Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky,no já jsem do solárka chodila asi před 2 lety a koupila jsem si tam přímo ten krém na solární opalování,sice stál cca kolem 250 Kč,ale co neudělat pro "zdravé"opálení. Romi-já chci chodit do toho vertikálního (což je na stání),na to ležení mě to nějak nedělá dobře,když se to pak zavře apd.No a to vertikální stojí jak kde,ale od 6 do 8Kč za min.,ale zase tam podle pleti můžeš být max myslím 10 min.Já jelikož jsem světlý typ,tak jsem vždycky chodila jen kolem 5 min nebo tak nějak.Tak uvidíme.Teď je nové solárko nahoře na deltě v UH,podívej se na net sunvitality.cz a pak je ještě co jsem slyšela je dobré na Slunci.
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím si,že je zase lepší si vybrat nějaké větší solární studio,kde je to i třeba o tu 1Kč dražší,ale zase tam máš v uvozovkách jistotu,že tam vyměnují ty solární trubice apd.Ty menší solárka jak jsem slyšela,to moc často nedělají,protože na to nemají peníze a to je prý pak při tom opalování nebezpečné.Tak nevím.S těma samoopalovacíma krémama mám tedá já osobně špatnou zkušenost a to už jsem jich měla opravdu hodně,vždycky ze začátku se to zdálo dobré a pak to zežloutlo a hlavně jak se to začne umývat,tak je to šílené,protože jsem byla celá flekatá:-(Už jsem proto říkala,že žádné tyto krémy kupovat nebudu,protože to stojí vždycky i ke 200 Kč a výsledek žádný a pak to vyhodím a že jsem jich už měla Nivea,Dove,Loreal apd.
Odpovědět
Ahoj Marti, já hcci jít do toho solárka, jelikož se mi zdá , že mám pořád neopálená ramínka z plavek. mylsíš že se to v solárku ta barva sjednotí? at mi to třeba nevyleze ještě více :-(
Odpovědět
Profilova fotka
víc ti to určitě nevyleze,já když jsem chodila,tak se mě pořád zdálo,že vůbec nejsem opálená,ale lidi okolo se mě ptali,že jsem opálenější jestli chodím do solárka,tak určitě to trochu poznat šlo.....Navíc jak jsem psala,tak jsem světlý typ,takže opravdu musím opatrně a hlavně se mě to ani pak moc nelíbí,když je někdo moc tmavý,je to takové nepřirozené.Zdá se mě,že z toho solárka je to taková jinší barva,no prostě jak od moře to nebude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a konečně jsem si dala do albíčka svoje šatky,takže kdo chcete se podívejte,já to pak tak za týden smažu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, Romí cena solárka je různá...záleží jaké mají solárium...je totiž klasické, kde můžeš být třeba i 20 minut a nebo turbo a tam můžeš mám zato maximálně na 15minut. Turbo je dražší...tady se minuta pohybuje okolo 15,- a u normálního okolo 10,- ale je to praha...to je vždy dražší. Marti, když jsem používala kdysi samoopalovák,tak po nějaké době jsem taky celá zoranžověla a vymejvání hrůza...Teď jsem se dvakrát namazala Dove a zatím to vypadá pěkně...nechci se tím mazat každý den,abych pak nebyla jak mrkev,ale jen tak občas na jemnou barvičku. No uvidíme. Dala jsem za něj 75,- tak se to dá. Ale jak už jsem psala, je to tělové mléko s kapkou samoopalováku,tak to asi není tak brutální jako klasickej samoopalovák. Zuzko, ramínka se ti za pár návštěv doopálí, to se neboj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martí, taky máš krásné šatičky! Krásně ti sedí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky nemám ráda přepálená tělo ze solárka,ale takovou tu zatou barvičku mám ráda. Ale jak říkám, chodím jen před létem,abych neměla v sukních nohy jak ředitelka vápenky. Jo k těm cenám za krémy...některé jsou drahé,ale já jsem si kupovala od ASTRIDU a byl jeden něco málo přes stovku. U těch dražších se platím pak značka...
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, ty ramínka jsou od podprsenky a nebo je mají šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsou od podprsenky,šaty jsou bez ramínek
Odpovědět
Profilova fotka
tak i tak jsou krásné!
