Menu Forum

Svatba duben/apríl 2010

31. črc 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
Registrovala se 8. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 432 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
  • Svatba byla 23. dubna 2010
    V Přelouči, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
Registrovala se 8. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 432 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
  • Svatba byla 23. dubna 2010
    V Přelouči, Region Pardubice
 Ahoj holky. Nemám vůbec čas vás dočítat, ale podle toho co si pamatuji, tak Romča a i Marti měli včera svíci ne? Jak se vám to vyvedlo? Doufám, že vám nebylo moc špatně a všechno proběhlo tak jak má. My máme loučení dneska. Máme to každý zvlášť, já s holkama doma a Leoš s klukama vyrazí do hospůdky. V šest to začne, tak se těším až si popovídáme s holkama emoticon.
Jíťa a Milmic už jsou mladé paní. Včera jsem nestihla sem zaskočit, abych popřála. Takže vám holky a vašim manželům přeji vše nej do společného života, ať se vám vše daří a máte se stále rádi. Už se těším na svatební fotky emoticon.
Počasí se teda holkám vyvedlo prefektně, dneska je nádherně. Nám sice příští týden nehlásí hezky, ale to se může ještě všechno změnit. Doufám, že nám taky takhle bude svítit a hřát sluníčiko. Ty jo holky my už jen týden. Utelko to fakt rychle .... Mějte se pěkně pa pa
17. dub 2010 v 17:22  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinale (30 r.)
1
Registrovala se 5. června 2009 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Má 38 přátel. Region Litoměřice.
  • Svatba byla 24. dubna 2010
    V Ploskovicích, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
martinale (30 r.)
1
Registrovala se 5. června 2009 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Má 38 přátel. Region Litoměřice.
 veli: Samozřejmě, že nevadí, že tykáš. Tykáme si tu všichni emoticon. Máme obřad v Ploskovicích, hostinu na Mostce a raut v ˇajovně v Ltm. Kytky máme od p. Svobody - Okružní ulice. Prstýnky Safran a Husák. Dort máme od "švagrový". Raut nám zabezpečila Diakonie v Terezíně. Šaty jsou z Ústí nad Labem. Ty se u nás nevdáváš koukám. Jak to máš Ty?
17. dub 2010 v 17:57  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
 Ahojky, tak mám cukroví konečně z baráku, tak jsem ráda. Našim se moc líbilo,tak je to fajn.
Jani, ty si teď už taky užíváš rozlučku,tak to je super a těším se až budeš s holkama vyprávět.
Taťka dneska volal muzikantům,tak jsme domluvený že přijedou na čtvrtou hodinu, rozbalí fidlátka a pak se začne hrát a pak si dáme véču. Myslím,že to bude v pohodě. Ale to už za týden budeme vědět.
Holky a počasí...to se ještě určitě změní...vždyť to známe jak jeden den řeknou něco a další zase něco jiného.
17. dub 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinale (30 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
martinale (30 r.)
1
 Máš pravdu. Teď jsem koukala na to počasí, co ráno a už je to zase jiné. Teď píšou, že má být sice oblačno s přeháňkami, ale už hlásí 16°C. Hurá!
17. dub 2010 v 19:08  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 jj 16°C je o dooost lepší než to co ráno psali na seznamu 10°C. Přeháňky až tak nevadí určitě vyjde když my nebudeme venku emoticon . Musíme být nad věcí emoticon
17. dub 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veli
1
Registrovala se 8. února 2010 na beremese.cz. Přidala 783 příspěvků. Má 12 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
veli
1
Registrovala se 8. února 2010 na beremese.cz. Přidala 783 příspěvků. Má 12 přátel.
 martinale: na Mostce je moc hezky, ať se vám to vydaří emoticon My to máme na broumovsku, protože táta byl odtamtud, takže tam máme část rodiny a my zbytek (vlastně větší část) se všichni zvednem a jedem to tam oslavit. Nemáme nic odstud, akorát koláčky od paní z roudnicka. Šaty mám šité z Prahy, jinak V´všechno máme právě z místa, kde máme hostinu a obřad. Husák v Okružní-to je ta ulice, jak je vinotéka šikmo naproti přes ulici? jú, tam květinářky nejsou moc příjemné. Jak ti tady jinak šly přípravy?
