Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju za přivítání, co se týče data, trochu se bojím počasí, ale musíme doufat. Bratr mého budoucího manžela se ženil 17. 4. 2004 a měli krásně, tak doufá, že nám to taky vyjde. :-)
Odpovědět
LEtos bylo v dubnu nádherně a v červnu pršelo,to si fakt nevybereš ;-) Rozhodně lepší než ty vedra teď ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kolik planujete lidi, kaczko, jestli se muzu zeptat? (pisu vzdycky pozde - jsem v praci, tak obcas musim taky neco delat :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, za jeden den co som tu nebola ste tooolko toho napisali, ale uz som to docitala ;-) Vitam tu hanunku a plachacka... Tak za tie pekne saty 15000 Kč pujcovne??? To je sila. To by som ani ja do toho nesla, uz len kvoli tomu, ze je velmi vela krasnych siat za polovicnu cenu. No ja dufam, ze botky v plesovej sezone zozeniem, ale dnes idem s kamosou do mesta, tak mozno do nejakeho obchodu zajdeme. Inak som priatelovi ukazala 3 serie sperkov od swarovsky, pacia sa mu tak velmi ako mne, takze to asi tak vyzera ze si jednu sadu objednam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Inac lupinpupin boticky si si kupila fakt krasne :-)
Odpovědět
Hani plánujem kolem 35 lidí ;-) A vy? Tinky,hojky ;-) Určo si něco objednej a udělej si radost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme chtěli max. 50 lidí, ale ještě jsme to nepočítali, tak se bojim, aby jich nebylo víc. Je to těžký, pozvat jednoho a druhyho ne...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím,že jste se včera opět rorpovídaly, hlavně Kačka a Lupinpupin :-) . O rozvážce vyslužek jsem ještě nějak nepřemýšlela,ale pravděpodobně to bude tak půl na půl.Ta rodina,co bydlí v naší blízkosti,tak té bych to chtěla dát předem (asi v pátek před tím),ale nevím,jak tobudu stíhat.A ti co,jsou z větší dalky např. rodina od přítele (Brno a Karlovy Vary),tak těm to dáme asi až na svatbě. Určitě to ale nebudem rozvážet třeba na měsíc předem,protože to by znamenalo nechat napéct dvojí cukroví a to mi přijde zbytečné a divné.Nevím,takle to slyším poprvé.No a co se týče poděkování rodičům,tak budem dávat pravděpodobně dorty,ale ještě jsme se o tom nebavili. Jinak zdravím opět nové příchozí dubnové nevěsty a jsem ráda,že se to tu tak rozjíždí. Jednu dobu jsem měla pocit,že to tak trošku upadá a teď je tomu naopak. To je super! Vidím,že už koukáte i po botičkách,což není zase tak přímo od věci,že jo?Taky budu muset navštívit nějakou obuv a omrknout boty, ale pak mám strach,když něco koupím tak brzy,že se mi pak budou líbit ještě jiné :-( . Už bych hrozně moc chtěla zajet někam na šaty,ale kamarádka,co má jet se mnou,tak nemá pořád nějak čas ;-(
Odpovědět
Ahojky ROmčo ;-) KAm by si se chtěla jet podívat na šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Vzhledem k mému bydlišti připadá v úvahu Zlín a Uherské Hradiště.Nikam dál bych se pouštět nechtěla a věřím,že tady vyberu. Salónů je v těchto dvou městech celkem dost a čím bych toho asi viděla více,tím by to bylo horší. Dnes jsem mluvila z tou mou kámoškou a slíbila mi,že příští týden,tak snad to klapne? Já vím,že času je samozřejmě dost,ale jsem hrozně zvědavá a chtěla bych si už prostě nějaké vyzkoušet,jen pro ten pocit :-) A ještě mám jedne kontakt na jednu paní z Bílovic,která provozuje tyto služby prozatím doma,tak ještě tu bych chtěla navštívit.