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,děkuji za pochvalu,ještě tam šupnu pár fotek co už mám koupené,dneska se nějak nudím,tak konečně udělám své resty ;-) Jinak já mám teď zrovna v koupelně od Nivei,který jsem si koupila myslím minulý rok,přesně jak píšeš proto,když jsem začala na jaro chodit v sukni,ať nemám nohy jak ředitel vápenky:-)Stál kom 150Kč,na ty nohy to celkem šlo,ale nedokážu si představit,že bych si to mazala na celé tělo a třeba i na obličej,to bych se fakt neodvážila.A u nás to solárko i to turbo je fakt tak do 10 Kč,dívala jsem se na to na netu.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Já jsem si namazala celé tělo, kromě obličeje a vypadá to pěkně,tak uvidím co to provede. To bysme nebyly my ženský kdyby jsme neexperimentovaly :-) . Ty ceny solárka máte teda super! Když jdu cvičit k Olze Šípkoví,tak tam má taky solárka a když jsem koukala na ceny,tak tam byli snad i přes dvacku...tak jezdím do jedné vesnice za Prahu a tam je to celkem levnější. A i s cestou se mi to vyplatí. Ale tam kam jsem chodila letos,tam mají normální solárko,ale našla jsem tam jiné,kde mají turbo a jen o kačku dražší,takže letos skusím to. Zkoukla jsem i nové věci v albíčku a máš i krásné boičky!Je to takovej můj styl, pěkně do špičky, tenkej podpatek no prostě paráda. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky díky za info o solárcích. Marti, já když jsem tenkrát kdysi do solárka chodila, tak jsem chodila ke sv. Alžbětě a myslím, že je to tatáž firma jako na Slunci. A na ty stránky, co jsi mi dala typ se určitě kuknu díky. :-) A co se týče těch krémů, tak vím, že už tenkrát mi je nabízeli v tom solárním studiu, ale že tam přišly celkem hodně draho. Mám pocit, že kolem 300 a 400 Kč, což se mi zdálo příliš, tak se možná kouknu raděj po něčem podobném a levnějším v drogerii. Ale nebudu jistě brát zase něco nejlevnějšího, ať to mám nějaký účinek, ale máte pravdu, že u spousty věcí se platí jen značka. Jinak s vertikálním solárkem zkušenosti nemám, chodila jsem do toho na ležení a mám odzkoušeno normální i turbo, ale v tom turbu jsem se jednou trošičku zpálila. Protože jsem si neuvědomila, že je turbo a dala jsem si 15 minut :-( Takže teď určitě začnu na normálním a pak přidám i turbo. Kam budeš chodit Marti ty? Myslela si Deltu vedle pošty nebo tu druhou u Hradišťanky? Jinka, kdyby ty ceny byly tak jak říkáš, tak by to bylo fajn. Zdá se,že se ty ceny zas až tak nezměnily, protože i tenkrát to stalo asi už kolem 7 - 8 Kč, a to turbo bylo o něco dražší, co si vzpomínám.
Odpovědět
Profilova fotka
Abych nezapmněla Marti - botičky i šatičky jsou moc hezké. Kde jsi koupila boty?Já jsem v UH nemohla žádné sehnat :-( ,ale už mám taky ze Zlína. Nebo přesněji řečeno z Kostelce u Zlína. A šatky máš odkud?Už jsi nám to určitě i říkala, ale já hlava děravá už jsem zapomněla. Vidím, že ladíš do zelena jako já :-) Zelená je krásná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi - to budeš hodná, když mi ji tam na chviličku dáš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi-to solárko co bylo u sv.Alžběty je přestěhované v ul.Leoše Janáčka a je to i to stejné jak si psala co je na Slunci,stránky solarino.cz,myslela jsem tu deltu u pošty.Já ještě nevím kde budu chodit,ale když jsem se dívala na ty stránky,tak asi to co je na Slunci nebo přestěhované v té ul.Leoše Janáčka je levnější,tak asi tam..... Myslím si,že když začnu chodit tak přelom únor-březen že to bude stačit ne? Boty jsem si koupila v Kyjově a měla jsem je koupené ješt dřív než jsem měla vybrané šaty:-)Prostě se mě zalíbili,tak jsem si je koupila,protože jak si říkala v UH nikde nic neměli.Šaty mám z Princessu u Moravního mostu.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, stašně dlouho jsem tu nebyla a toho dočtení bylo no hrůza :-D Já jsem do solárka chodila celkem často, tak zhruba na 10min.,ale v každém lepším solárním studiu by měli poradit na kolik minut kdo má jít a ještě dávají zdarma takový krém. Byla jsem i na vertikálu, ale poprvé a na posledy. Já mám totiž nízký tlak a jak jsem tam tak stála, tak jsem mi začala motat hlava, nemohla jsem tam pořádně dýchat a skoro celou dobu jsem tam čapěla, abych neomdlela. V tom na ležení je to super pustím si tam hudbu a představuji si, že jsem u moře a relaxuju, už se na to těším :-D Marti- máš opravdu krásné šatičky.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi- s těma rozvedenýma rodičema, to si taky myslím, že to kvůli vám nepokazí. U nás je to tak, že přítelovi rodiče jsou taky rovedení už tak 10let. Mamka má nového manžela, který s ní půjde na svatbu a vlastnímu otci ani neřekneme, že se berem. Je toho moc co příteli a jeho bratrům a mamce provedl, takže je to hotová věc.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak všem přeju krásný nový rok, plný lásky a splněných přání a hlavně ať se nám vše povede jak si představujeme, papa mějte se pěkně
Odpovědět
Ahojky, doufám, že rodiče dostanou rozum a skvěle si vše užijeme!!! jinak jsem se vás holky chtěla zeptat, zda si závoj půjčujete či kupujete? paní v solonu mi předtím řekla, že se to pujčovné pohybuju okolo 800 kč a že to vyjde skoro nastejno, jetsli si ho pujčím nebo koupím. a 800 kč mi připadá opravdu hodně. tak mě napadlo, že bych si ho od nekoho odkoupila, ale někdo mi říkal, že se může stát, že bude jiný odstín bílé než jsou šaty, tak opravdu nevím. co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzi- mě ho chce půjčit švagrová měla šaty a závoj ze stejného salonu jako já, takže si ten její můžu zrovna zkustit k šatům. Tam si ho musela koupit a platila kolem 500kč, záleží na tom jak je ten závoj náročný a zdobený. Přemýšlím o tom, že si asi vyberu jiný závoj, vybrala jsem si totiž šatičky s krajkama, tak uvidíme, který se k tomu bude hodit líp. Při nejhorším i když si ho koupíš ho pak můžeš nabídnout tady v bazaru ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - tak jak jsem si říkala, že bych možná zkusila to nové solárko na té Deltě. Dívala jsem se na ty jejich stránky, ale jen tak letmo a ceny se zdají býti příznivé. Ale zatím nějak dopodrobna jsem to nepročítala, tak ještě uvidíme?Ty říkáš, že to na Slunci a v té ul. Leoše Janáčka je levnější?Mohla bys mi prosím přiblížit, kde je ulice Leoše Janáčka v UH? Podívám se ještě i na ten druhý odkaz a porovnám to. Mám pocit, že na tom Slunci to bývalo trošku dražší než u Alžběty, i když to byla jedna firma. Jinak solárko na ležení mi taky přijde hrozně fajn, jak říká jutu. Taky se tam vždycky krásně zrelaxuju při poslechu té hudby :-) Co se týče závoje, tak jsem to prozatím zatím neřešila. Tenkrát při zkoušce šatů jsem si zkusila jen dva, ale ani jeden se mi nelíbil :-( a nějak více jsem se tím nezabývala. Příští týden chci ale jít do salonu a věnovat se právě zkoušce závoje, vybírání bižu a možná kouknu na novou koleci šatů ;-) Vůbec netuším, jak se ceny pohybují. Tenkrát jsem se nezeptala. Jen doufám, že nějaký hezký vyberu :-( Chtěla jsem si koupit závoj od jedné vzdálenější kámošky, ale nechtěla ho prodat ani půjčit. A pak jsem si vzpomněla ještě na sestřenku, která se vdávala, ale ta ho zase měla půjčený, takže taky nic :-( Tenkrát při zkoušce šatů ve Zlíně jsem měla na sobě spoustu hezkých závojů, co mi i slušely, tak snad nějaký vyberu i v tom mém salonu. Netroufla bych si ho brát někde jinde v salonu, protože ho chci zkusit k šatům.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - tak už jsem se dívala i na ty druhé stránky a už vím, kde je ul. Leoše Janáčka :-) Říkala jsem si, že bych třeba chodila do toho nového solárka, protože tam snad určitě (doufám) mají novější trubice, ale kdo ví, že? Ještě uvidím? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Za chviličku čekáme návštěvu, takže se tady ukážu asi až večer. Zuzi, kdyby si mi sem dávala tu fotečeku v těch tvých šatičkách, tak mi ji tu nechej do večera, ju? Určitě se ještě dnes kuknu, díky ;-) A až se kuknu, tak ji pak můžeš hned smáznout.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,zdravím v Novém roce a doufám,že pro nás všechny bude velmi úspěšný:-) Romi-já to zkusím asi v té ulici L.Janáčka a uvidím,no je na to stejně ještě času,teď jsem hlavně zvědavá na prstýnky,které si půjdeme vyzvednout v pondělí,určitě je vám sem dám ukázat.....
Odpovědět
Romi, tak fotečka je tam... jen pro tebe :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tak snad nezapomenu co jsem chtěla všechno napsat.... Včerejšek jsme si pěkně užili, ráno jsme dospali a dopoledne frčeli k našim. No prostě super den. Taky jsme se dneska rozhodli ještě pro jinej hotel pro hosty co se nám nevejdou do hotelu kde bude hostina. je asi 100 metrů od hostiny,takže super. Sice trošku dražší,ale zase to mají za odměnu,že nebudou přímo nad restaurací. Po neděli si to začneme všechno v klidu obepisovat a obtelefónovávat,ať to máme posichrovaný. K závoji...já ho mám zdarma k šatům,takže ani cenu nevím. Ale myslím si,že za půjčení 800,- to je teda pěknej ranec. Když jsem tenkrát hledala na netu,že bych si ho možná koupila,tak jsem našla pěkný kolem 400,-. O solárku jsme se s Peťou dneska taky bavili,tak jsme říkali,že už se moc těšíme na ten relax jak jste říkali. Lehnout si, nahřát se a představovat si sluníčko ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi děkuji za fotečku, už ji můžeš smáznout, ať jsi v utajení. Nádherné!!!Vážně ti moc sluší. Budeš krásná nevěsta, jako i my všechny ostatní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jeste jednou vsechno nejlepsi do noveho roku - hlavne hodne zdravi. lasky a at se nam vsem povede vykroceni do manzelskeho zivota na jednicku s hvezdickou! Marti, mas moc pekne saticky a fakt Ti "sednou"!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?