Menu Forum

Svatba duben/apríl 2010

31. črc 2011  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
Registrovala se 1. července 2009 na beremese.cz. Přidala 1887 příspěvků a 4 alba. Má 16 přátel. Region Kladno.
 Ahojky,
holky moc vám děkuji za pochvalu cukrovíčka. Dneska mi zase přibyl další druh a to rafaelo kuličky.
Taky jsem volala do restaurace a pán mi povídal,že mu mám zavolat v pátek až dorazíme do Dačic tak mu mám cinknout a domluvíme si už hodinu kdy se sejdeme. Tohle moc nemám ale ráda....když mi poví zavolte si a domluvíme se a pak zavolám a slyším to samé a to mi připadá jak nekonečný kolotoč,ale hod někdo takový je,tak to zvládneme.
Dneska jsem si to solárko holky krásně užila. Bylo chladnějc tak to bylo fajn a pěkně jsem si to užila.
Romí, je super,že už je ti líp a snad vám i brzy dovezou tu desku.Pro dnešek se mějte a zítra zase pa
30. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 dobré ráno,
holky dnes ráno mě napadlo jak to budete dělat s darama? Když nějaké dostanete,budete je rozbalovat hned a nebo se převážejí na hostinu a tam se rozbalují?Oni to stejně budou nejvíc korunky jak to tak vypadá,tak ty se převážejí dobře emoticon
31. bře 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 503 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
Registrovala se 10. září 2009 na beremese.cz. Přidala 503 příspěvků. Region Uherské Hradiště.
 Luci,záleží jak si to namyslíš!!Já jsem říkala,že se budou u nás předávat dary až na hostině,takže ať si to do té doby každý hlídá emoticon Stejně jak píšeš,to budou nejvíc peníze,ale i tak budu mít strach to tam někde hlídat a přechovávat ty peníze emoticon Asi jsme si říkali,že ségra bydlí asi 5 min cesty autem,že ty peníze,možná zavezeme k nim.Protože i tak už budeme mít u sebe hodně peněz,hostina,muzika apd.Ale pokud se dostane nějaký dar,tak si myslím,že je slušnost to rozbalit......Bratránek na svatbě to nedělal a mě to přišlo tak trochu divné,sbalili to a zanesli na pokoj......
31. bře 2010 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cernobilka
Registrovala se 30. dubna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 5 příspěvků. Má 1 přítele.
  • Svatba byla 5. června 2010
fotoportrét
fotoportrét
cernobilka
Registrovala se 30. dubna 2008 na modrykonik.cz. Na beremese.cz přidala 5 příspěvků. Má 1 přítele.
 Ahoj holky, včera mne partner počádal o rkuku a chtěl by se brát ke konci dubna. myslůíte, že je to reálná představa? Asi ne.... neuzmím si představit, co vše se musí zařídit a co je třeba....
31. bře 2010 v 09:31  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
Registrovala se 5. února 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 1697 příspěvků a 1 album.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
biela.ruza
Registrovala se 5. února 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 1697 příspěvků a 1 album.
  • Neví, kdy bude svatba
 Zelam Vam - coskoro uz manzelkam - vsetko dobre emoticon
31. bře 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 Ahoj cernobilka,jako myslíš ke konci dubna tohoto roku??Tak to je teda naprosto nereálná představa a myslím si,že opravdu nemáte šanci to zařídit.Kromě toho je konec dubna strašně žádané datum,takže ani termín na matrice už určitě nebude volný......
31. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
Registrovala se 11. září 2009 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků. Region Děčín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
Registrovala se 11. září 2009 na beremese.cz. Přidala 134 příspěvků. Region Děčín.
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 ahoj holky chtela jsem se s vami poradit jak jste spokojeni s vyberem vasich satů? Já totiž pořád váhám zda jsem si opravdu dobře vybrala aby to byly ty pravé atd..... máte takové myšlenky taky?
31. bře 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
Registrovala se 1. února 2010 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků. Má 2 přátele. Region Tábor.
fotoportrét
fotoportrét
pavlinkaaaaaaa
Registrovala se 1. února 2010 na beremese.cz. Přidala 172 příspěvků. Má 2 přátele. Region Tábor.
 lucie.rakos: ja sem spokejna moje vymodleny saty sou super a urcite bych nemenila...
cernobilka: pokud se chcete jen brat jen mala ssvatba jen ty on saty prstynky a svedci tak te oddaj treba zitra...
