Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jani- tak jsem ho omrkla je je překrásný. Na té první vypadá skoro jako náš,ale s chlupama a na té druhé je totálně boží vůbec se ti nedivím, že bys ho hned pomuchlala je tam jak plyšový. To s tebou souhlasím je to parádní příprava na mimčo. Naš se jmenuje Bady je teda lumpisko a když byl štěně tak dělal šílené naschvály. Jinak miluje děti, takže když přijde mimčo nebojím se ani, že by žárlil. Polas- kolega tu svatbu bude mít tak kolem12h. nebo jeste pozdeji, ale rikal, že je tam nějaký problém že termíny zapíšou až přístí rok a jinak gratuluji, že to máš s tou kadeřnicí tak dobře zamluvené
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vy máte krásný šmudlíky :-) my máme taky hafana - je to zlatý retrívr, je mu 2,5 roku a na svatbě bychom ho chtěli, když bude hezky, tak máme obřad venku a tam by mohl být, ale na hostinu ho brát nebudeme, necháme ho doma a někoho poprosíme, aby ho vyvenčil.. no a Jíťo, náš je taky jmenuje Bady :-D budu muset taky najít fotku a dát jí sem..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já fakt nestíhám číst. Tak snad jen, abychom se pořádně modlily, aby to počasí opravdu vyšlo, ale já si pro jistotu nechám ušít nějaké bolérko. Já včera objednala ženichovi košili, vestičku a manžetové knoflíčky, dostane to jako dárek k Vánocům. :-D Jinak jsem z východních Čech, z Rychnova nad Kněžnou. Upečeno ještě nemám, asi to nebudu hrotit, u nás se sladké moc nejí. Tak zas někdy.
Odpovědět
Profilova fotka
jutu:No oni si to tam zatím píšou jenom do kalendáře a v lednu jak vyhlásí oficiálně termíny,tak to tam máme dojít definitivně potvrdit,ale ten termín a čas je právoplatný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tam holky máte toho našeho bafuně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
polas- jo přesně jak píšeš. Oni chtěli hostinu v Buchlovicích u Páva určitě to znáš, už měli zamluvený termín a tak 2měsíce po tom jim zavolali, že ten teŕmín je bohužel zamluvený, no prostě sviňárna. ještě že tam neměli danou zálohu. Oni si zamluvili termín i ve Vizovicích jako rezervní, ale s těma Buchlovicema počítají. Mám teď objednáné lampiony ty létající přání jen za 34kč jedno. Zítra by nám měly dojít, tak jeden někde vyzkoušíme. Už se na to těším :-D Milmic- tak to je od vás krásné, že máte pejsánka z útulku, já jsem o tom taky přemýšlela než jsme pořídili Badouše. Dovedu si představit jak by to povlečení vypadalo když by tam skočil :-D my jsme museli našeho naučit hned po příchodu z venku, aby si sedl u dveří na místečko a dokud mu neutřeme nožičky a nedáme volno musí tam sedět jak přibitý :-D (po zkušenosti, že se jako zaprasené štěně rozběhl po celém bytě a měl z toho obrovkou radost, že lítá sem a tam. všechno bylo jak po proběhnutí divočáků) Zdh- určitě do albíčka dej fotečku tvého Badíka, rádi se podíváme. Tak se mějte čauky
Odpovědět
Profilova fotka
Marti tak to bychom se možná mohli v ten náš osudný den počkat, protože my to máme taky na 11 hod a hned na proti zámku v kostele :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdh- je skvělý přijde mi, že všichni hážou podobné miloučké ksichtíčky
Odpovědět
Profilova fotka
Marti a kde máte hostinu?Jsi Martina, že jo?Už se mi nějak nechce tě oslovovat polasmartina, tak můžu tě oslovovat jménem? ;-) Marti, teď tě možná budu trošku šokovat, ale ten kdo "vyfoukl" tu hostinu U Páva těm tvým známym jsem byla já s přítelem, ale byli jsme v plném právu! Rezervovali jsme si totiž ten termín už letos v dubnu a v zápětí jsme zaplatili i zálohu, ale bohužel došlo z jejich strany k pochybení a nedorozumnění mezi vedoucím a provozní, nějak si to špatně poznačili a nastal problém. No a shodou okolností díky beremku jsem se pak od některé z Vás dozvěděla, teď už si nevzpomínám přímo od koho, že ten náš termín nabízejí u Páva stále jako volný. Nebyla jsi to náhodou ty Marti? Tak jsme to tenkrát rychle začali řešit a měla jsem teda pěkné nervy a obavy, ale nakonec to dopadlo dobře a samozřejmě v náš prospěch. Ale chyba byla na jejich straně. Samozřejmě se nám potom velice omlouvali, ale byla jsem jak na trní. Jediné štěstí bylo,že jsme to zjistili tak za včas. No představ si, kdybychom se tam tak sešli všichni měsíci před svatbou - oba páry. To by bylo mnohem horší a jak se říká na infarkt. A jak to nakonec vyřešili ti tvoji známý?
