Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem už taky dala 20.000 a to jsou většinou jen zálohy :-( . Vůbec nevím, jak to finančně zvládneme. Taky jsem ta oznámení objednala z kyoprintu, zatím čekám pouze na návrh, tak uvidíme...
Odpovědět
Profilova fotka
My tam máme pět darů a napsala jsem tam,že ten kdo si tam nevybere,tak ať dají korunky a jet to ;-) poslala sjem to Peťovi,tak jsem zvědavá co písne...
Odpovědět
Profilova fotka
No jo korunky se holky nějak rychle rozutíkávají,ale to se nedá nic dělat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak psal Peťa,že jsem to udělala pěkně,tak jsem ráda.
Odpovědět
Dobré ráno holky. Luci dnes na to oznámení napíšu. Píšou na netu, že na to mají 5 pracovních dní, což bylo už v úterý. Tak za zeptání nic nedám. Chtěla bych ho mít do zítra doma, ale to už je asi utopie .... A kdyby náhodou zítra přišlo, tak já si ho nestihnu vyzvednout na poště :-(. Takže se smířím s tím, že to bude až příští týden, ale stejně napíšu Vojtovi z kyoprintu nebo jak se jmenoval ten co nám posílal návrh ;-). Holky já udělám jen takový malý seznámek a jinak si taky budeme říkat o peníze. Nejspíš by se to nemělo, ale teď se to tak dělá. My už jsme taky dávali penízky a stejně tak budeme až bude mít kamarádka v létě svatbu. Prostě každý si pak za to může koupit co se jemu líbí a nebo opravdu jet na dovču a to je lepší než dostat deset sad skleniček a kdoví co ještě. Luci a jak ty jim ten seznam budeš dávat? Jenom jim ho ukážeš ať si vyberou? Aby se pak nestalo, že si dva lidi vyberou stejnou věc. A co si tam všechno vymyslela, jestli to není tajné? ;-) Já jsem to taky počítala, už v tom máme 16 000 kč a to je v tom jen záloha na prstýnky, ještě budeme doplácet. Takže jsme na tom všechny stejně kolem těch 20 000 kč. Už teď je mi jasný, že to bude víc než těch našich "vysněných" 50 000 ...
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Jani, to jsem udělala tady na beremku ten svatební list, tam si to vše pěkně nandáš, rozešleš to třeba e-mailem a vždy ten kdo si něco vybere co nám bude chtít koupit,tak dá rezervovat a tím ostatní uvidí,že už je to rezervováno a tak nedostaneš nic dvakrát ;-) máme tam taky zatím jen 5 věcí,takže taky prťavej,ale aspoň něco.
Odpovědět
Jak to čtu,tak jsem ráda,že nám bude dělat prstýnky svatebním darem kamarádka zlatnice,teď jsme koukala,na ty ,co mám vybrané a je to darda teda,kdybych je měla kupovat 8-) :-p :-x Zatím nám vše vychází dobře,dort peče kamarádka,občerstvení rodina a spol.,takže budeme platit jen suroviny.Na oznámení stačí šikovné ruce,bujná fantazie,dobrý ozdobný papír a kvalitní tiskárna -takže mě vyjde na 200,- včetně pozvánek ke svatebnímu stolu :-D Já doufám,že s touhle pomocí šikovných přátel to zvládneme za super cenu :-) Jen musím sehnat šikovnou květinářku,ale ta se snad mezi známými taky najde ;-) Jsem ráda,že máme tolik dobrých přátel,tak držte palce,aby to klaplo : Už jste přemýšleli,kdo bude dělat zábavu na hostině? Budu ráda za jakýkoliv tip :-)
Odpovědět
Tak jsem jim psala a prý měli nějaké technické problémy, ale dneska to budou odesílat. Tak to by zítra mělo být oznámko doma ... jupííí, budu se přes víkend kochat :-D, když ho stihnu vyzvednout na poště ... Luci tak to je dobře vymyšlené. Ale co když někdo nemá přístup na net nebo nemá email? Já vím, dneska jich moc není, ale jsou tací, třeba ti starší členové rodiny ... Ale ti budou dávat peníze a je to vymyšlené :-). Jo tak to nevím kdo bude dělat na svatbě zábavu ... doufám, že všichni a nebude třeba někoho určovat aby to vedl. Vy máte něco vymyšleného? Já jsem zatím nebyla na svatbě, kde by měl někdo funkci organizátora zábavy, ale slyšela jsem, že se to dělá.
Odpovědět
Kamarádka dělala pantomimu,že sis tahala z kloubouku to,co si měla předvést,ale přišlo mit o docela stupidní.Hlavně tam měla žížalu a nikomu se nechtělo válet se po zemi. Tak doufám,že chytnu inspiraci tady,kdyby náhodu naši šoumeni brzy odpadli v důsledku většího množství alkoholu,než zvládnou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, nám to dovezlo PPL.tak ani na poštu nebudeš muset ;-) S těma darama snad nemáme nikoho kdo by neměl přístup na net,takže je to v pohodě. S tou zábavou je to takové zvláštní....taky moc nevím co vymýšlet,ale asi bude taková ta klasika....provlíkání pimpongáčku, ošahávání nohou, možná tanec s míčkama a cvrnkání do víčka...no uvidíme co se stihne a co se bude chtít.
Odpovědět
Luci už mi psali a přivezou to taky PPL. Jenže to je pro mě asi ještě horší. Nikdo nebude doma aby to vyzvedl. Jsem blbec měla napsat hned adresu k Leošovi do práce, No nic uvidíme zítra. Třeba přijedou až odpoledne a někdo už bude doma. To se musí vyzvednout na občanku nebo to může převzít někdo jiný?
Odpovědět
Tak to máte vymyšlené pěkné hry. Já jsem nad tím vůbec nepřemýšlela ... Uvidíme jak to bude.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani,tak až ti budou volat z PPL, tak se snima domluv na odpoledne. Většinou to jde a nebo když to napíšu domů a vím,že doma nebudu,tak se snima domluvíím,aby si to předali mezi sebou a dovezli mi to do práce,ale to bejvá až druhý den,aby si to stihli předat. A dají to i někomu jinému. Hlavně,že to dostanou zaplacené ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) Jani, tak to je super, že už budeš mít oznamka!! Určitě to zítra klapne a budeš se moct kochat :-) Luci, tak když jsem četla, že děláš ten svatební list, tak jsem se do toho taky pustila..taky se mě lidi ptají a já pořád říkám, že ještě něvím, tak musíme přemýšlet.pár nápadů už mám, tak uvidíme.. nad zábavou jsem taky zatím nepřemýšlela.. ach jo, já už bych to chtěla mít všechno nachystané.. aby se pak člověk nemusel bát, že na něco zapomněl.. holky, budete všechny spát noc před svatbou u rodičů?
Odpovědět
Profilova fotka
My tam budem spát i o svatební noci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) a noc před svatbou budete spolu?
Odpovědět
Profilova fotka
JJ to taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale to se asi nemá, co? :-) no, my to tak asi taky uděláme, že budeme spolu, nechce se mně spát u našich, když od nich bydlíme 50 m :-D a navíc už tam nemám svůj pokojíček :-( ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak nad zábavou na svatbě vůbec nepřemýšlím,myslím si že ten den tak rychle uteče,když se bude tancovat apd.,že není ani potřeba nic vymýšlet a musím říct že jsem ani nikde na svatbách žádné takové hry apd.nezažila.My před svatbou budeme každý spát doma:-)Ale spíš je to pro to,že to bude pro nás pohodlnější protože by stejně ráno musel jet domů apd. a já zase budu brzo vstávat ke kadeřnici a kosmetičce. Oznámení mě ještě nedošli,ale mají na to 14 dní,takže musím vyčkat,jen jsem tajně doufala,že by to mohlo být dřív,protože návrh měli taky udělat do 3 dnů a já jsem ho večer poslala a ráno už jsem ho měla v mailu.No asi toho mají teď hodně,myslím si,že teď po novém roce mají "žně" jak se u nás říká :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, no s tím spaním u rodičů. My máme s Davčou 2x větší byt než naši, ale tradice je tradice. Můj pojede v pátek večer k rodičům domů, i když tam bydlí jeho bratr s rodinou a já pojedu k našim. Už to budou 4roky co bydlím pryč, pokojíček jsem nikdy neměla do poslední chvíle jsem spávala s našima v pokoji :-( ale moje postel se zrušila 2dny po mojem odstěhování, takže nejspíš budu spát s bráchou v obyváku. :-( ALe čím dál víc přemýšlím, že bych spala u nás doma, protože moje postel je jen jedna :-) a navíc kousek od domu mám kadeřnici ke které budu muset v sobotu dojed na účes, takže bych ušetřila trochu času. Jani no vidíš, že ses dočkala. Jak píše Lucka dovezlo nám to PPL a jak ti budou volat tak se s nima domluvíš
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ono to u nás nejde jinak než aby jsme spali spolu...Na hotel se nám nechce a Peťa by to měl od rodičů hooodně daleko :-D (sranda). Obleče se potom druhů den u rodičů na hotelu a nebo spíš u našich v ložnici a pak pojede vyzvednout kytky, svatebčany na hotely a pak si vyzvedne nevěstu, jestli nebudu ležet někde s nohama nahoře a nervama v kýbku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jíťo, koukám,že si dala do albíčka nazdobenej košíček. Je pěknej! Jsi škulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je děkuji ty jsi si rychle všimla :-D Tak jsem to teď splácala a výsledek dobrý ještě chci trochu nazdobit fotoalbum, máme takové strohé, ale už mi došla hmota do lepící pistole, tak musím počkat :-D S těma nervama doufám, že to všechno proběhne bez obav. Já když začnu být nervozní tak dost nervím a jsem dost nesnesitelná. Ale musí se to doladit do poslední kapičky. Kdo s kým kdy pojede v autě, v kolik hodin kde máme být no a další a další věcičky. O tom programu na svatbičku. Vím, že u nás je zvykem nevěstu a ženicha zdvihat na židlích, alby si připili a mezitím někdo šikovný sebere nevěstě boty a ty musí pak ženích najít a vykoupit :-D Dřív se obcházelo s botou a do ní se dávali penízky, ale zdá se mi to nehygienické a navíc, když dostaneme penízky jako svatební dar, tak už by to bylo blbé. Potom to ošahávání noh nevěsty a ošahávání zadků a hledání ženicha. Švagrová měli hru, že se otočili s ženichem zády k sobě a oba měly v ruce tyčky se srdíčkama kde bylo psáno ano ne a dávali se jim o tom druhém otázky a bylo srandovní jak se strefovali. Mě se dost líbí ta srandovní tombola :-D a viděla jsem nějaké návrhy i tady www.svatby.cz
Odpovědět
Profilova fotka
nevim jestli to tam ještě je, teď jsem se dívala a změnily ty stránky, tak jsem to tam nenašla.
Odpovědět
Ahoj holky. Děkuji, až mi zavolají, tak se s nima domluvím. Kdyžtak je naviguju k Leošovi do práce (pracuje přímo v naší vesnici, takže by to neměl být snad problém). Penízky jsem mu ráno připravila, tak snad je nezapomněl. My u rodičů spát budeme, protože tam bydlíme :-D (u mých). A budeme spát normálně spolu. Nejdřív jsem myslela, že bysme tu tradici dodrželi, ale nepřijde mi to důležité kde kdo bude spát. A přijde mi to takové i romantické, poslední svobodnou noc spolu v náručí než každý sám trpět nespavostí a přemýšlet nad blbostma ... i když chlapi o tom asi moc nedumají :-D. A abych pravdu řekla, budu klidnější když se ráno bude strojit u nás (to je asi ten největší důvod ;-) ). Stejně jeho mamka a ostatní přijedou až se ustrojí hned k nám. Já se ustrojím v ložnici, Leoš u nás v obýváku a pak pojede pro kytky, tak se přestěhuju do obýváku a tam si mě vyzvedne ... Jak to píšu tak se mi z toho nějak svírá žaludek :-). Holky další týden je pryč a je to zase blíž. Nechápu kam se to tak žene. Já teď pořád přemýšlím co je ještě potřeba zařídit. Už mě nic nenapadá, ale určitě ještě budou nějaké věci. Musím si poznačit do notýsku abysme vymysleli to kdo s kým pojede v autě, díky Jíťo ;-), o to jsme se zatím nestarali a je to docela podstatné. Aby pak nejelo hodně aut a v každém jen dva lidi. Už se nám vrátí Romča z hor, tak budeme vyzvídat jak se měli a jak to dopadne s jejich oznámením :-). Mějte pěkný páteční den, ať nám ta pracovní část rychle uteče pa
Odpovědět
Jíťo košíček je moc pěkný.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, rozpis aut už tak nějak mám. Normálně jsem si nastříhala kartičky...co jedna kartička to jedno auto a vpisovala na kartičky jména,abych to měla pěkně udělaný. Zatím to mám teda ještě provizorní,ale pak si to udělám na PC. Jani, ani nemluv o tom jak se to blíží protože je to hrůza. Ale to jsme říkali,že se přehoupne novej rok a bude to utíkat jako blázen. Jo jo Romča se nám zítra vrátí a jsem zvědavá jak si to tam užili a co bude mít za novinky.
Odpovědět
Opravdu ,košíček se povedl :-) líbí se mi,jak si to všechny chystáte,mě to nebaví a házím to na svědky a všechny kolem sebe :-N Já nic nestíhám,natož sem dávat fotky 8-) My budeme spát asi doma,max. vyhodim Marťase do obýváku na gauč :-D Ráno to vezmu přes kadeřnici k našim a ten můj pozér se bude chystat v našem bytě,protože mu ani nic jiného nezbývá.... Včera jsme si domů vezla oznámení,tak je jen nastříhám vroubkatýma nůžkama a bude ,vyšlo mě to na 65 Kč 8-) 8-) musím poděkovat všem,co se na výrobě podíleli :-D
Odpovědět
Holky tak oznámení je doma, dovezl to Leošovi do práce. Ta kartička je fakt velká, ani jsem tak velkou nečekala. Ale je moc krásný a hlavně je naše :-). Vyšlo teda na 1333 Kč, což není tak dobrá cena jak má marketice :-), ale jsme spokojený. Vyfotím ho a vložím vám ho, ale asi ne hned, chceme ho nejdřív rozeslat (kamarádky koukají sem tam do mého albíčka, tak aby měly překvápko ;-)). Teď jsem douklízela a vymyslela jsem si k večeři bramboráky, tak jdu na to. Je nás v baráku hodně, tak to u toho budu stát zase nejméně dvě hodiny ...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, no tak to je super,že máte oznamka doma!!! A cena je taky super. Cenu jakou má marketice,tak tu nepřekoná asi nikdo. Nás jen výtisk jmenovek na stůl stál 300,- natož 65,- to bych asi dostala prázdný papír :-D . Už se těším až ho rozpošlete a dáš nám ho do albíčka.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?