Menu Forum

Svatba duben/apríl 2010

31. črc 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
Registrovala se 28. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Jičín.
  • Svatba byla 30. dubna 2010
    Na vrchu Sv. Gotharda v Hořicích, Region Jičín
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
Registrovala se 28. srpna 2009 na beremese.cz. Přidala 350 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Jičín.
 ahojda holky, tak jsem dala nějaké fotky do alba, ale moc jich nemám, takže nic moc. ale dobrý, účes bude mít ofinu a ty rozpuštěné vlasy jsme zkusily dát jich míň, ale pak u šatů jsem je zapla pod drdol, takže rozpuštěné je nechci vůbec.. šaty se musí přešít, páč jsem 8 kilo zhubla, tak jsou mně větší - hurá emoticon aspoň něco emoticon ale na fotkách jsou vzadu rozeplé, paní se to už nechtělo zapínat, tak je to jen tak na oko emoticon
závoj uvidím, zatím ten jednoduchý, co jsem tam zkoušela, ale na duben skoro svatby nemají a něco jim ještě přijde, tak se uvidí.
co se wc týče, tak už jsem to taky řešila, páč v té restauraci jsou sakra malé kabinky emoticon
7. dub 2010 ve 20:41  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
 Ahojky holky,
já wc budu asi řešit se svědkyní...nějak to zvládneme.
Zuzko, koukám na fotečky, jsou moc pěkný a šaty ti moc sluší. Tento účes se mi taky moc líbí. Asi víc jak ten první,ale zase se mi víc líbí když má pár loken spuštěných dolu. Je to takové sexy.
Já jsem dneska zase pekla a zítra budu krabičkovat Peťove výslužky,tak nevím jestli vůbec kouknu,ale aspoň v práci jo.
Tak se loučím jdu odpočívat. Pa
7. dub 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 24. dubna 2010
    Kostel sv. Martina Buchlovice, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
 A jaká byla Pavli? A kde jste byli?
Zuzi účes je moc hezký i šatičky ti moc sluší. Jsem zvědavá, jak to bude se mnou? Velké mi rozhodně nebudou, protož jsem určitě nezhubla, spíš se obávám opaku emoticon Možná jsem přibrala nějaké to kilo dvě, tak snad to nepůjde znát a nebudou mi malé emoticon
Jsi šikulka Luci. Pro dnešek se taky loučím,papa
7. dub 2010 ve 21:12  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Jéééé, ahoj holky, to tu dneska nikdo nebyl? Já myslela, kolik toho bude muset dočítat a ono nic. to je fajn emoticon U mě nic nového.
8. dub 2010 ve 14:00  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Jen to, že se mi to krátí, ale to nám všem emoticon Kolik ještě? Hned se mrknu emoticon
8. dub 2010 ve 14:01  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Fí ha už jen 16 emoticon
8. dub 2010 ve 14:01  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
Registrovala se 1. února 2010 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků. Má 2 přátele. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
Registrovala se 1. února 2010 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků. Má 2 přátele. Region Tábor.
 jezdili jsme po jižních čechách na babetách emoticon byla skvela ale uz se tesim na leto na valeni u more
8. dub 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 jo,jo v Jižních Čechách je krásně, to věřím. A na letní u moře už se moc těším i já. Nakonec to možná nebude Afrika, ale nějaký ostrov v Evropě. Uvidíme? Původně jsme měli v plánu Afriku,ale tu nám někteří trošku rozmlouvají, že prý si máme raděj zajet na nějaký romantický ostrov..... emoticon
8. dub 2010 v 16:48  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
Registrovala se 28. května 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 319 příspěvků. Má 23 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
Registrovala se 28. května 2009 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 319 příspěvků. Má 23 přátel.
 Tož my jedeme v létě na Šumavu, páč moře nás nebaví ani jednoho.
Budeme tam 6 dní a potom budeme ve svatební cestě volným tempem pokračovat na vícedenních závodech v orientáku. emoticon
8. dub 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Každý má rád něco jiného. My taky možná pojedem ještě i na aktivní dovolenou na Jižním Moravu (Lednice, Pálava, Mikulov) na cyklo a věřím, že i to bude fajn.
8. dub 2010 v 16:54  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
 Právě... emoticon

I když nějaká pěkná dovolená u moře, abych se§ nemusela o nic starat, taky bych si dala říct.
Ale asi by mě to bavilo tak 3 dny jenom. emoticon
8. dub 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 To říkal dříve i Pavlík, že nevydrží jen u vody ležet a jak už si zvykl. Vezme si vždycky s sebou nějaké čtení na které nemá normálně čas a aspoň si něco přečte.
8. dub 2010 v 17:20  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Vidím, že dnes to tu moc nežije a příští týden to bude možná ještě méně, že?Ale není divu, čas kvapí. Já za chvíli taky zmizím, tak snad toho moc nenapíšete, když už tady nebudu emoticon,pa
8. dub 2010 v 18:32  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
 tyjo holky... ja vam zavidim ze se jeste tesite na svatbu...jinak dnes doktorka nam potvrdila miminko a a mám v průkazce napsáno 5+3 emoticon emoticon emoticon
8. dub 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
martinale (30 r.)
1
Registrovala se 5. června 2009 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Má 38 přátel. Region Litoměřice.
    V Ploskovicích, Region Litoměřice
fotoportrét
fotoportrét
martinale (30 r.)
1
Registrovala se 5. června 2009 na beremese.cz. Přidala 86 příspěvků a 2 alba. Má 38 přátel. Region Litoměřice.
    V Ploskovicích, Region Litoměřice
 To je báječné, gratuluju!!! emoticon
8. dub 2010 ve 20:45  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
 Dotaz menší..

kolik vás stojí kytičky, kosmetička a kadeřnice? emoticon
8. dub 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Pavlinko gratuluji, ale mám dotaz prosím?Můžeš mi osvětlit co to znamená 5+3?
Milmic - to ti říct nemůžu, protože to sama nevím. Ale jsou tady i takové holky, které představu o ceně mají. Já vím jen, že kosmetička by měla stát asi 150 - 200 Kč, se mi zdá. Jednu k ní až příští středu na obočí a na zkoušku, tak tam se to možná dozvím přesně. Jinak na ten týden před svatbou už mám od středy naplánováno každý den něco i v pondělí, takže netuším jestli za vámi vůbec budu stíhat chodit. Pouze úterý mám zatím volné, ale to se může taky změnit. Ale věřím, že na tom bude asi všechny nápodobně emoticon
9. dub 2010 v 07:22  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 Ahojky holky,
včera jsem měla fofry....balili jsme cukroví do těch krabiček a pak jsme donesli ještě sousedům symbolické košíčky a byli mooc rádi,tak jsem taky ráda. Dneska rozvezeme zbytek (teda zbytek Peťové strany),taky máme vyzvednout ten jeho zmenšený prstýnek,tak snad to bude o.k. a budeme se moc vzít i s prstýnky.
My svatební cestu uplně nakonec vynecháme,ani prodloužený víkend, protože jsme včera zjistili,že dostaneme hypošku,takže já teď doopravdy nevím kam dřív skočit. To bude papírování...bojím bojím,ale jakmile se nám byteček dostaví,tak hurá udělat kuchyň a nastěhovat se a založit taky mimi.
Pavlí tobě mooooc blahopřeji a taky bych prosím ráda věděla co je to 5+3 emoticon
Milmic, nás kytičky vyjdou cca na 3000,- a to mám hodně nadsazeno. Květinářka říkala 2500,-, kosmetika mě stojí 150,- zkouška a 150,- líčení ve svatební den. No a česání bude prý kolem 300,- takže i kdyby 500,- tak super(zkoušku jsem neplatila)
9. dub 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 503 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 503 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
 Ahoj holky,
no já už jsem tady pěkně dlouho nebyla.
Romi-já už mám naplánovaný každý den něco už od příštího týdne (máme tu svícu),takže už nestíhám absolutně nic....
Včera jsme byli v restauraci,tak už jsme udělali závaznou objednávku a dořešili vše potřebné,s rautem a jeho výběrem nám pomohli,takže spokojenost.A už máme tu nejdůležitější věc z krku.
Milmic-mě kytky vyjdou do 3500Kč (ale mám toho hodně-kytky do vlasů,velkou vazbu na svatební stůl apd.),kosmetika kolem 300 Kč a kadeřnice si myslím,jak píše Lucka do 500 Kč, za zkoušku chtěla 150 Kč
9. dub 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
 Hm,
tak to koukám, že nemám nejlevnější služby. emoticon

Já mám kytičky .... max. 4000. Je tam jako "strop", ale mělo by to být o něco mín. A to nemám kytku na auto a na stůl, no ale zase mám družičky tři.

Kosmetika 600 (300 zkouška, 300 líčení)
Kadeřnice cca 500 korun. emoticon
9. dub 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barborav__2
Registrovala se 30. března 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 451 příspěvků a 1 album. Region Bratislava.
  • Svatba byla 26. března 2011
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
barborav__2
Registrovala se 30. března 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 451 příspěvků a 1 album. Region Bratislava.
    Slovensko
 ahojte, chcem sa opytat, mam svadbu o rok v marci a na urade mi chce dat termin az na konci tohto roku. ako vopred ste objednavali niektore sluzby? ako fotograf a tak? budu 3mesiace stacit na vybavenie vsetkeho??
9. dub 2010 ve 12:04  •  Svatba byla v březnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
 5+3 znamená 5 týden a 3 dny emoticon
9. dub 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
fotoportrét
fotoportrét
milmic
1
 Báro,
my máme svatbu ted v dubnu a bylo to tak, že v srpnu jsme zařídili důležité termíny.
Máme svatbu na hradě - takže matrika, plus hrad, plus hradní restaurace, plus ubytování.
Zamluvili jsme i fotografa a vybrala jsem si v září svatební šaty.

