Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Luci ty máš nádherné úplně všechno cukroví. Opravdu se na něj sbíhají sliny, krása. Romí super, že deska je doma. Snad i ten pán už po svátkách dorazí a povede se to udělat. A paráda, že jste koupili košili i kravatu. Spodní prádlo určitě ještě seženete. Já zatím nemám ani pro sebe. A tu košilku mám taky v plánu Jíťo. Jak píše Romča, tak ta se neztratí, i když o svatební noci si nedělám velké iluze že bych ji použila :-). My si uděláme svatební noc až v neděli ;-).
Odpovědět
S tím krabičkováním výslužek to u nás bude podobné .... Taky už to vidím, aby to ho nebylo málo nebo moc, bude se to kontrolovat několikrát ... Luci a kolik teda dáváš kousků na osobu?
Odpovědět
Já jsem byla dnes na nehtech. Ale už jsme nezkoušeli žádné svatební. Už mám vybráno, tak jsem si nechala udělat normální barevné. Od příštího týdne také začneme péct cukroví. No a příští sobotu nás čekají koláčky a jejich rozvážení. Vůbec nevím jak to skloubím s prací. Šéf by byl nejraději kdybysme tam byli do večera a ještě v sobotu. Ale já už prostě na to teď nemám čas. Nemůžu tady nechat mamku samotnou aby pekla atd. Holky jak jste na tom se solárkem? Ještě chodíte často? Já jsem tenhle týden zatím nebyla a myslím, že to ani nevadí. Nechci být zase moc hnědá. Zajdu už asi jenom 2x do svatby.
Odpovědět
Ty jo už fakt jen 3 týdny. Holky mě to teď tak vykolejilo že se už Pavlínka fakt vdává. Vůbec jsem si to neuvědomovala, ale ono to je fakt tak rychlé. No to mě potěš jestli budu už ode dneška nervozní ..... :-(
Odpovědět
A´t vše klapne Pavli, má být pěkné počasí....tak to určitě vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
Zítra to Pavlince určitě s počasím vyjde, protože má být fakt hezky. Dokonce mý být nejpěknějc z těchto 3 dnů - sobota, neděla, pondělí. Tak to jí závidím. Ale snad i nám všem vyjde hezké počasí. Já teda po svíci volno v pondělí nemám, ale věřím, že ten spánek nějak doženu. Občas, i když teď ne už tak často se vrátíme nad ránem domů, tak snad to zvládnu i po svíci. A když už prostě nebudu moci vydržet, tak půjdu domů na kutě. A když se to všechno rozpustí kolem 4 hod ranní, tak to bude OK. Máme to v pátek, tak za sobotu a neděli spánek ještě doženu. Do solárka už teď chodím jen 1x týdně. Tento týden jsem byla ve středu a půjdu v úterý po Velikonocích. A pak už asi jen 1 nebo 2x. Uvidím, jak budu stíhat v týdnu svatby. Pavlinka už se tady dnes neobjevila, že?Ale není divu. Už má jistě jiné myšlenky :-) Dnes mám z té naší kuchyně zase trošku debku a přestávám věřit, že to vůbec do svatby zvládnem :-(Občas mě to tak přepadne. Teď je to trošku po delší době, tak snad mě to brzy opustí. Přála bych si, abychom to měli už hotové. Ale, když vím, co nás pak ještě čeká? I když to už snad budou příjemnější věci, různé nákupy (lednice, stůl, židle, lustr atd., ale i tak....Taky to zabere nějaký čas a nebude to ze dne na den :-( A když vidím, jak je Pavlík v klidu, tak o to více mě to užírá.
Odpovědět
Profilova fotka
Já už si tu naši svícu, která se bude konat už za 14 dní (bojím,bojím :-() budu asi pomalu nadespávat a dnes už asi půjdu na kutě. Je sice pátek a je brzy, ale Pavlík už dnes stejně nedorazí, tak asi půjdu na kutě.