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - už máš šatičky?Chtěla jsem se kouknout do tvého albíčka, ale ty žádné nemáš :-( Tak si brzy nějaké vytvoř, ať se můžem podívat ;-)
Odpovědět
Ahoj holky. Jíťo Bady je opravdu krásnej. My taky děkujeme za pochvalu. Naše zlatuška se jmenuje Denny. Všichni co ho viděli říkají, že je opravdu jak plyšák .... teda jen do té doby než se po nich vrhne a zjistěj, že je živej až až :-). Já myslím, že u nás to bude problém jak bude miminko. Ne že by neměl děti rád, ze ségřiných kluků je vždycky nadšenej, ale spíš bude žárlit, že nemá tu mega pozornost jako doteď. No snad budu spravedlivá a najdu si čas i na něj. A to běhání po domě se špinavýma nožičkama moc dobře znám - rozběhne se jak vítr do schodů a než přiletím za ním nahoru tak už se nám v zabláceným ťapkách probíhá po gaučích jak šílenej :-D. Chtěla jsem teď smazat ty jeho fotky co jsem sem dala včera a oni to asi mažou co, když to nemá spojitost se svatbou? Zuzi tvého Badyho jsem si nestihla prohlédnout, v albíčku už taky není a večer jsem tady už nebyla :-(. Romí to je dobře že tě šéf nechal ještě doma, je rozumnej a ty si to pěkně doléčíš přes víkend a v pondělí budeš jak rybička. Děti už se určitě na dělání perníčků těší. Luci kadeřnici určitě nějakou najdeš. Je ještě čas. A jak jsem koukala do tvého albíčka, tak ten účes sis dělala sama? Je to moc pěkné. Takže kdyby náhodou, myslím, že na tom jak ti to bude slušet nic nezmění když se učešeš sama, myslím že to umíš. Tohle bych si na hlavě nevytvořila ... ono teda u mě není ani z čeho :-D. Milmic - to je pěkné, že jste se takhle ujali pejska. Já když jsem byla malá, tak bratranec taky našel psa uvázaného v lese u stromu a přivedl ho domů, ale protože ho neměli kam dát, tak zůstal u nás. A byl opravdu vděčný za to že nás má, asi ho chudáka taky týrali. Moc si ho nepamatuju bylo mi asi šest, sedm, protože od mých deseti let jsme měli toho co nám letos umřel, ale vím že byl černej, velkej, měl v kuchyni pod oknem boudu, na ni si vyskočil a já jsem mu vždycky házela dobroty z okna přímo to tlamičky :-).
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, proč se mně ztrácej fotky našich zvířat? vždyť to snad není žádná reklama, ne? :-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Romi,myslím si,že se tam někde určitě aspoň zdálky uvidíme,protože když to máme ve stejnou hodinu i když ty v kostele,ale to nevadí.A máš pravdu,že jsem to byla já,která jsem tě na to upozornila,že nám nabídli hostinu u Páva (původně jsme tam hostinu také chtěli) a když jsem si tady pak přečetla,že máte zaplacenou zálohu,tak mě to bylo divné. Jsem ráda,že jsem ti mohla pomoct,protože to jsou fakt infarktové stavy.... Šaty mám vybrané z Princessu u Moravního mostu,vybrala jsem si hned v prvním salonu:-)Ale v lednu tam ještě půjdu,protože budou mít nové kolekce,tak kdyby mě něco zaujalo víc,tak bych vyzkoušela.... Albíčko se chystám vytvořit o víkendu,tak snad mě to konečně vyjde a dám sem nějaké fotečky.
Odpovědět
Ahoj Zuzi, já nevím taky se mi fotky Denýska do rána smazaly. Chtěla jsem se právě podívat na toho vašeho a nic tam nebylo :-(. Asi že to nemá souvislost se svatební tematikou. Nemaj pravdu, náš pejsek je přece taky svatebčan i když nebude sedět u svatebního stolu :-) .
