Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem tento týden svatební myšlenky tak trošku vypustila a snažila jsem se na nic nemyslet, ale myslím, že se do te nervozity asi velmi brzy dostanu hned po pár dnech pracovního procesu a opět se mi zase nakupí i svatební myšlenky,co ještě všechno musíme zařídit, vyřídit, nakoupit, obstarat atd. Je toho ještě spoooosta :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No u nás se to před obřadem nedělá,ale spíš po obřadě dostane ženich kouli a koňskou ohlávku (nebo jak se to jmenuje) a nevěsta bič,ale to netuším jestli bude spíš ne. Ale líbí se mi to zatahování před, jak se musí řezat, přebalovat...to je správný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky mě už tak nějak chybí jen kytičky a pak už jen pilování a pilování a ještě vlastně domluvení hostiny,ale to už je takovej detail. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No právě,ono ani to zařízení a koupení věcí není tak strašné,jak to pak všechno zorganizovat a vypilovat,aby všechno klaplo a hlavně vypilovat ten čas......
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo Marti z toho mám strach,aby mi pak třeba kadeřnice neřekla,že je to moc brzy a pak bych musela vše zase přorganizovat atd....však víte co mám na myslí,ale nějak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
Jj,jak píšeš,já mám třeba strach,že se u kadeřinice zase ráno zdržím,víc než bude plánovaně a pak doma nebudu stíhat apd.Proto chci všechno naplánovat s velkou rezervou,radši si ráno přivstanu a půjdu ke kadeřnici dřív a když pak třeba budu doma ještě hodinu čekat to nevadí....To samé i s odjezdem na obřad,radši o 10 minut dřív než aby to bylo jen tak tak a nervovala se..............Jako budu se nervovat i tak,ale doufám,že z jiných věcí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Marti to máš pravdu. Před obřadem si nás paní matrikářka vezme ještě na chvilku stranou,aby nám řekla co a jak,tak to se taky trošku zdržíme,tak bych chtěla,aby doopravdy ve dvanáct ten obřad začal. Holky málem jsem zapoměla....v týdnu se mi zdálo,že jsem šla ke kadeřnici se jen trošku přistříhnout a ona mě vzala na krátko, tak jsem na ní řvala,že se vdávám a chtěla jsem delší vlasy a že mi to teď zkazila,tak jsem nakonc kadeřnici ve svatební den zrušila a dál nevím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já si myslím, že i když si všechno naplánujem raděj dostatečně dříve, abychom vše v poho stihli, tak stejně se něco vyvrbí a budeme stejně ve skluzu a stihneme to tak tak na minutku jak se říká,ale stihneme!Ale plán je důležitý a ten musí být. Luci - tak to ti závidím, že ty už jen kytičku. Já mám pocit, že já toho mám ještě spousta a budu to muset dát někdy na ten papír, abych si to pak mohla odškrtávat. Už jsem o tom tady kdysi mluvila, ale ještě jsem tak neučinila. Ale budu muset, ať to mám černé na bílem a hlavně jasno. Mati - máš pravdu, že je lepší čekat než pak nestíhat, ale jak říkám stejně určitě toho času nazbyt moc nebude ;-) Pro dnešek se holky už rozloučím, tak papa zítra a snad už pro vás budu mít nějaké info o tom oznámku.