Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
JAko ono si asi nevybereš..Bigoš má sice nádherné fotky,ale zase ta cena že?TAkže hold musíme malinko polevit,abysme se´dostlai na přijatelnou cneu,ale myslím,že cena za tu kvalitu je super ;-) Lupi,tka to je super,asi máš vybrané šatičky co? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí asi jo, jen mám pořád dylema,jestli,když budeme mít vše dočervena, nebude hlušit ta řůžová mašlička,ale asi ne co? A prý kdybych si to před svatbou rozmyslela a vybrala jiné,tak to jde prý taky změnit. Tak jsem ráda. :-D
Odpovědět
No vidíš,tka to je super. ;-) A myslím,že to hlušit nebude..nebo hold budete mít svatbu do růžova ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já myslím,že se tonějak zvládne ikdyž bude svatba do červena :-)
Odpovědět
mě se líbí tyhle http://www.beremese.cz/album/view.php... Hlavně ten střih u pasu...zkoušelo sjem si ho a krásně zeštíhluje x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lupinpupin - ahoj lupi,tak jsem se dívala na ty tvé nové šaty a jsou opravdu nádherné a ta cena je taky bezvadná. Už jsem tyhle šaty zahlédla někde dříve a taky se mi líbily. S tou růžovou bych to vůbec neřešila a buď bych změnila trošku výzdobu do růžova a nebo bych to i klidně nechala,tak jak to chceš a určitě to bude hezké. Taky mám ve svém albíčku pár šatiček a nejvíce se mi líbí ty první,ale taky se obávám jesti je vůbec někde seženu a pokud ano,tak určitě budou drahé :-( Jinak,co se týče dortů,tak planůjeme mít jen dva,co se dávají rodičům a takový ten patrový svatební asi mít nebudem.Nebo ještě nevím?Je to sice krásné,to je fakt,ale myslím si,že bude na svatbě spostu jiných sladkostí a že ten velký patrový dort bývá spíš jen otázka dekorace.Ale,když si ho sama upečeš a jsi nato šikovná,tak není co řešit. Nevíš, na kolik takový dort přijde od cukrářky,kdybych si to přece jen rozmyslela.Musím po tom zapátrat a zepta se v UH v jedné cukrárně, kolik takové dorty stojí?
Odpovědět
Ahojky Romi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy - to pod ty prstýnky nemáš v albíčku,že?Chtěl jsem se nato mrknout,ale neviděla jsem to tam.Mám se asi kuknout do toho bazaru,že? Taky už jsem našla dvě takové hezké věci,co by se mi líbily pod prstýnky - jedna je z bílých růžiček a druhá je jen z barevného písku, který bych volila si zelený. Dám si to do alba a můžeš se mrknout.Taky myslím,že bych to mohla zvládnuut sema jen, se obávám,že to z těch růžiček,kdybych si dělala den předem,tak že by mně to uvadlo do soboty,tak bych si to možná nechala udělat s kytkou a určitě by to taková cenová pálka nebyla. Vůbec ti nezávidím ty tvé patálie s fotografem,ale určitě až nějakého vybereš,tak to bude ten nejlepší a to čekání bude stát zato!
Odpovědět
ROmi si to hodím do alba..moc s emi to líbí,tkaže další věc mám rozhodnutou..už s emi to hezky začíná pomalu rýsovat....jen realizace vázne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Kacko, myslim, že jsi to byla ty, kdo si chce koupit šaty z ebay. Jak dlouho před svatbou si je budeš objednávat?
Odpovědět
Hani jo jsme to já a chci je objendávat tak koncem podzimu azčátkem zimy..aby stihli dojít a případně jsem si je stihla dát upravit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kacka - hlavní je,že už začínáme mít konkrétní představy.Jen se bojím,aby se mi pak nezačaly líbit ještě jiné věci :-( . Pak se nebudu moct na nic dívat! Už jsem si taky přidala do alba pár inspirací pod prstýnky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já bych do toho šla taky, takové šaty co bych chtěla u nás pořídím (teda spíš si jen půjčím) za trojnásobek. Jen moc nechápu co všechno musíš provést při tom nákupu? Jedny šaty mám už vyhlídnuté teď, ale jak je seženu třeba právě na na podzim nebo v zimě?
