Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No právě že já jsem hrozná "stresátorka" i v prkotinách,takže při svatbě se obávám,že i když si to od teďka říkám,že žádný stres,tak mě to moc nepomůže..... :-|
Odpovědět
tak to kdybych vedela ze se stresuju kuli malickostem tak bych si radsi zaplatila svatebni koordinatorku a prehodila na ni svuj stres... neboj budes mit ;-) urcite super svatbu a kdyz se neco nepovede podle tvych predstav a ostatnim se to bude libit rekni si ze je to hezky i takhle a ze se prece nevdavas kuli super dortu nebo kuli dalsim vecickam
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zase až tak zlé to není :-D Určitě kvůli dortu apd.se stresovat nebudu,ale spíš třeba kvůli tomu abych neonemocněla a takhle víš.....Ale to bohužel nejde nijak ovlivnit. ;-(
Odpovědět
to jo ale snad bys nezrusila svatbu kuli chripce ne??? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti,tak to si pěkně vystihla...to já se zase kvůli dortíkům, zákuskům...stresovat budu,ale je to zase takovej pěknej stres....No já budu asi vystreslá ze všeho,nebo spíš ani né tolik vystreslá,ale nervozní,aby vše klaplo tak jak má. Psala jsem na zámek,tak mi odpověděli,že je vše v pořádku a s našim obřadem počítají,tak jsem psala i do salonu,odtud se mi pani ještě neozvala,tak snad bude taky vše v pohodě a zítra budu volat do restaurace,aby jsme si domluvili na víkend schůzku na domluvili podrobnosti.
Odpovědět
Profilova fotka
tak chřipka to je asi v uvozovkách to nejmenší ;-) Ale je spousta dalších,ale ani na to nebudu myslet a přivolávat to ]-( Všem to naprosto všechno vyjde a když se nepovedou nějaké maličkosti,tak se svět nezboří.A přesně jak píše Lucka,ani ne vystreslá,jak nervózní,ale to budeme naprosto všechny,některé víc a některé míň :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - ty nemáš důvod se stresovat k vůli zákuskům, protože je máš nádherné a není se čeho obávat. Já nějaký velký stresmen nejsem, ale nervózní jistě trošku budu taky právě z toho, aby všechno klaplo, tak ják má. Nemoc jsem si vybrala s předstihem, tak snad mě pak už nic nezastihne! NESMÍ! Už teď je jasné, že určitě některé věci nám 100% nevyjdou, tak jak jsme si představovali, ale jistě to budou jen maličkosti o kterých budem vědět jen my a okolí to vůbec nepostřehne. Ideální to být asi nemůže, ale jistě to bude krásné, když jsme všechny veškerým těm připrávám věnovali tolik času.A očekávám, že pak sklidíme i nějako tu pochvalu za to, jak jsme si to všechno krásně připravili, nachystali atd. :-)Snad to někdo ocení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ráno než vyjdete z domu si musíte dát něco na kuráž a veškerý stres a nervózu pak doma nechat za zavřenými dveřmi a je to! :-) Obdivuju Pavlinku, ale kdo ví? Třeba na tem budem týden před svatbou obdobně. Člověk už si řekne, že více pro to udělat nemůže, některé věci prostě neovlivní....a ono to nějak dopadne. A jak jinak než na výbornou.
Odpovědět
Profilova fotka
To si na kuráž určitě něco dáme :-D Ale je fakt,že už jsem se mockrát přesvědčila,že třeba před nějakou důležitou věcí jsem před tím hodně nervózní ale ten samotný den je to naprosto v pohodě viz.třeba moje absolutorium:-)Asi to opravdu už člověk bere tak,jak píše Romča,že už nic neovlivníme a necháme to ať to nějak dopadne ;-)
Odpovědět
ahojky všem vy jste toho zase napsali já jsem psala ráno příspěvek ale když ho teď hledám tak ho nemůžu najít no nic jen jsem chtěla pochválit lucku to cukroví má opravdu překrásné obdivuji tu práci já bych nic takového nezvládla a ani na to neměla nervy. Rumisek to je nepříjemné co tě postihlo tak hlavně aby to bylo brzo dobré a bylo ti líp. Jinak jak píše martina tak já jsem nervák hrozný úplně ze všeho měla jsem nervy když jsem měla jít zkoušet i šaty a to je pro každou nevěstu příjemná záležitost tak si umíte představit moje nervy no v ten den D jsem na to opravdu zvědavá každým dnem se modlím ať na svatbu nemám opary ale co se dá dělat když se mi udělaj tak nic nenadělám. Pavlinkaaa máš můj obdiv jak jsi klidná to je super.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - už jednou jsem se dívala a možná jsem se i ptala - kdy ty máš svatbu?Ty tam nemáš uvedný termín. Ale šatičky už píšeš, že sis zkoušela, takže nějaký termín už je nebo není?Jsem z toho jelen :-D
Odpovědět
juhuuu tak me pani kadernice umluvila do meliru je fakt peknej a pujde mi to s kytickou x-) snad se mi ta super oranzova do soboty nevymeje kdyz si meju vlasy kazdej den
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Trošku jsem se nudila, tak jsem si poskládala (postahovala) mašle na kliky aut, udělala jsem si mističku pod prstýnky a nasypala jsem si písek do skleniček pod svíčky, ať mi toho zase trošičku ubyde :-) Nakonec jsem si tu mističku pod prstýnky udělala tak, že jsem naspod dala bílý písek a pak jsem k sobě sešila 2 světlé zelené plátky růží naproti sobě a na každý plátek se pak položí prstýnek a ještě jsem k těm 2 plátkům přišila 2 maličké vývazky. Nakonec tam žádnou živou kytku dávat nebudu i tak to vypadá moc hezky. Jednoduché, hezké a pro ten chvilkový okamžik to jistě stačí. Nechtěla jsem ty prstýnky pokládat na ten písek, ať se hned nepoškrabou :-) , tak jsem to vymyslela s těmi plátky růží ;-)Včera proběhlo další zvaní, i když beze mě :-(, ale nevadí. Teď už nám zbývá pozvat jedno pozvání a ještě objedem naše 2 řidiče a dáme jim oznámka a máme to. A ještě schůzka s fotografem a rovněž předání oznámení, ale to ještě nevím, kdy? Možná teď přes víkend. On totiž pracuje v Praze, takže domů moc často nejezdí, ale říkáme si, že možná na Velikonoce přijede.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, jde vidět, že už se nám termín blíží, protože už nemáme tolik času na vysedávání tady a klábosení, že?A to máme některé téměř necelý měsíc, ale jiné už jen třeba 3 týdny a někteří ještě méně, že Pavlinko :-) Až to bude vážně jen těch 14 dní a týden, tak to tady možná budeme ještě méně :-) Pavli ty jsi byla vlastně dnes na zkoušce,ne? A jak jsi dopadla? Fotečky už nám asi nedáš, když už tě za pár dní uvidíme na svatebních,že? Páni Pavli, teď se dívám, že ty už to máš teď v sobotu. Tý jo. Myslím, že ti budeme všechny tady závidět, až už budeš mít po tom a my ještě před sebou.... A ty možná zase pak budeš závidě nám, že ten krásný den máme ještě před sebou a ty už po....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak nakonec jde zítra Peťa k doktorce a snad dostane antibiotika,aby vše konečně přeléčil a snad bude už v pohodě. Pořád mi tu chrchlá a já jsem z toho už nervní. Jinak mi odpověděla paní ze salonu,že šatičky čekají jen na mě,že mi je nachystá jak jsmese domlouvali a přidělá mi i tu podložku pod šněrování na záda,tak jsem ráda. Vlečku mi připevní a maličko mi šatičky zkrátí,tak se na ně moooc těším. Takže další potvrzování mám za sebou a zítra mě čeká nějaké pečení a volání do té restaurace...ty úkoly se pořád hrnou...to jsem nečekala. Holky, já nikdy netrpím na pupínky a asi jak jsem trošku znervoznila,tak se mi asi tři vyvrbili...tak doufám,že zmizí a pak to bude o.k.
Odpovědět
fotky z ucesu nemam:( ja trubka zapomela fotak v praci:( ale to nevadi je super a ty oranzovy pruhy sou super, uplne ten uces podtrhnou.... Holky ted mamka dodelala svatobranu, sem to ani necekala...ja uz se tak tesim... neska milacek opravil postel na tu novomanzelskou noc takze uz se tesim x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tady Pavlí,tak to už budete mít doopravdy vše připravené. Jsi šikulka!
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,přesně to jsem dneska řešila já už jsem tak 3 měsíce na obličeji neměla žádný pupínek apd.,až jsem si to chválila, že aspoň když nejsem ze solárka opálená,tak mě to pomohlo na obličej a včera se mě udělal na bradě tak strašný bolák,no úplně šílené,tak jsem právě říkala,že tohle by ani makeup nezakryl. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Taky se mi teď zdá, že mám trošku více pupínkaté čelo než dříve, ale to je možná i tím, že už jsem vysadila ty prášky. Ale uvidíte holky, že do dne "D" se všechno zrátí a budem krásné nevěsty! Pavli to je super, že už se moc těšíš, není divu :-). Moc ti to všechny přejem a myslím, že můžu mluvit za všechny z nás. Tak to si můžete o svatební noci pěkně zařádit, když postýlka je spravená :-D Už jen párkrát se vyspíš a......Už se těším na vaše fotečky ze svatby.A kdo je pak další na řadě po Pavlince,holky?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, to je jasný,že to Pavlínce přejeme a už se těšíme na fotečky! Jistě to bude krásná svatbička. Pupínky se mi už ztrácí,ale bojím se aby se nevyvrbyly ještě jiný....holky mi v práci říkali,že je to asi ze stresu. Dneska se dojdu na chvilku ohřát do solárka,abych si udržela barvičku. Teď když máme zase chladnějc,tak to bude příjemné. A je Romčo tobě? Už se ti vrací hlas?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko, Luci to právě bývá hodně ze stresu,tak se obávám,že na svatbě toho bude :-| Mě se to totiž udělá pravidelně,když je něco důležitého ples,oslava apd.NO ale snad to nebude v takové míře,aby to nešlo zakrýt make-upem. Máš pravdu s tím solárkem,byla jsem včera a bylo to naprosto v pohodě,protože venku nějak teplo nebylo,takže tentokrát jsem šla i normálně do ležícího....a ani jsem se moc nezapotila x-)
Odpovědět
Ahoj holky. Tak se mi podařilo vás dočíst a stejně se mi to všechno plete dohromady, tak nic nevím :-D. Zuzi všechno nové v albíčku je moc pěkné. Luci musím se po holkách opakovat, protože to cukroví je fakt BOMBA. To je tak krásný. Nikde jsem ho neviděla. No nádhera. Jste opravdu šikovné. To my takové rozhodně mít nebudeme. Prohlížela jsem to snad třikrát abych se vynadívala :-). Romí snad je ti už lépe a budeš brzy v pořádku. Holky s těma pupínkama mám to samé. Takovou dobu jsem nic neměla a minulý týden hned čtyři ... Asi to bude těma nervama. V neděli jsem byla v solárku a včera když jsem se koupala tak mi přijde že už jsem docela dost hnědá. A je to i dost vidět na obličeji, tak se rozmýšlím, že už tam asi nepůjdu, možná už jen tak jednou za 14 dní. Nechci vypadat v obličeji zase moc tmavě. Tam kam chodím, je totiž solárko vcelku a nedá se vypnout na obličej. Jinak myslím, že návštěv tady bude asi trochu ubývat, protože budeme mít každá honičku. A s těma nervama bych to tak hrozný neviděla. Myslím si že je to jak píšete - teď budeme nervozní a ve svatební den to bude dobré (zvlášť po nějakém tom ranním panáčku :-)). Kamarádka co to měla loni mi říkala, že před svatbou bláznila a ve svatební den byla naprosto v pohodě. Nějak to zvládneme. Ono přesně platí to, že když v ten den zjistíme, že něco není tak jak má být, tak už se pro to nedá nic udělat a musí se to nechat tak jak to je, takže ty nervy z toho odpadají. Ale blíží se nám to všem :-). Zatím se mějte, jdu pracovat pa pa pěkný den
Odpovědět
romi já to mám 24.4 takže jako ty a i ostatní
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, už je mi o dost lépe. Hlas se mi vrací, ješě to jde sice poznat, že nejsem úplně OK, ale už mluvím. Lucie.rakos - aha. Já jen, že jsem se dívala na tvou ikonku a u datumu svatby je nevím kdy, tak jsem nevěděla. Jinak máte pravdu, že se trošku ochladilo, hlavně u nás fouká moc vítr. Ja jdu do solárka tento týden poprvé zítra a pak půjdu zase až ten další týden. Taky už budu chodit jen 1 x na udržení. A zítra už se tam celkem i těším, když se tak ochladilo. Ještě zítra do práce a čtvrtek, pátek máme volno. Už se těším. Ale co mě štve je, že nám stále ještě nedovezli tu pracovní desku do kuchyně ]-( Mělo to být už minulý týden a zapomněli na to. Ale včera nám přivzeli dřem, tak aspoň něco.
Odpovědět
Profilova fotka
Jen jsem nakoukla a vidím, že nikde nikdo, tak jdu zase pryč. papa a večer třeba ještě nakouknu na novinky....
Odpovědět
uz jen 3 dny to je mazec... a ja misto abych neco doma udelala nebo zacla pripravovat nechavam to na patek a odpocivam doma na gauci...Uz se tesim prave sem se docetla ze na nasi svatbu bude na náměstí výstava veteránů uz se tesim svatba s kulturním netradicnim zazitkem :-N
Odpovědět
Dobrý den dámy, taky jsem dubnová něvěsta, ale koukám diskuzi už nedoženu. Přeju vám všem hodně stěstí! Nejste náhodu některá od Police nad Metují?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, Jito, s ti zaverem vasi rozlucky se svobodou me to mrzi, to cloveka fakt nastve. Chovani svedka je neomluvitelne a ze tam pak nikdo nezustal, aby vam pomohl uklidit,¨o tom ani nemluvim. Ale tak zase sis to snad vybrala ted a na svatbe uz snad vsechno bude OK, ver tomu. Jinak u nas byva rozlucka zvlast. Ja ji po pravde receno moc neresim, protoze dve kamosky budou za chvilku rodit a vetsina ma male dite/deti. Milacek si zapari s kamosema, prece jen kluci, i kdyz to jsou otcove od rodin, nejsou temi detmi tak limitovani. A ted v nedeli mame setkani se dvema dalsimi pary, to bude castecne setkani, spolecna vecere, oslava narozenin a taky rozlucka. No proste je ted malo casu, tak to musime vzit jednim vrzem :-) Romi, to je hruza s tou ztratou hlasu, nas oba dva taky trapi nachlazeni (teda ted uz hlavne skoromanzela), mne to nastesti docela ustupuje, ale i tak je to neprijemna zalezitost. Ted to fakt radi vsude. Luci, nesmim zapomenout pochvalit Tve cukrovicko, jste fakt holky strasne sikovne a vypada to uplne uzasne. Jak jsem se divala na fotky, tak se mi uplne sbihaly sliny a to nejsem zadny maniak na sladke. Zuzi, pririüstky v albu mas pekne. My jsme v pondeli konecne vyridili vsechny ty papiry a poplatky na matrice a na hrade. Bylo to sice na nekolik hodin, protoze jsme museli absolvovat kolotoc matrika-hrad-matrika, ale uz je to vse. Taky jsem se vrhla do siti vyvazku (vetsinu uz mam) a doobjednala jsem zbytek veci na vyzdobu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli, preju krasny posledni tyden pred svatbou. At posledni zarizovani probiha tak, jak ma. A mas uplnou pravdu, ze kvuli nejakym malickostem se svet nezbori, ale zaroven Te obdivuju, jak jsi klidna, vetsina z nas ten posledni tyden asi nebude.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?