17. dub 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
    Kostel sv. Martina Buchlovice, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
 Ahoj holky, svíce byla naprosto, skvělá, úžasná bezvadná až na závěr na můj vyvrzlý kotní, ale i to se občas stává a teď už to beru s humorem emoticonTrošku chormu, ale snad to do týdne přejde, ať si můžu na své svatbě zatančit a hlavně obout botky. Včera jsem celý den jen poléhavala.Ani mně nebylo špatně,ale spíš k vůli té noze. Původně jsem chtěla zajet s tím na pohotovost,ale bála jsem se, že by mi to daly do dlahy nebo do gipsu, tak jsem zajela jen k jedné paní tzv. léčitelce a masérce zároveň. Ta mi to prohmátla a řekla,že je to jen vymknuté a že to bude za pár dní OK. Tak snad?Dnes už ale neodpočívám, protože jsem musela doma uklízet a včera dopledne jsme uklízeli ještě po svíci,tak jsem tam poskakovala po jedné noze a v sedě utírala nádobí. Ale bylo to fakt úžasné a stálo to za to. A teď ste jistě zvědavé, kolik jsme měli lidí, že? Holky bylo tam asi přes 100 lití, takž fakt úžasné. Měli jsme nachystané přes 90 míst a pak jsme ještě museli stoli přidávat. Moji kamarádi z našeho pěvěckého sboru (chlapi aj ženské nám nachystai takovou bezvadnou sradnu a museli jsme spolu plnit společné disciplíny). Fakt SUPER!!!! Doufám, že i tobě se to Marti vydařilo. Jinak to proběhlo bez problémů, žadné rvačky, nic podobného, nic zničeného. Jen ta moje nožka to odnesla emoticon
Tak jsem vás chtěla jen orientačně informovat a teď už musím zase běžet nebo spíš pajdat. Mám ještě nějakou práci a odpoledne si rozbalíme naše dárečky. Dotali jsme ty dva velké lampioný přání, tak už se těším, až si je pustíme. Zítra se jdu barvit ke kadeřnici a už to opět začně. Tak vůbec nevím, jak budu stíhat či nestíhat se chodit.
18. dub 2010 ve 12:01  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Jinak jsem si včera vzpomněla na naše dvě nové mladé paní a novomanželky. Jistě si užili krásnou svatbu, počasí měli nádhrné!!!A my budeme mít taky emoticonTak papa musím jít ještě douklízet. Jen jsem si dala malou pauzičku a odskočila za vámi.
18. dub 2010 ve 12:03  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Asi si budu muset jít lehnout, nějak mě to noha začíná pobolívat. Dnes jsem jí totiž nedala klid, jak jsem celé dopoledne uklízela a teď to cítím emoticon Ach jo, mám to ale pech. Není tomu dávno,co jsem přišla o hlasivky a teď mám zase vyvrtnutý kotník. Ale zaplať pán Bůh, že je jen vyrtnutý a není to nic zlomeného. Teda douvám emoticon?Ale šlápnout na to můžu, takže zlomeného by nic být nemělo. A zdáse mi, že už chodím i lépe než včera,ale jak na to pořád našlapuju, tak to mám hodně opuchlé, tak by to asi vážně potřebovalo klid a ležet. Ale mám já as ležet?No přece nemám a zítra musí do práce emoticonTak si půjdu lehnout alespoň teď,papa
18. dub 2010 ve 13:24  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Ahojky,
my jsme dneska byli odvézt ještě jednu výslužku a zítra odvezeme poslední výslužky do práce a máme s cukrovím doopravdy už pokoj. Teď už budu mrskat jen a jen dorty.
Romí je super,že jste si to tak pěkně užili a ten kotník mě mrzí. Já když mám něco s kotníkem,tak si to vždy stáhnu stahovákem a ta noha je pevnější a má větší klid, tak si to zkus taky stáhnout. Snad to doopravdy bude za chvilku v pohodě. To by si jinak měla svatbičku třeba v balerínkách a nebo pantoflích emoticon

Kdepak máme naše mladé paní aby nám poviprávěly??? Asi ještě odpočívají a užívají si včerejší krásný den.
Nám svobodným odpočítávájí poslední dny a pak to budeme mít taky za sebou.
18. dub 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Holky teď jsem koukala na seznamu na dlouhodobou přepověď a na sobotu už je 17°C bez pršení a trošku mráčku emoticon
18. dub 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinale (30 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
martinale (30 r.)
1
 Opravdu, je to tak emoticon. Snad se to nezvrtne.
18. dub 2010 v 15:44  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
Registrovala se 28. května 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 319 příspěvků. Má 23 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
Registrovala se 28. května 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 319 příspěvků. Má 23 přátel.
 emoticon
18. dub 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinale (30 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
martinale (30 r.)
