Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Určitě to stačí, aj my bychem needávali dřív než v únoru... Jen nám přijde hloupé dát první přátelům a rodičům ne, aj když to všichni ví. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
samozrejme, rodicia maju prednost :) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Martino, určitě ti bižu bude slušet uvidíš ;-) Jinak s oznámením to máme asi tak....po novém roce si je necháme udělat a jak přijdou,tak je rozdáme...myslím si,že to vyjde tak na únor..Chci mít po novém roce další věc za sebou,tak ať jsou rozeslané co nejdřív když příjdou domů.
Odpovědět
Ahoj holky. Teda vy jste se přes víkend rozpovídaly. Neměla jsem moc času, v sobotu jsem sice nakoukla, ale to jsem vás stačila tak akorát dočíst .. Takže ani nevím na co všechno bych mohla reagovat ... Oznámení budeme nechat tisknout až po novém roce a rozdávat ho budeme tři týdny nebo 14 dní před svatbou spolu s koláčema. Ústně jsme to oznámili všem. Co se bude posílat bez koláčů pošleme asi dřív, ale zbytek necháme až s koláčema. Rodičům samo dáme hned po vytisknutí :-). Luci ke kadeřnici gratuluji, paráda. Jinak u sebe to vidím taky tak na šestou hodinu ráno (obřad máme v 11). Podle toho jak ten účes bude náročnej. Spíš teď řeším jestli bude závoj nebo ne. Já jsem ho vždycky chtěla a byla jsem rozhodnutá si ho vzít. Ale jak jsem ukazovala fotky, tak jsem začala přemýšlet, jestli bych si ho vůbec měla brát a i se mě holky ptaly jestli si ho budu brát opravdu. Však víte jak ty moje šaty vypadají, mám je dost zdobené samy o sobě. Nechtěla bych to mít přeplácané. Co myslíte holky? Poraďte. Přemýšlela jsem jestli raději taky nepůjdu do korunky a k tomu třeba živou kytku do vlasů. Já nevím. Vítám nové nevěsty mezi nás. Holky taky závidím že máte úklid a vánoční dárky. Já zatím nic. Včera jsme pekly s maminou první cukroví. Musím už začít něco dělat a ne jen myslet na vdavky :-D :-D :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, vítám nové nevěsty :-) co se oznámení týče, tak si ho budeme taky dělat nějako po vánocích a jak píše Janča, rozdáme ho společně s koláčky někdy začátkem dubna a těm kteří nedostanou koláčky ho pošleme asi dříve, to se uvidí. Martí, bižu je pěkná, na té nevěstě fakt moc. já jsem si dnes objednala pár věcí, včetně bižu a objednala jsem si obě, které mám v albu, mamina říkala, že mně jednu dá pod stromek, tak doufám, že aspoň jedna přijde, protože jedna z firem už mně napsala, že až po novém roce :-( pak jsem si objednala ty baleríny, tak doufám, že mně budou dobře sedět, abych to nemusela měnit.. a pak ještě nějaké blbinky. přemýšlela jsem nad těma balonkama štěstí, nebo jak se tomu říká, ale nakonec jsem se na to vyprdla, to bych jich musela objednat hodně a není to zrovna nejlevnější, to radši řeknu adamoj, ať koupí nějaký ohňostroj, on to má moc rád a když už je to svatba a moje čtvrť stoleťové narozky v jednom, tak by to bylo fajn :-D jinak já uklid zase tolik neřeším, kuchyň jsem umyla, ale vzhledem k tomu, že si doma topíme pouze krbem, tak dělám větší úklid až na jaře, když se přestane topit, je z toho nepořádek. dárky už mám skoro všechny nakoupené a i zabalené. dnes nám přišly keramické nože, objednali jsme to rodičům adama, jeden doma máme a je super! moje dobrá kámoška nám je chce dát svatebním darem. Jani, chtěla jsem se ještě podívat na ty fotky s a bez závoje, ale koukám, že už je tam nemáš.. já nevím, já bych ho chtěla, ale korunku jsem si k tomu nakonec nevzala, bylo by toho moc.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my si oznámkama začnem vůbec řešit až po novém roce a to teprve budeme hladat jaké. Takže s výtiskem to vidím až tak na leden, pokud se brzy dohodnem na vzhledu a rozdávat je budem asi až tak začátkem března nebo koncem února. Záleží opravdu natom, jak brzy se nám podaří najít finální verzi. Jo, jo Luci máš pravdu, ještě že vás mám. Ještě by mě pochopila jistě moje kamarádka (svědkyně), ale vy jste mi tentokrát v téhle chvíli byly blíž. Takže děkuji :-) Ale štve mě holky, ani nevíte jak moc :-( Ona (tchýně ) to bude mít hotové a u nás...... :-( Vím,že Pavlík dělá co může a mrzí mě to,že na něho trošku i tlačím a vím, že opravdu nemá, kdy dělat na našem, ale nemůžu si pomoct :-( Tak se mu snažím připomínat, aby myslel i na nás.
Odpovědět
Profilova fotka
Jani, co se týče závoje, tak ani já sama nevím, jak to vyřeším, takže je za těžko radit. Ale já ho chci určitě, šaty mám jednoduché, takže v tom problém není, ale nevím jestli seženu nějaký, který mi bude slušet. A taky jsem chtěla i korunku, ale to uvidím, až podle závoje a i účešu. Teď jsou hodně hezké i různé čelenky, tak to by možná byla taky volba. Ale myslím, že nevěsta by závoj určitě měla mít!!!To k tomu prostě patří. A nevěsta bez zváoje by mi přišla takové ne opravdová nevěsta. Raděj bych měla závoj a ne korunku, než opačně. Zuzi, tak to máš fajn z tou bižu. To bych taky brala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romi-tak já budu asi ne opravdová nevěsta :-) :-) Já v tomto nevidím problém,pokud ti ten závoj nesedí,tak zase proč ho mít a stejně si ho většina nevěst pak na hostinu sundá,takže.......
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsme si byli definitivně objednat ty prstýnky,bohužel můj přítel má vel.66 a já taky nemám až tak tenký,tak nakonec budou stát kolem 8 tis.
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, samozřejmě máš pravdu ;-) Pokud opravdu někomu závoj nesluší, tak proč si ho cpát na hlavu,že?To je jasan :-) Jen prostě mně závoj k nevěstě patří,ale taky kdo ví, jak dopadnu?Ve Zlíně jsem měla pocit, že mi snad všechny závoje slušely, ale ty co jsem si zkoušela ve Starém Městě u Pavlíny, tak tam nikoliv :-( A nechci si brát závoj z jiného salonu než mám šaty, protože bych ho chtěla zkusit k šatům. Tak snad se ještě poštěstí?
Odpovědět
Profilova fotka
Zuzi,tak vidím,že máme něco společného,já budu slavit taky narozeniny v den svatby :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky,tak Peťa dovezl domů tu vyhranou myčku a nakonec se prodávat nebude...super myčka do vestavěné kuchyně a když byyla v klasickém prodeji tak stála 15-20 000,- tak jsme se rozhodli si ji schovat do nového bytečku. Prostě když jsme ji rozdělali,tak nás tak uchvátila,že ji nikomu nedáme :-) aspoň pak bude o investicy míň. Jinak taky se k vám holky přidávám s narozkama...já je teda mám 20.dubna,takže 4 dny před svatbou,ale jiná oslava nebude. Jinak k těm závojů...já ho mít budu a jsem rači,že budu mít závoj,že jsem si nakonec ten klobouček rozmyslela... a když mi ktomu půjde pěkně i korunka,tak i korunku. Závoj pak stejně asi sundám,tak ať mi vlásky zdobí korunka. Nevím jak vás budu tenhle týden stíhat...přibyl mi další dort,tak už mám 3 na víkend,tak budu mít práce až nad hlavu...už dnes jsem si sedla před chvilkou..ale budou aspoň nějaké korunky. Tak se mějte pa pa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Jančo k těm tvým šatům bych možná ten závoj ani nedávala,když jsou tak zdobené,ale nevím chce to zkusit. Když bys zase měla jen jednoduchý,tak by to mohlo být taky pěkný...je to fakt těžký
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme se tu teda pěkně sešli s těma narozeninama,můj přítel má narozeniny o den dřív než já,takže 23.dubna,takže svatba bude spojena i tak trochu s oslavou.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, vůbec nemám čas sem nakouknout, tak to bylo zas dočítání :-( S oznámením to mám podobně jako Romča, po novém roce vybereme a pak na konci unora až začátkem března rozdáme a koláčky povezeme až den před svatbou. Doufám, že to teda budeme stíhat, protože budu si chtít sama nazdobit slavnostní tabuli a to tam budu muset jet v pátek. Já chci závoj určitě pro mě je to taková třešinka na dortu a plně souhlasím s lupi, pak se závoj sundá a hlavu mi bude zdobit korunka. Taky Jani záleží jaký budeš mít účes. Mě se osobně nelíbí, když je ten závoj nahoře a kopíruje celý obličej, proto ho chci jen zabodnout do drdůlku nad rozpuštěné vlasy ze zadu ať tam vysí a jemně poletuje :-D Romi to ti teda s tvou tchýní vůbec nezávidím, ale jsi v situaci, že nemůžeš nic říct jen tiše trpět |-| Mě teď štve moje máti. S přítelem spolu bydlíme 3roky a náš byteček prošel 2 rekonstrukcema jelikož to byl starý byt a rozhodli jsme se z něho udělat moderní hnízdečko a zvětšít na 3+1. Díky bohu, že to máme za sebou no a moje máti začala rekonstruovat malý byt kousek od našeho a díky tomu, že jsem tak blízko, tak všem dělníkům dala můj telefon a skoro vše řeším + úklid. Naši si ode mě nechají poslat jen fotky,jak to pokračuje a vůbec se nestarají jestli mi to třeba zasahuje do mojeho plánu atd. a to jsem si říkala, že tento rok bude v klidu bez rekonstrukcí. Vím nedá se to srovnat s tvou situací jen jsem chtěla říst, že nejenom tchýně, ale i rodiče jsou občas na ranu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dboré ráno, tak to i Jíťo vůbec nezávidí. Je to až smutné,že jsou tak bezohlední na tvé soukromí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, ta to je fajn, že dnest tu skoro nikdo nebyl, pouze Lucka. ;-) Aspoň jsem nemusela tolik dočítat. I když za včerejší večer, jste toho taky trošku více napsali, ale dalo se to dočít. Jutu07 - taky si budu sama zdobit tabuli jako ty, takže to budu taky jistě dělat nějaký den předem, ale ještě nevím, který. Uvidím, co mi povolí? Ale chtěla bych si něco nazdobit možná už ve středu nebo čtvrtek a jen nějaké drobnosti nechat na pátek. Jinak ti děkuju za podporu v té mé situaci. Dnes už Pavlík opět přišel k nám a pracuje na našem a slíbil,že přijde i zítra a pozítří. No a snad, když to dobře půjde bychom mohli jet koupit v pátek barvu a v pondělí začít malovat. V sobotu ne, protože jedem do Vídně :-) Tak snad to všechno ještě stihnem,ale raděj bych to asi neměla vidět moc růžově, i když jsem tomu zase třošku začala věřit. Ale to asi proto, že si to moc přeji, aby už to bylo :-( Luci ta vaše myčka to je faktu super. Kéž by i na nás se někdy usmálo takové štěstí? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky ještě jsem zapomněla, že já ani Pavlík v den svatby nebo těsně před svatbou narozky nemáme. On je v listopadu a já v červnu. Jedině moje mamka je 19. dubna, ale myslím, že to v naší svatbě stejně žádnou roli hrát nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Romí, já oslavu narozenin taky nějak nelpánuju,takže vliv na naší svatbu to taky mít nebude. Bude to prostě svatba a nic jiného. Jinak svatbu máme na Jiřího a to je můj taťka, brácha,děda...takže by se to dalo spojit i tak,ale to taky ne. Prostě je to moje a Peťulky svatba :-) Holky, už mám 19 druhů cukrovíčka,tak už jen nepečené druhy těsně před vánocema a mám hotovo. Teď si tu hraju s postavičkama včelky Máji a Vilíka. a pak ještě si chystám věci na berušku a co budu mít za třetí dortík...to se teprve dozvím. Takže i tak mám hodně veselo. Teď mám chvilku,tak se jdu pustit trošku do úklidu kuchyně. Jinak já výzdobu tabule nechám na paní provozní. To bych už nezvládla, budu si hrát s dortem a chystat cukroví a to by mě asi kleplo ještě zdobit tabuly. Každá to budeme mít trošku jiný :-) A která vlastně z nás má svatbu v dubnu nejdřív?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - ty jsi šikulka :-) Já jsem zatím zvladá úpéct jen dvoje perníčky, jedny ve škola a druhé doma, ale taky byly pro účel školy Ale musím říct, že se nám moc povedly a budem je prodávat na jarmarku. Takže cukroví na doma jsme zatím péct nezačali a vůbec netuším, kdy začnem. Jelikož začnem možná příštý týden malovat, tak bych to vidělá následující víkend na úklid. Ale mamka nastupuje od čtvrtka oficiálně do důchodu, takže na to jistě bude mít čas. Mám sice vánoční pečení hrozně moc ráda, ale loni jsem upekla skoro všechno já, tak letos se možná vystřídáme. Ráda bych se taky přičinila, ale vážně nevím, jak to budu stíhat. Ale vzhledem k tomu, že je štědrý den až ve čtvrtek, tak snad to všechno nějak stihnem - malování, úklid i pečení :-) No bude to makačka, holky. Takže vůbec nevím, jestli pak na vás budu mít čaš :-( Asi nebudu od příštího týdne vědět, kam dřív zkočit :-D Ale kdybychom zvládli brzy vymalovat a úklid třeba ve čtvrtek a pátek něco i v sobotu, v sobotu odpoledne bych si mohla nadělat těstíčka a v neděli třeba popéct......No asi to nebudu radší plánovat, protože stejně nevím,jak to bude? :-D Nějak to prostě dopadne :-) A s návštěvou salonu taky nevím, jak to bude?Psala jsem kámošce,že bych mohla ve čtvrtek nebo pátek, ale zatím se mi neozvala, tak nevím? Ale teď, abych řekla pravdu, tak mám myšlenky úplně jiné, že i salon jde teď pro mě tak trošku stranou. Sama se tomu divím, ale je to asi proto, že jedny šatičky už stejně vybrány mám, takže můžu být v klidu. Teď už jdu spíš stejně jen tak, takže kdyby to náhodu teď nevyšlo, tak ho můžu třeba navštívit i po vánocích, že jo?Ale možná to vyjde, kdo ví? To jsem se zase ale rozkecala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mi psala kámoška, že tento týden do toho salonu nemůže :-( Před chvíli jsem říkala, že na salon teď nemám ani nějak myšlenky a teď mě to trošku i mrzí, že to nevyšlo. Prý příští týden, tak uvidíme?Snad to vyjde?Chtěla bych to mít raděj do Vánoc za sebou. Ať už mi zase jedna starost definitivně ubyde. Myslím hlavně bižu a závoj...., šatičky možná ani nakonec měnit nebudu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,no my ty naše narozeniny taky na svatbě slavit nebudeme......Jak píše Luci,bude to jen naše svatba,jen se asi to datum bude lepší pamatovat příteli:-)Byla jsem dneska ve Zlíne v Careffouru a koupila jsem si plesové šaty,jsem strašně ráda,protože hned 15.ledna jdeme na ples a už jsem začala stresovat,že nikam nepůjdu,protože si nemám co obléct....Takže zase jedna starost za mnou,sice jsem chtěla nějaké světlé,abych pak využila svoje svatební botičky,ale bohužel mám černé,tak je musím využít někde jinde,nebo se je třeba pak pokusím prodat v bazaru,i když si myslím,že ty boty moc na odbyt nejdou....... Jinak dneska mě psala ta holka,že mě poslala dnes tu bižuterii,tak se už moc těším.Na pečení se chystáme tento víkend,tak jsem zvědavá,kolik toho stihneme, v pátek máme v práci vánoční večírek,tak to budu v sobotu vyspávat........
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Romčo, nic si z toho salonu nedělej. Vždyt máš zamluvené nádherné šaty,tak tě to mrzet nemusí ;-) Já mám uklizenou půku kuchyně a teď jdu koukat na VKVčka. Marti, už se těším na tvoje fotečky nových věcí.
Odpovědět
Profilova fotka
LUci-fakt klobouk dolů jsi šikovná s tím pečením. Já to letos na vánoce vzdám ani nemám čas, jsem v práci od rána do večera. Romi- to uz je super, že vás čeká malování to už skoro finišujete a v každé špatné věci hledej něco pozitivního a hned se na vše budeš dívat jinak :-D Nás malování čeká příští rok samozřejmě to u rodičů :-( S tou svatební tabulí bych to taky chtěla provést co nejdřív to půjde tak ve středu, protože si myslím, že v pátek toho budeme mít hodně co dodělávat a objíždět. V lednu se jdeme s našima mamka podívat znovu do toho penzionku a domluvit se na podrobnostech. No a i kdyby ti to s tím salonem nevyšlo tento rok, tak se aspon přístí na to budeš víc těšit :-D Mě to teď taky nějak netrápí, jsem ráda, že mi ty šaty v lednu objedná. Budu stresovat jesli nastane nějaký problém s objednáním a nebo mě z nějakého důvodu pak ty šaty nesednou jako v tom jiném salonu. Jinak 17.4. má narozeniny můj přítel já až 7.5. Marti- bižu je krásná určitě ti bude slušet, já mám vybranou zase štrasovou jsem ulítlá na blískající se kamínky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci máš pravdu, však mě to zas až tak nemrzí, že tam nejdeme právě teď. Spíš to byla jen taková první rekace, že jsem si řekla:jéééé mohli jsme tam jít, ale nevyšlo to:-( Ale jak, jsem říkala už před tím, šatičky už vybrané mám a krásné, tak možná k nim doladím jen bižu a závoj a bude to!Teď v tuto chvíli, posledních pár dní mě zas až tak zkouška nová kolekce ani nějak neláka. Jutu07 - no ještě je třeba dodělat pár menších drobností, ale i větších a snad už se pak dostane řada i na to malování. Zase tak radikální úpravy jako vy jsme asi neprováděli, ale zkrátka si to trošku u nás doma popravujeme a chceme vytvořit k obrazu svému. Právě teď hodně přemýšlím nad tím, jaké barvy zvolit a nějak nevím, jaké barvy zkombinovat. Jaké máte holky barvičky ve svých bytečkách a domečkách vy?Jedná se mi teď o barvu naší nové kuchyně a obýváku, které budou částečně propojen takovým větším průchodem. Nevím, jestli mi tento dotázek nesmáznou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Romí,tak my máme kuchyň oranžovou a pokoj máme bílo, černo, červenej. Jelikož máme maličkej byteček,tak se nedá moc s barvičkama experimentovat,ale jsme spokojený.Na stěnách žádnou malbu nemáme, máme jen bílé zdi a opět doladěný do našich tří barviček. Já myslím,že bys měla nejlepší doladit jen vybrané šatičky a nepokoušet štěstí. Jistě tě to láká,ale zase když už máš vybrané své vysněné,tak bych asi neměnila. Jdu chrupkat pa pa
Odpovědět
Ahoj holky. Vůbec teď nestíhám sem chodit. A když tak to jenom přelítnu očima a zase mažu něco dělat. Začaly jsme s maminou péct cukroví, takže odpoledne je každý den o zábavu postaráno. Zatím teda máme jen 4 druhy, ale nebudeme jich dělat moc. Luci teda ty jsi opravdu šikovná, 19 druhů .... bude to vypadat na talířkách moc pěkně. Takhle si budeš péct i na svatbu? My si necháme něco udělat a něco si upečeme. Romí neboj taky ještě napečeš, však je ještě čas. Romí co se týká toho předělávání tak tě naprosto chápu, že už to chcete mít hotové. My už se v tom plácáme dva roky. Loni jsme přistavěli ložnici místo balkonu a letos jsme si u našich předělali zbytek patra - takže kuchyň, obývák a koupelnu. Dětský pokoj zatím neřešíme, za prvé to není potřeba a za druhé s námi v něm na patře bydlí ještě brácha ... Jsou to prostě nervy. Začali jsme letos v květnu a táhlo se to až do října. Ke konci už jsme se dost i hádali jak jsme byli kvůli všemu nervozní, že se to nehýbe, že není čas to dělat a hlavně taky už docházely síly a potřebovali jsme odpočinek ... Nejhorší bylo když jsme neměli koupelnu, ostatní se dalo přežít. Za to teď si užíváme rekonstrukce a kocháme se jak to máme pěkné. Bohužel tvoji fotku smazali než jsem se podívala :-(. My máme v kuchyni hráškově zelenou (můj dávný sen si takhle vymalovat :-)) a v obýváku jsme dali sytě žlutou. A máme to jako vy, propojené dohromady s větším průchodem. Ono když vymaluješ prázdnou místnost tak to vypadá všelijak, ale jak se to pak zastaví nábytkem tak je to pěkné. Zuzi a i tebe chápu ... my s mýma rodičema bydlíme a i když jsou suproví a udělali pro nás hodně, tak stejně je to občas o nervy, jak jejich ... tak naše :-). Jinak já si chci stůl taky ozdobit sama. Chtěla bych se s paní domluvit asi na čtvrtek. I když v pátek by mi to taky asi nevadilo. Uvidím ještě jak si budu brát volno. Pro šaty si můžu přijet už ve čtvrtek, tak asi podle toho kdy se tam vypravím. Romí tak se podíváš do salonu po novém roce. Rozumím, že už bys to chtěla mít z krku abys věděla jestli fakt jsi se rozhodla pro ty pravé. Ale stejně si myslím, že u nich zůstaneš. To už by tě muselo něco opravdu nadchnout na první pohled. Tak uvidíte ještě příští týden. Děkuji za názor na závoj. Já pořád nevím. Vždycky jsem ho chtěla. Zkusím se asi zeptat jestli by neměli nějaký kratší a jednovstvý (tenhle byl třívrstvý). Chtěla bych ho aspoň na ten obřad a focení, pak si ho chci stejně sundat. Rozhodnu se až si ho tam pojedu půjčit na zkoušku účesu. Taky podle toho jak mi to v těch vlasech bude držet. Určo jsem nereagovala na všechno holky, ale snažila jsem se :-). Jo a já mám narozky v říjnu a přítel v srpnu, takže taky žádná jiná oslava nebo že by se to lépe pamatovalo. Ale souhlasím s vámi co to máte poblíž ... příští rok se bude slavit svatba místo narozek a svátků :-). Pa holky pěkný den
Odpovědět
Ty brďo to je dlouhýýýýýýý ..... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, to jsem toho měla k přečtení :-) nějak nebyl vůbec zapnout počítač. včera mně psali, že mně jeden balíček s bižu a balerínama posílají, tak třeba do pátku přijde, ale mamka mně to nechce ukázat, že prý mně to dá pod stromek, jen ty boty ukáže, kdyby mně nebyly, tak abychom je mohly vyměnit.. ani nevím, na co dřív reagovat :-D Romčo, s tchýní mě to mrzí, asi to není nikde jednoduchý, ale musíš to vydržet! já mám zase tak trošku "bláznivýho" tchána.. Luci, jsi fakt borec s tím pečením! šikovná holka :-) já bych si chtěla tabuli taky zdobit sama, tak uvidíme, jak to stihnu, svatbu máme v pátek, takže se s nima musím dohodnout.. sice mám narozky na čarodky - den svatby, ale to nebude tak důležité, adam si to bude lépe pamatovat, sice jsem se připravila o jednu kytku v roce, ale to neva :-) my máme byt zrekonstruovaný a snažila jsem si ho vymalovat sama a barev máme opravdu hodně, máme 3 m vysoké stropy, takže jsem si mohla dovolit experimentovat..máme bordo stropy a obývák je propojen s kuchyní, jen je na stropě předel ze sádrokartonu a tom jsou bodovky, zdi v obýváku jsem do krémova a kuchyni žluto-oranžové..a musím říct, že to vypadá suprově :-) a musím letět, jedeme si totiž pro prstýnky, už na mě adam volá a pak bychom se chtěli stavit mrknout na obleky, tak uvidíme.. tak zatím pa
Odpovědět
Jo a ještě jsem zapomněla. Luci ta myčka je krásná výhra. Určo bych si ji nechala, bude se hodit ;-). Pa
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?