Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pouštím se do úklidu a bude to asi až do pozdějších hodin, tak už se tu asi dneska neobjevím a možná ani zítra. To mám zas dlouhý den v práci - porady. Tak toho moc nanapiště a nediskutujte :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak už se nám to krátí. Chci se zeptat, kdy plánujete focení před obědem nebo až po jídle? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Odpovím velmi stručně, po.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Jíťo je super,že ty šatičky už jsou to pravé. Romí, je super,že máte kuchyň skoro hotovou. Jste šikovní! Yummynka, my budeme těsně po obřaďe fotit skupinové fotky a po obídku pojedeme nafotit zbytek,aby jsme nenudili svatebčany.
Odpovědět
Profilova fotka
Hurá,hurá, hurá. Mám velkou radost z té kuchyně. Kuchyňku už mám uklizenou a zítra nebo spíš pozítří mně bude čekat úklid obýváku, protože tam se taky naprášilo :-(. Ale nevadí, ráda tam uklidím :-) Zítra budu mít v práci dlouhý den, jak už jsem říkala a pak možná ještě večer pojedem do té restaurace, takže asi pak padnu únavou do postele a budu spát jak dudek. Včera jsem nějak nemohla usnout, ale dnes se mi jistě bude krásně usínat x-) Pro dnešek se loučím, papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, jen na skok, páč za chvíli jedu na zkoušku účesu a pak na šaty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Zuzí,tak to už se moooc těším na fotečky.
Odpovědět
Holky, nevím, jak vy, ale já mám hrůzu z toho, jak budu chodit v těch šatech na záchod. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
No, to já mám taky hrůzu :-D. Za chvíli se chystám na solárko. Včera jsem konečně vyřešila tu kytičku. Mám ji v albu. A jmenovky s mandličkami jsou též hotové. Také v albu. Už se moooc těším.
Odpovědět
No hlavně já mám sukni jako blázen a paní krejčová mi ještě udělala širší spodníčku, abych jako vynikla. Páč jsem vychrtlá, tak aby aspon něco, že.... A dozadu mi našila ještě jeden tyl, abych nebyla taková..... spláclá. :-D Včera jsem si v nich sedla a všude všude všude sukně. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, Zuzi taky se těším na fotečky :-) yumminka my se budeme fotit hned po obřadu a hosté tam prostě budou čekat. Máme to totiž na zámku a budeme se fotit v zámecké zahradě, takže mi přijde zbytečné odjíždět a pak se zase vracet a navíc máme zaplacenou fotografku jen na to +ranní chystání a pak hned jede domů nejde ani na oběd. Na obědě a první tanec nás bude fotit můj bráška, který se vyžívá ve focení(má spešl fotáky). Jen jsem nechtěla, aby to dělal od rána, přece je to můj bratr, tak aby si to užil a nelítal sem a tam a navíc nemusím ho zatěžovat úpravama fotek.
Odpovědět
Profilova fotka
martinale ty mandličky jsou moc pěkné a tu kytičku jsi si nakonec kterou vybrala? Milmic jo máš pravdu už jsem zaúkolovala svědkyni, že mi bude po ruce, jak půjdu do auta, na záchod a podobně. Zkoušela jsem si v ní dřepat(jak se budou zametat střepy) :-) sedat a chodit. Máte to taky tak, že ta spodnička drží určitý tvar a jste jako takový zvoneček a když si sednete, tak ta přední strana se vám nadnese? :-D To je nezvyk :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Jut, to jsem nezkooušela dřepat, ale zkoušela jsem sedat. A všuuuudeeee sukně a z toho všeho vyčuhuju. 8-) Ale drží tvar dost hustě, jak naškrobená a ještě slepená lepidlem.
Odpovědět
Profilova fotka
milmic- tak to máme stejně. měla jsem z toho obavy, že budu jak ztuhlý zvoneček, ale ono to tak asi mají všechny nevěsty které mají spodničku :-)
Odpovědět
Jut. :-D No bude to legrační. Koukám, že máš svatbu jako já, tak si potom sdělíme zážitky z chození na záchod a ze spodničky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
milmic jo máš pravdu máme to stejně. :-D Já zatím nejsem nervozní a doufám, že ani nebudu, protože to vždycky přeháním :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Jéje, já myslela, že se to uložilo. Bude to ta s růžemi a fréziemi. Akorát růže budou červené, aby nám to ladilo. Jakto, že mi tam nejde vložit ten popisek? Divné...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, musim se zase na chvilku za Váma stavit....už se nám to krátí... Obdivuju ty, co nejsou nervózní, já jsem teda docela dost. Ale asi je to tim že spousta věcí se ještě teď mění a nevychází :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem optimista. Nepřipouštím si, že by něco nemělo dopadnou dobře. Bude to prostě skvělé :-)
Odpovědět
Jut, ad nervozita...... A kdo že se to vlastně vdává? Fakt já? No nekecej! :-D Tak asi tak. Maximálně si užívám poslední přípravy ... zkoušení šatů, účesu, kosmetiky a vlastně si ani neuvědomuju, že se to týká mě. Jen občas se mi v hlavě rozsvítí varovný vykřičník - Do čeho to zase lezeš? :-D Navíc jsem včera odevzdávala k poslední kontrole diplomku, takže ani nemám čas si uvědomit, do čeho se řítím. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Naprosto souhlasím. Taky dokončuji školu, takže času na přemýšlení moc není. Ale asi je to dobře.
Odpovědět
Marti, taky diplomka a státnice?
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, přesně tak :-(
Odpovědět
Co studuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
V Praze pedagogickou fakultu. Obor biologie - pedagogika. Co Ty?
Odpovědět
Jééé. 8-) Já jsem národkářka jenom.... Mám to s němčinou, ale učím hru na flétnu. Ted mě napadá..... co budeme dělat? jak napsal velký český pedagog Jan Amadeus Komenský..... sssssssssse učit, ssssssssssssse učit, sssssssssssse učit. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no vy jste toho ale napovídaly. Tak jen v rychlsti odpovím. Na fotečky účesu se moc těším Zuzi. A o chození na záchod jsem ani nějak nepřemýšlela, protože mám šatičky jednoduché a pohodlné, tak doufám, že to bude OK. Zvládly to i jiné,tak to zvládnem i my. Ale to všechno se ukáže až v den "D", ale možná, když půjdu na poslední zkoušku, tak bych si mohl zkusit v nich aspoň dřepnout :-) Je fakt asi, že když jsem si je zkoušela tak nebyli asi vůbec naškrobené a natvrzené, jako budou v den "D", ale nějak to v nich prostě vydžím. Myslím, že to nakonec bude moc příjemné. Dnes mě čekají ještě 2 porady v práci a pak možná večer ta restaurace, tak už mi to za vámi možná ani dnes nevyjde :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi to přece jen vyšlo a už jsem doma, ale vidím, že nic nového, tak zase mizím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Vidím, že stále nikde nikdo, tak aspoň nemusím dočítat :-D
Odpovědět
konec svatební cesty a hura zejtra zas do prace:(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?