaroh, který naplácáš na nohu a stáhneš igelitovým sáčkem. Nevím, co v tom je za kouzlo, ale pomáhalo to, kdybyx bylo nejhůř a už jsi nevěděla coby. Jitu těším se na fotečky. Jo holky ani jsem tomu počasí nevěřila, ale vypadá to o mnoho lépe....už to utíká. J8 jdu taky zítra zkoušet šaty a terpve úče s alíčení, ale snad to bude ok. Mějte se pěkně a šetřete se ať se v sobotu nezhroutíte! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ymmunko děkuji za typ. Teď zkusím tu octanovou mast a kdyby to ráno nebylo lepší, tak zkusím i ten tvaroh. Díky. Zní to zajímavě, ale jak se říká: Na každém šprochu pravdy trochu. Pavlík mi volal, že mi možná něco přinese ještě i od kolegyně, tak uvidíme. Jinak jsem dnes v práci slyšela na svícu samé ohlasy a i od kamarádů, tak mám radost. Tady se to začíná nějak kabonit, že by přece jen ten dešť jak na dnešek předpovídali. Teď lidně může a ať se hezky vyprší. Už pojedu ke kadeřnici a na zkoušku líčení jdu ve středu a taky poprvé a zdá se,že i naposled. Do soboty to jistě vícekrát nestihnem. :-D pa
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem od kadeřnice doma a vidím, že nic nového, takže aspoň nemusím dočítat. Trošku jsem se tam zdržela, protože barvila mě, stříhala ženicha i bráchu a mě to taky malinko upravovala, ale bylo to příjemné. Teď si nachystám věci na zítřejší zkoušku šatů: botičky, spodní prádlo, bižu a ještě si musím dodělat pár perliček do vlasů.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Romí tak to je super,že u kadeřnice dobrý. A závidím ti zítřejší zkoušení šatů. To já si je zkuším až v sobotu... U nás se taky nějak zatáhlo,ale jen ať prší a o víkendu pak bude pěkně. U nás to vypadá,že asi můj nastávající švagr na svatbu nepůjde....má ucpané dutiny a vypadá to,že mu nepomůže ani punkce a bude muset asi na operaci a to co nejdřív,aby nedostal zánět mozkovejch blan....chjo, to máme i po kameramanovi ;-( . Uvidíme co mu paní doktorka poví ve středu,to se dozví poslední verdikt.
Odpovědět
Profilova fotka
To mně mrzí Luci a jak se zdá, tak každého z nás potkala před svatbou nějaká smůla. Ať je to případ váš, nebo Marti tchán nebo moje noha.....Vždycky se prostě musí něco vyvrbit a pokazit :-( Bez toho to asi bohužel nejde :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj to máš pravdu, pořád překonáváme nějaké překážky :-|
Odpovědět
Luci, nám zase odpadl svědek, takže taky docela dramata....a hostí furt přibývají a ubývají.....
Odpovědět
jejku holky je mi vás fakt lito takove stresy ,ale tak nějaka naděje ještě je že se to spraví,přala bych vám to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už jen pár dní....Musíme to vydržet a brzy bude po všem a vydechnem si x-) Na zítra mám v plánu, že už si pomalu nabalím věci na čtvrtek na výzdobu tabule, kterou budu dělat a pomalu si nachystám i věci na svatební den, na svatební noc a pak i svatební ráno. Vím, že je sice zítra teprve úterý, ale v čím větším klidu to budu chystat, tak tím lépe. Ve čtvrtek nebo v pátek večer už by to mohlo býti hektické a ve stresu, tak si to raděj předchystám a zítra bych mola mít ještě takový volnější den. Kromě odpolední zkoušky šatů nic nemám a ve středu už to mám nabité a o čtvrtku už ani nemluvím. Ve středu schůzka s farářem a na večer kosmetička a odpoledne možná ještě solárko. A ve čtvrtek pedikůra, chystání restaurace, nehty aj.
Odpovědět
Profilova fotka
Tomu počasí nerozumím. Teď zase píší jen 13°C, ale bez přeháněk. Budu doufat, až do poslední chvíle. Dnes jsem byla na zkoušce účesu a barvení vlasů. Úplně supr, až na to, že jsem tam byla skoro 5 hodin! Zítra také jedeme na zkoušku šatů. Moc se těším, až se zase obleču do mých krásných šatů :-). A v solárku jsem se trochu připekla. Tak snad mi to do zítra zhnědne!
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, holky já jsem byla na zkoušce šatů už včera a ujistila jsem se,že jsou opravdu ty pravé a jak jsem vám říkala,že na mě to solárko nejde vůbec vidět,tak jakmile jsem si oblekla ty šaty,tak to jde krásně vidět,byla jsem v nich úplně hnědá:-)Koupila jsem si tam rovnou ještě čelenku do vlasů,kterou jsme v zápětí v kadeřnictví zkusili do účesu a vypadá to moc hezky:-)Nakonec jsem si v salonu půjčila i bolerky,kdyby opravdu náhodou,protože jak píše martinale,opravdu to počasí každým dnem mění,tak nevím :-( Luci - s tím švagrem je mě to moc líto,naprosto vás chápu,my jsme na tom podobně a zatím to nijak nevypadá,že by toho mého budoucího tchána pustili z nemocnice:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jen na rychlo vás pozdravím a nakouknu asi až odpoledne nebo večer. Marti, určitě ho na tu svatbičku pustí, alespoň na ten 1 den nebo aspoň na chviličku. A operovali ho?Nebo jak to s ním vypadá?Jen ho nějak přeléčují? Já jsem na dnešní zkoušku moc zvědavá, jak budu vypadat v šatičkách a možná už do solárka ani nepůjdu. Na počasí se nedívám, stačí mi, když pouze sleduju vaše informacace.papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak dneska po obědě jedu se svědkyní koupit něco na sebe.. je v 8 měsíci :-) a já si jedu zkusit šaty a kdyžtak si je vezmu domů a budu na ně do 30.4. čučet :-D holky, moc mě mrzí, že máte takové starosti!
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavně aby nám nepršelo. Holky vy se máte,že si zkjoušíte šatičky...to závidím. Holky snad i my které máme trable budeme mít na svatbě všechny koho si přejeme.
Odpovědět
Ahoj holky, tak zase jsem nepřečetla všechno. Teď už se to prostě nedá stíhat. Našla jsem si teď chviličku v práci. Ještě jdu zítra do práce. Pochybuju, až budu od čtvrtka doma, že už se za vámi podívám, protože toho máme tolik naplánovaného. Ale už se strašně těším, za 3 dny je to tady holky :-). Počasí bude krásné, hlásí bez mráčku a i teplo. Takže já vůbec nemám strach a už na to ani koukat nebudu :-). Jíťo tvůj příspěvek byl fakt bombastickej a úžasně se četl .... úplně mi to dodala energii a přesně mi došlo, že i když všechno nebude tak jak si myslíme, tak i tak to bude úžasný a prostě náš velký den. Tobě i milmic moc gratuluji do manželského života a samo vašim manžílkům taky. Jinak já to u nás taky vidím až na svatební ráno ;-). Jo a včera nám přišla první gratulace ... :-). Marti já už do solárka nepůjdu vůbec. Byla jsem celkově 5x a myslím, že už mi to dost vybledlo, ale už se mi tam nechce :-). Holky mrzí mě vy co máte nějaké problémy s tím, že někdo nemůže přijít na svatbu. Snad to všechno dobře dopadne a sejdete se všichni. Moc vám to přeju. Holky mějte se krásně a užívejte si poslední přípravy pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak já jsem dnes byla na zkoušce svatebních šatiček se vším všudy: boty, bižu, spodní prádlo (teda jen podprsenka) a už se moc těším, až si je obléknu v sobotu. Taky jsem ráda, jak tady někdo už psal, že jsem zůstala u nich, protože, když jsem je oblékla po celkem dlouhé době, tak jsem věděla, že jsou to ty právé!Jsou nádherné, sedí a prostě jsou to moje NEJ! Já jdu zítr taky do práce naposledy a pak už mám volno. Do solárka jsem ještě chtěla jít, ale už asi možná nepůjdu. Ta jedna návštěva už by mě asi stejně nespasila. Měla jsem jít v pondělí, ale k vůli té noze jsem nešla, ale už se lepší, tak už bych možná zítra i jít mohla, tak uvidíme, jak si mi bude chtít a jak bude čas?
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem zapomněla, že nám už dneska taky došlo 1. svatební přáníčko poštou a pár jsme jich dostali i na svíci. A taky jsme na svíci dostali 2 lampiónky štěstí nebo přání.... Teď nevím přesně jak se jim říká, tak už se těším,až si je v nás velký den D pustíme. Myslím, že tu o nich psala i Jíťa, že si je pouštěli a že to bylo moc prima.
Odpovědět
rumisek: Šatičky super..vypadáš v nich moc dobře..:-) Už to máš teda ale za pár.. Já příští týden..a klídek pohodička..ještě ani výzdobu na auta nemáme nachystanou..byli jsme rádi, když jsme koupili v sobotu organzu růžovou..to už se snad nějak sváže..:-D Ale už jsem vcelku nervózní..
Odpovědět
Profilova fotka
Já ne v celku, ale už hodně :-D A děkuju za pochvalu. Hned sei kouknu do tvého albíčka i na tvoje, jestlipak je tam máš?
Odpovědět
Profilova fotka
I ty tvoje jsou krásné!!!!
Odpovědět
Děkuju.. taky jsem si nebyla moc jistá..zkoušela jsem samé jednoduché bílé..ale princezna budu jenom jednou..;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Určitě si vybrala dobře!!!! Já jsem si jich taky zkoušela hodně a nakonec zvítězily tyto moje šlehačkové, jak se jím říká. Takové jsem měla vysněné....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, takže ten krk mě vůbec nepovolil,tak jsem musela jít dneska k doktorce a ta mě to "opíchala",no prostě po čem prd,tak je to hned.¨ Dobrá zpráva ale je,že mému budoucímu tchánovi,se výsledky lepší a možná už ho zítra i pustí domů :-D Takže aspoň jedna velká dobrá zpráva,teda ještě to nechci zakřiknout....Krk snad po injekcích taky povolí a bude vše ok.Já jdu zítra taky naposledy do práce,ale ještě tam mám teda hafel práce:-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?