Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
přesně jak píšeš Romi dnes se to už nedělá.3x hodiny, 3x varna konvice to už snad není in :-D Já jsem to dělala ,tak že než jsme se měli stěhovat, tak jsem postupně kupovala výbavu(nože, skleničky, ručníky atd) vždycky jsem něco viděla v akci :-D no a pak už jsme nemuseli nic nakupovat. Romi my ještě nejsme rozhodnutí kam přesně pojedem. Vezmem si dovolenou a pak si vyberem superlastminut.
Odpovědět
Profilova fotka
My bysme to cukrovíčko rozdávali i třeba týden před svatbou,ale jak si to budu píct všechno sama a Peťa pochází z Teplic a já z jižních čech,tak to prostě budeme muset rozvést jeden týden tam a druhý tam...no trošku složitější,ale myslím,že je to ve finále jedno ;-) . Svatební dar od Peťovejch rodičů jsme už dostali,ale to už jsem se chlubila a od našich dostaneme domácí kino co si přál Peťa. Od mojí svědkyně dostaneme 10litrovej hrnec (ten si přeju na knedlíky)a říkala i něco do hrnce...tak doufám,že to nepřežene. A jinak asi nějaké korunky a od Peťi svědka prý asi nějaký zážitek...tak se necháme překvapit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jutu - jak se vlastně jmenuješ?Ať ti nemusím říkat pořád jutu, to je blbé :-( Ty mně oslovuješ jménem a já ti říkám takovou přezdívkou. Já už taky něco malinko mám, ale opravdu jen malinko. Na Vánoce jsem dostala ručníky, pak mám pár utěrek, asi 3 kastrolky, nějaké skleničky už jsem si taky v akci koupila, ale je toho fakt jen maličko,co mám. Nějaké plýtké talíře, co už mamka koupila hrozně dávno, ale pro začátek to bude ztačit. I nějaké hrníčky na čaj i na kafčo mám, ale jak říkám nic moc. Spíš nic než moc :-D Ale vidím to tak, že pak zajedem do nějakého velkého obchodňáku, kde nakoupíme vše nejnutnější a potřebné a zbytek budem dokupovat postupně. My taky určitě plánujem Last minute. Já mám 2 měsíce prázdnin, takže mě je to v celku jedno kdy,ale budem muset přihlížet k Pavlíkové dovolené a v tom jeho termínu něco vybrat. Ale to snad nebude takový problém. Doufám?
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem výbavu dostávala postupně od babiček. V mé pubertě jsem sice brblala,ale pak když jsem odešla od našich,tak jak kdybych to našla a pak když jsem se nastěhovala k Peťulkovi,tak tuplem. To jsem měla už pár věcí dokoupenejch,tak to bylo fajn. Jinak jak píšete o těch "otřesných darech" tak já se bojím toho,že moje babička donese nějaké otřesné hrnečky...bych je vyhodila nejrači hned mezi dveřma co uvidím krabičku...a v druhý určitě bude dort z otřesné cukrárny a ten našlapu do popelnice...to je moje největší obava :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi- jmenuje se Jïtka. ´My jsem měli a ještě máme talířky od naší mamky měli bufet, takže desertní a normální talíře těch je hafo,ale po návštěvě Ikei by mě lákaly nakoupit ty barevné modrní, ale ještě chvíli to vydrží. :-D Luci-taky jsem to tak měla dostala jsem skleničky a ručníky ve výbavě od babiček a maminek.
Odpovědět
Profilova fotka
právě jsem dala do albíčka to naše oznámení...jen jak jsem to zmenčila,tak tam není vidět ten náč vybraný citát... máme tam " Milovat znamená stát se pro druhého nepostradatelným." Tak jukněte ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - tvůj příspěvek mě pobavil a rozesmál :-D. Naprosto tě chápu, taky bych měla obavy. Ale já už bohužel ani jednu babičku nemám ani dědečka :-( ,takže žádné takové dary nečekám. Oznámko máte moc hezké. Myslela jsem si, že jsi Jitka, protože ta přezdívka Jutu tomu trošku napovídala, ale nebyla jsem si jistá. Tak od těď už ti budu Jity říkat jménem a bude to tak pro mě lepší, než ti říkat Jutu :-) Pro dnešek se už musím rozloučit, ješt něco mám. Doufám, že toho už moc nenapovídáte, protože dnes mí to dočítání ztačilo. Už tu máme skoro víkend, tak už se moc těším.Užijte si ho a papa
Odpovědět
Profilova fotka
Romí jsem ráda,že těbe to pobavilo,ale já mám z toho noční můru...tuhle mi ukazovala jedny v nějakém časopise a byli příšerný,tak jsem jí to řekla,ale ona mi povídala,že jsou krásný a že se nikdy nestratí....bojím bojím...sestřenka je taky dostala :-N A děkuju za pochvalu oznamka.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi. jsou pěkně jsou jednoduché a krásné.
