Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hojky, tak to jsem nějak vypustila,že si je Pavlínka chce nechat. Já vím že většina nevěst je prodává,tak jsem si to nějak popletla. Romí, je super,že jste to s bráchou vyřešili. Tak já musím dneska už pádit pracovat,tak pak zase nakouknu pa Ještě že jsem na rozlučku nic nemusela kupovat...to vám holky nezávidím. Zítra mi přijede svědkyně pomáhat s cukrovíčkem a budeme klábosit...jé už se těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Se svícou jsou sice starosti,ale takové příjemné :-) Ono se to zase až tak nějak neprožívá,že by se nějak chystalo apd.,ale samozřejmě nakoupit nealko a nějaké chipsy,tyčinky apd. se musí.Jinak je guláš a k pití pivo,víno a slivovice.Luci ty máš zase starosti s pečením,takže nám to vyjde tak na stejno :-D Já teda doufám,že jsem to s tou Pavlínkou nespletla,ale myslím,že to tak říkala......
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, už teď se těším na naše setkání. Jo,jo a máš pravdu, že se vlastně možná potkáme už tam. A snad to s tím focením nebude tak zlé?My se naštěstí budem fotit na hradě a tam to snad bude OK. My budem mít guláš, tlačenku, sekanou a samozřejmě pití. Už musím letět,papa
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, tak to máš pravdu. Každej máme trošku jiné starosti a přitom to jsou radosti ;-) Holky vy se máte,že se můžete potkat. To já vás bohužel asi jen tak nepotkám. ;-( Holky, máme asi hodně žádaný termín protože i v Dačicích prý je hodně svateb na tento termín,tak ještě že jsme to uháněli tak dopředu a máme to jisté. Ještě chci teda napsat na zámek a potvrdit si to snima,ale mělo by to být o.k. Víte co jdu to udělat hned dokud na to myslím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Joooo bylo by to fajn setkat se tak se všemi na živo, ale to se nám bohužel asi nepodaří :-( Dnes už jdu domů, venku je nádherně. Včera jsem si obhlídla záclonku do kuchyně, tak si ji dnes zajdu koupit.Ať vám to v práci utíká a můžete taky brzy domů. Souhlasím s tebou Luci, že všechny tyhle starosti týkající svatby a nebo v našem případě i bydlení mi dělají zároveň velkou radost a moc si to užívám. A říkám si, co budem zařizovat po svatbě. Ale zdá se, do svatby si nestihneme udělat ložnici nebo spíš to bude takový pokoj, tak tím se budem bavit po svatbě. Do svatby budem rádi, když stihnem kuchyň :-) Ale to se pak bude jedant spíš jen o přesun nábytku atd., ale takse se budeme snažit si to udělat hézké a útulné.
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem doma chvilku z práce, ale musím se přiznat, že jsem ještě chvilku pracovala. Je ještě jedna pracovní věc, kterou bych měla udělat, ale zítra je taky den, že? Tak to nechám na zítra. Kolikrát si nadávám, že přijdu v pátek domů z práce a začnu ještě dělat nějaké pracovní věci. To je co? Ale prostě mi to někdy nedá a než bych na to měla myslet do pondělí, tak to raděj udělám hned, když to můžu udělat doma. Ale teď už zahajuji víkend :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Buď Romi ráda,že jsi byla tak brzo doma z práce a stihla si toho ještě tolik do práce udělat.Já jsem teprve teď dojela a to ještě jsem byla doma brzo,protože jsem byla autem a můžu ti říct,že teď už bych nebyla schopná cokoliv do práce udělat....... :-( Chci jít prát,ale vůbec se mě neche,ale fakt musím,ach jo ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já nechám uklid až na zítra, protože se ještě necítím moc fit. Do rána mi to pěkně sedlo na hlasivky a nemohla jsem vůbec mluvit. Přes den jsem se trošku rozmluvila a mluvim jak nějaký mutant. No prostě děs, úplně jsem ztratila svůj hlas. Koupila jsem si jakési cucací tablety na hlasivky Vincentka, tak snad to pomůže? :-( Jesti ne, tak si budu muset v pondělí zajít na Calciovku. :-( To by mi ještě tak scházelo onemocnět před svatbou ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Romi-lepší je si koupit tu Vincentku (jako pití) a popíjet ji,než ty cucací bonbony,to mám odzkoušeno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jenomže mě ta Vincentka nechutná :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nooooooooo tak to už je horší :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Snad mi pomůže to, co mám :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky holky, jsem moc ráda,že jste toho tolik nenapovídali a že nemusím tolik dočítat. Po práci jsme frčeli nakupovat a pak jsem se vrhla na uklízení a dělání nějakých dobrot na zítra pro návštěvu. Už se mooc těším až dorazí a budeme polejvat a zdobit cukrovíčko. A hlavně u toho i povídat. Romí měla si pravdu,že odpoledne bylo nádherně,ale v podvečer se zatáhlo a u nál leje jak z konve a hromy blesky lítají...tak doufám,že se to teď vybouří a bude zase pěkně,ale nějak pěkně zase nehlásí. Ale má to malou výhodu...nebude nám teplo v solárku :-) Romí brzy se uzdrav ať jsi zase čilá jako rybka. Marti jak si zvládla praní? Já jsem myslela,že bych ještě vyžehlila, mám totiž už vypranou i Peťovu svatební košili,tak bych si jí pěkně vyžehlila a pak těsně před svatbou jen dožehlila,ale nemám už sílu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tam máme za sebou další návštěvu,ale nebyla to tak zvací, ale spíš jen oznamovací. Byli jsme u jednoho bratránka, kterému jsme vezli pouze oznámení, ale nezvali jsme jeho rodinu na svatbu, pouze na svícu. A byli jsme taky v kostele, kde jsme byla pokřtěná, protože jsem od zdejšího fařáře potřebovala křestní potvrzení. Zítra nás čeká zase další ponaučení, už 4. a odpoledne nas čekají asi 2 zvací návštěvy a v neděli poslední a máme to. Holky, už se to tak krátí. Kde jsou ty časy, kdy jsme měli rok před sebou, že? Za chvíli budeme mladé paní x-) Luci - já se zítra taky uvidím se svědkyní, jdeme ji zvát. S tím počasím máš pravdu, má se ochladit a pršet a u vás už i prší, tak to za pár dní dojde i k nám na Moravu :-( Snad se to za ty 3 týdny vyprší a poslední týden v dubnu už bude krásně. A vlastně každý víkend v dubnu musí být krásně i pro ty ostatní nevěstinky, které mají svatbu dříve. Já jsem dnes neuklidila vůbec nic, pustím se do toho až zítra. Nejraděj bych si umyla už kychyňové okno, když jsem si koupila tu novou záclonku, ale nemůžu, protože nám tam ještě budo dělat tu pracovní desku a ještě se bude prášit a bude nepořádek :-( Teď k večeru zase úplně ztrácím hlas, tak jsem zvědavá, jak mi bude zítra? Jestli už ty cucací tablety budo znát :-(
Odpovědět
Ahoj holky. Luci myslím, že ten týden před svatbou toho bude dost, ale určo si chvilku najdeme, abychom se vzájemně všechny podpořily :-). Jsi opravdu strašně šikovná. Máš to dobře rozvržené a myslím, že to stihneš tak jak to má být. My jsme s mamkou myslely, že začneme péct až po rozvážení koláčků (10.4.), ale tento týden jsme se dohodly, že začneme už v úterý po Velikonocích. To drobné cukrovíčko už může být hotové přesně jak to máš ty a pak se budou dělat nějaké ty řezy atd. Romí to je dobře, že už se to doma uklidnilo. Tohle taky nemám ráda. Tak jednou je rodina a je samozřejmost, že půjde, tak proč kvůli tomu vyvádí, že jste ho extra nepozvali když se s ním na stopro počítá. Ale přesně takovýhle lidi znám taky. Dokud jim člověk vyloženě neřekne přijďte, tak dělají jako by je nikdo nepozval. My jsme bráchu taky oficiálně nezvali (i když mi zatím nezvali nikoho :-), čeká nás to za 14 dní, už se na to těším) a ani ve snu by mě nenapadlo, že by nešel .... No asi ho taky raději pozveme oficiálně aby byl klid. Marti s tím sepsáním a odškrtáváním ti to doporučuju, fakt je to lepší a máš pocit kolik si toho stihla zařídit. Už mám škrtnuté další dvě věci ... a další tři jsem připsala :-D. Holky dokážete si fakt představit kdybysme se všechny po svatbě sešly ... to by bylo na celý den povídání :-D, ale taky by se mi to líbilo, přece jen nevěsta teda vlastně novomanželka novomanželku lépe vyslechne :-).
Odpovědět
Dneska jsem byla na solárku. Měla jsem obavu aby mi nebylo vedro, chtěla jsem jen na 10 minut, ale paní mě nakonec přemluvila, že jdu první ten den, tak ať si dám 15 minut aby se mi pěkně zahřálo solárko. A měla pravdu, prvních pár minut mi přišlo, že to vůbec nehřeje. Ale zase poslední minuty už jsem se modlila ať se to vypne jak jsem byla zpocená :-D. Ale přijde mi že jsem zase o něco hnědší. Teď večer jsme s mamkou složily krabičky na výslužky a já si na ně nalepila to děkování. Trochu jsem ještě poopravila oznámení pár lidem. Tak mám zase něco hotového a je to připravené.
Odpovědět
Zítra jdu do práce, takže toho moc nestihnu. Měla bych taky uklízet, prát, žehlit .... je toho dost, ale nic se mi nechce. Holky za 4 týdny už to bude tady. Já vám ani nevím jestli se těším ... teda těším, ale tak rychle to uteklo. Sice mi už teď ty přípravy a lítání kolem zařizování lezou na nervy, ale je na co se těšit. Za měsíc už to bude za námi, šaty budou vrácené a pojede se dál :-). I když mi už začínáme "pracovat" na rozšiřování rodiny, takže kdo ví co nás bude po svatbě čekat ;-). Ale stejně mi přijde, že to těšení je na tom to nejhezčí :-).
Odpovědět
damy...takze rozlucka byla super, az na to ze kdyz sme vlezli do jednoho klubu tak tam nikdo nebyl vsichni byli na Inně v jinym klubu... pristi tyden touhle dobou uz budu manzelka:) dneska ma rozlucku manza a ja ridim. Jdu uklízet na tu slávu. Už mam umytý okna, zbejva mi doprat ještě par pracek umejt koupelnu, vytrit, a uklidit schody a zamest pred barakem :-S a pak uz budu KO a že sou přístí tyden ty velikonoce udelam naky zajice a kurata na terasu
Odpovědět
to si to počasí dělá prd.el na mejch umytech voknech jsou kapicky jak blazen ]-( ]-( ]-( nebo at se ted vyprsi a pristi tyden je krásně slunečno
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, my máme za sebou další ponaučení a už nás čeká poslední. Příští sobotu máme, ale volno, protože je před Velikonocemi a budem to mít až tu další. Včera jsem si byla i pro křestní potvrzení, takže už ho mám a dnes nás čeká 1 nebo 2 zvací návštěvy a zítra asi taky. Taky mám v plánu dnes žehlit. Od té doby, co je už mamka doma, tak to stíhá sama, ale tentokrát jí to vyžehlím. Oprala jsem si taky i všechny nové utěrky,co mám do výbavy, tak je taky vyžehlím. U nás je zatím celkem hezky, jen spádlo pár kapiček a furt čekáme ten velký déšť co hlásí a ono nic. Tak uvidíme? No Pavli ty už to máš vážně příští týden? Tý jo. Pověz, jaké máš pocity? Jsi už hodně nervózní?
Odpovědět
rumisek: nejsem vůbec nervozní sem asi tak zaměstnana ze nemam cas bejt nervozni, nebo sem si to vybrala na tech satech na ktery sem cekala od ledna kuli kterym se snad o 10 let starsi :-. jinak uklid porad pokracuje akorat porad to tu neni videt, porad to tu mame jak kdyz padne bomba :-p
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to já už mám vyžehleno. Ale máš pravdu, že pokud se člověk někdy něčím přádně vystresuje a vynervuje, tak na ostatní věci už mu nezbyde síla a to je teď v tvém případě dobře :-) Už nejsi nervózní, protože vešker "nervy" ti vzalo čekání na šatičky. A teď už vlastně všechno máš a je zařízeno, tak není proč být nervózní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak konecne uz je vikend! Tento tyden byl pracovne velmi vycerpavajici a chodila jsem domu dost pozde (teda poikud jsem vubec dorazila, protoze ze CT na PA jsem byla v Praze). Tak jsem jedine rada, ze milacek byl cely tyden pracovne pryc a nemohl remcat, ze chodim z prace tak pozde. Ted uz priletel, a tak musim pockat, jeste nez se z Prahy dopravi do Olomouce. Uz se na nej strasne tesim! Taky vam musim napsat jeho historku pri odletu. Odletal v pondeli, mel 5 kg nadvahu, takze musel doplacet. Chlapik za prepazkou ho utesoval ve stylu: "To mate jeste dobre, jen 5 kg, pred chvilkou jsem odbavoval Van Damma a ten mel nadvahu 40 kg!" No sranda...Vcera vecer po navratu z Prahy a dnes jsem postupne stihla neco uklidit, vyprat atd., ale mela jsem v planu i ta okna, jenze se mi do nich vubec nechce, kdyz vidim tu oblohu a vypada to, ze kazdou chvili zacne prset. Dopoledne jsem jeste byla s kamoskami na nordic walking, tak jsem se krasne protahla, coz uz jsem moc potrebovala.A vcera vecer jsem jeste stihla solarko (nastesti tam maji az do 22,00), ale byla jsme docela prekvapena, kdyz mi slecna rekla, jestli chci jit na stejny pocet minut jako minule, kdyz jsem tam byla naposledy pred 10 dny.Mne to tak nepripada, ze uz je to tak dlouho, ale je fakt, ze kvuli pracovnim povinnostem ted vazne nic nestiham. Zatim mam trosicku nejaky zaklad opaleni, ale neni to zadna slava, tak se do toho musim trochu oprit, at je to taky poradne videt jako u vas. Ja se ani nemusim bat, ze bych pak byla oproti milackovi moc hneda, jelikoz jemu jeste docela vydrzelo opaleni od podzimu, kdy jsme byli v Egypte...
Odpovědět
Profilova fotka
Pavli, tak ty uz to mas pristi tyden, to je hruza. A spousta z nas ode dneska presne za 4 tydny, to fakt leti! My jeste nemame hotovych spoustu dulezitych veci, jako napr. vyrizene papiry na matrice, coz musime udelat ted v pondeli. Jeste taky vybrat hudbu, koupit a vyrobit dekorace...No asi taky udelam seznam a budu odskrtavat.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,tak já jsem toho dneska stihla celkem hodně.Dopoledne jsme byli s mamkou nakupovat,pak jsem se ještě pustila do praní,oprala jsem konečně Kájovi svatební košili a pak jsem se pustila do umytí oken a praní záclon :-D Ale můžu se teda pochválit,že už mám všechny okna umyté a že jich je :-D Ještě zítra sice jedno malé v koupelně,ale to už je brnkačka......Takže jsem dneska zase nestihla napsat seznam věcí co máme dělat,ale zítra už určitě.Teď už se mě do toho opravdu nechce. Jo holky a musím vám říct,jaký jsem dneska zažila šok.Volali mě totiž z té naší restaurace,kde máme mít svatbu no a ta paní v tom telefonu tak jaksi divně začala,že jsem se úplně lekla,že se něco stalo......No ale naštěstí se chtěla pouze ujistit,jestli vše platí a že se máme po velikonocích už stavit,udělat definitivní objednávku a že tam mají novou kolegyni,která tomu ještě tak moc nerozumí,taki že si máme radši zavolat a domluvit se,až tam bude jedna z těch dvou stálejších.Tak jsem si oddechla :-) Já jsem tam totiž začátkem ledna psala e-mail,jestli vše souhlasí a oni mě napsali,že ano a že se máme stavit ten první týden v dubnu.Tak jsem se právě vylekala,co se děje,když mě volají.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak tu máme večer a návštěva nám už odjela a byl to super den. Dopoledne jsme si krásně užívali a po obídku jsme začali polejvat a zdboit cukrovíčko. Vše je moooc krásné i to co jsme společně dělali,tak i to co mi Vendulka přivezla, to je naprosto úžasné. Vše mám nafocené,tak až se mi bude víc chctít,tak vám to sem připíchnu ať se můžete juknout.Fakt jsme si moc vyhráli a je to znát. Teď už to jen naplnit a udělat dortíky, rolády a pak ta piplačka s krabičkováním.A potom ještě jedno kolečko. Romí, vám to ponaučení taky pěkně utíká. Už jen jedno a máte vše za sebou. To je mazec. Jo jo holky za 4týdny už budeme juchat a budeme už vdané paničky :-) . Pavlí a ty to máš fakt za týden...teda to to letí. Pak nám musíš udělat takovou malou poradnu co a jak. Dneska jak jsme drbali se svadkyní,tak tak jsme probrali i sposty věcí skrz svatbičku,tak jsem byla ráda. Je to fakt moje sluníčko. Chlapi koukali na film a dělali nám psychyckou podporu. No prostě to byl úžasný den! Jo a malá družička bude mít prá růžové šatičky...no to bude kouzelná princezna. :-) A prá všude vypráví,že jde na svatbu a bude tam tančit. No tím dětským hláskem...no to je sranda. To bude dílo ty dětičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ukazovala jsem jí i nějakou ozdobu a koukala jako blázen,že jsem šikula co jsem si vše udělala a vymyslela. Tak jsem byla ráda. A bavili jsme se i o tom vybírání do boty,tak říkala že to mají dělat svadci a ať to neřeším. Tak se na to asi chystá tak jak to má být podle našich "Jihočeských" tradic,tak uvidíme. Stejně to ještě probereme v TP a uvidíme. Jdu se pokochat ještě cukrovíčkem a pak odpočívat.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - jste moc šikovné. Já jsem dnes taky byla se svědkyní, protože jsme ji i jejího manžela byli pozvát na svatbu, takže zase o jednu rodinku méně. Zítra jedeme zvát do Brna a to už by měla být jedna z posledních zvaček a pak už jen jedna, kterou snad zfouknem na zpáteční cestě. Mně svědkyně slíbila, že příští víkend se uvidí z tou mou kosmetičkou, tak mi prý domluví tu zkoušku líčení, tak jsem zvědavá?Jinak u mě nic nového. Taky jsme si poklábosili, i když nebylo to tak živelné, jak to bývá, protože já jsem přišla o hlasivky :-( a né a né se mi hlas vrátit. Už jsem dokonce zkoušela pít i tu Vincentku, jak mi tu radila Marťa nebo Pavlinka, teď nevím. A zjistila jsem, že je to celkem dobré, ale zatím mi to moc nepomohlo. Snad už ráno budu moci aspoň trošku mluvit. Málo kdy se mi stává, že mi nachlazení, tak sedne na hlasivky, ale řeknu vám, že je to nepříjemné a hlavně nezvyk. Zítra se tu celý den neukážu, možná snad až večer. Tak snad toho moc nenapíšete, ať nemusím moc dočítat. papa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak jsem si přivstala, abych vás zase po dlouhé době dočetla, ale bylo toho tolik, že už ani nevím, co bylo na začátku :-D Pavlínko, šaty jsou krásné, sluší ti, obdivuji tvoji trpělivost, ale opravdu se to vyplatilo! cena za šaty je fakt super! já jsem si je taky koupila, ale mám je v salonu, mám tam jet ten týden co budou velikonoce. ve středu po velikonocích jdu ještě na zkoušku účesu, tak jsem si říkala, že bych jela na šaty i s účesem :-) minule mě stál účes 100 Kč :-) adam mě viděl, nechala jsem si ho až do 22 hodin, byla jsem zvědavá, jak mně dlouho vydrží a co se s ním bude dít. Luci, s pečením tě taky obdivuju! nějak nevím, co dřív a ty ještě stíháš tohle.. neříkám, že mám fofr kvůli svatbě, to ne, ale tak celkově. Romí, koukej se uzdravit, ať jsi zdravá nevěstinka.. já teda taky už týden jen smrkám a smrkám, ale to snad už přejde :-( adam je taky pořád nějakej nachřapanej, to je tím počasím. já mám svatbu až posledního, tak doufám, že sem pak nakouknete a budete vyprávět a já budu zjišťovat na co všechno jsem zapomněla a co musím ještě udělat :-D co se rozlučky se svobodou týče, tak jsme o tom ještě ani nemluvili. to je děsný, co? holky, vy ji budete mít všechny společně s klukama? no a co je u nás nového: adam má konečně botky, jsou hezké, dovezla jsem mu je z obchodu domů (má ho známá), on si je zkusil a že prý dobrý, tak snad :-) ale doufám, že jeho mamka nebude naštvaná, protože je s ním chtěla vybírat ona, ale já jsem si šla koupit nějaký pro sebe na běžné nošení a mamka tam tyhle viděla, tak že je koupí bráchoj, tak nám domů půjčila 3 velikosti a jedny má bratr a jedny adam. je mně jedno, že mají oba ty stejný. adam chtěl něco, co potom unosí.. no, dále máme doma všechna oznamka, takže co je poštou, tak v pondělí posílám, ale toho je fakt málo. ostatní budeme rozdávat až 14 dní před svatbou s koláčkama. stejně to všichni vědí, takže nikdo překvapený, že máme svatbu nebude, takže v pohodě. taky jsem dodělala pytlíčky s mandličkama. musím to všechno vyfotit a dám to do alba..
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem něco přidala do alba :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?