Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
No to jo,dnes jsou lidi hrozní. Už jsem si našla cukrárnu,tady ji nevěsty chválí a vypadají,že sjou i šikovní,tak snad nám splní představy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pokud jsou trošku šikovný,tak určitě jo. Mě teď tuhne v lednici kapr. Tak si taky zítra budu hrát. Ale ten dortík co máš v galerce se dá zvládnout. Jen nějak vyřešit ty nožičky ,ale to se dá zvládnout. ;-)
Odpovědět
Tak pokud nenajdem hezčí,tak bude tento,ještě se mi líbí ten s těma malýma dortíkama ;-) Ty jo já byhc s evdávala už teď :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten je takovej jinej a originální taky se mi moc líbí,ale sama bych ho dělat nechtěla :-D
Odpovědět
TO jo,musí s tím být pěkná práce a piplačka :-D No uvidíme co nakonec vyberem :-D Třeba ten co mám v albu,ale z dortíků :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to by byla prácička...oni ti v cukrárně taky něco poradí a nebo ukážou nějaké dortíky...a hlavně řeknou svoje možnosti. A vnitřek chceš máslovej a nebo nějakej tvaroh? Já budu mít hlavní maslovej a dva další ovocný na zobání.
Odpovědět
Jo to nevím,poraď,já s tímhle skušensoti nemám ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, jsem z Brna, je mi 26 a planujem taky svatbu v dubnu. Puvodne jsem chtela teda leto, ale po tech hroznych vedrech ted jsme si to rozmysleli. Zatim jsem dnes rezervovala hostinu v hotelu tady v Brne, ale to je vse co mam zarizeny. Obrad bych chtela na zamku ve Slavkove a tam se terminy domlouvaji az v rijnu, takze se uvidi, jestli nebudu s tim terminem jeste hybat. Necetla jsem tu vasi diskuzi celou, to az budu mit vic casu, ale koukam ze uz toho mate dost zarizenyho, promyslenyho.
Odpovědět
Plachaček,zařízené madx místo hostiny a fotografa,případně termín když to jde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kačko,když to záleží co vám a hostům chutná...Naši hosté mají všichni rádi všechno sladké,tak tam toho bude dost. Ale já a moje svědkyně (taky cukrářka) máme rády ovocný,tak nám udělám i ty a ostatní se jistě taky přidají. Ale pokud se ten tvůj dort bude potahovat marcipánem, tak máslový krém je asi to nejlepší. Já ho dělám míň sladkej..on to marcipán potom dožene. Plachacku, pěkně tě tu vítám :-)
Odpovědět
Tak ok,tak bude máslovej,ale asi taky ty vedlejší udělám ovoné,já moc sladké nemusím :-) A pak asi ještě na rozkrájení do výslužek..no bdue to sranda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ono ani nic víc pomalu zařídit nejde, jelikož je to ještě celkem daleko. Většinou pak říkají že voláme ještě brzy... 8-(
Odpovědět
Článek se načítá
Jo a jako poděkování rodičům asi nebudem dělat dorty,ale perníková srdce..tatka má známou co je moc šikovná..dělala nám kolébku pro prcka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty budeš dávat výslužky až na svatbě? Já abych to pěkně stíhala,tak je rozvezeme u přítele asi tak 3týdny předem a u mě asi tak 2 týdny předem a pak se budu věnovat zase pečení na den D...dot bude prácička...musím si to pak nějak pěkně rozvrhnout. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Já ani nevím jestli budeme dělat něco na poděkování rodičům...ale mě je to tak nějak jedno...něco uplácám a bylo by to. A to se vlastně dává kdy?
Odpovědět
No tak myslela jsem treba jak se tu bavite o vyzdobach, kytkach, botech, nakupovani v Ikey a tak, co jsem tak namatkove projela tu diskuzi. Je fakt ze asi boty se pak tezko budou v zime a na jare shanet. A vy si chcete tu vyzdobu udelat sami? Ja co sem rezervovala ten hotel tak tam prave na netu jsou fotky vyzdob v ruznych barvach, ze si clovek muze vybrat. Jinak zatim o zasnubach vi jen rodice, byla jsem pozadana ted 4.7. v zahradach ve Versailles. Rodine to budem oznamovat o vikendu,takze asi dostanu spoustu rad a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Placháčku, já si budu dělat sama ozdoby na auta sama a nějaké doplňky které budu chtít na hostině,ale jinak to nechám vyzdobyt paní co se o nás bude starat v onen den. Botky jsem si koupila teď že byli v akci a čekala jsem jen kde se nějaký pěkný objevý...je fakt,že sehnat pěkné bílé boty je celkem fuška,ale zase na zimu když bude plesová sezona,tak by to mohlo bej lepší. ;-)
Odpovědět
Plachacek,my se bavíme podle toho co kdo zrovna má...v srpnu si dju zase zkoušet šaty,pak už nebudu mít čas,takže někdo už něco řeší někdo ne ;-) Lupi,to se dává až na svatbě..teda aspoň tady u nás ;-) JInak budeme dávat výslužky až na svatbě nbeo po...ale vím,že to někdo rozváží i předem někdo po..prostě každý to má jinak ;-)
Odpovědět
Já asi koupím ty botky z deichmana,aby je pak ještě měli ;-) No příští týden razíme na nákupy tak snad :-D
Odpovědět
Profilova fotka
V deichmanu mají krásné,ale tady u nás na Zličíně mají jen velikost 40 a ty mi jsou fakt veliký...ale naštěstí jsem sehnala ty co mám. No nic holky já pádím a zítra zse pa pa pa
Odpovědět
Pápá Lupi ;-)
Odpovědět
Ja mam svoje boty na podpatku kremove, to asi neprojde ze? No asi se kouknu do nejakeho nakupniho centra, je fakt ze ted jsou vsude dost slevy. V zime asi budou spis cerny boty dost. Normalne moc v sukni nechodim, takze zas dalsi boty na schovani do skrine, to jsem tak uz loni kupovala cerny na podpatku na promoce. S tou vysluzkou bych rekla ze se to dava predem par dnu.
Odpovědět
Já zatím vždy výslužku dostala na dojezdu ze svatby ;-) JIank já budu kupovat balerínky,tka snad je využiju i pak :-)
Odpovědět
aha no to me nenapadlo, to bude urcite pohodlnejsi nez ty podpatky, a taky levnejsi :-) A nebude to vypadat blbe?
Odpovědět
Mrknu zitra do toho Deichmana :-) No my uz pujdeme spat, tak ahojky
Odpovědět
plechaček,mají tam jedny moc pěkné a slavnostní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My jsme dostali výslužky jak na svatbě,tak i před....a já to udělám před, protože je to pro mě pohodlnější :-) Jinak si myslím,že kdo nemá rád podpatky,tak proč né ty balerínky. Mám jedny bílé a ty si vezmu na přezutí,kdyby náhodou.
Odpovědět
Lupi,tak u tebe je to ajsný když si pečeš sama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, brms si uz pár dní prohlížím, ale teprve tenhle týden jsme určili datum svatby, tak se přidávám k 17. 4. 2010. Myslim, že jsem na to podobně jako vy - máme zamluvený obřad v Želivském klášteře, hostinu si pravděpodobně budeme zařizovat svépomocí. Rozhodujeme se mezi 2 živými kapelami. V září mám v plánu první obhlídku šatů.
Odpovědět
Ahojky Hani, koukám,že máme stejný termín. ;-) Jinak,tě tu pěkně vítám :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?