Odpovědět
Profilova fotka
Promíň LUci myslela jsem tvoje oznamka a napsala jsem Romi
Odpovědět
Profilova fotka
To je v pohodě :-) . Děkuji za pochvalu. Ono není potřeba vymýšlet bůh ví co..ostatní ho vyhodí a nebo někam založí,tak je to spíš doopravdy jen na to oficální oznámení a pozvání ke stolu. My jsme z něj nadčený,tak i když si ho vystavíme,tak se nám bude líbitjavascript:addEmoticon(';-)','vBody')
Odpovědět
ahojte tak mi sa berieme 10.4.2010..nam sa pačili tam tie desinky,je to lahsie zapametat
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Vítám novou nevětu
Odpovědět
Profilova fotka
Luci to je pravda stejne si ho kazdy da potom do supliku tak co. my jsme si vybirali taky aby se libilo hlavne nam. Schovame si ho do albumu a budeme si ho pripominat-´))), taky vítám novou nevěstu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,Luci oznámení máte opravdu moc hezké,moc se mě líbí. Holky já jsem dneska sháněla asi 2 hodiny ve městě boty na ples,ale žádné jsem bohužel nesehnala:-(TAk musím jít zítra na ples ve svých už několik let starých botech.....Ale nechtěla jsem si něco kupovat za každou cenu a pak je nenosit.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - soucítím s tebou,ale vážně mě to rozesmálo. Ale vím, že to tak chodí a jak si to tak čtu, tak si můžeš být asi ne zcela 100%, ale tak na 50% jistá, že je asi vážně dostaneš, když je dostala i sestřenka. Ale třeba tě babička překvapí a nechá si poradit od druhých a dá penízky nebo vybere "normální" hrníčky. :-) Jity - tak jsem tak přemýšlela, co myslíš, že mám jednoduché a krásné. První mně napadly šaty, ale říkala jsem si,že to asi nebude ono a pak níže už jsem to pochopila :-). Taky se mi to občas určitě stane, že popletu jména. Ale to se někdy nedá, když je toho moc na dočítání,tak se v tom pak ztrácím. Taky vítám novou nevěstinku, ahojky Marti ber to z té lepší stránky, aspoň nebudeš mít puchýřky a nebudou tě ty staré botky tlačit. V těch nových by si to ten první ples asi taky nevyhrála, než byz je rozšlápla. Určitě seženeš později ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky moooo vám všem děkuji za pochvalu oznámení. Jste taková velká podpora ;-) . Romí, oni se nám smějou i holky v práci,když vždycky narazím ne téma svatební dary a moje babička. Ona dává korunky,ale vždy má něco jako tzv. třešničku na dortu a to jsou bohužel tyhle hnusy a nikdo jí to nerozmluví a bohužel na ní nefunguje a ni moje mamka...ta se toho taky děsí. Babička vždy kupuje takovýhle kýče, je z toho nadčená a pak nás vnoučata zásobuje :-( .No jo člověk to musí brát s nadhledem. Nejlepší je,že jak tyhle věci Peťovi jsou tak nějak jednou,tak v tomhle případě se taky rosí :-D . Jdu pracovat a uvidím jak za váma budu stíhat kouknout...a o víkendu taky nevím jak budu stíhat,ale určo v neděli.
Odpovědět
Ahoj holky. Teda vy jste to rozjely, měla jsem co dělat po ránu :-D. Zuzi děkuji moc za odkaz na tu půjčovnu, asi tam zajedeme. My to máme jako vy. Také rozdáváme oznámení před svatbou s koláčky i s těmi rozhovými a výslužky dáváme hostům při odjezdu ze svatby. Jak píšete, jiný kraj .... Tak si aspoň takhle máme co sdělit, jak se nám to liší :-). Jak si dopadla s těma punčochama, drží ti? Luci právě jsem si říkala, že podvazkovým pásem by se to dalo také řešit, ale nejsem stopro rozhodnutá že ho budu mít. Uvidíme. Oznámení máte krásné. Líbí se mi že je jednoduché a ne nijak přeplácené. Proto jsme se taky nakonec rozhodli že půjdeme do toho jak mám v albíčku pod číslem 3. Ta 5 je moc pěkná, ale přijde mi to zbytečně moc. Máte ho moc pěkné, chválím. Svatbu si budeme platit sami, takže rodiče nám asi dají svatebním darem peníze. A od ostatních si je taky řekneme. Teď se to prostě tak dělá. Mám nějaké kamarádky, kterým když jsem byla na svatbě, tak jsem dala věcné dary o které si řekly - těm vymyslím, co nám mají koupit, ale ostatním řekneme o penízky. Loni jak se mi vdávala ta jedna kamarádka, tak jsme jim udělali taky překvápko - vyvolala jsem jejich fotku, dala do velkého rámečku doprostřed a okolo jsme rozložili rozměněné peníze, aby to bylo pěkně barevné a zaplněné. Moc se jim to líbilo. Prý jsme byli asi jenom dva páry co jim dali takhle peníze s nějakým nápadem, jinak to dostali všechno v obálkách.
Odpovědět
Jo Luci babičky jsou babičky ... :-D. My máme zase jiný problém, babička nedává nikomu nic, to už musí být ... Ale jak říkáš, tohle se musí brát s nadhledem. Když chce dá, když nechce svět se nezboří, proto se nebereme abysme vybírali peníze ...
Odpovědět
Včera jsem byla u kosmetičky. Už vím Luci co na tom máte. Je to fakt paráda. Úžasný relax. Vytrhala mi obočí a i strhla chloupky pod nosem - nebylo to tak hrozné, dělala to tak rychle, že mě to ani nestačilo pořádně bolet, jen to spíš štípalo. Pak mi vyčistila pleť. Namasírovala obličej i s dekoltem, to je teda úžasná odměna po tom trhání a čistění a ještě mi dala masku a nabarvila řasy. Holky v práci říkaly, že je to parádní změna, tak jsem ráda. I doma se to líbilo .... to víte chlap si nevšimne, že máte v obočí o pár chloupků méně, ale když řekne vypadáš hezky, tak to potěší :-). Za tohle všechno jsem dala 440 kč. A na konci února jsem objednaná na další ;-). Paní si poznačila termín svatby na líčení. Chce abych přišla i na zkoušku. Říkala, že to není nutné, ale že bude radši, protože to pak v ten svatební den půjde rychleji když bude vědět jak mě namalovat a že to bude za 20 minut hotové. Líčení stojí 100 - 140 kč. Takže několika slovy - já jsem spokojená :-).
Odpovědět
Profilova fotka
Janí, no tak to je super,že sis to tak pěkně užila a cena myslím,že super. A to líčení si taky jistě parádně užiješ...oni ví jak na to a pak se člověk pomalu aniv zrcadle nepozná.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vás zdravím ještě z práce, ale pro dnešek už mi padla, jak se říká. Všechny děti už mi odešly tak hurá na víkend, už se moooc těším :-) Jani - to je fajn, že sis to u kosmetičky užila a o to lepší je to, když to poznal i tvůj protějšek a pochválil tě. Taky mě vždy potěší, když třeba jdeme na ples a Pavlík mi řekne, že mi to sluší. No a ta cena za líčení je úplně bezvadná!! Už se jistě těšíš na další návštěvu, že? Já jsem včera taky byla u kosmetičky, ale jen si přeměřit vlhkost mojí pokožky. A moc mě paní kosmetička potěšila, protože mi řekla, že už je zlepšení vidět, takže zázračná kosmetika, kterou jsem si objednala funguje a na mé pleti je to fakt znát, tak jsem ráda.A i já mám teď mnohem lepší pocit. Byla sice trošku dražší, ale stojí to za to. Měla jsem totiž pleť hodně vysušenou, tak teď používám hydratační řadu a je to znát. Ale je to jiná kosmetička než ta,co mě bude líčit. Tady k téhle jsem dostala dárkový poukaz, když jsem si kupovala spodní prádlo z netu (možná si ještě vzpomínáte). Tenkrát jsem o tom mluvila. No a šla jsem k ní a ona mi očisila pleť a udělala takovou diagnostiku a zjistila mi, že mám hodně suchou pokožku a že bych s tím něco měla dělat a navrhla mi kosmetickou řadu a já jsem šla do toho. Ale jsem fakt spokojená. Teď už ale poběžím a odpoledne z domu se tu ještě ukážu, papa
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, jo jo vzpomínám. Měla jsem to přeci taky,ale jak jsem vracela tu podprsenku,tak jsem jim ten poukaz taky vrátila...Je super,že ti paní takhle poradila a hlavně,že to funguje. Ty se máš,že už jdeš domů,to já si ještě chvilku počkám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem vám holky slíbila, že se tu odpoledne ještě ukážu a vyšlo mi to až teď večer :-( Ale jak vidím, tak tu stejně nikdo nebyl kromě Lucky, takže jsem vlastně ráda, protože nemusím nic dočítat a nic mi neuteklo :-) . Musela jsem zase nekonečně dlouho čekat, až se mi stránky načtou. Měly by s tím něco udělat, nebo jsem přestanu chodit. To jsem teď samozřejmě nemyslela vážně, to bych vám ani mně nemohla udělat, ale někdy mě to celkem štve. ]-( Dnes jsem se stavila ve dvou obchodech jen tak podívat se na snubní prstýnky a příští týden zase nějaký obchůdek obhlédnu. Zatím sama a pak i s nastávajícím mužem :-) Pro dnešek se asi loučím holky, papa Stejně to vypadá, že se tu možná už dnes ani neukážete, viďte?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte! Dnes jsem si připadala jak na vánoce. Hned ráno nám došli 2 balíčky. V jednom byly pískované skleničky a v druhém oznámení!! Jupí už je doma! Je krásné. Nechtěli jsme nic jednostránkového nic přesrdíčkovaného(když už je máme na skleničkách) a nakonec po celém dni vybírání vyhrálo tohle. Ta vrchni světlá strana se odklápí a dole je text. Ty pískované skleničky mají ještě na spodku nožky datum svatby :-D Dala jsem to do albíčka, tak budu ráda za váš názor. Jani- no tak to je super s tou kosmetičkou a cena úplně v pohodě. Jak vás tady čtu, tak mám taky chuť začít chodit někam na kosmetiku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, my jsme včera byli na horách lyžovat, tak jsem se k počítači nedostala. byla jsem tak unavená, že jsem to v 8 zaklapla :-D punčochy mně drží, ale je to fakt nezvyk, měla jsem takové poprvé na sobě.. aby mně někam netáhlo :-D holky, máte oznamka obě moc hezká! Jíťo, skleničky jsou fakt super!!! Jani, kosmetika dobrá, viď :-) taky se zase musím objednat. myslím si, že u mě ta cena za líčení taky nebude o moc vyšší..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Jity - oznámka i skleničky máte moc hezké. Už abychom je taky měli ty oznámka. Alespoň návrh :-( Speciální skleničky na přípitek mít nebudem. Zuzi - kam jedzdíte lyžovat? My pojedem možná dneska na večerní lyžování na Stupavu. Vám to asi holky nic říkat nebude, ale Marťa to jistě zná, že Marti? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,no jasně vždyť ze Stupavy je můj přítel a sjezdovka je od nás přesně 2,5 km:-)Každý je v šoku,když řekneme,že ani jeden z nás nelyžuje,nebo spíš já vůbec a můj přítel jen příležitostně.Včera jsme byli na plese a holky,vůbec nemusíte mít strach z těch samodržících punčoch,měla jsem krátké šaty,takže bylo důležité aby se punčochy nehli ani o kousek a drželi naprosto skvěle,měla jsem ty,jak jste se tady bavili s těma 3 sil.proužkama,stály něco kolem 150 Kč. Byla jsem se i učesat u kadeřnice,takže jsme si udělali takovou generálku na svatbu:-)Vlasy mě nakulmovala a nahoře sepla,bylo to moc hezké,ale na svatbu bych to asi chtěla jen opravdu nakulmovat a nechat rozpuštěné a jen třeba opravdu nahoře 2 pramínky nějak stáhnout,abych si tam dala nějakou tu živou květinu,Romi ten účes co máš v albu (ten poslední,rozpuštěné vlasy) je naprosto super a s dovolením si ho propůjčím k holičce a ukážu jí ho.Nějak tak jsem to měla včera i já natočené,akorát více seplé. Jen víte z čeho mám strach,že ty prameny nevydrží moc dlouho a budu to mít za chvilku rovné a my se chceme fotit až po obědě,tak bych nerada,abych to pak měla splyhlé a na fotkách hrozné.....To jsem se ale rozepsala:-) Jity-oznámení je opravdu moc hezké.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem další do dubnového klubu :-) . 30 tého. Říkáme akci čarodějné jho. :-D . Úplně koukám co jste všechno již stihli zařídít.. Já nic, kromě termínu...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, vítám nové nevěsty denditko a zdenusa2 :-) denditko, termín máme stejný, konečně tu nejsem jediná, která to má na čarodky :-) Martí, já se právě taky bojím, že kdybych měla vlasy natočené, tak mně to brzo spadne, hlavně, kdyby bylo nějak vlhko, tak to by bylo hned pryč. Romčo, my jezdíme do Vrchlabí do Herlíkovic nebo do Špindlu.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?