31. bře 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
fotoportrét
fotoportrét
lupinpupin
 cernobilka: tak mě málem zaskočil brambor....jestli se dáte doopravdy do příprav na duben,tak tě moc obdivuju. Jak píše Pavlinka tak se taková mini svatbička dá jistě zaříditk,ale když to vezmu, tak šatičky budou přebrané, dobrý fotograf,taky malá pravděpodobnos, to samé s kapelou a třeba prstýnky, nám vyráběli 4týdny...
Luci, já jsem taky takové myšlenky měla,ale nakonec mě to přešlo a jsem štastná za vše co mám. Jak se říká to první je vždy nej emoticon
Marti, to je dobrý nápad, všem kdo nám něco budou chtít dát říct ať si to schovají na hostinu. Dary chci určitě rozbalit! Kdybych je nerozbalila,tak bych si připadala blbě,ale hlavně budu tak zvědavá,že bych to do druhého dne nevydržela emoticon
31. bře 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 Přesně jak píše Lucka,jen prstýnky se dělají 4 týdny a když si vezmu,že náš datum v dubnu,už byl v září celkem zamluvený,tak 4 týdny předem pochybuji,že bude nějaký normální termín,jedině,že byste to opravdu chtěli pouze jen vy 2 a svědci a pak už nic,žádná hostina apd.
cernobilka:a měla si namysli svatbu jen ve dvou,nebo normální svatbu se vším všudy,vždyť i oznámení trvá třeba i 14 dní
31. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Zlín.
  • Svatba byla 17. dubna 2010
    Na zámku ve Vizovicích, Region Zlín
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 243 příspěvků a 2 alba. Má 18 přátel. Region Zlín.
 ahojte holky,
díky že semnou tak soucítíte. Kamarádi se moc omluvili a prý na svatbě nám to vynahradí a průsery jsou vyloučené, tak snad jak píše Deni, tak teď jsme si to vyžrali a svatba už bude bez problémů. Kamarádi jdou nakonce už od rána, takže bojím bojím. Nebudu na nic špatného myslet a přivolavat to.
Pavli taky moc obdivuju jak jsi klidná a taky doufám, že budeme bez nějakých velkých stresů všechny emoticon
Lucie.rakos já mám taky takové pocity s těma šatama. Nejsem si jimi jistá. Jak jsem psala odhlalila jsem, že mi paní místo spodničky dala jen dolní obruč a dělá to divný tvar šatů, takže mám v plánu tam ještě zajet a zkusit si je jen se spodničkou. Paní mi objednávala ještě jedny šaty mají každým dnem dojít. Absolutně nevím jak mají vypadat,ale těším se na ně jak malá a pokud to budou ONY(což by mě musely opravdu moc uchvátit)tak je vyměním, ale jinak si nechám ty co mám.
cernobilka: jak už psaly holky. Pokud chcete svatbu jen někde na louce se svědky a pak nějakou zahradní hostinu, tak i tak máte co dělat. Oznámení se dá sehnat za 3dny, prstýnky sice trvají 4týdny,ale myslím si, že se dají najít i zlatníci co vám to za 2týdny udělají.(náš říkal, že dokonce měl pár a ten chtěl prstýnky do týdne a zvládl to). Fotografove se obávám, že budou zamluvení pokud teda nevyužijete známých to samé kamera.ALe jak psala Marťa nejhorší je to s termínem na matrice.
31. bře 2010 ve 13:26  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veli
1
Registrovala se 8. února 2010 na beremese.cz. Přidala 783 příspěvků. Má 12 přátel.
fotoportrét
fotoportrét
veli
1
Registrovala se 8. února 2010 na beremese.cz. Přidala 783 příspěvků. Má 12 přátel.
 Souhlasím, na středně velkou svatbu podle mě potřebuješ minimálně něco přes měsíc, když ti všechno půjde na "první dobrou" (matrika, místo na hostinu fotograf). Pokud chcete jen malou, stihnout by se to dalo.
31. bře 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
cernobilka
fotoportrét
fotoportrét
cernobilka
 Holky díky emoticon. nakonec to bude 5.6. na jemništi i s hostinou. tak to snad stihneme, i když nevím, co se všechno zařizuje emoticon
31. bře 2010 ve 13:46  •  Svatba byla v červnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 cernobilka-tak to jsou 3 měsíce,takže když se do toho rychle pustíte,tak to půjde.Nejdůležitější je rychle zařídit matriku,hostinu,fotografa.To jsou takové 3 věci,které se špatně schání a které by si měla zařídit co nejdříve.Nebo vás holky napadá ještě něco jiného?
