Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Luci děkuji. Ty košíčky byly sice dražší než ty obyč, ale zaujaly mě hned na první pohled. No já jsem jich vzala zatím 36 ks, jak budeme dávat k oznámení koláče, tak to naskákalo ten počet. Já si k tomu taky ještě sednu s mamkou abysme to všechno propočítaly. Dneska jdu pro druhou várku krabiček. Včera jsem koupila ty větší, dneska budu brát ty menší. A pak se uvidí. To snad ani není možné že už je to jenom 3 měsíce. Vždyť před chvíli (v půlce srpna) jsme se rozhodli, že to opravdu letos spácháme :-). Taky se začínám bát a Leoš taky :-). To bude probdělých nocí ... Ale myslím, že zatím toho máme každá zařízeného dost a všechno se stihne.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo Janí snad máš pradu...zařízeno máme spoustu,ale já teď když furt přemýšlím o tom pečení,tak mám z toho trošku hrůzu....No co dala jsem se na boj,tak musím bojovat x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás a jsem ráda, že ten strach mě nepřepadá samotnou, ale že máte stejné pocity a že se nebojím sama. My budeme mít asi taky 2 nebo 3 druhy krabiček a ještě papírové talířky nebo větší tácečky, které budeme roznášt po sousedcoh. Mamka se to včera snažila počítat, kolik dá každému do krabičky koláčků, kolik větších zákusků a kolik menších a zjistila, že se toho opravdu hodně rozdá, ale naštěstí máme zamluveno dost, tak snad to bude ztačit. Jity to je fajn, že šaty už se šijí a můžeš být v klidu, že? :-) A kdo ví, jestli si pak nakonec nevybereš ty druhé o kterých ani netuší, jaké jsou? To bude jště překvápko. Taky jsem zvědavá holky jak dopadnem, ale přiznám se, že si mi do toho mrazu ani nechce, ale zároveň se i těším. Možná se dnes už neohlásím a napíšu až zítra. Ve městě se jiště zdržíme, teď jsem ještě v práci, pak mám na 18 hod nějakou schůzi a přímo z ní pak jdu na oslavu - kamarád má 30 a bude to velká akce. Luci - je fakt, že ti to pečení nezávidím, ale zase vím, že jsi šikulka, takže to brude pro tebe brnkačka :-)
Odpovědět
Snažila jsem se přihlásit někdy ve dvě hodiny a vůbec to tady nefakalo ... no aspoň že už to dali do kupy. Luci to chápu že nad tím přemýšlíš a máš z toho starosti, ale jak píše Romča, myslím, že ty to určo zvládneš. Až si rozvrhneš práci, tak to půjde, jsi šikovná. My si budeme péct koláče a pak drobné cukroví. Chystáme se na to posledních 14 dní před svatbou. Nějaké zákusky nám upeče sestry tchyně, je moc šikovná - udělá nám roládu, dvoje druhy řezů, věnečky a větrníky. A dorty nám upeče Leoše teta, má to jako koníček, ale umí moc dobrý. Je to asi hrozná představa, když víš, že to všechno budeš dělat sama nebo asi jen s maminkou, ale když by si to nezvládla ty tak nikdo :-).
Odpovědět
Romí jsem zvědavá jestli vyberete, tak se budu těšit zítra na zprávy, oslavičku si užij :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jéééééé to jsem ráda, že jste toho včera už moc nenapovídali. Vlastně už tu byla po mně pouze Janča. Včerejší oslavičku jsem si užila, ale měla jsem trošku těžší ráno, moc se nechtělo vstávat, teď už funguje,ale uplně OK ještě nejsem. Den po akci je vždycky takový divný, člověk je unavený, nevyspany atd. atd.Víc vám to asi líčit nemusím :-D A teď k tomu včerejšku. Prstýnky zatím ještě nemáme a řeknu vám, že to bude teda pěkný oříšek. Zatím jsme včera jsme stihli pouze 3 obchody a ještě nám zbývají obejít 2 a chceme zajít i ještě do salonu, kde mi paní taky nabízela prstýnky. Včera bych si asi nevybrala, protože jsem si jich zkoušela hodně nevěděla bych fakt který, ale žádný nás nenadchl na tolik, že bychom se pro ně hned rozhodli. Ale kdybychom si museli vybrat, tak si určitě vyberem. Ptali jsme si i na ceny, které so pohybují + - 9 - 10 tisíc. Ale nevědomky jsme zkoušeli i za 18 000 Kč, ale to teda rozhodně ne!!!! A ještě jsme obešli 3 garfické studia, kde nám udělají návrhy na oznámka a pak se rozhodnem. Zatím jsme, ale spíš jen informovali, vzali jsme si vizitky a budem s danými lidmi komunikovat asi přes mai. Pošlem jim nějaké fotečky, ze kterých bychom to chtěli udělat a pro představu i oznámka, jak bychom to asi chtěl atd. Tak jsem zvědavá. Trošku mám strach z toho, aby fotky, které budeme chtít použít byly kvalitní, protože na to nás upozorňovali, že potřebují fotky fakt v dobré kvalitě :-( Tak uvidíme?Ale snad se nějaká hodit bude, máme jich spousty. Tak to je asi ke včerejšku vše. Ve středu máme v plánu jít na prstýnky zase a dnes nebo zítra bychom vybrali nějaké ty fotečky a poslali maily na ty oznámka. A co je nového u vás holky?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Holky, moc děkuji za podporu s pečením. Včera jsme to tady probrali a byla jsem z toho uplně neštěstná...nakonec jsme se domluvili,že na hostinu objednáme 200minizákusků,tady z cukrárny,abych měla něco odlehčeno a zbytek budu dělat sama. Jani, mamka bydlí nějakých 200km od nás a tchýně nějakých 100km, takže na to budu doopravdy sama, maximálně pomůže Peťa. Ale i mamina říkala,že by třeba o víkendu zajeli a pomohli,tak jsme trošku něco naplánovali,že by si třeba v neděli dojeli pro hotové výslužky a hned je rozvezli,abych měla místo,kde to zase skladovat a mohla se zabejvat dortama na tabuly a věcma na hostinu. Takže už teď si myslím,že se to nějak zvládne. Před chvilkou jsme se vrátili s mamkou z města od kadeřnice a jsem objednaná na 3.4. v 8:15 na zkoušku :-D . A tam pak domluvíme podrobnosti. Prý zkouška bude trvat jen tak 1/2hodinky,tak super. A když jsem se zeptala na cenu čuměla jsem jako blázen. Prý se to pohybuje kolem 270,- -300,- takže uplně bomba :-D a připadalo mi,že paní myslí i se zkouškou ;-) . Ale i kdyby každé zvlášť tak by to bylo třeba 600,- a to je výborný ;-) . Včera se mi mamina ukazovala v tom co si koupila na svatbu a moc jí to sluší. Jen si musí trošku zabrat průramky,ale jinak fakt super. ještě si chce sehnat nějaké pěkné psaníčko,ale to už jsme dneska viděli ve městě za 130,- (sice od čičongů) ale vypadá o moc líp než na který jsme koukali v klasických obchodech. A já jsem si koupila dneska dvě krásné sponečky do vlasů se štrasovou kytičkou. Sice nevím jestli se to využije,ale někdy jindy určitě jo. Romí, vy jistě prstýnky vyberete a oznamko taky,tak už se těším který to budou ty pravý prstýnky. Jsem se trošku rozvášnila,tak rači končím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak ta cena kadeřnice je fakt bomba, jak říkáš. To ti teda závidím. Jsem zvědavá, jak to bude u mě, ale taková cen to rozhodně nebude :-( No, ale třeba budu překvapená. My taky budeme muset mamce nějaké psaníčko nebo malou kabelečku, aby jí to ladilo k barvě šatů. Pravděpodobně to bude nějaká světlá, béžová a ještě si musu koupit i botičky. S tím pečením se to určitě nějak zvládne,musí! Ale asi to nebudeš mít jednoduché, ale na to jsi připravená, že? :-D Tak zatím pa
Odpovědět
Profilova fotka
botky, taky potřebuje koupit,ale tech jsme dneska viděli krásnejch spousty, jen si vybrat a aby jí seděli na noze. Teď má nějakej bolavej palec. S cenou jsem fakt nadčená a už se nemůžu dočkat zkoušky. Třeba tě tvá kadeřnice taky překvapí tak mile jako mě ;-) To pečeníčko se zvládne...jak píšeš musí. Ale když mi odpadly ty zákusky na hostinu,tak už se ani nebojím. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Je fakt, že tenkrát si mě překvapilo i s cenou kosmetičky a říkala jsem si, že je super a nakonec mi moje kosmetička řekla cenu nižší než máš ty. Ale teď si myslím, že to právě tento případ nebude. Taky už se těším na zkoušku. Mám ji vlastně za 14 dní v pondělí, hned jak se vrátíme po týdnu z Krkonoš.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak dneska jsme koupili oblek (i s vestičkou)pro přítele i s košilou a kravatou.Koupili jsme hned v prvním obchodě (ale věděli jsme,kam máme přesně jít,protože to všichni doporučují) a byl tam fakt strašně ochotný pán (majitel),který tomu naprosto rozumněl a se vším poradil.Tak jsem ráda,že už máme zase jednu věc z krku.Ještě tam musíme jet příští týden pro kalhoty,protože mu je zkracují.Dneska bych chtěla ještě objednat to oznámení přes net,takže to půjdu za chvilku definitivně spočítat,kolik ks budeme potřebovat. Včera jsem si ještě volala do salonu,jestli už dostali ty nové kolekce šatů,ale ještě prý ne,až příští týden nebo první týden v únoru,paní mě slíbila,že jakmile dojdou,tak mě zavolá,ať nemusím volat já.Takže taky strašně ochotná. No natrefili jsme zatím na opravdu skvělé lidi.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je super Marti. Kde jste nakupovali?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, pro tuto chvíli se s vámi loučím, ale možná večer ještě nakuknu ;-) pa
Odpovědět
Profilova fotka
Romi byli jsme v Kyjově a ten obchod je tam vyhlášený,ušijí ti tam i na míru když chceš,ale fakt super.....Hned mám lepší náladu,když se nám podařil tak dobrý kup:-)
Odpovědět
Ahoj holky. Luci to je super s kadeřnicí, nádherná cena i kdyby to měly být dvakrát tři stovky :-). Taky je dobře, že už máš mamču oblečenou. Nás tohle ještě čeká u obou rodičů. S tím pečením jsem právě nevěděla, jestli to náhodou nebudeš péct pak u rodičů když tam máte svatbu. To je ale od nich hezké že by ty výslužky vyzvedli a doručili, určitě by ti to taky ušetřilo starosti, stejně jako ty objednané zákusky. Romí však je čas, pěkně si ty zlatnictví projděte a určitě najdete to co vám padne hned do oka. Jsem zvědavá co vám řeknou na ty fotky na oznámení. Já myslím, že určitě nějakou vyberete co bude vyhovovat. To je dobře, už zase máte dvě věci rozjeté :-). Marti gratuluji k obleku. To nás taky ještě čeká. To je dobře, že jste takhle pořídili a je paráda, že to příteli i upraví na délku. Někde to nedělají a pak se ještě musí shánět člověk co to udělá. Jak vás vyšel cenově jestli se můžu zeptat? Co oznámko, už je objednané? Kolik ks máte? Já včera počítala to co máme zatím napsané a už máme 54 ks. Tak uvidíme jestli ještě něco přibude.
Odpovědět
Tak se holky zatím mějte, nevím jestli se dneska ještě ukážu, nemám nějak moc dobrou náladu. Fyzicky mi není dobře od čtvrtka, jsem unavená a něco na mě leze a teď je mi i psychicky nějak divně. Od rána jsem se přistihla, že jsem měla už 3x na krajíčku abych se nerozbrečela .... Nevím co to zase je, přitom se nic moc nestalo. Asi si spíš potřebuju odpočinout ... pa
Odpovědět
Profilova fotka
Jani cena si myslím,že byla super všechno dohromady vč. košile a kravaty vyšlo do cca 5500Kč.Právě jsme objednali oznámení,do 3 dnů nám má přijít grafický návrh,objednávali jsme 44 ks.Ještě si dneska chci objednat z netu pár věcí (cylindr,figurku na dort apd.) a mám úkoly na tento víkend splněné co se týče svatby.Bohužel ty ostatní ne,jako žehlení,uklízení apd. :-( Ale zítra je taky den,tak snad to vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, Jani- tohle se mi stává taky prostě je den a z ničeho nic se potřebuju vyplakat. Dnes jsem měla teda hodně špatný den. Byli jsme s našima za dědou a ten akorát všechny urážel a ječel na všechny a i na našeho Badyho. Já jsem býk, takže přímá rodina je u mě na prním místě. Tak jsem se s ním pohádala, že jsem mu řekla, že jsem tam dnes byla naposledy a dnes pro mě "umřel". Je to sice hnusné, ale museli by jste zažít tu situaci, kdy tam člověk jezdí vozí mu jídlo a vylévá výkaly atd a on takle. Promiňte tohle sem sice nepatří, ale jsem z toho úplně hotová. Tak z jiného soudku. Z jednoho internetového obchodu mi psali,že tu organzu co jsem chtěla už nemůžou nikde sehnat, tak jsem si vybrala jinou. snad bude v pohodě. Taky se s váma dneska loučím.papa
Odpovědět
Profilova fotka
To je super Marti, že vám to tak hezky vyšlo i cenově a věřím, že z toho máš velkou radost. I já mám z každého nakupu radost a o to větší ta radost je, čím je ta koupená věc důležitější. A to oblek důležitý je. Jani a Jity, doufám, že nadcházející dny budou lepší jak ten dnešní nebo předešlé a že se vám brzy vrátí veselá nálada a optimismus. Taky jsem tento týden neměla zrovna nejšťastnější, ale týkalo se to pouze práce. Tam se mi nějak nedařilo a taky jsem z toho byla smutná, nešťastná a unavená. Ještě 4 dny to tam musím vydržet a pak hurá prázdniny a hory. Už se těším. Jo holky, je to fajn, že se nám další 2 věci rozjeli a ještě lepší to bude, až budou prstýnky objednané a oznámka taky :-) Snad se to všechno brzy podaří? Marti, můžu se zeptat, kde jste si nechávali dělat ty návrhy?Nebylo to náhodo někde v UH? Teď v pátek jsme totiž obcházeli nějaká grafická studia, víš?Tak se ptám, jestli nemůžeš někoho konkrétně doporučit? Jity to je škoda, že ta organza už není, ale hlavně že máš náhradní.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi. děkuju za podporu je to fajn, že vás tu mám. a tobě přeju ať brzy vyberete nějaké krásné prstýnky přesně podle vás. Náš zlatník nám naštěstí uděla to co si vymyslíme a dokonce nám na to dali naši nějaké zlato tak jsem ráda. Romčo až budeš mít další zpravičky dej vědět.papa
Odpovědět
Profilova fotka
čaues holky, Jíťo, to mě mrzí, co se ti dnes přihodilo, asi to nebylo nic moc, když jsi musela takhle reagovat, co? někdy jsou ty starší lidi na zabití, to znám, ale ne tak jako ty..je to blbý, musel být asi hodně hnusnej, co? tak třeba se to zlepší, třeba se omluví?! Jani a Jíťo, myslete na něco pozitivního a bude vše vypadat o moc líp, ju? ;-) Martí, cena za oblek je super!a jakou jste koupili barvu? Luci, cena za kadeřnici je fakt boží, snad budu mít podobnou, pevně v to doufám. Romčo, neboj, prstýnky vyberete, ještě je času dost! no a oznamka určitě taky..jj, taky bych je už chtěla mít,ale adam se k tomu ne a ne dostat :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Romi-my jsme objednávali oznámko z netu,nechali jsme si poslat vzorek a moc se nám libilo,tak jsme si ho objednali,jen jsme tam trochu změnili text,tak proto ten grafický návrh. Jinak oblek jsme koupili tmavý,jen z malým,úplně nepatrným proužkem,bílou košili a růžovou kravatu,jelikož budu mít růžovou kytku,tak aby jsme hezky ladili..... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti gratuluji ke koupi obleku. Jak tak píšeš, tak my to budeme mít stejné. Můj má černý oblek ještě zbývá sehnat tu košili a boty a máme růžovou kravatu. Jak jsem se ti dívala do albíčka a tu zelenkavou výzdobu budeme mít taky, ale bude to dohromady s růžovu, teď čekám na organzy :-D Oznamka jsme měli taky přes internet. Mohli jsme si tam vybrat z 30veršů a asi ze 40textů. Pak nám taky poslali grafický návrh, po odsouhlasení to vytiskli a tak do 3dnů jsme to měli doma. Prostě super spokojenost! :-) Luci ta cena kadeřnice je fakt úžasná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak to jsem ani netušila, že jdou oznámka i takhle přes internet. Já jsem Marti myslela, když si mluvila o grafice, že máte třeba taky něco s fotkama, jak chceme my, víš?Tak proto jsem se ptala. My jsme včera vybrali nějakých pár fotek podle albumu, ale dnes je budu muset vyhledat ještě v PC, aby byly v elektronické podobě a uvidíme, co nám na ty fotky řeknou. Vybrali jsme jich raděj více, protože předpokládáme, že všechny nebudou v super kvalitě a budou nepoužitelné, ale snad se aspoň některá bude dát použít. Tak jsem zvědavá, co nám pak dojde za návrhy a jaká bude cena? V jednom grafickém studiu říkaly, že cena je tak 10 - 12 Kč za kus, což je celkem OK? Nebo je to moc? Počítám, že tak do 1000 Kč to bude stát a to jsem ochotná dát. Ale víc snad ani ne?To bychom pak museli hledat nějakou levnější variantu :-( Kolik to stálo vás holky? Holky, máte na oznámku i nějaké citáty?Já o žádném nevím a ani se mi nic nechce vyhledávat :-( Pavlík prý snad nějaký má, ale nemohl si vzpomně na jeho znění, tak mi ho neřekl :-D Tak nevím, zda ano či ne? Nám ještě košile i kravata schází a ještě i boty pro ženicha. Ale věřím, že tu kravatu i košili seženem určitě během jednoho dne. Doufám? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi my jsme to měli přes www.kyoprint.cz když si to zadáš máš tam několik katalogů oznámení a je tam i možnost oznámení se svou fotografii. My jsme dali za jednou oznámení 23kč, takže si myslím, že vaše cena je super. A tam by jste mohli narazit i na citáty, když si dáš to poslední album na míru, tak se ti hned objeví taková tabulka a tam je i výběr veršů.
Odpovědět
Profilova fotka
My dáme za oznámení 24 Kč a máme to z pamas.cz.Dala jsem ho do albíčka,ale tam se to stáhlo strašně škaredě,takže to není vůbec ono.Byl to nějaký nový druh oznámení a je to s tím skeletovým listem nebo jak se to jmenuje :-) Ale hned jsme se na něm s mým přítelem shodli:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jity děkuji. Na ty stránky se hned kuknu. Tu cenu, co jsem vám vlastně říkala, tak nám řekli pouze v jednom grafickém studiu, v tom druhém vůbec nevím, kolik to bude stát. Ale ta cena 12 Kč je asi nějaký základ a teď záleží na papíře, barvě tisku atd. Takže je dost možné, že se taky vyšplháme na částku mnohem vyšší. A ještě taky záleží, kolik těch oznámek člověk potřebuje,že? Když má svatbu třeba pro 20 nebo 30 lidí, tak může dát třeba za oznámku i 30 Kč, že?Ale nás bude 80 a budem jich potřebovat určitě něco kolem 50, co jsem tam zhruba orientačně napočítala. Marti máš pravdu, že to vaše oznámka nejde v albu moc rozpoznat, ale i tak je moc hezké. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti moc pěkné je jednoduché a vypadá opravdu moc pěkně. Romi však uvidíš i na těch stránkách udávali cenu bez tisku jen za papír a cenu s tiskem a je jasné, že pokud budeš mít tolik lidí, tak člověk nemůže dát za oznámení 30kč a víc.
Odpovědět
Profilova fotka
Jity, dívala jsem se na ty stránky a podařilo se mi pročíst nějaké ty citáty a svatební texty, ale nemůžu přiít na to, jak shlédnout nějaké to oznámko, kde jsou ty fotografie. Můžeš mi poradit, jak to mám udělat?Nebo případně vložit konkrétní odkaz. Díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se ty stránky podařili normálně otevřít,našla jsem tam zrovna i to naše oznámení a to o 6 Kč dražší.... :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?