Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo dodržovali jsme to přesně. A náročné to moc není...je fakt,že jsem vařila třeba po práci dvě jídla,ale to je během chvilky. nejnáročnější je krájení zeleniny. Čím dýl jsme jedli podle jídelníčku,tak jsme si ty jídla vychytávali...místo oleje na zeleninu, jsem dávala olej pod maso (2lžičky). A nebo pak jsem ubrala z čerstvé zeleniny a přidala k masu a udělala čínu a nebo jsem i přidala dvě lžíce kečupu a bylo to zase jiný...no prostě různé inovace,aby jsme to neměli pořád strejný. je tam psanej i třeba ŠMAKOUN,ale ten nám moc nechutnal,tak jsme si dávali kuřecí a místo králíka taky.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzko, tady máš přímo tu diskuzi....jídelníček je hned na první stránce...jen na začátku je tam jen pár dní a hned podtím je celé dva měsíce http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Díky moc..vypadá to zajímavě, jen nevím jak budu řešit ráno tu čerstvou šťávu. ty máš odšťavňovač? já ne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem nahradila 100% džusem. Měl by být zastudena lisovaný,ale my si kupujeme klasickej 100%. Pro dnešek končím,tak se mějte a zítra v práci juknu. pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,diky za rady. ja uz dnes taky koncim, zitra ahoj.Dobrou, holky!
Odpovědět
Ahoj holky. Teda vy jste toho napsaly. Ani jsem to všechno nečetla, jen v rychlosti. Vítám novou nevěstu Denisu a věřím že se všechno podaří zařídit jak má. Jsou svatby, které se povedou během měsíce chystání se vším všudy, takže si myslím, že máš ještě dost času. Spíš to budou větší nervy, ale ty si myslím, budeme mít všechny. S tím se k vám přidávám. Já se moc těším, ale jakmile nad svatbou více přemýšlím, tak mě chytá nervóza :-D. Zuzi k tobě se musím přidat - přítelovi rodiče jsou rozvedení. Mezi sebou se nesnesou vůbec. A navíc i my jsme teď s komunikací s jeho taťkou na štýru, kvůli jeho nové ženě, něco se v tom vztahu prostě pokazilo. Takže máme taky o tohle starosti. Pozveme je určitě oboje. Nevím jestli jeho taťka půjde, ale pokud ano, tak jeho mamka se nechala slyšet, že to tam s tou novou ženou nevydrží a něco ji řekne (nevím jestli jim říct aby nové protějšky nechali doma ...). Takže jsem je všechny upozornila, že jakmile se nebudou chovat slušně, tak je necháme odvézt domů a nebude mě nic zajímat. Nenechám si ten den zkazit. Nakonec se snad modlím aby tam táta nešel, aby šli jen na obřad, i když vím, že by o to přítel stál. Je to složité. Když se vdávala přítelova sestra, tak na svatbě byl jen táta. Tak nevím jak to dopadne u nás. Každopádně Leoše mamka půjde, za tím si stojím. No bude to zajímavé. A se zasedacím pořádkem taky nevím. Ale určitě budu chtít, aby naši seděli vedle nás a na druhou stranu ať si sesednou jak chtějí ... Zatím se holky mějte, jdeme obědvat pa pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj jaancaa, dekuji za privitani. S temi rodinami a zasedacim poradkem je to slozite i u nas. Premyslime o tom, ze budeme mit celni/hlavni stul jen pro nas dva. V restauraci, o ktere premyslime, nam potvrdili, ze by to vpohode slo. Navic nas bude na hostinu malo - max. do 15 lidi, takze by to ani nemuselo vypadat divne - budeme mit stoly do tvaru "T" a v "cele" stolu jen my dva. U nas je to komplikovane s mym tatou. Je takovy hodne nevyzpytatelny, napr. dostane pozvani na nejakou akci a pak neprijde a ani se neomluvi. Takze vlastne nevim, jestli vubec dorazi na nasi svatbu. Proto ani vhazeni do obradni sine nebudeme resit klasicky, ale proste pujdeme rovnou spolu jako zenich a nevesta.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, vy jste se teda rozepsaly :-) vítám Denisu..:-) já jsem teď ani nezapínala počítač, ani jsme nebyli moc doma, ale dnes je venku ošklivo a na Adama něco leze, tak jsem zůstali doma.. a copak budete dělat zítra? my ještě nevíme, lákaj nás, abychom jeli na hory, ale nevím, náš bafan se moc bojí ran, tak asi budeme doma. jinak jsem dostala jednu bižu pod stromkem.. je pěkná, ale nevím, jestli se bude hodit k mým šatům.. uvidíme.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, krásné šaty a vypadáš v nich báječně!! Luci, já taky půjdu do růží, jsou nejlepší!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zdh, divala jsem se do albicka, jestli tam nemas tu novou bizu, ale nikde nic...Jinak zenichovi to sekne a zavidim ti ty boty - oboje - ty na podpatku vpohode pak unosis i normalne a balerinky na prezuti, kdyby nahodou...ted v poslednich dnech kdykoli jdu kolem obuvi, tak vzdycky nakouknu, jestli by nemeli nejake vhodne svatebni obuti, ale nikde nic. Boty na plesy sice maji, ale temer zadne bile nebo kdyztak ne podle meho vkusu :-( Zuzi, vyfot tu novou bizu, at se pokochame.