Odpovědět
Já jsem tam taky měla mýho pejska s nápisem, že to je potencionální svatebčan a je fuč... Proč nám to tady nezpříjemnit, že jo... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak to je umění vás dočíst,ale zvládla jsem to. Zvířátka vám mažou protože si myslí,že to nemá souvislost se svatbou...Já jsem měla přes deset let králíčka a je to tak měsíc co mi umřel...tak jsem ho oplakala,ale zase jsem si říkala,že měl krásnej a dlouhej život. :-( Marti, tak to jsi druhá nevěsta semnou co jsme si vybrali v prvním salonu :-) to jsem ráda,že nejsem sama. Na hostinu a hotel půjdeme po novém roce,tak jsem zvědavá,ale paní si to tam v létě psala do papírů,tak by neměl být problém. Tak se necháme překvapit.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a teď nevím která jste mi psala o tom účesu...tak ten jak jsem tam vyfocéná jako blázen,tak jsem si ho zkoušela dělat tak narychlo doma,tak si taky myslím,že bych tam něco vymyslela. Ale už se moc těším až po svatbě půjdu ke kadeřnici a půjdu zase na krátko...jééé to bude paráda. Nosívala jsem takové to vrabčí hnízdo (takovou tu kraťoučkou šešulku) a byla jsem moc spokojená. Ráno jsem vstala nagelovala a šla. Tak si jí zase asi udělám. Ale do svatby to vydržím stěmahle. Ale mám co dělat, protože v culíku mi to nedrží a nic stím nejde udělat. Ale jak se říká parádo trp. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já i když jsem byla jen v jednom salonu,tak i tak jsem měla problém si vybrat ze dvou šatů,které mě seděli a líbili se:-)Takže kdybych jich prošla víc,tak bych se z toho asi zbláznila.....:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marti - tak na fotečky už se moc těším :-) Salon u moravního mostu je snad jediný, který jsem nenavštívila. Vlastně jsem tam měla snahu dvakrát jít a byla jsem tam, ale pokaždé měli nějak změněnou dobu, než podle toho jak měla být. A nikdo tam nebyl. Tak už jsem tam na potřetí nešla. Stejně už jsem v tu dobu byla víceméně rozhodnutá pro své favoritní šatičky. Ta neustálá změna pracovní dobry mě trošku odradila a už jsem měla skoro vybráno, tak už jsem tan ani nešla. Bylo to právě v době prázdnin, tak pracovní dobu asi neměli stabilní. A jaké šatičky sis vybrala? Už se moc těším. Já mám vybrané šatičky ze salonu Pavlína ze Staráku, taky už mám i zaplacenou zálohu, ale stejně jako ty se chci jít podívat ještě na novou kolekci. Přišla už koncem listopadu a já měla v plánu tam jít včera, ale vzhledemk tomu, že jsem onemocněla, tak jsem to musela odložit :-( Ale už se těším až tam půjdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, romi to byli moji známí s tím Pávem, ale neměli zálohu tak co. Nakonec si vybrali něco blíž k jejich bydlišti jsou z Tlumačova a Otrokovic. Ale je to síla, vůbec ti nezávidím ty nervy co jsi musela mít, když jsi nevěděla jestli to budete mít nebo ne. Já jsem si taky raději hned po zarezervování termínu na zámku volala do toho našeho penzionu jestli ten termín platí, protože jsme tam byli už tak v srpnu a paní si to psala jen na nějaký papírek do rožku. No taky mě málem trefilo, když mi řekla:" Ano máte to tady zarezervované paní ....(a řekla jiné příjmení) nakonec se ukázalo, že si akorát blbě přepsala mé jméno jinak všechno ostatní i telefon seděl, takže uffff. |-| Marti- už se těším na tvoje albíčko a hlavně šatičky a gratuluji, že jsi vybrala hned v prním salonu. Je fakt, že čím víc toho člověk projde tím větší chaos má v hlavě :-D Luci- to je mi líto tvého králíčka. Taky jsem kdysi měla zakrslého králíčka, jsou to skvělí společníci a mazlíci a dají se dobře vycvičit
Odpovědět
Profilova fotka
Romi-paní z toho salonu totiž má malé miminko (myslíš,že se narodilo v červnu),tak tu pracovní dobu upravovali,ale já jsem měla štěstí,že když jsem tam pokaždé šla tak v pohodě a na zkoušku jsem byla objednaná na čas (sice jsme tam tak 15 min.čekali,zrovna tam někoho ještě měla,tak to jsem se trochu naštvala,že proč teda objednávají,ale naštěstí paní se moc omlouvala a byla moc ochotná a milá,takže to všechno předčilo.....No uvidím co ještě v lednu ta nová kolekce.Já jsem se jich ptala na tu pracovní dobu,ale oni právě říkali,že v tom období od prázdnin tak do října,je takové mrtvé období,že jenom si chodí většinou jen nevěsty vyzvednout šaty na svatbu a nové nevěsty na zkoušení začínají chodit až pak od toho listopadu..... Pokusím se to zítra dát do toho albíčko,šupnu vám tam 3 šaty mezi kterými jsem se rozhodovala.
Odpovědět
Profilova fotka
jutu - ano, máš pravdu. Zažila jsem děsné nervy a infarktové stavy, jak říkala Marťa. Naštěstí ale vše dobře dopadlo, hlavně díky Marti (takže ještě jednou díky) a snad už si nic takového nebude opakovat v našem případě a doufám, že i U Páva jsou poučeni a budou se vše pořádně značit!! Marti - to jsem ani nevěděla, že se tam člověk musí objednávat, ale teď už mě to vlastně nemusí ani zajímat :-D Ale je fakt, že vím, že v některých salonech to tak chodí. A je to možná lepší, než se tam třeba potkat se třemi nerozhodnými nevěstami, které zkouší a zkouší. To čekání pak musí být asi méně příjemné a je lepší se objednat, když je ta možnost.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, pro dnešek s vámi už pomalu loučím. Za chvíli jedu s rodiči na vánoční koncert. Možná, se dívíte proč s rodiči?Ale přítel je bohužel na služební cestě :-( a měl by se vrátit až dnes v noci tak proto s rodiči. Uvidíme, kdy se vrátím, tak možná ještě nakuknu. Tak se tady mějte hezky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi-nemusíš se tam objednávat,jen když chceš,máš jistotu,jak píšeš,že tam třeba nemusíš čekat a vezmou tě přednostně.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já má super zprávu :-D mám kadeřnici :-D .Sestřenka mi psala,že se ptala jedné paní a prý mě v pohodě učeše. Prý semnou předběžně počítá a mám se ozvat zase v lednu nebo únoru a domluvíme se. Prý má otevřeno i v sobotu,tak za ní dojdu a domluvím se co a jak a ukážu co bych asi tak chtěla. Jééé já mám takovou radost :-D . Ona je teda paní spíš pánská holička,ale tohle má jako koníček a učeše i ostříhá jakoukoliv ženskkou. Holky nevíte jak to u česání chodí? Sponky se nosí svoje a nebo kadeřnice půjčuje? Marti už se taky moc těším na tvoje albíčko. Máš pravdu stím rozhodováním. Měla jsem co dělat v tom jednom natož abych jich obešla několik. Ale asi to je taky o tom jakou máš představu. Třeba Romča měla hodně přesnou představu,tak prostě hledala své vysněné a je moc dobře,že se podařilo. Jo jo každá to máme jiné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj LUci, tak to gratuluji k tak baječné kadeřnici. Zeptej se na ty sponky u ní jak to chodí. U mě je to tak, že paní ve svatebním salonu má kotel ozdob a sponek a půjčí mi na zkoušku účesu několik druhů a co si vyberu to ji pak zaplatím a kadeřnice má jistě taky nějaké svoje sponky, které jsou jen na přichycení a ne na krásu a to jí pak vrátíš aspoň u mě to tak je, tak zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
No uvidím jak se sní domluvím. Na druhou stranu nějaké pírka by se mi hodili i normálně,takže když si je koupím,tak se určitě neztratí. Já je totiž pořád strácím :-| někam vždy nějaké položím a pak už nevím kam a je po pírkách :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jiťo a jak to máš uvejvání vlasů? Když mě česával kamarád,tak vždy chtěl ať mám den dopředu vlasy umyté,aby to líp drželo. To je tak asi běžné co? No to bude chaos...A na kolikátou se objednáváte? Jelikož máme obřad ve 12:00 tak si myslím tak na osmou bude akorát...no ona mi paní jistě taky poradí a vy taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže už jsem něco chtěla dát do alba,ale fotky jsou velké ach jooooo.A já nevím jak se to zmenšuje,takže musím počkat do zítřka. Luci-my máme obřad na 11 hod. a včera si mě napsala kadeřnice na 6 hod.,ono záleží jak je to daleko na obřad apd.Ale my jsme si říkali s tou kadeřnicí,že radši se domluvíme dřív ať pak nestresujeme s časem....Jinak kadeřnice ty pinetky určitě mají a zbytek si asi musíš donést.....
Odpovědět
Profilova fotka
No my máme vše v jednom městě,takže to bude tak nějak v klídku...chtěla bych se dobře vyspat,abych večer dlouho vydržela (jen nevím jestli to nervama půjde). Tak možná na tu půl osmou osmou by to bylo asi v poho. No uvidím co mi ještě poví paní a jak odhane délku česání. Vytisknu jí fotky co se mi tak nějak líbí a ať mi tam udělá něco podobného. Jistě má i zkušenosti,tak jistě i poradí. Holky ani nevíte jak jsem moc ráda,že mi ji sestřenka sehnala a mám další věc tak trochu z krku.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?