31. bře 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
 pokud chtějí kameramana tak to samé a ještě hudba(kapely májí taky plno)
31. bře 2010 ve 13:54  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 Jity,tak hudbu jsem zapomněla,to máš pravdu,ti dobří mají opravdu dopředu zamluvené.Kameramani už si myslím,že nejsou tak žádaní jako dřív,ale samozřejmě jestli ho chcete,tak taky zamluvit co nejdřív.
31. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
 Marti a co říkáš na cukroví některé cukrářky to chtějí až půl roku dopředu,ale myslím si, že se ještě dá sehnat
31. bře 2010 ve 14:08  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
veli
1
fotoportrét
fotoportrét
veli
1
 to stihnete úplně krásně! Koukám, že jste hodně rychlí, když během jednoho dne máte místo na obřad i hostinu emoticon
31. bře 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 Jity,dobré cukrářky určitě,ale v dnešní době,kdy je tolik cukráren si myslím,že pokud není člověk nějak "echt" náročný,tak se to dá sehnat i měsíc dopředu.
Já jsem třeba dneska teprve zamlouvala předávací dort,paní co nám to měla péct to mamce odřekla,takže jsem volala do cukrárny,kde nám dělají svatební dort,jestli mě ho ještě udělají a úplně v pohodě.
31. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
 tak Marti to je super
31. bře 2010 ve 14:49  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
 Holky, tak jsem psala cukrářce kolik zhruba vyjdou dorty. necháváme si udělat hranatý 3poschodový a 2malé kostky pro rodiče a prej vše vyjde tak do 1700!! jsem úplně nadšená počítala jsem tak do 3tis.
JInak dnes jsem volala do restaurace, abych upřesnila počet lidí (pořád se nám to měnilo) a paní byla skvělá. Vše mi znovu zopakovala i jídlo i vše na čem jsme se domluvili a poznačila si mě na zdobení stolů, takže jsem spokojená. Příští týden ještě domlouvání detailů s kameramanem a fotografkou a vše je domluveno už jen čekat na 17.4. emoticon
Romi tak jsem se chtěla zeptat. Ty jsi teď někdy taky vysadila přášky, že? jestli se nepletu. a pociťuješ na sobě nějaké změny? Jako co se týče chuť k jídlu nebo v psychyce a tak.
31. bře 2010 v 16:18  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 Holky tak takové nás čeká počasí:
http://www.novinky.cz/domaci/196409-v-dubnu-bude-opravdu-aprilove-pocasi-dest-snih-polojasno-i-bourky.html

Jity,tak to máš super tu cenu dortů,já počtám tak za ten půj 3poschodový zruba 1400 Kč.
31. bře 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
  • Svatba byla 24. dubna 2010
    Kostel sv. Martina Buchlovice, Region Uherské Hradiště
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
Registrovala se 23. dubna 2009 na beremese.cz. Přidala 1890 příspěvků a 4 alba. Region Uherské Hradiště.
 Ahoj holky, no vyj jste toho teda napovídaly.
Jity - cena za dort jen naprosto skvělá. To ti teda závidím. Mně jen ten velký přijde asi na 2000 Kč a k tomu ještě ty 2 menší, tak počítám 3000 Kč. Ano, prášky jsem vysadila a měla jsem nebo vlastně mám pořád hroznou chuť na jídlo a ten první měsíc jsem měla pořád hrozný hlad, furt jsem jedla, ale na psychice se to nepodepsalo.
Cernobilka - souhlasím se vším s holkami, mám na to stejný názor jako ony.
A jak taky nědko psal o těch šatech, teď už nevím kdo.... Taky jsem se teď dívala na fotky v nich a trošku jsem znejistela, jestli jsou to vážně ty pravé, ale to už je asi trošku ta nervoziat a tak, protože vím, že když je budu mít na sobě, tak budu vědět, že jsou ty nej a ty pravé!
S těmi dary nevím, jak to chodí. Ale myslela jsem,že se rozbalují až doma, protože na hostině možná na to ani není moc čas, ale my vlastně asi žádné dary mít nebudem, protože budou asi samé penízky, ale nevím tedy kam je schováme, protože přece jen......Bude tam spousta lidí, ale snad samí dobří lidé z rodiny, ale člověk nikdy neví,že?Tím jsem nechtěla, aby to vyznělo nějak zle, ale chápete,co tím chci říct? Nevím tedy, kam je schováme?Ale Marti, řeknu ti, co jsem slyšela,ju? Tak na to pozor! To se stalo někde u nás, že novomanželé si taky zavezli peníze domů, aby je jim na hostině nědo neukradl. Někdo ale věděl, že mají svatbu, nevím, jak věděl, že peníze zavezli domů, ale možná to jen zkusil, protože věděl, že nidko není doma, vykradl je a přišel na pěkný balík peněz a měli po penězích emoticon Nejlepší by bal asi nějaký trezor, ale kde? emoticon Teď už musím běžet, jdu ke kámošce na nehty a pak se tu zase ukážu. Tak toho moc nenapište! emoticon
31. bře 2010 v 17:05  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
fotoportrét
fotoportrét
jutu07
 no Marti snad se nám to počasí vyvede. I Pavlínce, i když je teď tak škaredě, tak na sobotu hlasí pěkně a 14stupnu. Už se i smiřuji s chladnějším počasím, hlavně nesmí pršet
31. bře 2010 v 17:07  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
lucie.rakos
  • Neví, kdy bude svatba
    Region Děčín
 no tak holky tak ta predpoved vypada docela slibne tak hlavne at neprsi
31. bře 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 Romi-to už jsem slyšela několikrát to se stává docela často,protože zloději ví,že je celý barák prázdný,protože jsou všichni na svatběemoticonOno to vyjde všechno na stejno,když bych si to třeba šla hodit na pokoj,tak to je to samé.....TAk fakt nevím,uvidíme podle situace.
Teď v sobotu má být ještě hezky,ale od neděle se má počasí kazit,tak snad to Pavlínce vyjde,teda ne snad ale určitě.
Ale ta předpověď na tu poslední dekádu dubna vypadá fakt dobře emoticon I když pořád tomu nevěřím,budu věřit tak 3 dny dopředu emoticon
31. bře 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Nehtíčky už mám hotové a vypadají moc krásně. Nechala jsem si udělat francii olemovanou modře a mám na každém nehtíku ještě modré kvítečko. Moc hezké.
Teď se vyprší a v sobotu bude mít Pavlínka krásně!!!Já jsem se teď na nějakou předpověď nedívala, takže nevím, jak mám být koncem dubna, ale tak dlouho dopředu to asi moc věrohodné nebude. Jediné co vím, tak všude píšou, že duben bude fakt aprílový emoticonA jaká je předpověď na tu poslední dekádu Marti?
31. bře 2010 v 19:10  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
fotoportrét
fotoportrét
polasmartina
 Poslední dekáda má být až do 22 st. polojasno až skoro jasno,jen občasné bouřky emoticon
31. bře 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
fotoportrét
fotoportrét
rumisek
 Kéž by, ale jak říkám, je to asi ještě příliš brzy.....
31. bře 2010 v 19:38  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
Registrovala se 8. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 432 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
  • Svatba byla 23. dubna 2010
    V Přelouči, Region Pardubice
fotoportrét
fotoportrét
jaancaa
Registrovala se 8. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 432 příspěvků a 2 alba. Region Pardubice.
  • Svatba byla 23. dubna 2010
    V Přelouči, Region Pardubice
 Ahoj holky.
Cernobilka - teda chystat svatbu během měsíce ... neříkám, že by se malá nedala stihnout, ale já bych do toho nešla, to by byly nervy, tak super, že jste to posunuli na červen, taky pěkné datum. ,
Luci s těma darama - ty věcné si dáme do auta a převezeme na hostinu, kde je budeme rozbalovat. A ty peněžní ... teď jsem na rozpacích po tom co jste tady psaly. No to se ještě musí vymyslet.
Jíťo to je dobře, že si toho jsou kamarádi vědomi, hlavně, aby se to neopakovalo. Ale věřím, že jste si to vybrali za rozlučce a na svatbě to bude v poho.
Já jsem dnes byla objednat kytičky. Nakonec mám také růdé růže a bílé frézie jako ty Luci, akorát jsme to trochu upravily oproti tomu obrázku - mám jiné to zelené zdobení a dlouhé stonky. Myslím, že bude nádherná. Je to tedy 5 kytic, 2 korsáže a kolem 50ti kousků myrty a odhadovaná cena je 2500 kč.
Teď jsem tady prohlížela svatební fotky - zítra se budu domlouvat s fotografem, tak jsem si stáhla nějaké fotky, které bych chtěla mít. On určo bude vědět jak nás vyfotit, ale inspirace se vždycky hodí. Taky abych já věděla jak všelijak se novomanželé fotí emoticon.
Tak to jdu uložit na flešku a jdu na kutě. Dobrou noc a pěkné sny holky, už je 24 dní ......
31. bře 2010 ve 21:28  •  Svatba byla v dubnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš