Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to se máte,že se rodiče znají. Když jsem chodila s jedním klukem u nás (3roky) tak se rodiče taky znali a každou chvilku se navštěvovali a teď se teda taky pomalu každý týden navštěvují,tak to bylo takové fajn a teď mám z toho trošku strach jaké to bude zase seznamování...ale na druhou stranu si říkám,že se asi mockrát neuvidí,ale třeba zase aspoň jednou dvakrát do roka by se u nás potom mohli sejít až budeme mít věčí byteček a mimčo. Bylo by to fajn. Ale tohle necháme osudu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
U nás taková první společná schůzka proběhne až teď, tak uvidíme na čem se rodiče domluví. Já tím, že bývám s rodiči, tak s nimi o hodně věcech co se týče svatby mluvím, takže ví téměř o všem a jak moc mluví Pavlík o svatbě s jeho mamkou to netuším. Asi jen dle nutnosti a potřeby. Hlavní aby to proběhlo v klidu a na všem abychom so shodně domluvili a nebyly nějaké rozepře,ale to snad ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zábavu zatím vůbec neřeším. Naši se viděli, když je Jirka žádal o mou ruku. A mamky se od té doby jednou viděly. A vypadá to, že si sedly. Novinka je, že jsem si konečně objednala boty - nemohla jsem se dlouho rozhodnout které. A mám korunku, zatím ji ještě nemám v albu - nemám čas. Svatební oznámení je také objednané, tak čekám a moc se těším. Jak čtu ty Vaše sny, musím se přiznat, že se mi o tom ještě nezdálo. Asi je to tím, že mám mimo svatby ještě jiné starosti. 10 dní před svatbou musím odevzdat diplomku a na konci května dělám státnice. Kolegyně v práci mě opustila, tak jsem teď na všechno sama. Rekonstruujeme barák a tak nevím, kam dřív skočit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, moc pěkné oznámení :-) .
Odpovědět
Já myslím, že ty schůzky s rodiči proběhnou dobře a na všem se domluvíte ;-).
Odpovědět
Profilova fotka
Jani - oznámko je krásné! Luci - protože naši rodiče a tak trošku i rodiny (někteří příbuzní) se znají, tak mi to přijde takové zvláštní, že by se rodiče neměli znát, ale někdy to tak běžně chodí, jako ve vašem případě. Prostě to jinak ani nejde, když pocházíte každý odjinud. A věřím, že se pak určitě budou častěji vídat. Je fakt, že zase občas mohou bydlet lidé ve stejné vesnici a stejně se rok nepotkají.
Odpovědět
Děkuji marinale. Tak to máš docela honičku. My jsme se původně chtěli brát v roce 2008, ale to jsem taky končila vysokou, přesně jak ty dělala diplomku, státnice, a pak nastupovala do práce a hlava se mi točila z těhle věcí až dost. Tak jsme to odložili. Loni jsme čekali kvůli bydlení aby bylo hotové. A letos už nám nic nebrání, tak jsme se do toho pustili. Upřímně si nedokážu představit mít nervy ze státnic a ještě ze svatby s tím zařizováním. To tě obdivuju.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - tak to ti nezávdím,ale taky kromě svaty ještě řešíme naše bydleníčko a teď momentálně kuchyň a do toho ještě hodně často pracovní povinnosti, tak se taky nenudím a letí a letí úplně šíleně :-(
Odpovědět
A samozřejmě přeji aby to dobře dopadlo všechno. To už se mě mamina ptala, proč jsem si nedala na oznámení natisknout titul .... jako je prima ho mít, ale na oznámení mi to přijde jako ta nejméně důležitá věc. Navíc třeba kdybysme ho měli oba, tak možná, ale takhle ... vůbec mě to samotnou ani nenapadlo že bych ho tam dala. Děkuji holky za pochvalu. Moc se mi líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Bohužel, letí to až příliš. My máme kuchyň postavenou asi týden. Ještě nemáme pracovní desku, dřez a baterii - nějak nejsou peníze. Ale koupelna je komplet. Pro změnu zase nemůžeme najít návod k nové pračce :-|. Chjo. Jak říkáš Jani, my jsme se chtěli brát už v loni, a tak to nemůžeme oddalovat do nekonečna. Řekla jsem si, že si aspoň nebudu muset tolikrát předělávat občanku a rovnou tam dám novou adresu, jméno a titul. Takové tři v jednom :-D.
Odpovědět
Luci já myslím, že se pak u vás budou vídat. Je to těžké když bydlí tak daleko, ale určitě nějaké ty oslavy je svedou u vás dohromady.
Odpovědět
Profilova fotka
Janča: Jo, to si myslím, že by bylo takové neosobní. Titul na oznámení...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jani oznámení je hezké a abych řekla pravdu tak mě se ty tituly na oznámení vůbec nelíbí a připadá mě to takové nevhodné,ale je to jen můj názor......A to teda taky nezávidím,školu a do toho svatbu,já už si to ani nedokážu představit.
Odpovědět
Já ho taky ještě nemám ani na občance. A ani nevím jestli ho tam budu dávat. Podle mě ty všechny tituly patří spíš do pracovní sféry. Proto mě to ani s tím oznámením nenapadlo - na co bych se měla před rodinou a přáteli ukazovat s titulem, když to každý ví a pro svatbu to není nijak důležité. To znám tohle odkládání Marti, ale taky jsme si řekli dost.
Odpovědět
Jsem ráda, že se mnou souhlasíte. To víte, mamka ... asi se jakoby chtěla dcerou pochlubit. Ale jak jsem psala všichni to vědí, tak proč to připomínat takhle nebubřele na oznámení.
Odpovědět
Profilova fotka
Ten titul na oznámení si myslím, že je přímo příšerný a nevhodný!Jednou jsem to tak viděla a přišlo mi to teda hrozné! Takže titul rozhodně NE!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak to se ti ani nedivím,že sis tam nedala titul...mě osobně to připadalo na oznámení divné,ale třeba tací jsou nevím. Já teda žádný titul nemám,ale určitě bych si na něm asi nepotrpěla,aby mě tak někdo oslovoval a nebo ho používala,ale jsou i lidé co si na to potrpí. Jani jinak oznámení je krásné. Jo Romí,to máš fajn,že se tak znají. Jak říkáš u nás je to obtížné,když bydlí od sebe 300km,ale snad se to napraví v novém bytě a párkrát se uvidí. Ale na to si počkáme do příštího roku...jé už aby to bylo. Těším se na obývák, velkej jídelní stůl a prostě na ten prostor. Návštěvy u nás budou moci chrupkat a to je taky super. No bude to fajn. Holky než jsem zadělala palačinky,tak jste toho teda napovídaly :-)
Odpovědět
Luci já si na to taky nepotrpím. Jako v práci to snesu, ale přijde mi to takové zvláštní. A ještě mě titulem oslovuje jedna doktorka - to je pak prča - já ji říkám paní doktorko (ale jako myslím doktorko a ne titulově) a ona na mě paní inženýrko. Si přijdu jak ve Slunce, seno ... :-D. Ale někteří lidi si na to opravdu potrpí. To byste se divily kolik děláme v práci změn v adresách kvůli tomu, že jim tam chybí titul .... Jako chápu že jsou lidi pyšní že ho mají, ale něco už je moc ...
Odpovědět
Já myslím, že pak se u vás určitě budou scházet Luci. Věřím, že se těšíte do nového bytečku. To budete mít po svatbě pěkné starosti. Sice je to někdy na mašli, ale stojí to za to. Mňam palačinky :-). My máme činu s rýží, vaří mamka. Včera jsem vařila já karbanátky s kaší.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky jdu smažit palačinky a nadlábnout se obídkem ;-)
Odpovědět
Tak dobrou chuť, já jdu taky baštit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky přeji dobrou chuť. My máme českou klasiku vepřo-knedlo-zelo :-) Dneska asi se skříňkama nepokročíme :-( Pořád k tomu nějak taťku nabádám, ale nějak se k tomu nemá. Na ČT4 je totiž tenis ten Fec cup nebo co?Takže dnes z toho asi nic nebude, dívá se na tenis. A Pavlík už má na dnešek taky nějaký jiný plán - musí jet reklamovat běžky a rukavice.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme měli na oběd něco podobného kačenu,zelí-knedlík,takže jsem naprosto přejezená,i když kačenu moc nemusím,tak to bylo fakt moc dobré......a tedď jsem se pustila do převlečení povlečení postelí a pak se chci pustit do jmenovek,včera jsem to do 3/4 na 12 stříhala,tak dneska už to mám všechno nachystané a budu už jen lepit,doufám,že to půjde od ruky.....
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem po jídle a jsem zase o.k. Romí, když né dnes tak zítra a nebo až bude chvilka mezi tenisem. ;-) neboj určitě nějaká skříňka proběhne.
Odpovědět
Profilova fotka
Snad ještě i dnes, ale zítra určitě. Taky bych mohla začít nadepisovat ty jmenovky a lepit budem asi až to napíšu. Aspoň naši stranu bych mohla napsát, protože z tou Pavlíkovou budu potřebovat pomoci se jmény.
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš Romí, to je dobrý nápad. Měla by si zase kousek za sebou. Já přemýšlím co budu dnes dělat já když mám takovej odpočinkovej den. Možná nalepím ještě na košíčky ještě z druhé strany mašličku...nějaké nám zbyli,tak bych je mohla upotřebit a nebo bych se mohla pokusit udělat něco si na dvěře...no uvidím co se mi bude chtít ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já je jsem z těch Krkonoš ještě taková rozdovolenkovaná a unavená, že si mi vůbec nic nechce dělat, abych pravdu řekla :-(Měla bych si na zítra do práce nachystat i nějakou přípravu, ale to se mi taky vůbec nechce a možná by to bylo tak trošku i zbytečné, protože práce s dětmi první den po delších prazdninách je taky vždycky marná a nikomu si nic nechce. Ani dětem ani nám učitelům :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - tak se teda pustím asi do těch jmenovek a chtěla jsem se zeptat - psala jsi např. maminka Jana, bratranec Petr atd. a to maminka, nebo sestra, babička atd. jsi psala vždycky malým, že? Tak jak jsem to uvedla?
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo u maminky je asi lepší napsat maminka nevěsty a tatínek nevěsty,že?
Odpovědět
Profilova fotka
Romí my jsme psali Maminka nevěsty, Maminky ženicha...sestřenice a bratránky jsme nepoužívali...pak jen třeba Babička Správková
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?