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Romí to máš asi pravdu...to bývá asi na každé svatbě...vše je pěkně naplánované a nakonec je to stejně tak tak. Jak se nám přehoupl ten nový rok,tak mi připadá,že to letí ještě rychlejc než jsme říkali,že to poletí... Romí,ale zato pak budu mít ještě starosti stím pečením a vy budete mít relativně klídek. Taky se už pro dnešek loučím,tak se mějte pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak já mám takové sny čím dál častěji,buď se vdávám v roztrhaných šatech nebo mám třeba mokrou hlavu apd.No prostě hrůza,ale sestra mě říkala,že je to naprosto normální,že se jí to zdávalo taky a když byla zase těhotná,tak se jí zase zdávalo,že se jí narodilo asi 10cm mimčo,no holky,asi z těch snů nevyjdeme......Tak se dneska taky loučím.ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se teda zdá zatím jednou za čas nějaký takový sen,ale stojí teda za to...no jo asi si tím doopravdy musí projít každá. No jednou před porodem,to asi bude taky hrůza...spím hlavně na břiše a na boku a jak se bude spát na zádech, tak to bude pro mě hrůza. Asi si do postele vyříznu díru na bříško. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky, ty sny se mi občas zdávají tak a je to asi normální a běžné vždy před nějakou důležitou věcí, jako je např. teď svatba. Před státnicemi, se mi zase zdávali hrůzné sny o zkoušce nebo dříve o maturitě nebo o dovolené atd. Ale teď si ani nevzpomínám,co se mi naposled o svatbě zdálo, ale vím,že se mi teď něco v Krkonoších zdálo,ale už nevím co.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dnes už se snad holky něco dozvím o tom oznámku. Už jsem pořádně nedočkavá.Tak pěknou neděli. Z domu asi nevytáhnu ani paty, protože je tam pěkná zima. Zase se mají vrátit do ČR velké mrazy. Snad ta zima ani nezkončí? :-(
Odpovědět
Dobré ráno holky. Teda dočítat vás dneska po ránu nebylo zrovna rozumné ... úplně jste mě tou včerejší diskuzí o organizování aby to všechno klaplo rozhodily nervy a jak psala Marti tak se mi začal svírat žaludek ;-) . Ono se to nezdá ale je ještě potřeba tolik věcí doladit aby to všechno navazovalo a všechno se stihlo ... My máme obřad taky v 11, ale zatím vůbec nevím kdy pojedu ke kadeřnici, kdy mě bude líčit, jak dlouho se budu oblékat ... asi dlouho, Včera jsem na sebe byla tak naštvaná ... večer jsem si zkoušela ty punčochy, musela jsem do nich za každou cenu vlézt abych věděla jak to vypadá a co myslíte, na dvou místech jsem si je nehtem zatrhla. No nadávala jsem si. Tak teď nevím, není to vidět když o tom nevíš, ale asi budu kupovat nové. Tak jestli se tímhle stylem budu strojit ve svatební den, tak to abych začala už po půlnoci :-D. No uvidím není to moc vidět, ale víte jak, ten pocit, že jsou zatržené ... A už si asi co nejdříve rozšlápnu botičky, vzala jsem si je k těm punčochám a citím jak jsou ještě pevný, to bych měla za 3 hoďky nohu samý puchýř. Teď mi sem vběhlo to naše zlatičko psí a vypadá to že to ani nedopíšu. Nám asi zatahovat budou, přítel je u hasičů a ty to ještě drží. Ale dělá se to až po svatbě když se jede z obřadu jako už novomanželům. Kdo ví co na nás vymyslí. Vidím to taky na nějaké řezání tupou pilou nebo na vození na trakaři s koulí na noze. Ještě že nevěsta se víceméně jen veze :-). Budu muset narvat Leošovi kapsy penězma, abysme se z toho vykoupili. Holky tady zase sněží no hrůza :-(. Já už nechci a mrzne taky. To jsem si pochvalovala jak to pěkně začíná odtávat ach jo.
Odpovědět
Romí jsem zvědavá na oznámení, informuj nás :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Jani tak to mě mrzí s těma silonkama,ale určitě by to nebylo vidět,ale zároveň chápu i ten pocit, který bys měla. To je tak trošku důvod, proč jsem si je ještě nezkoušela, protože se toho taky bojím. Ale zároveň asi není moc rozumné si je nezkusit, aby mi pak držely, protože jsem si je nekupovla v obchodě, kde bych brala velikost přímo na mě. Koupila jsem si je v bazaru od jedné holky a je tam tak trošku divné číslování :-(. Mám je dvoje - jedny jsou menší a druhé větší, protože ta holka byla pevnější.Ale jsou úplně nové, i když jsou přes bazar. Asi bych je opatrně měla taky raděj zkusit, ať mi pak nesjíždí.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak teď mi Pavlík sdělil špatnou zprávu a jsem moc smutná. Návrh na oznámko mu na mail nepřišel :-( :-( . Psali jsme totiž paní, že týden budeme na horách, tak si Pavlík myslí, že to úmyslně neposílala a pošle to až tento týden. Snad? Ale já už se tak těšila a byla jsem si jistá, že to tam bude. :-( ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Jani my jsme tě ale určitě nechtěli vystrašit....ale to dolaďování bude asi doopravdy nejhorší,aby to bylo dobře naplanované. Romí, je mi líto,že vám nic nepřišlo,ale určitě vám to pošlou tento týden a vy budete mít vybráno a hned vám to dají do tisku a budeš se kochat oznámením doma. Holky silonky už jsem si zkoušela nekolikrát a naštěstí jsem si je nikde nezaptrhla. ale já mám ty síťované,tak asi ani moc zatrhnout nejdou,ale spíš jsem se bála,abych si neroztrhla nějaké očko třeba o palec... Ale naštěstí nic a chvilku jsem i chodila v botkách a myslím,že jistota bude když si zalepím palce a malíčky. Pak si botky na jaře vezmu do práce a budu v nich chodit po práci ať se pěkně zašlápnou. A musím si pak do nic nalepit ty silikonové vložky pod prsty ať mě tolik nebolí nožky. Teď jsem volala s maminou a moc jsem se nasmála, protože jsem jí říkala o tom,že jsem si sepisovala co kooupit na pečení a ona,že nám na to dají peníze...no prostě prdel. Tak jsem jí říkala,že nám na to dali už Boušovi a ona,že oni musí taky...no jeestli to takhle bude se vším,tak můžeme udělat ještě jednu svatbu :-D . No musíme jim nějak domluvit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, pokud to na těch tvých silonkách není vidět,tak bych se asi na kupování nových vyprdla...stejně budou schované pod šatama a ani na fotkách to určitě nebude vidět ;-) . Další bílé by si jistě už nevyužila. Já si jako náhradní budu kupovat samodržící klasické hnědé, které nosím i normálně.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - jen se tomu nebraň a když dávají tak ber ;-) Rodiče to berou tak trošku jako povinnost a vám to jistě pomůže, protože penízky v budoucnu budete potřebovat na byteček, tak šetřte. Každá korunka dobrá. Je samozřejmé, že nechceme, aby rodiče platili všechno, ale je fakt, že v našem případě to z větší části zaplatí oni (hlavně curkovi, koláčky a hostinu a to bude největší pálka a možná ještě něco dalšího).Na tom se teprve budeme přesně domlouvat na společné schůzcé rodičů nevěsty a ženicha, která by měla proběhnout možná během tohoto týden. Snad?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Romí, korunky se budou jistě hodit,ale je mi to na jednu stranu trapné si brát korunky...a nechávat si platit nějaké věci,ale je fakt,že rodiče to berou jinak a berou to jako povinost postarat se dětem o svatbu. Na druhou stranu budeme mít pak víc korunek na ten byteček. Romí oni se vaši a ženicha rodiče stýkají a nebo moc ne? U nás se ještě neviděli,ale na březen jsme koupili lístky na muzikál,kde se uvidí poprvé. Nejdřív se sejdeme u nás a pak půjdeme tam,tak z toho mám trošku nervíky,ale to bude jistě v pohodě.
Odpovědět
Romí tak to bych si ty punčochy zkusila, pro jistotu. Abys i věděla, které to budou jestli ty menší nebo větší. Luci já nemám bílé, mám právě hnědé, tak si říkám, že když koupím ještě jedny tak se nic nestane a určitě je potom unosím. Vím že to pod šaty nebude vidět, ale chci to mít krásné aspoň do obřadu, pak ať se klidně zatrhnou :-). Romí to je škoda, že vám nic neposlali, ale určitě to tento týden dorazí. Možná bych tam ještě písla, že už jste doma a jak to s návrhem vypadá. Luci tak to je jak u nás. Mamka mi v týdnu dala 2000 s tím, že to máme na oznámení a na ty košíčky a krabičky co jsem kupovala. Taky jsem si to nechtěla vzít, řekla jsem ji, ať mi nic nedává, že si to zaplatíme sami a oni ať nám pak dají penízky svatebním darem, tolik kolik budou chtít. A ona hned taky říkala, že sestře to platili, tak to chtějí zaplatit i nám ... Když jsem četla podle té tradice co by měli platit rodiče nevěsty a co rodiče ženicha .. ani bych to po nich všechno nechtěla. Budeme mít větší radost když dostaneme penízky třeba na dovolenou. A nechci aby dávali jen naši, třeba na ženichův oblek se nikdo z druhé strany neozval že by přispěl ... Ale nemám jim to za zlé. Prostě si to zaplatíme raději sami, nechci aby někdy v budoucnu se vytahovalo kdo nám co zaplatil a kdo ne.