1
 Tak co, tak co? Piš, jsme zvědavé emoticon !
18. dub 2010 v 18:02  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
 No.....
zatím nejsem ve stavu, abych mohla mluvit o naší svatbě. emoticon
18. dub 2010 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
 Ehmmm, aby nedošlo k chybné interpretaci....
včera jsem pila jen a pouze pomerančový džus. emoticon
18. dub 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinale (30 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
martinale (30 r.)
1
 Aaaa, užíváš si novomanželské "povinnosti" emoticon. Nebudu rušit...
18. dub 2010 v 18:27  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
 Marti,
no.... ani ne. emoticon
Jsme teď trošku bohužefl oddělení, ale to nevadí, brzy se zase uvidíme.

Každej po svým vstřebáváme zážitky, abychom je potom mohli dát dohromady a vstřebat tu nálož společně. emoticon
18. dub 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
Registrovala se 28. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Jičín.
  • Svatba byla 30. dubna 2010
    Na vrchu Sv. Gotharda v Hořicích, Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
Registrovala se 28. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Jičín.
  • Svatba byla 30. dubna 2010
    Na vrchu Sv. Gotharda v Hořicích, Region Jičín
 ahojda holky, tak jsme včera měli rozlučku, bylo to celkem fajn.. my jsme ani nic nějak moc dělat nechtěli, ale zajeli jsme do makra, nakoupili maso, pití, atd. a pozvali pár lidí.. no, nevím ani kolik nás bylo.. asi 20. od čtvrtka jsme rozváželi koláčky, takže nebyl na nic čas..
holky, tak jaký jste to včera měly? počasí bylo nádherný! já chci takýýýýýý emoticon už se těším na vaše fotky!
18. dub 2010 v 18:57  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Já jsem si zapřísáhla,že se na počasí dívat nebudu a ani jsem nechtěla reagovat na vaše včerejší příspěvky, co se týče počasí, ale ta tvoje předpověď mě Luci moc potěšila. Naonec jsem nožce nedala ani odpoledne moc klidu a šla jsem se chvilku podívat k nám na fotbal. Už se mi chodí lépe než včera,alespoň mám ten pocit, ale nohu mám stále jako balón a začíná mi to pěkně hrát všemi barvami a modrat emoticonOdhalování sexy nožky na fotkách asi nebude emoticonAle snad ani nic vidět nebude, když šatičky jsou dlouhé. Snad vás budu moci každý den informovat s lepším zprávama. Zítra jdu na barvu, ve středu ke kosmetičce a ve čtvrtek na nehty. Chtěla jsem jít až v pátek, ale ta kamarádka nemůže, takže už ve čtvrtek. Tak snad mi do té soboty vydrží, emoticon Asi se divíte, proč říkám, že snad mi vydrží, ale jistě si vzpomínáte, že jsem tu říkala,že s tím mívám problémy a že mi nedrží. Pro dnešek se asi rozloučím, tak papa
18. dub 2010 v 19:36  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinale (30 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
martinale (30 r.)
1
 milmic: Abych řekla pravdu, tomu moc nerozumím. Co se stalo? Snad je vše v pořádku.
Jinak já jdu také zítra na barvu a na zkoušku účesu. V průběhu týdne na kosmetiku a v pátek na manikůru. Pokud můžu poradit, jestli jdeš na gelovky, nech si je dát bez toho umělého nehtu. To drží daleko lépe. Já je taky tak mám.
18. dub 2010 v 19:41  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
 Všechno bylo v naprostém pořádku a byli jsme strašně moc hodní, že jsme si tohle zasloužili. emoticon

Jen ještě "trávím" dojmy a nadšení. A taky se ještě furt točím, páč jsem celý den doslova protancovala, jak jsem se furt někde točila a bláznila v šatech.

Ale alkoholu jsem neměla ani 1 dcl, takže nemyslete, že vydýchávám vypičku. emoticon
18. dub 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Milmic, koukám,že si nám sem dala jednu fotečku....moc vám to sluší a ty jsi doopravdy hodně hubeňoučká, ale ty švadleny to doopravdy vše pěkně zvládly.
Zuzko určitě nám počasí taky vyjde neboj i teď na nove neukazovali déšť...tak snad to vydrží. Přeháňky mají být v prvním týdnu,tak se to zase vyprší a pak bude pěkně.