Odpovědět
JAko oan má salon doma? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Katy,už sis objednávala nějakou tu dekoraci (organzy atd.) z těch stránek,myslím,že to byly ty stránky: www.susenekvetiny.cz, pokud se nemýlím?Mám pocit,že už jsem dlouho nic nepodnikla a když si tak pročítím někdy ty naše diskuze,tak některé holky už plaší z vývazkama, jmenovkama atd.,což mě přijde sice ještě brzy,ale na druhou stranu tak odpadne zase jedna starost,že jo?Tak jsem trošku znejistěla :-( Ale říkám si,že podzim a zima bude douhá a že nato bude času dost,co myslíš? Budeš si dělat výzdobu na auto sama,nebo si to necháš udělat? Já bych chtěla na auto pro sebe asi jen bílý vlizelín nebo organzu a pro ženicha asi světle modrý a na to navázat asi jen nějaké drobné kytičky nebo mašličky - jen něco jednoduchého. Nechtěla buch uprostřed kapoty žádnou květinovou výzdobu, to ne ani panenku, nic takového.Tak přemýšlím,jestli si to udělat sama,víš?Možná najdu nějakou fotku,tak to dám do alba.Jen nevím,už si chci dělat sama vývazky, jmenovky, výzdobu tabule atd.,tak nevím jak to všechno zvládnu :-( .Bude potřeba si to hlavně všecho dobře rozvrhnout a naplánovat!Jak to máš v plánu ty?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Katy, právě jsem si přidala do alba nové podalbum výzoba na auto,co by se mi asi zhruba líbilo na autě,tak se kukni.Co nato říkáš?Je to jen tak pro představu,co asi by se mi líbilo.Vypadá to jednoduché a myslím,že je to i hezké.Jen bych musela vymyslet nějakou vhodnou barevnou kombinaci.Mně by se líbila možná ta zeleno bílí,když chci stejně ladit i svatební tabuli,ale nevím,co pro ženicha?Jestli nějak do modra?Nebo ta bílo-černá?Nevím?Co myslíš? A snad by to nemuselo býti ani tak drahé,kdybych si to někde nechala udělat podle vlastní předlohy (vlizelín nebo organza a pár kytiček nebo mašliček a ty přísavky na auto,aby to drželo).Můj odhad je,kdyby to bylo tak do 500 Kč na auto,tak by to bylo OK a myslím,že pro ženicha by to mohlo být i levnější ;-) Já bych pro sebe volila asi ozdobit to nějakými kytičkama,jak mám v tom albu a pro ženicha by možná stačily nějak nějaké mašličky.A bylo by to hezké.
Odpovědět
Romi,jako já chi rozhodně pomalu nakupovat,ať s efinance hezky rozvrhnout,ty drobnosti stojí vždy nejvíc. Já si chci dělat v podstatě vše sama,tka asi abych už pomalu začala,abych to pak stíhala.Začne mi škola,malý, do toho prodáváme barák,tkaže bduem kupovat nový pak s estěhovat,tak abych to vůbec stihla :-N A to na to auto je moc pěkné.M2 s elíbí to zelené pro nevěstu a to černé pro ženicha ;-) JO a je to ta stránka,ale ještě sjem neobjendávala,musím jim napsat,kdy budou mít vínovou organzu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jsem ráda,že ta výzdoba na auto se ti líbí.Asi do něčeho takového půjdu. Máš pravdu,že je lépe začít postupně, aby to pak rázem nebylo moc peněz. Taky budu muset s něčím začít, jen to chce ten správny impuls a odhodlaní,že právě teď je ten vhodný okamžik :-) . Je to o tom se odhodlat a říct si teď a pak už se to bude určitě postupně rozjíždět samo.Je to o tom s tím jen začít :-) Taky se chceme dát u nás doma do nějakých úprav,abychom po svatbě už mohli mít svoje. Prozatím budeme bývat u mých rodičů a pak se uvidí,takže si to chceme ještě před svatbou přichystat,abychom už po svatbě mohli začít hezky "na svém" :-) .Tak uvidíme,jak to půjde?