Odpovědět
Luci tak to jste vymysleli pěkně s tím muzikálem. Tak já se nedivím že se vaši rodiče nestýkají když bydlí tak daleko od sebe i od vás. Ale myslím, že takhle to bude pěkné seznámení. Naši rodiče se znají už dávno předtím než jsme spolu začali chodit. Leoš dřív bydlel v naší vesnici, pak se s mamkou přestěhovat jen do vedlejší vesnice. Takže my už jsme i dělala nějaké společné oslavy narozenin, takže nám seznamovačka odpadá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to potom jani jo...hnědé se nikdy neztratí ;-) . S těma rodiči je to asi všude stejný...který chtějí tak dají a potěší to,že je lepší rozpočet a některý holt nedají,ale třeba to vynahradí svatebním darem. Každý to má v hlavě trošku jiný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - my pocházíme oba z jedné vesnice, takže rodiče se moc dobře znají. Maminky jsou dokonce spolužačky, ale na téma svatba se oficiálně rodiče ještě nebavili a taková společná schůzka rodičů ohledně svatby by prý měla proběhnout, kde se domluví, co kdo bude platit, jaké jídla, sdělíme obou stranám,co už je domluveno a zařízeno atd. Např. co zaplatí rodiče, co si zaplatíme my sami atd. Tak jsem na to sama zvědavá. A už je nevyšší čas tu schůzku udělat. Dříve to nějak nešlo, taťka byl měsíc v lázních, pak byla na horách Pavlolva máti, teď zase my a snad už teď na to bude vhodná chvíle.
Odpovědět
S botičkama to udělám jak ty Luci. V březnu si je chystám vzít aspoň na jeden den do práce abych si je tam rozchodila.
Odpovědět
Přesně Luci, každý to vnímá jinak. Proto jsme se už dřív domluvili, že po nikom nebudeme nic chtít a budeme pak rádi když nám něco dají svatebním darem. Taky jsem mamce řekla když mi tenhle týden dávala ty peníze, že už ale žádné jiné nechci, že si od ní už nic nevezmu, ať nám to šetří do obálky když bude chtít :-). Já zase chápu že Leošovi rodiče jsou rozvedení a mají to taky trochu jinak, nové rodiny, mají baráky které musí platit sami. U nás v domě je nás na to víc.
Odpovědět
Profilova fotka
¨Romí, o takovéhle schůzce vím. Myslím,že trošku proběhne i u nás u toho muzikálu,ale stějně mají asi tak nějak nalajnované co dali sourozencům dají nám a ať si stím dělají co chceme. Jani, já si tam botičky vezmu asi na delší dobu...za jeden den je asi tolik nerozchodím a doma máme plovoučku,tak abych si ji nezničila,tak tu nechci ťapkat,tak budu ťapkat v práci,ale doufám,že sije tam pak nezapomenu. To by byl prlšvih :-N
Odpovědět
Profilova fotka
My bydlíme ve vesnicích,které jsou vedle sebe,takže naši se taky dobře znají:-)Naši tátové jsou dokonce spolužáci ze základky:-)Jinak takovéto povídání o svatbě už u nás proběhlo o vánocích,takže máme o malinkou starost míň.
Odpovědět
Holky na chvilku vám vložím oznámení, tak mrkněte, pak to smáznu než to rozešleme
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?