Odpovědět
dnes se vdavam :-N a ja jeste nespim :-D uz se tesim x-) v nedeli vas budu informovat
Odpovědět
Profilova fotka
Jééééé,tak Pavlínka nás tady ještě v noci navštívila:-)Myslím si,že toto čeká přesně i mě,že nebudu ještě tak pozdě v noci spát :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Tak doufám, že má Pavlínka tak krásně jako je tady u nás. Už to bude mít co nevidět za sebou. Marti já taky nebudu spát, tak tady budeme klábosit :-D. Romí tak teď mám stejně pocity jako ty. Já jsem si totiž v úterý vymyslela že ještě před svatbou vymaluju chodbu u našich, schodiště k nám, chodbu u nás a ještě schodiště na půdu. Jo v úterý se mi to zdálo fajn a jak to všechno pěkně jde a jak to stihnu. A dneska jsem z toho už vyjevená. Jak píšeš, prostě občas to člověka přepadne, že se to nestihne. Ale tak taky na tom prd záleží, svatbu nám to stejně nezkazí. Ale možná jsem se na to měla vyprdnout, protože starostí a zařizování bude až až a ještě do toho tohle. Ale jak říkám vymyslela jsem si to sama, tak to taky musím nějak zvládnout. Tak se zatím mějte, jdu pokračovat aby mi to ubývalo a do příští soboty bylo vymalováno. To už budou koláčky. Mňam už se na ně těším. Dneska jdeme odpo gratulovat a večer jdu s holkama na babský ples - je to vždycky sranda, místní ženský si vymyslí nějaké vystoupení a to teda stojí za to, když tam třeba stokilová paní v letech tančí labutí jezero ... jsou to takové srandistky, takže ten ples je vždycky narvaný, je to paráda. Tak už se těším. Zároveň to tak trochu pojmeme jako rozlučku, protože jdeme jen holky, bez našich poloviček, tak si to užijeme.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak dnes celý den myslím na Pavlinku a závidím jí to nádherné počasí. Kéž by i nám ostatním vyšlo takové krásné počasíčko. Sluničko svítí, nebe bez mráčku, prostě idylka. To nejdůležitější už má jistě za sebou (obřad i focení) a teď už si jistě uživá jen svatební veselí. To jsem teda nečekala, že za námi včera večer tak pozde ještě nakoukne. Ale je fakt, že přes den asi neměla čas a v noci, když člověk nemůže spát...... To bylo od ní moc milé. Přece jen,v ten pátek už má člověk jiné myšlenky a ona si ještě na nás vzpomněla, aby nás pozdravila :-) Už se těším na její první dojmy, zážitky a prostě na všechno s čím přijde.... Jani - to malování ti nezávidím, ale jsem ráda, že v tom nejsem sama :-(
Odpovědět
Já se taky těším až nám bude Pavlínka vyprávět a moc se těším na fotečky ... Mají opravdu krásné počasí, doufám, že na tom budeme stejně. Romí já jsem taky ráda, že v tom nejsem sama kdo má tyhle pocity. Třeba dneska jsem v noci moc nespala, pletla se mi svatba a práce ve snu dohromady a když jsem vstávala tak jsem měla pocit že nemůžu už stihnout vůbec nic. Za těch několik měsíců zařízování to na mě prostě tak padlo. Dokonce i s tím, že mě to nebaví a že už nic zařizovat nechci :-D. Asi už se na mě začíná projevovat že se to blíží. Jako ne že bych měla nějaké nervy, ale spíš jsem z toho taková už unavená ze všeho a vlastně pořád je toho ještě tolik potřeba stihnout .....