Odpovědět
Profilova fotka
Romí a Kačko,tak oboje šaty jsou nádherné! a já to asi doopravdy řešit nebudu. Oni se mi tam třeba zalíbí ještě jiné,ale doufám,že ne. protože tyhle jsou fakt úžasné. romí jinak já dělám třípatrák celej potaženj marcipánem s živejma nebo marcipánovejma kytkama cca za 1500,- jinak v cukrárnách bejvají okolo 2000,- a někde i o hodně víc. záleží jestli ti do toho dají krém z másla a nebo margarínu...ty pak jsou levnější,ale chuťově já je nesnáším. A taky se mi líbí to na prstýnky z toho písku,to je taky super věc. Holky vy máte nápadů. Pak nebudu vědět co udělat.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky obdivuju váš,že si je takhle objednáte ;-)
Odpovědět
Hani,já to asi budu řeši přes Arti(nevím jak má přesně nick) už objendávala hodně šatiček ;-)
Odpovědět
HOlyk trochu sjem aktualizovala alba tka se můžete mrknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A nevíš, v jaký se pohybuje diskusi? Mne ted moooc zaujaly tyhle: http://cgi.ebay.co.uk/New-Wedding-For...
Odpovědět
V šaty od Asapa..je to v oblečení ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaczka - tak vidím,že ve dvou jsme se úplně shodly a to třetí je velmi podoné :-) .To je náhodička,ale ve včerejší diskuzi ses zmiňovala ještě o nějakém jiném,ne?A to v albu nemáš,nebo jo? lupipnpupin - naprosto s tebou souhlasím a holky obdivuju,tak bych do toho nešla!Ale je to každého volba,že jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Kačí to jsou ale krásné kytičky! a i účesy! A ten písek fakt vypadá moc dobře! Haní ty šaty vypadají taky moc pěkně.... no ono které nevypadíjí že.
Odpovědět
Romi mám to ve svém druhém album..ne v tom inspirace. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí to máš pravdu. Já když jsem jen naznačila o koupi přes net,tak jsem byla usazená...ale sama bych se taky neodhodlala. Mám problém si vybrat spodní prádlo,aby mi sedělo a to si ho zkouším natož šaty bez zkoušení... Ale holky jsou určitě šikovné a tak si je objednají a budou jim akorát. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lupinpupin - já jsem původně žádnéj takovej dort nechtěla,ale je fakt,že se mi jeden líbil,ale už nevím,kde jsem ho viděla,ale určitě bych ho někde našla. Vypadal asi takhle (možná už si ho taky někde zahlédla) - byl hranatej (čtverec asi) na patra, bílý a kolem každého patra byla jakdyby taková zelená stuha si z marcipánu nebo z něčeho s mašlí a vypadal moc krásně a byl jen takový jednoduchý - bílý a ta zelena stuha - krásný a idelání k naší zeleno-bílé tabuli! Je fakt,že jestli dám někde o 1000 nebo 2000 tísíce víc,tak se to v té spoustě peněz ztratí a duben je ještě měsíc na dorty dobrý,ale teď v těch vedrech bych do toho asi nešla.
Odpovědět
Romi mmntík ještě vložím něco do alba spešl pro tebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí vím jakej myslíš. Ten je krásnej, jemnoučkej a fakt by se vám barevně hodil. Mě se rozkrajování dortu líbí a o to bych se asi nenechala ošidit...
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... a pak ještě další dva po tom ;-) http://www.beremese.cz/album/view.php... tohle pod prstýnky jen v jiných abrvách ;-)
Odpovědět
Jo a holky,ty šaty co jsem spala odkaz s emoc líbí i Tomovi,tkaže je možná taky vybráno x-) Nbeo hodně podobné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lupinpupin - kdyby si ho náhodou někde našla,tak mi řekni a ráda bych si ho přidala do alba a případně pak ať mám podklad pro cukrářku :-) .Začínám o tom silně uvažovat!
Odpovědět
Profilova fotka
Kaczka - jéééé, děkuji. Ten s těmi čtyřlístky vypadal hezky,ale viděla jsem už i hezčí, právě ten o kterém jsem psala lupinpupin - celý bílý, hranaty a kolem každého patra byla zelená stuha z mašlí pravděpodobně s marcipánu,ale teď jak naschvál ho nikde nemůžu najít :-( ,ale dříve jsem ho už několikrát viděla. tak sned se mi podaří ho najít?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?