Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně ty stránky taky jdou otevřít, ale nevím, jak shlédnout a najít nějaké konkrétní oznámení. V mém případě s fotografií :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Už asi vím. Asi musím projít ty všechny katalogy, co tam jsou, že? Já myslela že třeba pod tím odkazem oznámení na míru budou právě ty pouze s těmi fotografiemi. Tak abych pravdu řekla, tak se mi ty všechny katalogy moc nechcou procházet, ale možná to na rychlo proletím.
Odpovědět
Profilova fotka
ROmi tady je pravda, že s těma fotkama toho moc není, ale zkus se mrknout na jiné stránky, my jsme toho prohlíželi spoustu, tak už mám z toho guláš :-D www.fotosvatebka.cz/index.php?volba=k... tady na těchto je přímo možnost oznámení s fotografiemi
Odpovědět
Ahoj holky. Nedalo mi to, tak jsem za vámi nakoukla. Už je mi lépe, nálada se zlepšila, za to ten zdravotní stav je horší. Uvažuju, jestli vůbec zítra vyrazím do práce. Zatím nemám teplotu, ale kdyby jo, tak zůstanu doma. Musím být fit, žádný marodění :-). Jíťo to s dědou mě mrzí. S těma staršíma lidma je to někdy fakt hrozný. Jsou pomalu horší jak malé děti a bývají dost podráždění a nepříjemní. kdo ví jací budeme my ... Snad se to spraví a děda přijde na to, že tohle by si dovolovat neměl. Možná ho samotného štve, že je odkázaný na vaši pomoc a vylévá si zlost na vás. Chápu tě, taky tohle znám, já jsem taky taková povaha, hned mě tohle rozčílí a je mi to líto. Marti cena za oblek je super. Doufám, že taky pořídíme kolem těch 5000. A je i fajn, že se k vám pěkně chovali. Pak má člověk z toho zařizování radost. Vaše oznámení se mi strašně moc líbí, vybrali jste krásné. Romí já když jsem si byla zkoušet šatky, tak jsem si nechala od paní předběžně spočítat, na kolik by nás vyšlo oznámení. Mají kategorie podle písmen. To co jsem si nechala spočítat bylo písmeno B - spočítala mi to na 60 ks oznámení + 15 kartiček srdečně vás zveme ke svatebnímu stolu a vyšlo to na 1600 kč. Na oznámko to vychází kolem 20 kč i s obálkou + zbytek ty kartičky. Pozvánky pro kamarády na hostinu si udělám sama na pc. Paní říkala, že do 2000 kč se určitě vejdu. Nakonec to oznámení co jsme vybrali, patří do té kategorie B. Myslím, že jestli vám dali takovou cenu, tak je to super. I kdyby to bylo třeba o 5 kč víc, pořád je to méně než máme my nebo jak psaly holky. Tak uvidíš až vám to navrhnou celé a pošlou nabídku. Záleží na těch kusech - čím víc, tím je cena o něco menší, ale ne o moc ;-). Veršík jsem našla úplně náhodou, není to ani tak verš, budeme mít nahoře: Když žít, tak ve dvou, když ve dvou, tak s Tebou ....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, vy jste toho ale napovídali...dalo mi pěknou fušku,abych vás dočetla. Holky, já mám taky velkou radost,že ta kadeřnice je tak levná. A Peťa je taky rád :-D . Romí, my jsme taky oznámení měli z netu a ztovna z toho prvníko odkazu kyoprint a fakt super. Nás vyšlo jedno oznámení i s tiskem 13,50 a měli jsme jich 52, taky jsme nechtěli nic drahého...to by pak pěkně vylezlo na pěkný peníze i takhle to bylo 1200,-. Marti, oznámení máte pěkné. A k obleku taky moc gratuluju! Nějak nevím na co jsem ještě chtěla odpovědět,ale snad už je to vše a vy holky mějte brzy dobrou náladu. ;-) Jo a odedneška přesně za 3 měsíce...jupí...bojím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, vybrali jste krásný veršík. My jsme ho taky našli jednou náhodně na netu,tak jsme si ho tam nechali dát podle svýho. Pak jsme vybírali do jakého textu zasedíme naše jména, kde to bude...a u toho jsme se skvěle nasmáli...některé byli divné a Peťa to ještě tak zvláštně četl,že jsme se smáli celou dobu co to četl.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a holky, kadeřnice mi ještě povídala,abych si hlavně před tím než k ní půjdu nemyla vlasy. Prý ideální je tak dva dny předtím,pak to prý o hodně líp drží. Tak jsem ráda,že i tahle poradila. Nic si prý brát nemusí a pak se kdyžtak domluvíme.
Odpovědět
Teď jsem odběhla zavolat do restaurace - už týden se k tomu připravuju a vždycky jsem na to zapomněla. Chtěla jsem se optat kdy se mám přijet domluvit co a jak s hostinou. Tak mi paní řekla, že stačí 14 dní dopředu. No stejně tam pojedu začátkem dubna :-). Já prostě nevím, jsem hrozná - už jsem tak dvakrát volala jestli to mají poznačené a stejně se bojím, že to nemají :-). Děsím se toho, abych tam 14 dní před svatbou nepřijela a ona mi neřekla, že v kalendáři nic nemají, nedej bože, že tam mají jinou oslavu .... Luci 3 měsíce,je to fakt síla .... taky se bojím a asi bude hůř, budeme víc a víc nervozní, ulítaní ... Nejlepší je stejně to těšení. Kamarádky co už jsou vdané říkají, že ty přípravy a to očekávání je nejlepší, že ten den je krásný, ale uteče tak rychle ....
Odpovědět
Ty texty jsou někdy divné viď Luci, mě se tam třeba ty jména a datum ani nehodily :-). Vy máte moc pěkné oznámení, povedlo se vám a i za dobrou cenu. Já teď přemýšlím, jestli mám napsat paní do salonu aby mi ho už objednala nebo to mám nechat na osobní návštěvu. Mám salon vzdálený 30 km a vůbec tím směrem normálně nejezdím, takže nevím kdy se tam dostanu. Hlavně pokud venku bude sníh, tak se tam nevydám - silnice jsou sice dobrý, ale mám strach z těch namrzlých a zasněžených parkovišť. Asi ji zkusím napsat, jestli bych ho mohla objednat po mailu a pak si ho v únoru jen vyzvednout.
Odpovědět
Jo k té kadeřnici, to je dobře že ti to řekla. A to jako na zkoušku nebo i pak na ten svatební den? S tím budu mít asi dost problém. Mám jemné vlasy a když si je dva dny neumyju, tak mám vlasy přeleželé a mastné ....
Odpovědět
Holky vy co jste si objenávaly oznámení z netu nebo procházely ty různé stránky, prosím vás nenarazily jste někde na oznámení co mám v albíčku (číslo 3). Chtěla bych se podívat jak ho nabízejí na netu. Děkuji za zprávu kdyby jo, Jdu taky hledat :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Janí,to nejsi sama,že se bojíš,aby to měli všude poznačený a aby to pak někde nkrachlo a na rychlo někde něco schánět by mě švihlo. Teď jsem psala paní,abysme se domluvili na zkoušce líčení, chci to na stejný den co mám zkoušku účesu. A jestě ten samí víkend se budu domlouvat s paní z restaurace,že přídeme domluvit podrobnosti. A už nám chybí jen kytičky a snad budeme mít všechno.
Odpovědět
Článek se načítá
Už jsem ho našla holky na tom kyoprintu. A poslali vám teda nejprve elektronicky náhled jak to bude vypadat že jo? Asi si to možná objednám přes net, než jezdit do toho salonu, je to přece jen pro mě z ruky.
Odpovědět
To asi budeme mít pořád tyhle stresy jestli to všechno dopadne? To je dobře že si to takhle domluvíš v jeden den, aspoň to budeš vidět dohromady. Jo Luci co mamka s těma výslužkama - budete je dávat i oddávajícímu?
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, já musím taky psát do salonu. Ale kvůli závoji. Kadeřnice chce vědět přesně jak je udělanej na přidělání...ale mám za to,že má klasickej hřebínek. To oznamko jsem nikde neviděla,tak ti bohužel neporadím. A stím mytím, to myslela i na svatební den. Říkala tak den dva dopředu. Mě se vlasy vůbec nemastí, tak je to v pohodě. Já snad kdybych si vlasy neumyla měsíc,tak se mi nesmastí...je to zvláštní. Ale samozřejmě člověk není čuně a myje si je každou chvilku i když jsem na to lenivá.
Odpovědět
Luci a co znamená prosím tě s potiskem a bez potisku?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, delší chvilku jsem tady nebyla a vidím,že jste toho ale napovídali. A ani teď se tu moc dlouho nezdržím, protože čekám na Pavlíka budem posílat maily do těch 2 nebo 3 grafických studií k vůli těm našim oznámkům. A asi bychom neměli zapomenout i na tu malinkou kartičku pozvání ke svatebnímu stolu, že? Na to jsem moc nemyslela,ale vím, že se to dává. Tak to pak zase budu muset napočítat, kolik bych jich bylo třeba. No, sama jsem zvědavá na tu cenu. Aby pak náhodou nebyla mnohem vyšší. Uvidíme? Vždycky je jiná možnost, že? O tom mytí vlasů tak 2 dny předem vím. Ale naštěstí taky nemám problém, že by se mi mastily, tak to by mělo být OK. Je fakt, že vlasy se tak nekloužou, než když jsou čerstvě umyté. Jinak jsem si jen na rychlo procházela ty citáty a jeden se mi moc líbil: Hladali jsme štěstí a našli jsme sebe :-) Co říkáte?
Odpovědět
Profilova fotka
Jity dík ještě za ten jeden odkaz. Dívala jsem se na něj, ale představu máme ještě trošku jinší. Ale děkuji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani s potiskem, je,že ti tam i natisknou to co tam chcete napsat a bez potisku, to jsou jen holá oznámení a musíš si je někde nechat ještě natisknout..
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, citát je pěknej. Jednoduché a krásné. A na pozvánky ke svatebnímu stolu jistě nezapomeň. To by pak hosté nevěděli jestli jsou doopravdy pozváni i ke stolu ;-) Psala jsem té pani která mě bude líčit a domlouváme zkoušku,tak snad to klapne taky na tu sobotu kdy bude zkoušna účesu. Jinak nevím nevím jak bych to zkombinovala.
Odpovědět
Romí citát je moc pěkný. Luci děkuji, už jsem to tam taky dopátrala :-). No dala jsem si to do té jejich kalkulačky a vyšlo mi to o 500 kč dráž než mi říkala paní v salonu,s potiskem by nás to oznámení vyšlo na 28,5 kč a pozvánka s potiskem stojí 11.5 kč :-(. Prohlížela jsem i ty levnější, jsou taky některé moc pěkné, ale já bych chtěla tohle, už jsme si ho vybrali. Takže to zkusím nejprve v salonu a uvidím.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji za pochvalu oznámení.Do 3 dnů nám má přijít ten návrh,tak pak vám ho sem dám. Romi-přesně tento citát měla sestra na svatebním oznámení.My žádný mít nebudeme,na to oznámení to není kam dát. Jinak já kdybych si před tím 2 dny nemyla hlavu tak ji nemám teda až zase tak hroznou,ale přece jenom ty vlasy jsou už mastnější a ne moc hezké.....No zeptám se holičky.
Odpovědět
Profilova fotka
No já to vidím tak,že si ji před zkouškou umeju ve čtvrtek večer a před svatbou v pátek ráno. Jani,tak to zkus v tom salonu. Kdyby si ušetřila 500,- tak by to bylo super. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak mám domluvenou i zkoušku líčení. Po zkoušce česání jdu na líčení ;-) Ale myslím,že tam mám tak hodinku prostoj,ale to nevadí. Mám tam bejt mezi 10:00 a 11:00 tak tam půjdu na tu desátou,abych to měla rychlejc za sebou a Peta by nemusel být tak dlouho u našich sám. A na odpoledne nám domluvím tu restauraci a bude hotovo. Snad klapne i to
Odpovědět
Luci to je super že to šlo takhle domluvit, paráda. Koukej fotit. Psala jsem paní do salonu, tak uvidím jakou dá cenu. Ale holky koukali jsme na to a zdá se nám ta cena 28,5 hodně. Co myslíte vy? Na to že většina lidí to vyhodí. I když je tohle moc pěkné a chtěli jsme ho, asi se podíváme po jiném. Přijde nám to zbytečně moc peněz.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak maily už jsme rozeslali do dvou grafických studií a teď už budem čekat jen na návrh. Citát je nakonec úplně jiný, ale taky dobrý a trošku k zasmání. Váhaly jsme mezi tím, co jsem vám psala, pak jedním co našel Pavel - Mášli lásku, máš všechno.....Taky moc hezký. A tento taky vybral Pavlík a zvítězil - Srdce zná důvody o nichž rozum nic neví. Co tomu říkáte?Taky dobrý, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, to máš pravdu je to super,že to máme takhle pěkně napůánovaný. Fotit snad budu. Musíte mi to ještě připomenout. Romí jsem zvědavá až se vám ozvou z těch studií a zda objednáte. Jani, nám se kolem 30,- zdálo dost. Přece jen jsme jich měli 50,tak to by byl pěknej ranec. My jsme chtěli takhle levné jak jsme vybrali, protože to stejně ostatní vyhodí a nebo někam hodí do šuplíku. A nám se moc líbí a to,že ho budeme mít vystavený nám nevadí. Protože je nádherný :-D
Odpovědět
Romí taky pěkný citát. Myslím, že je dobrý. Já prohlížím ostatní oznámka a hledám, mám dalších 5 kandidátů. Zítra k tomu musíme sednout a poradit se.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani určitě taky dobře vyberete a budete spokojený. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Pro dnešek se loučím,papa. Hned jak budem mít nějaký návrh, tak vám to ukážu. Jen doufám, že to všechno klapne a že nám to nějak neztíží příliš vysoká cena. I když v tom jednom graficekém studiu nám řekli těch 12 Kč, tak snad? A v tom druhém uvidíme?Ale když vidím, jak se to pohybuje u vás, tak čekám více. :-( papa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?