18. dub 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 503 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 503 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
 Ahoj holky,
tak se taky hlásím po naší velké akci v sobotuemoticonNaštěstí všechno dopadlo dobře,moc jsme si to užili....Lidí jsme teda měli taky dostatek cca 90 lidí,ale vše proběhlo bez nějakých větších komplikací,takže jsem moc šťastná,že jsme si to moooooc užili.Dneska jsme ještě uklízeli kulturákn a teď jsme ještě to douklízeli doma...Takže pořád hodně práce.Ale naštěstí zítra dovolenáemoticonJdu na zkoušku šatů,naposledy si zajdu do solárka a pak jdu ke kadeřniciemoticon
18. dub 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Já jdu na zkoušku šatů v úterý a mám si sebou vzít i botičky, ale nevím, jestli se do nich vůbec nazuju po tom méme úrazu emoticonAle věřím a doufám, že to bude pomalu odpuchat, tak mi drže palečky. Marti tu zítřejší dovču ti závidím, tak bych ji brala.
18. dub 2010 ve 21:14  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 17. dubna 2010
    Na zámku ve Vizovicích, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 17. dubna 2010
    Na zámku ve Vizovicích, Region Zlín
 Ahooooojjjj!!!Zdraví vás vdaná paní emoticon
No řeknu vám, že naše svatbička dopadla ještě líp než jsem očekávala a dokonce mi neukápla ani jedna slzička, tak jsem se držela. užívali jsme si to. Všem jsme se moc líbili a focení bylo úžasné a moc jsem si ho užívala a normálně malinké nervičky se dostavili pouze před obřadem, když jsme valili na zámek a já každých 5minut chtěla vědět čas jak stíháme atd. Měli jsme tombolu, pouštěli jsme lampiony(které mimochodem letěli úžasně- bylo jich 7 emoticon )a další hry. Naše svatbička sklidila úžasné ohlasy, že to máme báječně vymyšlené atd.takže radost obrovská ještě dnes nám chodili chválící SMS. Samozřejmě chci poradit, že opravdu nemá smysl si něco plánovat, všechno tak nevyjde. Třeba všichni místo čekání u zámku už odjeli do restaurace(ale paní je tam nepustila a čekali na zahrádce emoticon )Ale zase to bylo kvůli tomu, že blokovali parkovací místa a pak ještě malé detaily třeba, že jsme se nějak cestou do restaurace ztratili(špatně jsme odbočili)a hosté trošičku tápali kde jsme emoticon to jsem byla taky nervní a protivná. Počasí bylo objednané. šatičky mám pošlapané pořád jsem si je musela nadzvihovat. Místo svatební noci bylo svatební ráno a sama se už moc těším na fotečky a video(to si konečně pořádně pořvu emoticon )Jsem mooooooc spokojená a šťastná!!
Holky všem vám přeju, aby se vám to také vydařilo podle vašich představ ten den opravdu moc rychle utíká a bude se vám zdát, že nic nestíháte, ale vychutnávejte si každou chviličku!!!!!
18. dub 2010 ve 21:14  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Tak to je skvělé Jity a připojuji se s velikánskou gratulací. Moc hezky se tvůj příspěvek četl a jsem ráda, že jste si to tak užili a že jste sklidili takový úspěch, to jistě potěší a můžeš si být jistá, že za tu námahu to stálo,viď? To je seper a mám radost!!!Tak si to ještě užívejte a nechávejte si pomalu doznít všechny dojmy a zážitky. Jistě tím budete žít ještě celý týden. A ještě jedou velká gratulace pro mladou paní a novomanžele emoticonpapa
18. dub 2010 ve 21:18  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apetit
Registrovala se 14. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků a 1 album. Region Karviná.
  • Svatba byla 3. dubna 2010
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
apetit
Registrovala se 14. prosince 2009 na beremese.cz. Přidala 79 příspěvků a 1 album. Region Karviná.
    Region Karviná
 Gratuluji emoticon
18. dub 2010 ve 21:19  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
apetit
    Region Karviná
fotoportrét
fotoportrét
apetit
    Region Karviná
 Jinak se taky těším na fotečky,souhlasim že to rychle utiká je fajn si vychutnavat každou chvilku emoticon emoticon
18. dub 2010 ve 21:22  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
Registrovala se 16. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1118 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Hodonín.
fotoportrét
fotoportrét
kaczka
Registrovala se 16. srpna 2006 na beremese.cz. Přidala 1118 příspěvků a 1 album. Má 21 přátel. Region Hodonín.
 Tak všem co to mají za sebou obrovská gratulka.Nás to nakonec čeká až 17.7. Te´d je mi zle a tak všecho okolo
19. dub 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš