Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi,no právě taky se toho bojím,ale zase si myslím,že to musí nějak víc natužit a víc si s tím i pohrát,jako mě ten účes vydržel přes 8 hod a to kulmovala asi35 minut a na tu svatbu to říkala,že dělá asi jednou tolik.
Odpovědět
Profilova fotka
tak by to třeba mohlo vydržet, ale já mám na tohle fakt blbé vlasy.. :-( ty účesy, kde jsou vlasy rozpuštěné jsou takové romantické, viď? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mati - obrázek účesu si samozřejmě můžeš propůjčit. Jsem ráda, že se ti líbí. A myslím si holky, že máte zbytečné obavy, že by vám kudrlinky nevydržely. Jsem si jistá, že na to mají kadeřnice jistě už svůj fígl a že to musí vydržet krásné celý den. Myslím, že většina nevěst se chodí fotit až po obědě, i my to tak budeme mít, takže nám to musí dloooooho vydržet. Je fakt, že nepřízeň počasí tomu účesu moc nepomůže, ale my budeme mít všechny krásné slunečné počasí! Já mám teda sama svoje vlasy kudrnaté, ale určitě i mě to bude dávat na nějaká natáčky nebo kulmovat - nevím (teda v případě rozpuštění), ale já doufám, že když mám svoje vlasty vlnité, že mi to snad držet bude.
Odpovědět
Ahoj holky, máte někdo termín 24.4.2010.-Olomouc?
Odpovědět
Profilova fotka
yumminka - my máme sice termín 24.4.2010, ale ne Olomouc. A obávám se, že ani nidko z ostatních holek tady nemá Olomouc :-( Ale možná se pletu.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi-přesně jak říkáš,je to takové romantické, drdoly nebo nějaký výčes se mě líbí,když je tam třeba ten závoj apd.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no to zas bylo docitani! Snad na nic nezapomenu: zpravou dne je, ze jsme si dnes (teda ted uz vcera - vlastne vas ctu uz od vcerejska :-) ) vyzvedli prstynky a jsou nadherne! Akorat cena je vyssi, nez nam pri prvni navsteve pani prodavacka rikala :-( No co uz... Romi, jeste k tem ucesum: k tomu kudrlinkovemu polorozpustenemu podle me opravdu zavoj neni uplne vhodny, myslim, ze i Ty jsi sama psala, ze by ten uces zakryl a to by byla skoda. A na zkousku liceni ja rozhodne pujdu. I od kamaradek, ktere se uz vdavaly, vim, ze je to fakt dulezite, protoze nektere holky zkusily jednu kosmeticku, ale nebyly spokojene a dalsi treba byla vpohode. I ja mam s profesionalnim licenim dve zkusenosti, ale nebylo to zrovna podle meho gusta, takze bych to rozhodne neriskovala. Pokud bych vyzkousela treba 2 kosmeticky a ani jedno liceni by se mi nelibilo, tak se radsi nalicim sama. Na zkousku ke kadernici jdu az tyden pred svatbou - chtela jsem sice driv, ale rekla mi, ze to zaroven ostrihame a navic kdybych sla driv (treba mesic pred svatbou), tak pak si muj uces uz nebude uplne pamatovat. Jakoze detaily a ani fotky by ji nepomohly. Ona dost cese nevesty, takze ve frekventovanych svatebnich obdobich v tom jiste musi mit zmatek... Botky taky jeste nemam a taky se mi libily jedny u Deichmana (jak tady nekdo psal; bile, s uzavrenou spickou a otevrenou patou na pasek), ale meli tam jen asi dva posledni pary a ja bych potrebovala o cislo mensi...mozna bych se taky mohla zkusit zeptat, jestli by mi to treba nepreposlali z nejake jine prodejny, ale divala jsem se uz ve trech Deichmanech a nic. No fakt uz je to asi nejaky zbytek.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak s oznamenim jste se presne trefili do naseho vkusu. Taky se nam tenhle motiv moc libi - je to proste takove jednoduche a krasne. Pokud se rozhodneme, ze svatba bude do vinova, tak do tohodle pujdeme. Co se tyka barvy svatby, tak vahame jeste nad zelenkavou (takovou tou svetlulinkou dvezi). No vahame...memu nastavajicimu je vlastne barva svatby docela fuk, takze spis ja vaham.
Odpovědět
Profilova fotka
Vitam nove nevesty a specialne pro yummynka hlasim, ze mame taky termin 24.4.2010 a jsme z Olomouce. Svatba teda nebude primo v Olomouci, ale pobliz.
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, Deniso, tak to se omlouvám, protože jsem nějak zasklila nebo si spíš neuvědomila, že jsi z Olomouce a napsala jsem nové nevěstince, že z Olmika tady asi nikdo není. A mýlila jsem se. Ale kdo by si to všechno pamatoval, okdu která jsme, že? Když je nás tu už tolik moc a stále nás přibývá. A navíc, ty jsi se tu objevila teprve nedávno, tak si tě ještě tak moc nepamatuju :-( Promiň. Gratuluju k prstýnkům a kolik, že vás vyšly? A jaké máte?Máš fotečku v albíčku? Jeslti ne, tak se pochlub ;-) Jinak děkuji za komentář účesu a z tou zkouškou líčení to ještě zvážím. Kamarádka mi tenkrát od té kosmetičky skazovala, že když budu chít, tak že mě zkoušku udělá, ale že to prý běžně nedělává. Tak si to ještě rozmyslím.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem je shlédla. Podívala jsem se do albíčka a všimla jsem si, že ho tam máš. Teda asi to není konkrétně on,že? Ale dokážu si ho představit s tím kamínkem a určitě jsou krásné. Kdyžtak je vyfoť a dej nám je sem na ukázku,ju? díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem objednala oznámení...jednoduché snad i trochu vtipné. Hurááá. A ve středu na šaty.. Z účesů se mi nejvíce líbí rozpuštěné se závojem. Jako třeba tady: http://www.beremese.cz/album/view.php... A taky myslím že je s tím nejméně starostí.. Ted ještě sehnat kadeříka a líčení. Podle čeho se rozhodujete pro barvu svatby?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojda, dendítko, jaké jsi objednala oznamko? dej odkaz.. já jsem vždycky věděla, že chci červené růže a tak pro to i červená svatba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Oznámení je takhle http://www.svatebkaonline.cz/typo03.html Máme rádi jednoduché věci a vzhledem k tomu že jsme spolu dost dlouho, tak mi nám to přijde docela výstižné. Asi taky bude červená, je to na oznámení. Kytky bych chtěla asi tulipány, jen nevím jestli by měli být červené, zdá se mi že jemnější barvy jsou nežné...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak jsem po víkendu zase tady. A teda to dočítání...už si ani nepamatuju co jsem všechno chtěla napsat... Jíťo oznámení je krásné a skleničky taky. My teda skleničky mít taky nebudeme,ale je to pěkné. Deni, prstýnky máte pěkné. Takové jednoduché a pěkné. Vítám taky další nové nevěsty! denditko, nějak mi nejde otevřít to oznamko :-| . Zuzko, taky ráda jezdím lyžovat do Herlíkovic. Hodně jsem tam jezdila s našima. Hned pod kopcem jsme bydleli,takže k pomě fakt kousek a nahoru na červenou se krásně přejede. No prostě super areal. Jen škoda,že Peťa na sjezdovkách nejezdí. Ale dneska jsme byli na Komárce (kousek od Teplic) na běžkách a to bylo super. Taky jsme předali o víkendu další oznamka a hlavně rodičům a moc se jim líbilo. Já pojedu v pátek k našim,tak jim ho taky dovezu a zase nějaké rozdám. Snad jsem holky na nic nezapoměla...
Odpovědět
Holky, tak jaké bude počasí....chtěla jsem svatbu v květnu, ale není termín, tak snad už bývá v dubnu hezky....
Odpovědět
Profilova fotka
yummynka, poslední tři roky si moc dobře pamatuju a to byli nekrutný vedra,tak jistě i letos bude krásně ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Tak nám zase chumelí, hrůza. Ať si to tam nahoře už nechají, to zase bude ráno cesta do práce ... Vítám nové nevěsty. Duben bude krásný měsíc a když ne, tak si ho krásný uděláme i bez počasí ;-). Jíťo oznámení je moc pěkné, ještě by jsi ho mohla vyfotit otevřené :-). Skleničky se mi taky líbí. My taky žádné mít nebudeme, ale je to dobrý nápad. Denditko také tu stránku kde máš oznámení nemůžu otevřít :-(. Ale určitě je moc pěkné. Ani nevím na co všechno reagovat, asi zapomenu co jsem chtěla. Já jsem si sehnala modrý podvazek včera. A dneska u přítelovi mamky jsme probíraly bižuterii co má v krabičce od nějaké příbuzné a myslím, že jsme našly ten pravý náramek. Zatím jsem si ho půjčila a uvidím jestli se mi podaři ještě něco sehnat. Vyfotila bych ho, ale tím foťákem to zase bude rozmazané. Je z toho štrasu nebo jak se to jmenuje :-D a uprostřed má větší kulatý kamínek.
Odpovědět
Holky jste se s tím oznámením rozjeli, začínám z toho být nějak nervozní. Plánuju ho objednávat až na konci února. Nevím jestli bych neměla dřív, už bych ho taky chtěla mít doma. Ale zase mě se to váže na to, že až pojedu do salonu objednat oznámení, tak si půjčím věci na zkoušku účesu a naopak až si ho povezu vyzvednout, tak tam ty věci vrátím. A právě na zkoušce účesu ještě domluvené nejsme, vidím to tak konec února, začátek března.
Odpovědět
Abych vám řekla pravdu, tak mi ještě nemáme ani definitivní počet hostů a tím pádem i lidí, kterým budeme dávat oznámení, nebo pak oznámení s koláčema ... prostě ještě to nemáme sepsané. Vy už to máte všechny stopro sepsané. Luci kolik kusů oznámení jste si nechali tisknout?
Odpovědět
Profilova fotka
Ani mně nešlo otevřít to oznámko :-(, ale účes je hezký. yummynka - bude určitě krásně! I my jsme chtěli původně svatbu v květnu, že by byla třeba větší jistota počasí, ale s tím si člověk nemůže být asi nikdy jistý. Ale nakonec jsme se rozhodli pro duben, protože jsme nechtěli pokoušet květnové pověry. Denditko - ve středu jdeš na první zkoušku svatebních šatů?Tak to ti závidím. Určitě nezapomeň vzít foťák, aby ses pak mohla pochlubit. Už se těšíme? Dnes volal Pavlík schůzku s farářem, ale já jsem mu zapomněla říct, že máme ve středu v práci pedagogickou radu a ta se asi protáhne. Tak to budem muset zrušit a domluvit na jindy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, nevím jak to ale ta stránka už se podruhé neotevře, dám to do alba příprav. Já jezdím lyžovat do Špindlu a docela často, Herlíkovice taky můžu. Tak mě napadá že by jsme mohly udělat nějakou lyžovací akcičku! Mohla by být psina... a taky všechno pořádně probrat. Jasně foťák vezmu... už se tam také těším.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, vítám novou nevěstu. Děkuju za pochvalu oznamka a skleniček. No mě by ty skleničky taky nenapadly, ale jak jsem již psala měli svatbu Davidovi 2bratři a u prvního tam si to taky objednávali a druzí dostali skleničky jako dar a dokonce ještě jedny překrásné od restaurace, kde byla hostina. Teď je mají vystavené a je to taková vzpomínka. Oznamko bych ráda vyfotila otevřené, ale můj si nepřeje abych někde dávala jeho nacionály, tak to akceptuji. Denditko- taky se těším na tvoje fotečky šatů jak půjdeš na zkoušku a pořádně si to užij!! Já začínám mít starosti s mýma šatama. Paní se mi zatím neozvala jestli je objednala nebo ne a čím víc fotek prohlížím,tím jsem opět méně jistá výběrem. :-( Ve středu jdu s mamkou vybírat nějaký kostýmek pro ni na svatbu, tak doufám, že vyberem ať je s další věcí klid.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani - my taky ještě vůbec oznámka nemáme, takže nemusíš být nervózní. Ani návrh, ani objednané, prostě nic. :-( Ale musím se přiznat, že i já jsem trošičku znejistěla, když už vím, že spousta holek tady už je má. Ale i my všechno stihnem! Doufám? :-( Chtěli bychom ho objednat ještě v lednu, ale ten už se pomalu krátí, tak to možná bude až v únoru :-( Jity - se šatičkama to jistě dobře dopadne. Zkus té paní třeba zavolat a uvidíš. A na žádné jiné šatičky už vůbec nekoukej. Ať zítra s maminkou dobře vyberete. Já se pro dnešek loučím, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Romi- jsi zlatá na chvíli si mě uklidnila. Počkám s těma šatama do konce ledna a pak jí napíšu. A s tím oznámením to v klídu zvládnete. u nás je problém, že skoro všechno chceme mít hned, ale když si nějaké oznámení vyberete, tak ho za pár dní máte doma. V této době to funguje dost rychle což je výhoda :-) Větší problém máme s tančením ani jeden z nás nechodil do tanečních, takže máme co dělat aby jsme tam nebyli jako polena. Našla jsem na internetu nějaké základní kroky pro polku a tak, takže až přemluvím Davču ať to potrénujem, tak snad bude úspěch :-| tak se taky s váma loučím čauky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, za včerejšek jste teda toho ještě dost stihli napovídet...ale už jsem vás dočetla. Jani my jsme objednávali 52ks oznámení a 15ks pozvánek ke stolu. Vše jsem ale pečlivě spočítala a sepsala. Taky jsem vám holky včera zapoměla napsat,že jsme v sobotu vytiskli jmenovky :-) . Tak je pěkně nastříhám a dozdobím (zase mám aspoň nějakou práci). Dneska chci koupit taky ještě známky,aby jsme oznámení mohli některým poslat poštou. Denditko, oznámení je zvláštíní, takové bych si já osobně nevybrala, moc mi nepřipadá,že by to mělo něco společného se svatbou,ale každému se líbí něco jiného a hlavní je,že se to líbí vám ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Denditko oznámení je zvláštní, souhlasím s Luckou, my bysme si ho taky nedali, ale nejde o to co se líbí nám, hlavně, že vy z toho máte radost :-). Luci to si mě neuklidnila, že jsi to měla přesně rozpočítané :-). Já vím Romí, však to zvládneme taky, je ještě čas. Já už letím z práce. Měli jsme dneska odpoledne s Leonem domluveno, že půjdeme na prstýnky a nakonec se to tak nějak všechno změnilo, vzal si dovolenou, já si taky beru půl dne a jdeme už za chvíli. Těším se. Snad se nám bude něco líbit. Dám pak vědět jak jsme dopadli. Zatím se mějte, pěkný den
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, nechtěli jsme,aby nám zbylo zbytečně moc oznámení a nebo aby na někoho nevyšlo,tak jsme si vzali cca o 3navíc a jsme spokojení. Nebojte holky, vy ho taky zavčas zvládnete ;-) A už se těším až nám napíšeš jak jste pořídili na prstýnkách.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, jelikož nás na svatbu bude málo a dáváme do rodiny 1oznámení, tak jsme objednali jen 25ks a výjde to i na kamarády. A pozvánek ke stolu 15ks pro rodinu a 6ks pro kamarády s jiným nápisem(jen ať dojdou na večerní zábavu). Myslím si, že to vyjde. Sousedům ani vzdálené rodině nedáváme je to zbytečné. Jani už se taky těším jesli něco vyberete. zatím ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, vcera jsem vlozila nase prstynky, jak uz jste si nektere vsimily - Luci, diky za pochvalu. Presne takove jednoduche jsme chteli. Akorat na tech fotkach to uplne nevynikne, ale pro predstavu to snad staci... Denditko, oznameni je fakt originalni - proste strucne, jasne, takze pohoda. Jedni nasi znami meli oznameni doslova: bla bla bla bla bla misto a cas bla bla bla. No a kazdy z toho pochopil, o co se jedna. Proste taky chteli mit original.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?