Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně by se právě asi ten štras k šatům nehodil. Spíš chci volit ty peličky, tak se budu muset pokusit sehnat i nějakou takovou čelenku nebo korunku. Na ty stránky se kuknu, díky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak když jsem přišla domů čekalo na mě veliké překvapení. Máme doma oznámení :-D jupí. Je uplně úžasný tak jsme ho rovnou nandali do obálek nadepsali a už budeme postupně rozdávat. Jsou uplně krásný. No prostě paráda a jsme moc nedčeni. Jíťo máš korunku pěknou. A ty Jani si taky pěkně pořídila a máš i pěkné botičky...nízký podpatek,tak vnich aspoň pěkně vydržíš celý den. Romí a perličkovou korunku určo seženeš. Jdu se schválně někde podívat. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak mě trvalo,než jsem vás dočetla,došla jsem ze cvičení,ale pěkně jsem se protáhla :-) Dneska mě psala paní z matriky,že termíny už jsou oficiálně vyhlášené,tak už to můžeme dojít potvrdit i s dokladama,takže se tam příští týden už vydáme.A o víkendu si chci zadat už i oznámení,už máme vybráno,tak to jenom pošleme,chtěla jsem jen čekat než to budeme mít potvrzené z matriky. Jinak korunka je opravdu moc hezká,já budu mít perličkovou bižuterii,ne štrasovou a ktomu byla i z těch perliček čelenka,takže uvidím jestli si ji dám,nebo vyhrajou ty živé květy. My svatební cestu určitě plánujeme a to Řecko už se moc těším,minulý rok jsme poprvé byli na dovolené letecky a byla to naprostá paráda:-)Jsem říkala,že budeme tím tak zhýčkaní,že se nám pak už nebude chtít jezdit autobusem nebo autem do Chorvatska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romí najdeš na 100% jukni na tuhle...http://www.svatebniatelier.cz/pro-nevestu/svatebni-korunky/1560/1_2459/
Odpovědět
Profilova fotka
Jani- botičky užásné, taky jsem takové chtěla,ale už neměli moji velikost jen v černé :-( a korunka i naušničky jsou moc krásné
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé Luci moc děkuji, že jsi byla tak hodná a dokonce jsi mi nějaké i vyhledala. Hezké. Teď už vím, že existují a snad nějaké takové budou mít i v salonu. A kdyby ne, tak bych něco musel abjednat z webu. Ale raděj bych to půjčila nebo koupila v salonu,ať ji můžu přímo zkusit. A Luci mooooc vám zavidím to oznámení. Kéž bychom ho měli už i my :-( Ale přeji vám to, zase jedna starost z krku. To je úleva, viď?i Marti kde jsi koupila ty perličkové věci - čelenku atd.?Nebo to máš ze salonu? Jani - korunka a naušničky jsou trošku hůře vidět, ale určitě jsou hezké ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi-koupila jsem to tady na bazaru,celý set-náhrdelník,naušnice,náramek + čelenka (a je to opravdu perfektní),jak se půjdu v lednu podívat na novou kolekci šatů,tak si to vezmu sebou a zkusím to k těm mým vybraným šatečkám.
Odpovědět
Profilova fotka
Onámeníčko vám potom někdy vyfotím...dneska jsem sice na něj našla názor,že je ve skutečnosti ošklivý,ale nám se moc líbí :-D Romí určitě se taky brzy dočkáš.
Odpovědět
Profilova fotka
Už aby to bylo Luci :-) Je to taky hodně důležitá věc a neměli bychom to nechávat na poslední chvíli, tak se s tím budu muset Pavlíkovi zase připomenout. Nejhorší je to, že mu pořád schází nějak čas a já si na to netroufnu něco takového vytvořit na PC :-(, takže to bude na něm. Ne že bych já měla času nazbyt, ale rozhodně mám trošku více než on a ten čas bych si na to našla, ale u něj je to vždycky trošku problém. Pro něj je teď spíš důležitější to, kam pojedem na hory, tak furt něco hledá :-( a oznámka ještě můžou pokčat. Vždyď jarní prázdniny jsou dříve než svatba. Takže tak s chlapama. Pro dnešek se holky už loučím. Zdá se mi,že je to zase nějaké zabržděné a dlouho se to načítá. tak papa
Odpovědět
Ahoj holky. Teprve teď jsem se sem dostala abych vám napsala. Navečer jsem si vložila jen fotky. Ale už vidím, že jste je objevily :-D. Nakonec jsem dneska sehnala i botičky. Ale nevím jestli to budou ty pravé svatební. Nejsou totiž sněhově bílé, ale mají barvu bílé kafe. Myslíte, že by to nevadilo? Jako ne té fotce vypadají moc pěkně, i teba normálně, ale nevím jestli se ještě po nějakých jiných nepodívám ... Moc děkuji za pochvaly, mám radost. Tu bižuterii se mi nepodařilo lépe vyfotit, ten foťák mi to prostě takhle na blízko nebere a jak se ty kamínky ještě třpytí tak je to rozmazané. Jíťo ty máš taky moc pěknou korunku, Jako princeznička, je krásná. Romí perličkové určitě dělají. Pokoukej po obchodech a uvidíš. Luci super že už máte oznámko. Jsem zvědavá na fotku. Tak další starost z krku. Načítá se to teda hrozně. Tak taky pro dnešek končím, dobrou holky a děkuji moc, jsem ráda, že se vám to líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno holky a přeji vám hezký den :-) Jani - ty botičky určitě vadit nebudou, protože pod šaty stejně příliš vidět nebudou a i z dálky nebo ani z blízky nepůjde poznat malinko jiný odstín a na fotkách už jistě vůbec ne, i když bude botička z blízka. A na živo ti ji nikdo nebude z blízka zkoumat :-D Takže všechno je v pořádku :-) Už musím jít pracovat, pa odpoledne nebo navečer
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, včera to bylo zase hrozný...tak jsem utekla a koukala rači na telku. Jani s těma botičkama jsem stejného názoru jak Romča, tak si myslím,že je zbytečné hledat další. Do včerejška do večera jsem si psala s tím hotelem,tak je to vše domluvený. Prý si v pátek můžu dojít pro klíče a pak už bude volnost jen na nás a když nebude moc hostů,tak nám dají klíče i od pokoje na kterým budou spát až v sobotu...tak to by bylo taky moc super aspoň by bylo o starost míň. Dneska jsme poslali e-maily s mapkama,kde je hostina, ubytování, zámek a kde je sraz. peťa si trošku hrál, tak jsem ráda. Včera nám Peťa nandal oznámeníčko pěkně do obálek a nadepsal to,tak už postupně budeme rozdávat. Tak se zatím mějte pa
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj holky. Včera jsem ani nestihla na všechno reagovat, tak to musím napravit. Romí tak vidíš, to od sebe budeme v červenci kousek :-). My to bereme jako takovou svatební a nesvatební cestu - spíš jsme rádi, že zase po dvou letech někam vyrazíme a budeme spolu od všech těch všedních starostí :-). Tak to bysme se i mohli navštívit, uvidíme jak to bude ;-). Do zahraničí bysme taky chtěli, ale nebudou penízky. Když už konečně nestavíme a mohli bysme šetřit, tak utrácíme za svatbu :-). Jíťo korunka je opravdu moc pěkná. A Romí ty seženeš určo tu jakou budeš potřebovat. A třeba jak píšeš, tak ani žádnou dávat nebudete když zvolíte nějaký účes kam se nebude hodit. Mě se líbí oba ty účesy, tak jsem zvědavá po zkoušce jak se budeš cítit a který bude favoritní. Luci na oznámení jsem zvědavá až nám dáš fotečku. Z toho si nic nedělej, to víš, že se nebude líbit všem. Ale o to přece nejde. Hlavně že se líbí vám. Však víš jak jsem se vás ptala, které se vám líbí. Skoro všechny jste se shodli na tom červeném, které je opravdu moc pěkné, ale my jsme se nakonec rozhodli pro to s klukem a holčičkou jak jsou tam zezadu a drží se. Přijde nám to jednoduché a přitom roztomilé a krásné. Takže je to o tom co se líbí vám ... Spíš by si takový lidi měli uvědomit, že mají raději mlčet než něco hanit. Když to nechtějí pochválit, tak ať se k tomu nevyjadřují. Holky děkuji za názor. Ty botky byla vyložené nálhoda. Asi se mi ten týden nějak otočil :-). Měla jsem chvilku než mi jel autobus, tak jsem zašla do jednoho obchodu a tam jsem je objevila. Hned se mi líbily, koupila jsem je. A pak celou cestu autobusem uvažovala, jestli jsem udělala dobře, že nejsou čistě bílé. Na fotce sice vypadají bílé, ale je to bílé kafe. Ale taky si myslím jako Romča že to vůbec nebude vadit. Stejně nebudou pod šatama vidět celé a když kousek bude, tak to nikdo nebude zkoumat. Však nemusím mít všechny odstíny bílé stejné. Třeba jak mám ten šál přes ramena tak je taky bělejší než ty šaty. A hlavně mají dobrý podpatek, v těch si myslím, že vydržím celý den. Jsem se nějak extra rozepsala holky. Tak zatím pa a pěkné ráno
Odpovědět
Jo ještě psala mi paní ze salonu a půjčení medvídků bude stát 200 kč. Tak mám radost, parádní cena. Dneska jdu na kosmetiku, tak jsem na to zvědavá :-D. Pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, tak koukám, co máte úlovků :-) Jani, boty jsou dobrý a určitě se ti v nich bude dobře ťapkat, jsou podobné těm co mám já. Ceny za medvídky je taky dobrá, uvidím, jestli je pak prodám nebo si je nechám, jsou rozkošný :-D Jíťo, výzdoba i korunka je hezká, ta růžová je taková něžná, pěkné! Luci, už se těším na to tvé oznamko, ať si každý říká kdo chce co chce, hlavně, že se líbí vám!! Romčo, tka jsem zvědavá co s kadeřnicí vymyslíte, oba účesy jsou krásné, ale uvidíš, co ti bude slušet víc.. Martí, tak jsem přemýšlela na Řeckem, tak uvidíme.. Adam říkal, že pojedeme do Tater a bude ťapat, ale takhle si svatební cestu teda nepředstavuju :-D
Odpovědět
Ahoj Zuzi prosím tě jak máš v albíčku ten vlasec s perličkami to jsi koupila v nějakém obchodě nebo objednávala přes internet? Já už jsem se po tom koukala ve dvou bižuteriích kde mají i spony do vlasů a nemůžu to nikde najít. A ještě jsem koukala že tam máš vyfocené tělové punčochy a máš u nich že nevíš jestli ty. Už sis vybrala jaké? Já jsem už odsunula boty :-D a začala přemýšlet co do nich a pod šaty. Nevím jestli bych chtěla bílé punčochy. Spíš se mi líbí ty tělové.
Odpovědět
Profilova fotka
čau Jani, já jsem to koupila v Hradci Králové v salonu Evanie, je to u podchodu kousek od starého Tesca, jestli jezdíte do HK.. stálo to asi 180 Kč, ale nevím, jestli to použiju, to se uvidí, až na zkoušce.. všechno si tam vezmu a uvidím, co z toho bude :-) a ty punčochy si nechám tělové, je to takové přirozenější. ale musím se přiznat, že jsem je koupila v takovém obchodě, jak je všechno levné a ještě jsem si je nezkoušela, tak uvidíme, jak budou držet, ale kdybych si pořizovala nějaké kvalitnější, tak tělové. jde jen o to, aby se nehrnuly dolů, stejně nebudou vidět. teď mně přišla ta bižu, je krásná, ale mně se líbí obě dvě, tak se rozhodnu až jak to bude vypadat k šatům :-D mám doma obě, jak mám v albu v přípravách..doma to pak přehodím do toho druhého.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem v práci rozdala oznámení a všem se moc líbí :-D ,tak jsem ráda. Sousedům jsem je hned včera šoupla do schránky,tak te´d postupně jak budeme potkávat známí,tak jim budeme dávat oznámeníčka. jejda já mám radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak to je dobře, že se líbí! hele a ty nebudeš pak rozdávat košíčky s koláčkama před svatbou? nebo se to u vás nedělá?
Odpovědět
Zuzi děkuji moc za info. Do Hradce občas jezdíme, tak bych se tam mohla mrknout. V Pardubicích jsem to zatím ještě nikde neviděla. Já taky nevím jestli si to budu dávat do vlasů, ale chtěla bych si to na zkoušku obstarat. Buď dáme tohle nebo tu korunku. Ale kadeřnice mi říkala, že si myslí, že by mi šel tenhle vlasec. Ohledně punčoch jsem se taky rozhodla pro tělové. I mi je doporučila jedna kamarádka co se vdávala loni. Právě jsem se jí ptala i za kolik korun bych si je měla koupit aby byly kvalitní a držely, protože jiná kamarádka si je koupila u nás v textilu asi za 60 kč a jakmile udělala pár kroků, tak ji to spadlo. Prý ty kvalitnější jsou tak kolem 200 kč a měly by v tom kraji mít tu ozdobnou krajku se silikonovými proužky. Ty proužky se ti prý přilepí na nohu a drží to. To mi psala ta kamarádka co má po svatbě. Tak dám na ni. Psala mi že ji jedny nepoužité zbyly (měla je pro sychr), tak si je od ní asi odkoupím.
Odpovědět
Luci to je úžasné, už bych taky chtěla rozdávat oznámení .... To mě taky zajímá jak to budeme mít s koláčkama, budete je dělat? My teda jo, takže oznámka budeme rozdávat 3 nebo 2 týdny před svatbou ...
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, tak ty moje bych taky řekla, že mají tu silikonovou proužku, tak až přijedu domů, tak si je navlíknu a chvíli v nich pochodím a uvidím, doufám, že je hned neroztrhnu, jsem na to expert :-D my taky chceme dávat koláčky, takže bych to taky viděla na to 2-3 týdny před svatbou a těm, co bydlí daleko, tak můžeme poslat poštou dřív. tady jsou webovky na tu půjčovnu, kde jsem koupila ten vlasec http://www.svatebni-saty-evanie-pleso...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, my zvací koláčky nedáváme (nikdy jsem to neslyšela až tady na beremku, prostě se to u nás nedělá),ale dáváme před svatbou výslužky, které se rozvezou tak 14dní před svatbou. Proto dáváme oznámení teď a výslužky už jsou jedno kdy se dají. Někdo je dává hostům když odchází ze svatby a někdy je rozveze před svatbou jako my. Takže asi tak ;-) . Jinak ve výslužkách koláčky taky budou. Holky k těm punčochám...já mám koupené bílé síťované (jak mám v albíčku) jsou sice samodržící,ale nemají ten silikonovej proužek,tak mi taky trošku slejzali,tak jsem si koupila podvazkový pás a mělo by to být v pohodě. A jako náhradní si koupím tělový (normálně je nosím,ale momentálně jsem si udělala dirku :-) ) Ty si kupuju asi za 140,- se silikonovým proužkem a jak píšete...přicucnou se a už se ani nehnou. prostě super. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak takhle se to dělá u vás..jiný kraj, jiný mrav :-D u nás se dávají prťavé koláčky a kdo je svobodný, tak rohové, aby si je snědl pod stolem a dává se to i lidem, které o tom jen informuješ, ale na svatbu jako host je nezveš. a pak ty výslužky, když odcházejí z hostiny.. všude je to jiné :-) holky, už jste přemýšlely nad svatebníma darama? nás se pořád někdo ptá, ale my vůbec nevíme.. potřebovala bych nějaké tipy :-) ha, tak si jdu nandat ty punčochy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, Luci- gratuluji k oznámení a už se těším na fotečku. My budeme mít oznamko příští týden,ale budeme ho rozdávat jen rodině a pár přátelům. My rozvážíme výslužky až den předem jsou tam i koláčky zákusky a tak. oznamko budeme dávat jak nám dojde tak nějak postupně a jak psala Zuza, tak ti co bydlí z ruky těm to pošleme. Já jsem si koupila bílé samodržící punčochy právě s tím gelovým proužkem a krajkou a dobře drží a zkoušela jsem si dát i podvazek a chvíli s tím pochodít(když Davča nebyl doma) :-D a podvazek mě dost škrábe na druhém stehni. :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi- jak ses ptala na ty dary, tak u nás všichni ví, že nám mají dát peníze. Máme už 3roky bydlení plně vybavené,takže my s věcných darů nic nepotřebujem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my právě taky prakticky vše, co potřebujeme, ale když se mně ptají kamarádi, tak nevím, je mně takové hloupé si říkat o peníze, protože asi nevědí, kolik mají dát, aby to nebylo blbé.. nebo jak to mám říct, tak asi čekají soupis, ze kterého si každý může vybrat podle svých možností, ale nějak jsem bez nápadu.. :-( jedna hodně dobrá kamarádka nám koupila keramické nože, to jsme tak nějak dali dohromady, ale taky mně to bylo blbý, nestály zrovna málo, ale ona to tak chtěla..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no vy jste toho teda napsali. Jsem měla co dočítat. Co se týče silonek, tak budu mít určitě bílé. Už je mám koupené, mají taky silikonové proužky, ale ještě jsem je nezkoušela, ale možná bych to moha udělat. Jen taky doufám,že je neroztrhnu :-(. Svatební cestu plánujem pravděpdobně asi Egypt nebo Tunisko. Ještě uvidíme?V Řecku jsme byly předminulé léto na ostrově Thassos a bylo tam nádherně. Teď chceme zkusit Afriku - olinclusiv ať si to svatební cestu vychutnáme se vším komfortem:-)Můžete něco doporučit z Afriky?Máte zkušenost? S výslužkama to máme stejně jak jutu. Budem je rozdávat den před svatbou (zákusky a koláčky) a oznámka rozdáme v průběhu března bez jakýchkoliv výslužek. Tak to chodí zase u nás. Co se týče darů, tak my nemáme vůbec nic, takže potřebujem prakticky všechno do domácnosti, ale věřím, že snad budeme dostávat peníze a koupíme si vše podle svých představ. zatím se nás teda nikdo neptal,ale ptát se možná budou až budeme chodit zvát, tak uvidíme. Ale budeme rozhodně říkat peníze a kdo bude chtít koupit něco konkrétního, tak mu třeba něco poradíme nebo navrhnemo ;-)Takže asi tak. Ale vím, že se těď větišnou dávají peníze a i pro hosty je to možná tak lepší a pohodlnější, že nemusí nic vybírat.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi co vím, tak kamarádi na svatbě Davidového mladšího bráchy dávali peníze,ale skvěle to vymysleli humorným zpusobem. Třeba mu rozměněnou 1000kč dali do flašky, nebo několik desitek 50kč a nebo třeba jeden pár udělal obraz z peněz no paráda. Můžu říct, že ani nikomu nebylo blbé dávat peníze. Jak píše Romča nikdo nemusí nic shánět a když vy něco chcete, tak si to raději kopíte podle vašich představ. My právě taky čekáme penízky a už máme vymyšlené co je ještě potřeba doma udělat(snížení stropů, podlaha v pokojíčku....). Kámoška svědkyně mi řekla, že mi třeba zaplatí svatební účes, takže taky praktické. :-D Romi- tak to se v tom Egyptě potkáme co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jutu - plánujete taky egypt? A kam přímo? Holky - my s Pavlíkem začneme bývat teprve až po svatbě a budeme potřebovat vážně všechno, protože skoro nic nemáme. Tím potřebným myslím např. hrnce, talíře, příbory, nože, kuchyňské spotřebiče jako rychlovarnou konvici a spoustu jiných věcí do kuchyně a nejen tam. Všechno se nám bude hodit vařečky, naběračky, struhadla atd. Nemáme fakt téměř nic:-( Ale některé věci např. hrnce budou mít asi vysokou pořizoací cenu, takže to po nikom nebudeme chtít, aby nám kopil a i my bychom si je asi raděj vybrali osobně.A takové prezenty (dary), jak se nosili dříve - jídelní soupravy, sady broušených sklenic a různé zbytčnosti pouze na parádu a hlavně na prach se už zaplať pán bůh nedávají :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?