Odpovědět
Článek se načítá
Jak je už opravdu vidět, že každá máme spostu věcí na práci, jindy se tady v sobotu diskutovalo a teď :-D. Ať máte pěknou sobotu holky pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, tak dneska to má doopravdy už Pavlínka za sebou a jistě si to moooc užívá a už se taky těším na její dojmy jako vy. Holky, já mám z dnešního dne super pocit. Ráno jsem byla na zkoušce účesu(zapoměla jsem foťák doma a taťky jsem si půjčovat nechtěla) a bylo to super. Ve finále budu mít ve vlasech jen závoj,ale korunku jsme zatím zavrhli a budu mít malé bílé kytičky. Takže změna jako každá z vás :-) . Paní to dělala doopravdy jen tak letmo,ale už teď jsem z toho byla načená. Ve svatební den tam jdu na půl sedmou,aby na to měla tak hodinku a půl až dvě a o půl devátý mi domů příjde paní na líčení. Tam jsem byla hned po česání a paní byla super a hned první zkouška byla super a tak se nechám i nalíčit. Paní si mě tam fotila a fotečky mi poslala,tak vám sem fotečky dám jen co tohle dopíšu. No a potom co jsem dorazila domů,tak jsme jeli do restarace domlouvat podrobnosti. Majitel s kterým jsme měli schůzku,tak nedorazil,tak nás naštval,ale paní provozní byla super a vše snáma probrala poznamenala a ukázala i hotel a ten je dobrej. Měla jsem z něho trošku strach,ale je to klasický hotel, nic luxusního,ale ani nic hroznýho. Takže si myslím,že si nebudou stěžovat. A jsme domluvený,že v pátek před svatbou si tam dovezeme ty dekorace a paní nám to nazdobí, cukrovíčko,chlebíčky, ovoce a dortíky a dají nám to do chlaďáku,takže to je super. A teď odpoledne jsme se byli projít v patku pod zámkem kde budeme mít svatbu,tak to bylo krásné. Nám tu nádherně svítí sluníčko,tak snad bude i za ty 3týdny. Jani tobě děkuji za pochvalu cukrovíčka a teď jdu dát sem ty fotečky líčení.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak fotečky jsou tam a vypadá to fakt super. Paní zkouší i nové výrobky a dávala mi i takovej lak...když mě nalíčila,tak mě nastříkala obličej lakem který vše zafixuje a dlouho vydrží líčení. I teď jsem jak když jsem od ní přišla. Jen se mám ještě rozhodnout jestli si nechám svoje řasy a nebo jestli mi nalepí umělí. Ty vypadají taky prý super a jsou super při plakání...tak uvidím,ale myslím,že to nechám tak jak to mám dnes. Jo a dorazila nám druhá gratulace(přání) :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Ještě jsem nakoukla než pojedu na ten ples. Luci teda stihla si toho za dnešek hodně a všechno bylo úšpěšné, tak super. Účes nevadí, podíváme na svatebních fotografiích ;-) . No a to líčení .... je to nádherné, strašně moc ti to sluší a jestli tě takhle namalovala hned na poprvé, tak je paní moc šikovná. Máš to opravdu pěkné, sluší ti to. Budeš krásná nevěsta :-). Pa a pěkný večer, už musím letět.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani,moc děkuji za pochvalu. Bylo to hned na poprvé a mě se to taky moc líbí a i teď to vypadá pořád moc pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - gratuluji k dnešnímu úspěšnému dni. To líčení je opravdu moc krásné. Ta růžová je taková jemňoučká, sladká a na svatbu moc příjemná. Opravdu moc hezké, moc ti to sluší! Škoda, že neuvidíme účes, ale těch pár dní už to vydržíme do svtebních fotek a hlavně, že jsi byla ty spokojená. Kdo ví, jak to teď probíhá na svatbě u Pavlinky,že? Tak to utíká a za chvíli už to budou mít i za sebou. My zítra máme schůzku s fotografem, tak jsem zvědavá. Budeme se tak trošku domlouvat co a jak? Jinak souhlasím s Jančou, že teď už tady do svatby asi moc vysedávat nebudem, protože každý den už bude něco. Tento týden možná ještě bude trošku volnější, i když možná ani ne, pokud nám pán přijde udělat tu desku do kuchyně, tak pak budu zase všechno uklízet. Všude bude jistě prach. :-(A ten další týden už budou celý týden přípravy na svícu a následující týden na svatbu. Ale budu se snažit aspoň každý den nakouknout.
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem zvědavá, jak dopadnu na zkoušce líčení já. Jestli teda vůbec nějakou zkoušku líčení mít budu?Dnes mi to měla domlouvat svědkyně s mou kosmetičkou, tak se uvidí?
Odpovědět
Pani Burzikova je stastne vdana. podrobnosti a par fotek bude uz zitra!ted jdu na novomanzelskou vanu a pak x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, dnes bylo fakt nadherne pocasi a Pavlinka si to jiste uzila. Romi, jak jsi psala o tom termo natelniku pro Tveho Pavlika, tak promin, ale to se mi vubec nezda kupovat si funkcni pradlo pod svatebni kosili. Ucelem termopradla je mimo jine to, aby ti odvadelo pot od tela a tys zustala sucha, coz ovsem znamena, ze sice nebude zpoceny na tele, ale jeho kosile bude propocena! Jinak receno on bude v suchu, ale kosile bude mokra. Takze pokud tim chcete resit problem nadmerneho poceni, poridila bych spis obycejny bavlneny natelnik. Luci, cukrovicko opet nadhera a to liceni super, budes kocka!
