Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vy se máte, že už máte autíčka.Já vůbec nevím v jakém se povezu, protože ať přemýšlím,jak přemýšlím,tak nemůžu vůbec přijít na žádné vhodné. Přesněji řečno,nikdo z naší rodiny ani známých nemá takové,které by se mi líbilo. Stačila by mi i stříbrná Oktávia,ale ani tu nidko z našich blízkých nemá :-( A nikdo ani kup nového auta neplánuje ;-( Tak vůbec nevím? Přítelovi by se tak líbily nějaká starší auta, spíš veteráni,ale má přestavu o nějakém bez střechy,ale obávám se,aby mu v tom v dubnu při té jízdě nebyla zima. Katy zavídím ti toho Supeba, to je krásné auto. Já bych se spokojila i z Oktávkou,ale ani asi ta mi bohužel nevyjde.Ale nebudu házet flintu do žita,do dubna času dost,že jo? ;-)
Odpovědět
Jestli chceš, tak klidně se můžu zkusit zeptat... sestřenky, ona bude bydlet na Salaši u Velehradu a ten její kluk je automechanik, třeba má nějakého kamaráda s hezkým autem... tak aby to moc nestálo, ono to stejně většinou použiješ jen na odvoz na obřad zpět a možná někam na focení, mě kamarád nabídl toho Rovera za 300 za hodinu i s řidičem, což je super cena+ nafta, ale to je docela o.k.
Odpovědět
Ahojky, nad autem uz jsem taky premyslela. Nase felicia tezko, tatka ma Alhambru,coz se teda asi taky moc nehodi, tak se zkusim zeptat strejdy, ti maji Hyunday santa fe a pak octavii. Nekde v diskuzi jsem cetla, ze slecna mela limuzinu. Ovsem na tu fakt nemame a asi bych ji ani nechtela. Rumisek - no v tom dubnu to asi moc na otevrenou strechu nebude, a rozcuchal by se ti uces :-)
Odpovědět
Jsem ráda,že auto nebudu muset řešit,aspoň nějaká starost mi doapdne ;-)
Odpovědět
Nebo vlastne Radkovi rodice maji citroena C5, to by taky slo. Uvazovala jsem jen nad auty sve rodiny.
Odpovědět
JO C5 je hezký auto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
maslinnka - děkuji za pomoc,ale věřím,že ještě něco vymyslíme do dubna. Při nejhorším mě napadlo,že kamarád má stříbrného Seata myslím Cordobu a to vypada celkem hezky, tak to by možná šlo.No a ještě jeden kamarád má stříbrného Mercedesa, není to sice moc blízký kamarád,ale myslím,že kdyby bylo nejhůř,tak by to pro mě snad taky udělal :-) plachacek - s tím účesem a otevřenou střechou máš úplnou pravdu a stejnou reakci jsem měla i já,když mi to Pavlík řekl. Jednalo by se spíš o auto pro něj a kluci ten účes zas tak neřeší.Řekněme si to na rovinu,že? :-D Ale my, když už zato dáme nějaký ten 1000 a více,tak to musí vydržet!!
Odpovědět
Ted jsem anšla co si udělám pod prstýnky..to srdíčko ze sisalu,co prodává nějaká holčina v bazaru..moc se mi to líbí a podle mě to nebude tka složeté ;-)
Odpovědět
chtela bych se zeptat, co to jsou ty vyvazky, jak tady o nich obcas pisete? To je jako nejaka ta masle jak se do ni da ta myrta nebo ted nevim, proste to zeleny :-)
Odpovědět
jo a neuvazovali jste treba i o koupi nejakeho hezkeho bileho destniku? Ono urcite hezky v dubnu :-) :-) :-) ale tak kdyby nahodou nejaka ta kapka spadla
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky koukám,že tu právě řešíte autíčka...to já pojedu buď felindou a nebo Galaxkem...to nějak moc neřeším. Ono když se auto nazdobí,tak je každý krásný ;-) Placháčku, vývazky jsou jak píšeš ty mašličky do klopy s mirtou pro svatebčany. Kačku jdu se kouknout po tom co si říkala pod ty prstýnky... a i na ty botky, jak jsme se o nich bavili...
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko,tak to vypadá pěkně....udělat to v barvě,aby to ladilo....hmmmm dobrý nápad. Placháčku a nad tím deštníkem jsem uvažovala,že bych si spíš půjčila takové to paraplíčko....ale nevím nevím, já deštníky moc nemám ráda. Říkám,že je to můj nepřítel :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Taky jsem uvažovala,že ybch si koupila nebo půjčila krajkové paraplíčko na focení a obyč bílej deštník pro všechny případy :-D Lupi,chtěla sjem to udělat bílé s červeným drátkem a přízdobama,ale na tom by asi nevynikly prstýnky z bílého zlata
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí a co to udělat naopak? červený základ a bílé přízdobky...
Odpovědět
No asi budu muset,ale to se mi asi nebude tka moc líbit.NO uvidím co z toho vznikne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no a nebo ten sisál promíchat...že by to bylo duhové. Jistě příjdeš na to pravé co se ti bude líbit ;-)
Odpovědět
nebo to udělat bílé,červený drtá a dát na to dva červené lístky nebo něco na čem budou ty prstýnky a tam by to už mohlo vyniknou
Odpovědět
No koukám,že ten bílí sisal,je zažlutlý tka to s emi nelíbí,takže bude červené ;-)
Odpovědět
TEda pokud nenajdu čistě bílí
Odpovědět
Profilova fotka
Novidíš a máš vyřešeno :-) Já jsem se zamilovala do dalších šatů a tak si je jdu dát do alba. V tom salonu kde jsem je našla, tak šaty půjčujou od 2500,- do 8000,- Tak to není takovej ranec jak tam ty. Ale těch 8 by se mi taky špatně dávalo,když to má člověk na jeden den. :-S
Odpovědět
No ono to asi moc níž nepůjde,za takové ty krásné
Odpovědět
Profilova fotka
to asi ne no. Stejně si pak člověk vezme ty ktré se mu nejvíc líbí a na cenu ani nekouká. ;-)
Odpovědět
Ty jsou fakt krásný a myslím,že si je i objednávala ejdna holčina z ebay
Odpovědět
Profilova fotka
já koukala dneska na ebay a jak je to v angličtině,tak je to pro mě tabu :-( . Jen nevím když budeme mít vše do červena jestli by tam nehlušila ta růžová stuha pod prsy... Ale jinak jsou
Odpovědět
http://stores.shop.ebay.co.uk/Landybr... tady od těch objednávaj holky ;-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... hele tahle má podobné
Odpovědět
Profilova fotka
No tak šaty jsou tam nádherný...to by se vybíralo
Odpovědět
Já do toho jdu,doma to mám posvěcené,tak jen vybrat ty pravé
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ti závidím tu odvahu....já jsem prostě posera :-| . Ty vybereš jistě ty nejkrásnější ;-)
Odpovědět
No u mě to bdue kumšt,líbí se mi jich tolik :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?