Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Zuzko vše je moc pěkné jsi pěkná šikulka. Já jsem vám dala do albíčka cukrovíčko co jsme včera dělali,co jsem dělala já předtím a co mi dovezla svedkyně. Vše se musí ještě plnit....
Odpovědět
Profilova fotka
škoda,že na těch srdíčkách,slzičkách a čtverečkách není vydět vytlačený vzor....
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - to cukrovíčko je úplně NÁDHERNÉ!!!!Tak krásné cukroví jsem ještě snad v životě neviděla, fakt. Jste moc šikovné, to bude škoda i jíst. Zuzi i ty tvoje přírůstky jsou moc krásné. Ty nože na dorty,super. Holky, asi si říkáte, co dělám doma, když jsem říkala, že pojedem do Brna,že? Ale musím vám říct, že ráno mi bylo do pláče, protože do rána jsem přestala mluvit už úplně ;-( Nevydám ze sebe už ani hlásku. Včera jsem mluvila aspoň trošku, ale si jsem měla dát raděj hlasivkám úplný klid a nemluvit. Dnes jsem si myslela, že to bude ještě lepší než včera a ráno jsem se probudila bez hlasu. V takovém stavu jsem řekla, že nikam nepojedu,ale protože jsme to nechtěli už více oddalovat, tak jsem poslala Pavlíka samotného s jeho mamkou. Mrzelo nás to oba, ale co se dá dělat :-( Jsem z toho, ale hrozně smutná, protože se mi taková nemoc vůbec nehodí. Zítra jdu k doktorovi a budu muset jít asi na neschopenku a víte jak to teď z tou nemocenkou je, že?Nemusím to popisovat. V takovém stavu bez hlasu, ale do školy rozdhodně nemůžu!! A ŘD by mi asi ředitel nedovolil čerpat, protože bych si musela vyčerpat 3 dny do středy a pak další 2 dny (čtvrtek,pátek) máme prázdniny a já už nemám stamostudium, tak budu muset čerpat ŘD a na svatbu se pak obávám, že už by mi třeba volno nechtěl dát, i když mi ho slíbil, ale to jsem netušila, že budu nemocná. Celkem by mi scházelo tedy už asi 10 dní dovolené na velké prázdniny a to je už hodně :-( A náhradníh volna mám pouze 1 den, takže neschopenka je asi jediná možnost :-( Zkoušela jsem to nějak vyléčit, ale nic prostě nepomáhá!! A očividně mně nepomůžou pravděpodobně jen nějaké léky,ale budu potřebovat i hlasový klid, tzn. být doma. No ještě, že mě tohle nepotkalo týden před svatbou. Snad mě to brzy přejde?Tohle se mi ještě nestalo. Už jsem sice kdysi nemohla mluvit, ale teď jsem oněmněla úplně ;-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci-opravdu je cukrovíčko naprosto ÚŽASNÉ !!!!! Zuzi-všechny věcičky jsou moc krásné Romi-tak to je fakt hrozné,ale určitě se to nějak spraví...... Já dneska poprvé rozcházím boty,ale zdá se mě,jak kdyby mě snad povyrostla noha nebo co :-D Včera večer jsem si už i stihla zhruba napsat seznam věcí,které mám ještě zařídit,takže jsem byla celkem úspěšná x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moc dškuji za pochvalu. Nám se taky moc líbí. Romí, moc mě to mrzí a budu držet palečky,aby si se brzy vyléčila. A snad se brzy hlasivky navrátí. Já jsem si taky sepsala na tento týden své úkoli a Peťa koukal jako blázen co vše je třeba...no jo chlapům asi spousta věcí nedochází,ale my to zvládneme za ě že ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To doufám holky, že se to brzy spraví :-( Že si vždycky ta nemoc umí vybrat ten nejméně vhodný okamžik....
Odpovědět
Profilova fotka
To si Romí bohužel nevybírá.... Já taky netrpím na pupínky a teď mám na obličeji dva najedou....to je divný...no jo co se dá dělat. Holky už jedeme poslední měsíc....to je fakt síla jak to tak uteklo. Do nového roku to šlo celkem dobře,ale po novém roce to letí jak šílené.
Odpovědět
Profilova fotka
Dívala jsem se do svatebního plánovače a 27 dní, tzn. necelý měsíc a když nebudeme počítat už ten týden před svatbou, to už budu mít jeden den kadeřnici - barvení vlasů, kosmetiku - obočí, středa poslední zkoušku šatů, čtvrtek nebo pátek nehty aaaaa sobota. Bože to uteklo....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo Romí to máš pravdu. Já jsem to počítala jako že to jsou 4týdny do svatby...ale těch 27dní je strašidelných :-N . Včera jsme to tak probírali od kdy si mám vzít dovču a tak jsme s Vendulkou naznali,že bude stačit od středy,tak aspoň ušetřím ještě dva dny dovolený.
Odpovědět
Profilova fotka
Já budu doma asi od čtvrteka, ale ve středu se budu snažit odejít z práce alespoň co nejdříve, tzn. jakmile odučím.
Odpovědět
Profilova fotka
Já teď sepisuju seznam hotelovích hostů, menu a ještě mě čekají auta.
Odpovědět
Profilova fotka
Na tohle jsme se domlouvali, že sednem s Pavlíkem některý den společně, tak počkám na něj. Doděláme a upřesníme zasedací pořádek, projdeme jmenovky, hosty, auta - kdo s kým, co bude ještě třeba zařídit atd.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak já jsem to teď dodělala a Peťovi jsem jen hlásilal co a jak a on mí odpovídal. Říkal,že rozpis aut ani dělat nemusím,ale raději jsem to udělala,abych řekla aspoň rodičům a babičkám kde pojedou.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - myslím, že je to tak určitě lepší, aspoň pak budeš vědět přesně, kdo s kým pojede a kolik míst bude v autě obsazených. Já čekám na Pavlíka a jsem zvědavá s jakou dojede, jak proběhlo zvaní v Brně. Ještě se s mamkou stavovali i ve Vaňkovce, tak jsem zvědavá, jestli něco nakoupili. Já dnes poctivě, i když nedobrovolně držím bobříka mlčení. Včera jsem udělala už i šerpu na Pavlíkovo auto, sice jsem přesně neznala míry auta, ale dělala jsem to podle bráchového,protože ten má stejnou značku jen ne combi. Tak snad to bude pasovat? Přinejhorším to budě buď dělí a nebo kratší, ale myslím, že by to mělo být OK. Udělala jsem to dlouhé myslím 2,10 přitom z každé strany mám jakoby 20 cm přesah a pak mi začínají kytičky.... Vypadá to opět moc hezky :-) Tento týden by měla přijít Pavlíkovi košile a hned pak k tomu vyberem nějakou hezkou kravatu a už budem oba oblečení. On si teda ještě chce koupit i bílé termotričko, protože se dost potí, ale to už je jen detail, i když pro něj důležitý.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,já jsem se pustila do sepsání objednávky do restaurace a vůbec si nevím rady s rautem??Jak to děláte vy?Já vůbec nevím,kolik se třeba počítá na osobu dkg nebo prostě kolik toho objednat,jsem bezradná :-( Prosím moc o radu,jak to budete mít vy??Budete mít ještě jednu večeři a pak ještě raut??My ne,já počítám tak o půl 1 oběd a pak tak kolem 17:00 ten raut.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - my jsem to původně taky chtěli tak, ale nakonec budeme mít 2 jídla a pak raut. Oběd asi 12,30 pak další jídlo v 17 hod a pak asi raut mezi 19 a 20 hod. Shodli jsme se, že spousta lidí na raut není zvyklá a ostýchá se vzít, hlavně starší generace a taky, kdyby byl raut na 17 hod a pak až do konce, tak by se to "rozryýpali" a nebylo by to ono. Takže jsme se rozhodli nakonec jinak. Nehledě na to, že ten raut je taky pěkně drahý a je tam spousta salámů, sýrečku,rolek atd. a dávají tam sice i řízečky a křidýlka, ale ty jsou první pryč a pak je to spíš jen na zobkání a cenově to možná nevyjde dráž 2 jídla + raut než kdyby bylo 1 jídlo a velikánský raut. Takže dáme svíčkovou, pak něco lehčího, nějaký přírodní plátek s bramborem a pak raut. Ale v restaruaci ti jistě poradí i s menu na raut, co dávají atd. Takže buď v klidu. Tohle nás taky ještě čeká, asi po svátcích.
Odpovědět
Profilova fotka
No já mám zase tu zkušenost,ze ségřiné svatby,že byla druhá večeře a spostu lidí na to nemělo chuť nebo ještě hlad tak to "rozrýpané"vrátilo,což teda byla velká škoda.No prostě každý to máme naplánované nějak jinak.Já to menu(seznam) na raut právě z restaurace mám,ale potřebuji právě z něho vybrat a nevím,kolik toho zhruba na osobu.Sice když vidíš ty ceny toho rautu,tak se ti to zdá drahé,ale když jsme to spočítali na osobu,tak to vyjde úplně na stejno cca těch 120 Kč na osobu,jak druhá večeře (třeba jak píšeš brambor+nějaký přírodní plátek) a zase si myslím,že každý si může vybrat co bude chtít a na co má chuť. A navíc to tam budou dávat postupně ne hned všechno naráz,takže si myslím že to bude v pohodě a že by se někdo ostýchal,toho se nebojím.....