Ale pro spoustu lidí jsme byli blázni, že tak brzo. Bylo to daný tím, že letos odevzdávám diplomku a dělám státnice. Takže jsem chtěla mít na všech frontách klid.
9. dub 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
barborav__2
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
barborav__2
    Slovensko
 no ved ja viem, ale sa bojim, co ked mi matrika zrusi ten termin 26.3. a ja uz budem mat objednane veci...
9. dub 2010 ve 12:41  •  Svatba byla v březnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Ahoj holky,
dříve jsem se sem dnes nedostala,ale vidím, že jste toho napovídali celkem dost.
Marti - my jedem do restaurace domlouvat zítra, tak jsem zvědává. Bude to taková poslední důležitá věc, která nám schází. Příští týden budem běhat celý týden kolem svíce. Ještě musíme zajet za farářem a Pavlík musí zajít do květinářství a další týden už to sletí úplně. Zítra mám ještě poslední ponaučení a je to za námi emoticon
Aáááá Pavli, tak už rozumím. Myslela jsem si, že to bude asi znamenat dobu, kterou už jsi těhotná, ale nějak jsem nevěděla, co ta 3. Takže to jde spočítat i na dny? To je zajímavé emoticon
Barborav - vím, že některé holky s tím měli taky trošku problém, že jim to nechtěli zamluvit tak dopředu, ale já s tím zkušenost nemám. V kostele to bylo bez problémů. Ale máš pravdu, je to trošku risk.
9. dub 2010 v 16:45  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Luci - ještě jsem zapomněla, gratuluji k hypotéce a vidím, že se po svatbě opět nebudete nudit a začne vám noví kolotoč k vůli hypotéce a bytečku a opět to bude hnací motor, který vás požene dopředu a hlavně opět do něčeho nového. Do nového bytečku emoticon. To je super.
Já už slyším, že nám v nové kuchyňce teče i voda. Brácha nám to právě zapojuje, tak možná už si budeme brzy moci uvařit i kafíčko v nové kuchyňce. Ještě by měl některý den přijít Pavlíkův švagr, zapojit nám zásuvky v lince a už pak bude scházet opravdu jen pár drobností emoticon
9. dub 2010 v 16:56  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
fotoportrét
fotoportrét
zdh (31 r.)
 ahojda holky, tak jsem dnes byla v květinářství a dohodla kytky.. sobě jsem si pokud to půjde vybrala tu převislou kytku z červených a bílokrémových růží a chtěla bych jich 25 ks, páč ten den mám 25.narozeniny, tak by to bylo dobrý emoticon ale ta cena.. nebo nevím, jestli je to moc nebo ne, mně se hodně zdá, ale asi s tím bude hodně práce. je to cca 1500 kč na moji kytku a pak mám 3 kytky pro mamky a babičku, 1 pro svědkyni, korsáž pro ženicha, 1 vazbu do prostřed stolu, pak 2 růže do mističek na plovoucí svíčky a myrty.. celkem asi 3000 Kč..
Luci, gratuluji k hypotéce a tobě Romčo ke kuchyni, za chvíli budeš vyvářet, viď? emoticon
9. dub 2010 v 18:06  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Zuzi - já myslím, že 1500 za kytku je tak akorát. Myslím, že všechny svatební kytičky se pohybuji kolem těch 1500 Kč. Samozřejmě,že by bylo příjemnější, kdyby stále méně, ale.... Sama jsem zvědavá, kolik bude stát ta moje. A 3000 dohromady je asi taky dobrá cena za to vše ostatní. Jsem vážně zvědavá, kolik to bude. Pavlík by do květinářství měl zajít v pondělí, tak mu musím říct,ať se zeptá na předběžnou cenu.
9. dub 2010 v 18:25  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Tak zítra dopoledne to budu mít pěkně nabité. Nejdříve ráno ponaučení, pak hned pojedem do restaruce domlouvat menu. Původně jsme chtěli jet až na večer, ale mají tam nějakou akci, tak tam zajedem hned ráno, ale možná to bude i lepší. A pak máme ještě domluvenou schůzku s farářem. Takže sobotní dopoledne bude nabito.
9. dub 2010 ve 20:37  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 17. dubna 2010
    Na zámku ve Vizovicích, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 17. dubna 2010
    Na zámku ve Vizovicích, Region Zlín
 Ahojte,
Pavli moooooc gratuluji k miminku!!
Luci super, že vám vyšla hypotéka jak psala Romča, teď vám začne další koloběh,ale je aspoň na co se zase těšít(vybavování a tak)
Milmic já dám za kytky tak 2500,- za svatební účes s líčením 1500,- a zkouška mě stála i s líčením 400,- ty kadeřnice u nás to mají nějaké dražší. emoticon nedá se nic dělat.
Holky tak od soboty to mám za týden. Zatím jsem stále v klidu emoticon
9. dub 2010 ve 21:48  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš