Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,my budeme mít taky jen 3 dorty a to jeden velký svatební a pak 2 předávací rodičům.....No a u nás se ty zákusky berou spíše na ks než na kila,naše cukrářka nám řekne,že třeba v krabici je 120 ks a kolik chceme krabic.Pak si samozřejmě řekneme,čeho chceme méně nebo více.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak už to čtu.. Ty jo dorty nad tím jsme zatím vůbec nepřemýšleli. Asi jen jeden, děkování nejspíš vymyslíme jinak. A jaké je budete mít? Já mám nejraději mrkvovej, mňam...ale uvidíme. Našla jsem nějakou vizážistku, která se už 10 let zabývá svatbami, češe i maluje, píše že svatební den asi 1000kč, učeše namaluje nevestu, a take namaluje maminky a svekdyne.. prijde mi to docela dobre. Tak snad bude mi na carodky volno. Ty jo 4 kila dolu, obrovska gratulace obdiv, taky se snazim, ale zrovna ted jsem se neovladla snedla docela dost bramburek.. Chjo, chjo. Takze vcera jsem byla ve 2 salonech, pridala jsem fotky do alba. Necham je tam pocitam jen par dni.. Tak na to prosim mrknete a piste, piste co myslite, protoze ja fakt nevim.. Libi se mi 3, 5- hodne, 8 no vlastne skoro vsechny... Musim tedy rict ze jsme nafotily pekne blbe... Nektere z boku, jine ze predu, tezko se to porovanava..No to je ta nezkusenost, ve 3 - salonu uz budeme vedet. Jo jeste fotila jsem bez blesku, prislo mi to lepsi. Blesk dava satu jiny ton..no zkratka takhle je to prirozenejsi, ale trosku rozmazane. Na vikend jedu do Krkonos, jupieee:-).
Odpovědět
Profilova fotka
ono záleží jak kdo a hlavně co tam dáváte...když to jsou vyloženě zákusky (rolády, indiánky, věnečky,..) tak to i u nás je na kusy,ale my dáváme do výslužky dort, tři kousky rolády, nějaký řezy, věnečky a zbytek se dorovnává drobným pečivem a samozřejmě koláčkama :-) . Ono je tohle vše taky individuální, záleží jak na cukrářkách,tak i jak to má kdo nastavený ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jeste dodatek, v prvnim salonu saty bezne upravuji takze nevadi jestli jsou mi dlouhe ci trosku nesedi, slecna rikala ze to zaberou upravi..
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně,jiný kraj jiný mrav jak se říká:-)My třeba do výslužek ani moc dorty nedáváme,třeba pak co zbyde po svatbě,tak se ještě rozdá po rodině.....
Odpovědět
Profilova fotka
denditko-tak mě se hodně líbí ty 5 (takové krajkové,máš tak i ten krajkový dlouhý závoj),ty ti hodně sluší a jsou fakt moc krásné....
Odpovědět
Profilova fotka
dendi, tak jsem zkoukla šaty a hned mě zaujaly ty pod číslem 3. Jsou takové jiné a krásné. A šestka je taky pěkná. Už máš nějaké favoritky?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti nemyslela si šaty pod číslem fotky 6?
Odpovědět
Profilova fotka
ano myslela,právě jsem nevěděla jak to číslujete,jestli podle všech fotek nebo jen fotek se svat.šatkama.
Odpovědět
Profilova fotka
já to vzala podle čísel co tam je...tak to jsme se pěkně trefili do stejných :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Denditko rozhodně bych brala ty 6, ty jsou nádehrné a ještě ten závoj k tomu, fakt krásné!!!! Moc se mi líbí. Trošku mi připomínají šatičky, které se mi moc líbily, hlavně ten vršek.A byly to první z šatiček, které jsem měla v albíčku a našla jsem je jako první. Myslím, že stále je tam ještě mám :-) Ještě k těm zákuskům, u nás se počítají taky na kusy a ne na kg a tak jak už tu bylo jednou řečeno, souhlasím s tím 5 zákusků na osobu na hostinu. U nás jed teda zvykem ale hodně rozdávat do rodin, po známých i sousedech, takže toho máme objednámo fakt hodně. Máme 1000 drobných zákusků (což se rovná prý asi 500 velkých), pak 800 větších a ještě 1000 koláčků. Možná vám to přijde fakt moc, ale jak říkám bude nás i hodně na svatbě, velká rodina, známý, sousedé atd. Bydlíme na řadovce, takž tam říkáme, že jsme všichni jedna rodina :-D Takže tak je to u nás. Něco do práce, něco do kostela pro paní, které to budou zdobit, něco pro faráře, kadeřnice, fotografa, muzikanty atd. atd. To se nezdá, ale ono se to porozdává :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bude ještě někdo dávat cukroví muzikantům, fotografovi a na matriku (do kostela) jak píše Romča? Vím,že se to dělá,ale myslím,že je to i zbytečné co? Když by měli mít z každé svatby výslužku,tak by to museli vyhazovat rovnou do popelnic co? Když se jim za den třeba nashromáždí 3 svatby a na některých místech i daleko víc,tak by mi to asi lezlo krkem..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no jo, když mně je kus tak mají z čeho kila ubývat, pak to bude horší, to jen teď ze začátku..vy jste všechny krásně štíhlounké!! Dendi, mně se taky nejvíc líbí pod číslem 6, sluší ti!! Romčo, tak to je teda velká spousta sladkého :-D ale vás je opravdu hodně, takže se ani nedivím.. taky jsem si říkala, že kadeřnici bych měla dát a pak ještě asi obsluze v restauraci.. ale tomu co oddává se snad nic nenosí, nebo jo?
Odpovědět
Profilova fotka
Romi to vůbec není hodně,my to budeme mít nějak podobně počítali jsme taky kolem 1800ks zákusků + 1000ks koláčků,takže to máme nějak podobně a přesně jak píšeš i pro kadeřnici atd.
Odpovědět
Profilova fotka
já dám muzikantům a fotografoj určitě, ale s tou matrikou právě nevím..
Odpovědět
Profilova fotka
luci, díky za pochvalu.. kravata se mně líbí, ty tečky jsou v barvě košile, takže dobrý.. ty jmenovky jsem taky nikde neviděla, to mě tak napadlo, měla jsem doma ty bílé kameny a jen jsem si objednala listy..
Odpovědět
Profilova fotka
na matrice se taky dává...holky teď jste mě teda trošku zvyklali...mamina jim to taky asi bude chtít dát...no uvidím...papíry si beru zítra k našim,tak to zase vše budeme probírat...chjo to bude práce při pečení...bude to horší jak na vánoce a to jsem chodila z práce do práce a sedla si až tak kolem devátý.
Odpovědět
Profilova fotka
Abych to ještě trošku upřesnila, tak foťákovi budu dávat proto, protože vlastně na naši svatbě bude celý den a je to tak trošku náš známý, tak proto. Ale možná se normálním profi zákusky nedávajíi, protože ti dostanou hodně zaplaceno. Ale já počítám, že ten náš kamarád si asi jako profi nevezme. No a tomu faráři - víte na vesnicích je to trošku jiné. Ale chápu, že ve městech, kde jsou svatby, jak na běžícím pásu, tak že se to asi nenosí. Ale já nepředpokládám, že by v tom kostele bylo více jak 2 svatby za den. Takže tam taky dáme. Denditko pak mi dej vědět, jak bylo v Krkonoších. My se tam chystáme na celý týden od příští soboty. Už se mooooc těším. Zdá se mi, že už je to zase trošku zabržděné. Chtěla jsem se podívát na albičíka, co jsou na úvodní straně a dlouho se to otvírá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jsi šikula
Odpovědět
Profilova fotka
Holky právě se dívám do kalendáře, že od neděle to budou už jen 3 měsíce. To platí pro ty, které to máme 24. 4. :-) Příští týden ještě do práce, v pátek máme pololetní prázdniny, pak hned týden jarní a bude skorot polovina února. Bojím, bojím, nějak so blíží :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, to rači ani neříkej, protože jsem už na dnešek nějak nemohla usnou (počítala jsem si vhlavě cukroví a přemýšlela jak a kdy budu co píct) Ty se máš s těma prázdninama...to my budeme tvrdě makat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Už se to zase nějak rozběhlo ty stránky, ale pro dnešek už se loučím. Včera jsem šla pozdě spát a už se mi zavírají očka, tak papa. Jo a ještě abych nezapomněla, zítra se chceme jít podívat s Pavlíkem na prstýnky a ještě obejdem ve městě nějaké firmy, kde by nám mohli udělat nějaký návrh na oznámko. Tak uvidíme, co zjistíme? Jen v tom mrazu to bude asi nebude moc příjemné chození. :-( Brrrrrr už teď je mi zima. Tak nám drže palečky, ať jsme úspěšní :-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se to tady zase nějak zaseklo....tak se taky loučím. Romí jsem zvědavá jak pochodíte a samozřejmě držím palečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, diky za nazory, pripsala do alba k satum cisla aby nas to nematlo. Moje favoritky jsou z prvniho salonu saty cislo 3 (fotka cislo 4) a z druheho salonu saty cislo 5(fotka cislo 6)- ty jak jsou mezi vami nejoblibenejsi. S tim zavojem to jde pekne dohromady, je vyrabeny primo k tem satum. Jen nevim jestli to neni takove moc honosne?? Jeste pujdu do jednoho salonu a uvidim. Jasne podam info z Krkonos..