Odpovědět
Profilova fotka
Tinko, děkuji za pochvalu botiček :-) Taky vítám novou nevěstu. :-) Rumísku, nevím jestli je to plašení,ale ono než člověk vymyslí všechny detaily a postupně si to doma nadělá,tak to taky bude nějakej ten čas trvat. A jelikož si budu cukrovíčko dělat sama a na svatbu si taky píct sama,tak v jeden termín bych to fakt nestihla. Akdyž to dostanou třeba 14dni přes svatbou,tak si myslím,že to nikomu vadit nebude.
Odpovědět
TAky msuím začít,ais po výplatě se po něčem mrknu jen nevím po čme :-D Teď hledám fotografa,protže se zase Tomovi zdá moc 9500 za p. Vokurka :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko a to by bylo focení na celej den?
Odpovědět
Lupi on chce za 6 hodin foceni 6000 plus si můžeš vyrbat jaké cheš album nbeo fotoknikua ta nejmenší sotjí 3500 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tech 6000,- by šlo,ale 3500,- za fotoknihu mi příde teda hodně. A co si jí pak vyrobit sami? Už je spousta obchodů,kde je vyrábí a myslím si,že ji o hodně levněji. Můj taťka si ji dělal sám sobě k padesátinám a vyšla ho na 600,- nebo 700,- ;-)
Odpovědět
Jako ono to je cena i za úpravu fotek ne jen za tu knihu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, ten fotograf jak jsem o něm psala,tak ten má 8000,- za focení od příprav po první taneček a rozkrojení dortu. Dostaneme taky fotoknihu, fotky na CD a nějaké klasické. Já si třeba na fotečky trošku potrpím,tak jsem ráda,že to sním snad klapne. A ono 1500,- víc už asi není až takovej rozdíl... Hlavně že víš,že dělá krásné fotečky a umí si stím vyhrát. ;-)
Odpovědět
Jako ono to skoro vše výjde na stejno,jen tenhle má tu cneu zvlášť bo si můžeš vybrat jaké album chceš
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to máš pravdu. Tak třeba Tomáše ještě překecáš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to vám závidim, já jsem s profesionálním fotografem doma nepochodila. Chceme si celou svatbu zaplatit sami, tak prý, že už by to byla další položka. Naštěstí mám 2 šikovný lidičky - kámošku a bratrance, kteří umí s foťákem trochu víc, než jenom zmáčknout spoušť, tak snad si pro mě udělají čas...
Odpovědět
Hani,no ještě uvidím jak to u nás dopadne,ale pokud nenajdu někoho levnějšího kdo fotí dobře,tak jdeme do p. Vokurka,to si vydupu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Hanulko to je škoda. Je to jedinečnej okamžik a ten si myslím patří zdokumentovat profíkem. A co třeba si nechat nafotit jen obřad? To tak drahý není...
Odpovědět
Profilova fotka
Však já si ty naše 2 adepty taky ještě proklepnu, abych pak nebyla zklamaná. V nejhorším bych si to zaplatila sama, jako překvapení :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ať si to pěkně nacvičí :-)
Odpovědět
Ahojky, tak jsem prosla u nas Vankovku, kde je asi 5 obuvi, a asi teda pujdu do tech balerin taky, v kazdem z tech obchodu jsou nejake pekne. On pritel stejne je jen o kousek vyssi nez ja, tak ani moc podpatek velky byt nemuze. Jen nevim jak to bude vypadat s tema satama, abych si na ne moc neslapala. Takze v nejblizsi dobe tam zajdem s pritelem jeste jednou, a nejaky vyberem. Jinak ja budu chtit urcite fotografa profesionala, chci mit pekne fotky, proto i ta svatba na zamku, kde se vlastne muze fotit v interierech.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?