Odpovědět
Profilova fotka
Denis..dala jsem tam obrázek, už jsem ji v albu měla..holkám se moc nelíbila, ale mně jo, nejsem žádnej drobek, tak jsem chtěla něco masivnějšího s červenou.. ještě mám objednanou tu druhou, co mám v albu, tak uvidíme, co bude lepší.. já jsem si ty baleríny koupila tady: http://www.svatba-obchod.cz/cs/katego... já mám číslo 40, snesla bych o kousek větší, ale myslím, že ty 41 by mně zase padaly, tak jsem si je nechala a zkusím je rozchodit.ty na podpadku jsem koupila za 299 Kč u Vietnamců, takže super.. :-)
Odpovědět
Ahoj holky. Tak jsem si teď našla chvilku abych taky nakoukla do vašich albíček. Zuzik84 - šatky máš nádherné, opravdu jako princezna. Moc se mi líbí. A hubeňounká si v nich krásně. Prostě moc ti sluší :-). Deniso jak máš v albíčku to oznámení se želvičkama, tak se mi taky líbilo když jsem si prohlížela album v salonu :-). Líbilo se mi takové podobné i s medvídkama a dráčkama. My nakonec asi budeme mít to jak mám v albíčku s tou holčičkou a klukem ze zadu. U tebe se těším až budeš zkoušet šaty a budeme si moct prohlížet fotečky :-). A neboj že neseženeš. Já bych ti mohla vyprávět. Když jsem přijela z prvního salonu, tak jsem myslela, že se zbláním i jsem to trochu obrečela ... ale holky tady mi pomohly ... řekly že seženu to co hledám a měly pravdu - sice až ve třetím salonu, ale jsem šťastná že jsem je našla. Takže nám věř ;-). Zuzi bižuterie je taková dost zajímavá. Ale mě osobně se víc líbí ta s červenými kapičkami. A ty máš obě viď nebo si to pletu? Já jak to tady pak na rychlo čtu tak se mi to plete kdo co psal. Tak uvidíš jak to bude vypadat k šatům.
Odpovědět
Článek se načítá
Tak to budete mít taky "veselo" Denčo když ani nevíš jestli taťka dorazí. Je to hrůza takovýhle starosti. Když nad tímhle přemýšlím, tak naprosto chápu proč se libi berou sami jen se svědky když mají takhle rozhádané rodiny. U nás by to asi bylo taky nejrozumnější. Ale to bych nemohla udělat našim. Sice říkají, že to bude spousta starostí a že už aby to bylo za námi, ale vím že by je strašně mrzelo kdybysme přišli domů a řekli že jsme svoji ... A hlavně bych to nemohla udělat nám. Je to začátek něčeho nového a chci abysme to tak taky vnímali a měli na co vzpomínat ... Abysme nebyli jako ve Slunce, seno a pár facek jak se tam mydlej hlava nehlava a ta hlasatelka říká - ano diváci, pravá jihočeská :-D (i když jsme z východních Čech :-D ).
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky holky, tak my máme dneska teda den....podělalo se nám auto a to takovým způsobem,že nám pro něj musí přifrčet odtahovka a musíme ho nechat opravit...to bude peňěz jako šlupek. Chjo. Peťa se ani nedostal do práce.No mazec,tak jsem zvědavá jak to všechno dopadne. Zuzko, ta bižu je pěkná,ale jak už jsem kdysi psala,tak mi připadá hodně mohutná...Třeba bude ale v pohodě. Uvidíš u šatů. Holky včera jsem si koupila od Dove tělové mléko s kapkou samoopalováku a vypadá to,že bude super. Tak pěemýšlím,že bych ho pak použila místo solárka...ale bojím se,abych od toho krému neumazala šaty. Tak asi písnu paní do salonu jestli stím nemá zkušenosti. Maximálně se budu chodit nahřívat do solárka.
Odpovědět
Ahoj Luci, tak to nezávidím, další starost navíc a peníze navíc. Ale tak snad vám to rychle dají to kupy abyste mohli jezdit. Nám zase včera začal téct záchod - uznávám v porovnání s autem je to prkotinka :-), ale když to nepůjde spravit, tak to taky bude něco stát. Mě přijde, že se z těch výdajů nevyhrabeme. To se každý měsíc něco po .... :-). A ještě mi přijde, že nám lednička místo chlazení mrazí i když jsem to stáhla na minimum ... Tak to jsem zvědavá co ti paní v salonu odepíše. Já se chystám do solárka. S těmi samoopalováky nemám moc dobré zkušenosti. Ale je to možná tím, že jsem nenašla správnou značku.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, s tim autem je to fakt na houby, ale i to splachovani zachodu nastve...nam pro zmenu zacala zlobit pracka. Pri nejkratsim programu se nezapne a hlasi chybu, ze neni zavreny buben, ale pri ostatnich programech to zatim neudelala, tak asi proste budu pouzivat ty ostatni programy krome tohohle jednoho. Luci,az ten samoopalovak budes mit vyzkouseny, tak urcite dej vedet. Ja jsem si parkrat nejaky koupila, ale pak jsem ho pouzila jen parkrat a prestala s tim, protoze mi nepripadalo,ze bych po nem byla nejak "opalena". A se solarkem taky nevim, to jsem zkusila jen dvakrat v zivote a taky zadny extra efekt. Ale rikam si, ze pred svatbou to opaleni budu muset nejak resit, mam rada opalenou pokozku a at v tech bilych satech nevypadam jako beloba.
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi, diky za odkaz na obchod s botama. Maji tam docela vyber a za rozumne ceny. V jinem internetovem obchode se mi svatebni botky taky libi, ale ty ceny mi pripadaji dost vysoke, protoze tam maji prave jen botky, ktere se nedaji nosit normalne a vzala bych si je prave jen jednou na svatbu, tak to je mi lito davat za ne 1250 Kc. Ale jsou krasne. No asi prece jen budu jeste smejdit po kamennych obchodech a kdyz se nepovede, tak teprve objednam pres net. Bojim se, ze botky treba nebudou sedet, nebudou dost pohodlne a tak, takze davam prednost osobnimu vyberu. Jenze pocitam, ze v obchodech budou mit vetsi vyber az s jarnimi botami tak v breznu, coz uz je docela pozde, kdybych si ani pak nevybrala, ale tak snad by botky objednane z netu do svatby jeste dosly.
Odpovědět
Profilova fotka
Jančo, ono je nepříjemné všechno když se pokazí. Jen se bojím,že to auto tentokrát schramstne spoustu peněz...Asi je něco s motorem a to není nic levného....no necháme se překvapit,ale jezdit musíme,tak bysme to museli nějak řešit. Peťa se bez auta nedostane do práce a taxikem by sse mu to teda pěkně prodražilo. Deniso, dneska jsem se stím tělovým mlíkem namazala podruhý, tak uvidím,ale už po prvním namazáním jsem vidělal maličkej rozdíl. Není to klasickej samoopalovák,takže asi nemá tak razantní výsledky jako klasickej. No uvidím ještě za pár použití. Já jsem kdysi jednou samoopalovák používala, ze začátku to bylo super, pak jsem byla oranžová a i jsem se tak divně drolila. Tak se nechám překvapit tímhle. Do solárka já chodím ráda...pěkně se tam prohřeju,ale jdu tam fakt jen párkrát na jaře,abych měla nějakej základ. Ono za dvě návštěvy se ani nedivím,že si neviděla opálení...ono to poznáš až za víc návštěv. Já mám solárko ráda,ale teď nevím co si mám myslet o těch jejich kauzách... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, no prave, toho solarka se docela i bojim, takze bych tam pravidelne (treba kazdy rok) ani nechodila. Ale rikam si, ze pred svatbou bych jeden cyklus absolvovat mohla. Prece jen na dovolene u more se taky porad placatim na slunci a to je nejspis skodlivejsi nez solarko, takze proc bych jednu kuru v solarku pred svatbou nevyzkousela, ze? Jak brzo pred svatbou bych tak mela zacit chodit? A jak casto? Urcite je to individualni, ale at mam aspon hrubou predstavu.
Odpovědět
Profilova fotka
No já myslím,že když tam člověk chodí jen z jara na začáteční barvičku,tak to tělu nevadí,ale chodit tam celej rok pravidělně,tak to asi jo. Záleží jak moc chceš být opálená,ale myslím,že ty dva měsíce před svatbu jo a asi tak 2x do týdne a pak když už budeš spokojená s barvičkou,tak můžeš i jednou týdně a když budeš chtít víc,tak tam půjdeš na dýl.A určitě teda používat, jak aktivátor opálení,tak i po opalování v solárku...
Odpovědět
Profilova fotka
jestli to chapu dobre, tak aktivator opaleni je jakoby mleko na opalovani, ale v solarku a po opalovani je klasicke mleko po opalovani, akorat pro opalovani v solarku, je to tak? Predpokladam, ze tu kosmetiku kupujes primo v solarku.
Odpovědět
Holky já určo půjdu do solárka. Jsem vždycky po zimě bledá jak bledule. A k těm bílým šatům bude opálení krásně kontrastovat. Když se vdávala přítele sestra tak jsem taky chodila - stačil mi měsíc a teda dvakrát týdně. Teď to udělám jak to říká Lucka - v březnu začnu chodit dvakrát týdně a pak v dubnu už to budu jenom přiživovat jednou týdně aby mi zůstala barvička, ale aby to zase nebylo moc.
Odpovědět
Já jsem teda používala jenom ten krém pro opalování v solárku (nevím jestli se tomu říká aiktivátor, ale asi jo :-)) a pak jsem se doma natírala už normálním. A kupovala jsem ho přímo v solárku. Oni toho tam mají víc i přípravky aby ti opálení vydrželo déle.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo přesně tak. je to kosmetika na opalování v solárku. Koupíš to i v normálních drogériích. Právě jsem napsala paní do salonu jaké ona má zkušenosti se samoopalováky,tak se necháme překvapit.
Odpovědět
Profilova fotka
Hokly, diky za rady. Pro dnesek uz se loucim. Zitra si uzijte oslavy a do noveho roku jen to nej! Pa
Odpovědět
Holky já už taky padám. Mějte se pěkně zítra se určo neukážu, budeme si užívat posledního dne v tomhle roce a budu mít i na pilno - chci udělat nějakou buchtu a chlebíčky a jednohubky. Takže přeju všem jen to nejlepší do nového roku hlavně zdravíčko a ať se nám všechno příští rok vydaří tak jak si přejeme pa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, no vy jste toho teda za ty dva dny tolik napsali, že jsem měla, co dělat abych to dočetla. A určitě zapomenu na něco odpovědět. Zuzi - fotečku, kde jsi v šatičkách, už jsem bohužel neviděla, protože už tam není :-( , ale věřím tomu, co říkají holky, že v nich vypadáš nádherně. A podívám se pak až na tvoje svatební album ;-) Ale, kdybys ji tam ještě chtěla na chviličku vložit, jen pro mě, zlobit se nebude ;-) Ale nemusíš :-) Šatičky vím, jak vypadjí, jen ne na tobě. Holky, vy co máte rozvedené rodiče v rodinách, tak vám to vůbec nezávidím, ale přeji vám, aby se to všechno nějak v klidu vyřešilo a vše proběhlo bez větších komplikací. Přece jen jsou to už všichni dospělí lidé a věřím, že se umějí ovládnout a že snad ví, co se sluší a patří a nebudou vám chtít jistě ten nejkrásnější den ve vašem životě pokazit. Tak hodně štěstí.... Co se týče svátečního pojídání, tak to vypadá, že jsem jistě taky nějaké to kilečko přibrala, ale ještě jsem neměla odvahu stoupnot na váhu. Taky už si říkám, ať ty svátky raděj zkončí, protože jinak s tím pojídáním nepřestanu, i když dnes ráno, když jsem se probudila, tak jsem si říkala, že terpve mohl být Štědrý den :-( Příští týden se chystám jít do salonu, tak uvidíme, jestli se vlezu do šatiček nebo jestli je bude potřeba v pase trošičku upravit. Snad ne?Korzet bude určitě v pohodě a sukně by se kdyžtak upravila jen trošičku pasem, ale snad to nebude ani třeba. Denisa - psalal jsi, že budete mít jen takovou menší svatbičku asi pro 15 lidí, tak to jistě veškeré svatební přípravy v pohodě zvládnete a tabule ve tvaru "T" si myslím, že je pro takový počet velmi vhodna. Přece jen je rozdíl zařizovat svatbu pro 15 ldi a nebo 80, což budeme mít my :-D A holky vám co se pokazili nebo neposlouchají domácí pomocníci (pračka, auto, záchod) přeji, ať se to brzy spraví :-D Uričitě jsem holky ještě na něco zapomněla, ale snad to nebylo nic tak důležitého. Taky vám všem přeji úspěšné vkročení do nového roku a hlavně moc a moc zdrvíčka.....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jak jste se bavili ještě o solárku, tak určitě pak taky chodit budu. Z krémy žádnou zkušenost zatím nemám. Tenkrát, když jsem to kdysi dříve jednou zkoušela, tak jsem nic speciálního nepoužívala, pouze tělové mléko, ale teď si jistě něco pořídím. Nepoužívala jsem ani samoopalováky ani speciální kosmetiku do solárka. Taky začnu chodit asi v průběhu března, půjdu se tam zeptat a uvidím, co mi poradí. Vím, že u každého je to asi individuální, ale jistě s tím taky mají zkušenosti a věřím, že mi poradí ;-) Veselého Silvestra......
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám prosím ještě jedne malý dotaz na vás, kdo máte zkušenost ze solárky. Jak se to teď pohybuje cenově?Už je to pár let, co jsem chodila (asi 3 možná i více let), tak teď nemám představu. Ale jedno vím jistě, že to bude určitě dražší než tenkrát :-( Ale, co bych neudělala proto, abych byla pro ženicha krásná :-D Kolik stojí asi minuta - orientačně?Díky ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, včera jsem to nějak nestihla tady kouknout, tak to doháním dnes. Jsem v práci, tak si ji musím jak zpříjemnit :-) Já taky párkrát před svatbou chci jít do solárka,ale ceny opravdu netuším. Já se totiž přiznám že jsme tam v životě nebyla a ani nevím na jak dlouho nebo na jaké bych měla jít... asi jsem z pravěku :-D . a tu fotečku v těch šatech tak teda ještě jednou hodím, aby ses koukla....měl ajsme ji tam jen chvili , jka už jsem řekla, jsem pověrčivá...hodím jí tam zitra...dnes už o nestihnu. s těmi rozvedenými rodičemi taky doufám , že tak jdou kvuli nám a ne že budou dělat problémy, ale mylsím že někdo si to ani neuvědomí a problémy i tak budou....ach jo..už ted mám z toho neurozu :-( A taky bych Vám všem chtěla popřát dobrý vstup do nového roku a hlavně štěstíčko a zdravíčko a at nám všem se Náš den vydaří bez větších problémů či komplikací!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?