Odpovědět
Profilova fotka
Jak říkáš, každý máme jiné zkušenosti a každý to máme jinak. Taky jsem si původně myslela, že možná někdo nebude mít na to druhé jídlo vůbec chuť, ale mamka mě přesvědčila o opaku, tak uvidíme? A když to bude jen něco takového léhkého, tak to snad sní?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my budeme mít obídek, to počítám tak okolem půl druhé pak k večeři jídlo a né raut(plátek s hranolkama a zeleninovou oblohou) a to bude tak asi kolem šesté. A pak si myslím,že tam bude tolik dobrot na stole,že už nic víc asi dělat nebudeme. A když by někdo měl hlad, nebo na něco chuť,tak si klidně bude moc objednat. Mamina si vybojovala nakonec i chlebíčky,tak když se tam budou postupně nosit i ty,tak toho doopravdy bude až kam. Teď jsem si naplnila košíčky a mám zase jeden druh hotovej. Jupí.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak vidím,že to každá máme úplně jinak,ale tak to má být ;-) Už jsem tím zaúkolovala mamku i Kájovu mamku a vyberu pak zlatou střední cestu,po velikonocích bysme měli zajít do restaurace a udělat definitivní objednávku....
Odpovědět
Profilova fotka
Taky to máme v plánu po Velikonocích. Pro dnešek se loučím a za chvíli půjdu na kutě a zítra k lékaři, tak jsem zvědavá, co mi řekne,papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak jsme s Davčou po svíci, už snad nikdy taková akce. strašně moc jídla a pití a všeho nám zbylo, do půl noci jsme se báječně bavili a pak došli ještě další kámoši se svědkem, který mimochodem jel raději na hokej místo na svícu svého kamaráda a pak začala pravá itáleíe. Hádky, bordel a spostu rozbitých skleniček(jak byli všichni napití)rozbité nosy z pádů a nad ránem se téměř všichni zdekovali, takže úklid chaty zbyl na mě a Davčovi a ještě na mojí nejslepší svědkyni, která mě hodně podržela. Dneska dospáváme a jsme rádi, že je tohle za námi :-| Luci cukroví je SENZAČNÍ!!! ÚŽASNÉ, BÁJEČNÉ!!! Jak psala Romča tak krásné jsem ještě neviděla, jste moc šikovné. Marti my máme oběd a taky pak raut a s tím nám pomohla paní v restauraci. Řekla nám co se tak dává a my jen jsme odkývali co chceme a co ne a kolik toho udělají? to je na nich paní stačí říst počet lidí a oni to tomu přizpůsobí, takže ohledně jídla jsme nemuseli lámat hlavu. Pavli to je dobře, že nejsi nervozní.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, nejdřív musím pochválit Lucce cukroví, je to opravdu BOMBA a jak píše Romča, taky jsem tak krásné ještě nikdy neviděla!! Je to tak krásné, až je to škoda jíst :-D opravdu, klobouk dolů! Romí, ty se uzdrav, ať dnes dobře dopadneš u doktora..to bude dobrý, neboj! Jíťo, to mě mrzí, že se vám to takhle zvrtlo, ale abych pravdu řekla, tak jestli my nakonec něco uděláme, tak si myslím, že to dopadne podobně :-/ Martí, tak já jsem zrovna včera byla v restauraci, kde budeme mít hostinu a ptala jsem se jich, jak s tím rautem.. oni nám ukázali fotky z minulých svateb a byl tam vidět i raut a pak říkali, co všechno se tam dává.. my jsme toho dali se mně zdá hoooodně, ale včera jsem se právě ptala, jestli toho není moc a on řekl, že sice je to hodně druhů, ale oni podle počtu lidí budou vědět kolik toho dát.. říkal, že tam zrovna v pátek byla svatba a že měli raut, ale moc toho tam nechtěli a vypadalo to blbě.. takže my tam budeme mít: vepřové i kuřecí miniřízečky, teplé uzené, sýrové a salámové talíře, velikou teplou šunku v kleštích,lososa, zeleninové sálaty - k tomu sýry a olivy a pak i ovocné mísy, samozřejmě pečivo.. a už nevím :-) no a pak hostům řekneme, kdyby měl někdo jo hlad, tak ať si normálně objedná z lístku. holky, takže vy ostatní tu rozlučku máte všechny dohromady?