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli, MOOOC GRATULUJU! At je vase manzelstvi plne lasky, stesti a porozumeni. Uz se tesim na fotky i jak nam povykladas sva zazitky. Dnes se sem sice urcite uz koukat nebudes, ale i tak preju nadhernou svatbeni noc!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Romi, a co ty tvoje nehtiky? Pokud si dobre vzpominam, tak jsi psala, ze ti v minulosti moc nedrzely. Jak to s nimi vypada ted? Pokud budes mit moznost, tak nam je sem vyfot, at ti je muzeme pochvalit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, děkuji za pochvalu líčení. Deni s tebou ohledně toho termo prádla na jednu stranu nesouhlasím....Kdyby měl Pavlík bavlněné tričko,tak by byl efekt ten samej a ještě ktomu by ho to studilo. To termo ti to odvede do těla a pak se začne vypařovat a nemyslím,že by to byla taková vrstva potu,aby pak byla mokrá košile(záleží jak moc se potí,jestli fakt hooodně a nebo jen trošku víc). Můj taťka to tak také praktikuje a je náramě spokojený. Pavlí, teda ty si se za náma i včera podívala....ty jsi blázínek. Už se moooc těším na fotečky a vyprávění. To bude krása.
Odpovědět
Tak máme první vdanou paní. :-) Kdo je další na řadě? Skoro jde na mě melancholie. Pavlínce moc gratuluju. Měli fakt krásné počasí, takové si může přát každá nevěsta. Kor v dubnu.
Odpovědět
holky.Všechno vyšlo jak mělo. ráno trochu stres. U holiče jsem byla od 6:00 domu sem se vrátila v 8:10 ženich přijel v 8:15 hrozný fofry. Tak ženich začal plnit ukoly ja mela cas se oblict. Obcerstveni nikdo nejed nikdo nic nechtel ani kafe. obrad na radnici, před radnici bylo spoustu lidi a aby z toho neco meli tak sme je vzali i na obrad, takze na obřadu bylo 60 lidi- uplne narvana obradni sin. potom sme sli fotit za 30 min sme byli nafoceny, takze prijez do restaurace o hodinu driv. pani servirky to zvladly na jednicku.takze sme zametli strepy. tatka prones pripitek. a pak uz to lo raz na raz. po obede byla trochu nuda, pac sme zapomeli praní doma:( a nastesti nam pro ne ridic dojel. precetli jsme prani, snedli dort, popili a pak prijela kapela.A tancovali jsme a tancovali. no bylo to supr snad vas to trosku uklidni pred tou vasi svatbou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda Pavlí, moooc gratuluju! hezky vám to vyšlo a zatím těch pár fotek vypadá moc dobře! moc vám to oběma slušelo!! od kolika že jste měli obřad, že jsi byla už na 6 u kadeřnice? my máme od 11, takže ta 6 je asi nej, co? a co, jedete na nějakou svatební cestu?
Odpovědět
Z, my máme obřad v 11:30 na Svojanově - z domova tam pojedeme tak hodinu a půl (podotýkám, že k nám domů nikdo nejede a nescházíme se u nevěsty). No a kadeřnice k nám přijde v 7:30 h. Předtím přijde kosmetička, nevím, jak dlouho mě bude líčit, jdu k ní příští týden, ale tipuju ju tak na 6:45 - 7:00.
Odpovědět
obrad byl od 10:00
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to zírám, že Pavlinka za námi včera ještě nakoukla. Tak to je rozhodě ve svůj svatební den nenakouknu a možná ani den poté. Ale jsem ráda,že jim všechno vyšlo a že je teď Pavliknka spokojená a má to šťastně za sebou. Deni - děkuju za dobrou připomínku ohledně toho termoprádla. Nějak to budem muset ještě pořešit. Na jednu stranu máš asi pravdu, ale na druhou stranu souhlasím i s Luckou. Snad se Pavlík tolik nespotí jako při sportu a snad mu to pomůže? Pavlinko - taky se připojuji k velké gratulaci. A teď už nemám moc času. Kouknu na fotky a musím běžet pryč. Snad toho večer nebude moc na dočítání? :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?