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, denditko- souhlasím s holkama nejvíc ti sluší ty šaty č. 5(foto6) jsi v nich prostě princezna. Samozřejmě záleží hlavně na tom jak se v nich cítíš ty. Teď ty krajkové dost frčí, já jsem si taky vybrala a taky přemýšlím o nějakém takovém závoji. Jinak paní ze salonu mi psala, že moje vybrané šatičky se šijou a v sobotu bude vědět, kdy přesně budou a ještě objednala v mojí velikosti jedny taky moc krásné, tak jsem fakt zvědavá. Romi dej pak vědět co prstýnky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, denditko, divala jsem se na Tvoje fotky se satama. Mne se nejvic libi saty 3 z prvniho salonu a saty 5 z druheho salonu. Oboji jsou moc krasne! Zuzi,Ty jsi fakt sikulka s tim hubnutim. Taky se snazim, ale jde mi to teda pomaleji nez Tobe. Kravatu mate moc peknou, taky jsme se dnes na nejake divali, ale nic moc. Navic jeste definitivne nemame zvolenou tu barvu svatby, ale asi to bude vinova (teda spis neco mezi cervenou a vinovou, ne uplne temna vinova.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, jsem zvědavá pro které se Denda šatičky rozhodne. V šatech č 5 jsi doopravdy jako princezna a to nevěsta má být ne? Uvidíš ještě jaké šaty budou ve třetím salonu a pak si vybereš, které ti padnou nejvíc. Jíťo je super,že se ti šatičky šijou a že paní objednala ještě jedny v tvé velikosti,tak držím palečky! ;-) Deniso, taky máme svatbu laděnou do červena. Je to dobrá volba ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. No bude to sranda s těma dobrotama na hostinu a do výslužek ... Luci máš to opravdu přesně rozepsané, to je paráda. Máš i dost druhů krabiček. My budeme kupovat jen dva druhy. Větší krabičky pro rodinu a kamarádům budeme mít o něco menší. Zuzi jmenovky i kravata jsou moc pěkné. Gratuluji k hubnutí, super. Já se taky snažím, zatím od ledna mám 3 kg dole. Chtěla bych ještě 4 a budu spokojená. Taky mám dost zásob, ze kterých to můžu brát :-D. Denditko šatky se mi líbí šaty 4 - salon 1 (vypadají z boku moc pěkně, mají zajímavou sukni) a pak ty co už psaly holky šaty 5 - salon 2. Ty jsou nádherné s tím závojem, padnou ti jak ulité. Škoda, že jsi je všechny nefotila zepředu, lépe by se porovnávaly. Luci my na matriku dávat nic nebudeme - nebo teda o tom nevím a mamka nic neříkala. Fotografovi a kameramanovi dávat budeme - jeden je kolega z práce a druhý kamarád. A asi dáme i muzikantovi, to uvidíme podle situace, ale asi to pro něj bude připravené. V restauraci nevím jestli se něco nechává, možná taky malá krabička. Hmmm jak to píšu, tak to budu muset nakoupit víc druhů těch krabiček než jak jsem psala nahoře. Romí prázdniny ti závidím, taky bych chtěla :-). Jsem zvědavá jak dneska pořídíte na prstýnkách. Ať se vám daří a vyberete ty pravé.
Odpovědět
My jsme včera konečně tak nějak dotvořili seznam hostů na svatbu. Je možné že ještě někdo přibude, ubude ... to se uvidí. Ale víceméně to máme a už můžeme počítat oznámení :-). Včera jsem vyfotila to poděkování na výšlužky, tak ho vložím do alba. A ještě jsem se včera stavila v papírnictví a koupila košíčky na koláče, mám z nich radost a podle toho jak jsme to večer počítali ty hosty tak jsem se i trefila do počtu. Tak taky vložím fotky, zatím teda jen rozložený košíček, včera jsem neměla čas nastříhat a složit ani jeden. A překvapil mě přítel, že řekl, že to udělá on ... normálně se do takových věcí nehrne.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, ty košíčky jsou roztomilý :-) hezčí jak ty moje. Ale my jich máme jen šest,tak je to jedno. Krabičky máš taky pěkný. My tam pak dáme jen mašličku, co jsem dělala s vývazkama. Ty výslužky budeme probírat s maminou,tak jsem zvědavá jestli teda něco přibude a nebo ubude (to by bylo lepší :-D , měla bych míň práce) Jak to tak počítám,tak už teď mi připadá,že budu pořád píct a nic jiného dělat nebudu... Holky už jen 3 měsíce jak psala Romča....áááá bojím. Nějak ně přepadá panika :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?