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, moc vám vše děkuji za pochvalu cukrovíčka. Jsem mooc ráda,že se tak líbí. Jíťo, mrzí mě že se vám tonakonec tak zvrtlo,ale doufám,že budeš mít vzpomínky na to pěkné do půlnoci a na tu "itálii" zapomeneš. Zuzko my jsme ji měli každý zvlášť. Každej jsme si vzali pár kamarádů a šli si posedět a popovída. Prostě jen v maličkém stylu. Romí, ať dnes dopadneš dobře a já mažu pracovat. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi-zhruba jsme nakonec něco vybrali a jak to budeme sepisovat v restauraci,tak se paní ještě zeptám,jestli si myslí,že pro 43 lidí to stačí,nebo ať tam když tak ještě něco dají,ale co popisuješ,tak máme něco podobného máme kuřecí a sýrové rolády, vepřové i kuřecí řízečky,kuřecí stehýnka,pak sýrový a uzeninový talíř,ovocný salát,bramborový salát,zeleninové mísy,ovocné mísy.....Nechám si od nich poradit,ale myslím si,že to co jsme vybrali by mělo stačit a přesně jak píšeš,kdyby měl někdo hlad,tak si klidně může objednat z lístku,nebo kdyby to rychle mizelo,tak podle mě klidně můžeš třeba ještě dobjednat další řízečky a třeba ty kuřecí stehýnka apd. Holky,přesně jak píšete,z toho mám největší stres,že se ta svíca nějak zvrhne,ale radši na to nemyslet....Už bych to nejradši taky měla za sebou :-D A my ji máme teda společnou.
Odpovědět
tak damy, dnes jdu na zkousku ucesu, ve stredu vydvednu cukrovi a hned ho nakrabickuju, v patek vyzvednu dort dovezu ho do restaurace, dovezu tam dekorace, necham si udelat nehty v sobotu rano jedu se nechat ucesat, manza vyzvedne kvetiny a reknem si ANO! no docela nabity tejden
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Pavli vidím, že to bereš stále s humorem a to je super, tak to má být! Jity - ty mě mrzí z tou svícou, ale bohužel tak to často chodí, když se lidi opijí a na svíci tomu nebývá jinak.Nejhorší je, když to pak končí rvačkama atd. Abych pravdu řekla tak z toho mám taky strach a taky si říkám, ať už je to za náma. Vím, jak to občas chodí, když je nějaká větší oslavička a proto se taky bojím. Máme to u nás na kulturáku, kde jsou teď nově vybroušené parkety, tak z toho mám celkem strach, aby se to hned nějak neponičilo :-( Nehorší je, že to člověk nemůže uhlídat. Jedin, že by hostům nenalíval a to nejde, protože od toho na tu svícu přece přišli,ne? Už jsem to tady jendou říkala, ale svícu máme společnou. Dnes ráno jsem byla u toho lékaře a cítila jsem se už o trošku lépe, ale přece jen jsem dostala calciovku do žíly a zůstala dnes doma. Teď budu chodit pár dní na calciovky a budu si hlasivky šetřit, ale zítra už půjdu do práce a budu mlčet. To se budou dětí mít :-D Bude mě muset zastoupit moje paní vychovatelka. Dnes už se mi hlas opět vrací, ale když nemusím, tak nemluvím. Snad zítra bude zase lépe?
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli,když to tak napíšeš,tak je to vlastně "brnkačka" :-D No já teda počítám,že toho ten poslední týden budeme mít mnohem víc i do restaurace určitě pojedeme několikrát,protože to všechno nevezmeme na jednou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Romi-naprosto to chápu,u nás je dokonce kulturák celý nově zrekonstruovaný,takže se toho taky obávám,ale naštěstí je tam teď v sobotu velikonoční zábava,tak to bude aspoň "pokřtěné" jinýma :-x Ale jak říkáš,to se neuhlídá,hlavně ať to nekončí nějakou rvačkou a budu spokojená x-) Určitě to s tím hlasem bude čím dál lepší uvidíš. Pavli a je to perfektní,když to všechno bereš tak s nadhledem a s humorem,musíme si z tebe vzít všechny příklad ;-)
Odpovědět
nevim proc bych to nebrala s nadhledem a humorem, je to moje svatba a ne štvanice a nebo zavody :-D co nemam nepotrebuju, svet se kuli tomu nezbori a manza me kuli tomu taky neprestane mit rad. takze NO STRES
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?