Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem o čase ještě ani neuvažovala. Ta první kadeřnice by mi klidně dojela domů, ale uvidím jak se domluvím s tou druhou. Nechám se od ní v únoru ostřihat a ať mi ukáže nějaký účes a zjistím další okolnosti jako cenu atd. a pak se rozhodnu kterou z těch 2 kadeřnic vyberu. ta první mi říkala, že by mi v pátek večer dojela dát natáčky, páč chci vzdu vlasy rozpuštěné a natočené. Já si budu muset určitě umýt vlasy den předem protože ten den co si je umyju s něma není reč :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Soused začal klepat řízky...chjo ho asi klepnu taky... ]-( Jiťo, to by si se s natáčkama asi moc nevyspala ne? Já mám taky v pánu vlasy mít vzadu natočené,ale myslela jsem,že to jde udělat i kulmou. Že se musí jen nechat secvaknuté než schladnou vlasy a pak se teprve rozpustí...ale to si kadeřnice poradí
Odpovědět
Profilova fotka
Luci - tak to je fajn, že už máš kadeřnici, gratuluji :-) Ale říkala jsme ti, že určitě nějakou seženeš a už je to tady. S těma sponečkama netuším, jak to chodí, ale vím, že v tom mém salonu něco i půjčují a pak si myslím, že určitě bude mít něco ta moje kadeřnice. A co nebude mít, tak jí řeknu ať sama raděj dokoupí podle svých představ a že jí to pak samozřejmě zaplatím. Protože ona sama asi nejlépe ví. Na čase jsme se vůbec ještě nedomlouvali, protože jsme spolu ještě nějak o detailech a podrobnostech nemluvili. Ale vzhledem k tomu, že máme obřad na 11 hod a ženich si myslím, že dojde tak na 10 hod a ještě mě bude dělat po kadeřnici kosmetička, tak bych to viděla tak na 6 hod, ne-li dříve?Záleží, jak dlouh mě bude česat. Ale počítám tak 1 - 2 hodky, zlatý střed 1,5 :-D Budete se líčiti před kadeřnicí nebo až po?Já myslím, že asi po,ne? Nebo před? Marti slouhlasím s tebou, že si raděj přivstanu, ať pak nemusím stresovat, protože už tak budu jistě nervózní. Vzpomínám si, že když se vdávala sestřenka, že měla hodně náročný účes, který ji snad dělala 2 hodiny, pak se byla líčit a když k ní přišel ženich, tak ještě nebyla oblečená. Tak tak to vše stihla. Takže raděj dříve ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci taky chci po tom té mé kadeřnici poslat pár obrázků na mail, aby věděla, jakou mám představu, ale stejně si nakonec myslím, že to bude asi něco úplně jiného. Nechám to na její fantazii, co mi na hlavně vykouzlí, doporučí a snad se mi to bude líbit. Češe často hodně nevěst, tak spoléhám nato, že to bude krásné :-) Určitě si zkusím 2 typy účesů - vlasy úplně vyčesané do drdolu a pak polorozpuštěné a uvidíme, co bude lepší? No a je z vedlejší vesnice, tak si myslím, že by mohla přijet i k nám (bude česat určitě i mamku), ale ani pro mě by nebyl problém tam zajet. Ale spíš si myslím, že dojede k nám ;-) Předpokládála jsem, že už tu dnes v tak pozdní hodinu nebudete,ale nechtěla jsem to nechávat na zítra, aby toho zase nebylo moc na čtení.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, večer jsem nějak vytuhla brzo a teď už od půl 7 čučím :-) my máme obřad taky v 11 hodin, taky jsme se na čase s kadeřnicí nedomlouvaly, to se uvidí, jak ji na zkoušce bude ten účes dlouho trvat, ale co vím, tak je hooodně pečlivá, takže to pak déle trvá, taky jsem myslela na tu 6. kosmetička by pak snad po česání dorazit ke kadeřnici a namalovala mě a já si to pak domaluju :-D Romí, určitě až po česání..teda takhle mně to říkala. no, já bych určitě chtěla být do 9 hodin zase doma,abych se nenervovala.. Luci, taky gratuluju ke kadeřnici, je to takový lepší pocit, když víš, že někdo je, s kým můžeš počítat, viď? moje kadeřnice říkala, na ozdobení si musím vše donést, ale na uchycení účesu předpokládám mít věci bude..s umytím teda nevím, ale mně se teď hrozně začaly vlasy mastit, snad co neberu prášky, nebo nevím, tak si říkám, že bych to snad umyla ráno..abych někde neměla mastný pruh :-o poradím se s kadeřnicí..kdyby mně chtěla dát ty měkké natáčky den předem, tak se musejí umýt samozřejmě před tím. Luci, ta kulma nevím, já třeba mám blbé vlasy, že by mně to dlouho nevydrželo, ty natáčky když jsou celou noc, tak to vydrží o moc déle..a každý máme jiné háro :-D já mám pořád nervy s tím fotografem, musím říct adamoj, ať to nějak zařídí.. Martí, taky se těším na tvoje album..
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Zuzko jo je to super pocit,že už můžu s nějakou kadeřnicí počítat. S těma věcma a jak to bude probíhat se sní domluvím po tom novém roce a uvidíme. Ani nevím jestli dělá zkoušky...mám to trošku složitější jak tam jezdím jen na víkendy,ale zase když mívá otevřeno i v sobotu dopoledne,tak bych se mohla domluvit na nějakou tu sobotu.No hlavně,že ji mám a jsem moc ráda. Romí jinak jak staré pravidlo říká...nejdřív česat potom malovat ;-) Pak si totiž líp představíš co a jak namalovat..aspoň já to tak mám. Včera byl Peťa na vánočním večírku a mají to vždy ve stylu plesu a vyrábí jim tam věci dětičky z dětského domovu a pak mívají i tombolu co jim dají klienti a sponzoři a on vyhrál první cenu...jsem se tu málem počůrala smíchy...vyhrál totiž myčku. To netuším kam jí dáme....všichni z rodiny myčku máme,tak nevíme co sní. Ale dávat ji pryč se mi nechce protože když se budeme potom stěhovat do většího bytu,tak by se mohla hodit...no uvidíme hlavně co je to za myčku. Kdyžtak ji prodáme a budou nějaké korunky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, tak jsem dorazila z vánočních nákupů,ale už můžu celkem říct,že mám dárky nakoupeny,ufffff:-)Jinak je to opravdu tak nejdřív kadeřnice,pak kosmetička.Většinou to ty kadeřnice dávají ty natáčky až v ten den,dají to pod sušák,ať je to rychlejší,sama kadeřnice mě to ve čvrtek říkala,i když mě to asi bude dělat jen kulmou,protože bych to měla jinak jak "beránek":-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak děkuju za inforamci, co se týče pořadí té kadeřnice a kosmetičky :-).Už vím, jak to tedy je a budu si na to myslet. A když ne já, tak ony samy by mi to pak jistě připomněly a řekly, jak to má být. Je fakt, že kadeřnici by mohlo ještě přitom česání spousta věcí ukápnout na můj obličej a byl aby průšvih,že? :-D Např. různé tužidla, gely atd. Marti - to ti teda závidím, že už máš ty dárečky. Já ještě nemám ani jeden :-(,ale chystám se na to tento týden. Tak doufám, že alespoň něco nakoupím, ať jsem klidnější. A kde jsi byla na nákupech? V UH nebo někde jinde?Kde vlastně přímo bydlíš?Možná už jsem se tě někdy ptala, ale už zase nevím :-(Jsem hlava děravá :-D Luci - gratuluji k myčce! To je teda SUPER. To má ale někdo štěstí. Nám se toho ještě moc vyhrát a nepodařilo a když už to vyšlo, tak to byla vždy nějaká pitomost.
Odpovědět
Profilova fotka
Rumi-byla jsem s mamkou nakupovat v UH a bydlím ve Starých Hutích což je cca 7 km od Buchlovic Luci-no nám by se zrovna myčka náramně hodila,už po ní dlouho toužím..... Jinak jdeme za chvíli dělat s přítelem čerta a andílka:-)Jdeme jen trochu postrašit naše neteře a synovce:-)ale opravdu jen trošičku....
Odpovědět
Profilova fotka
Jo,jo, tak si řekla Staré Hutě, tak už si vzpomínám ;-) Taky jsem teď právě před chvíli vykula ze dveří a viděla jsem krásného Mikuláše, čerty a anděla. Každý rok je alespoň musím vidět, i když už k nám nechodí :-( Ale už se těším, až zase za pár let začnou......
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsme i zpátky,děti byli kouzelní jsou to 2-leté dvojčátka a vůbec se nebáli,jen je fakt že čerta viděli jen z dálky,za to ta větší neteř 7-letá tak ta seděla ani nedutala:-)Je to kouzelné vidět tak ty děti a hlavně si vzpomínat na sebe,jak jsme se taky báli................ Našla jsem si tady na bazaru,krásnou bižuterii, tak jsem odpověděla na ten inzerát a doufám,že to už nebude prodané:-(
Odpovědět
ahojte ja mam svadbu 10.4.2010..mne sa tam pacia tie 10,je to lahko zapametatelne
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojte nevěsty, vítám další, krásnjě se rozrůtáme. Já jsem se ted koukala na film Pans Labyrinth, znáte to? No nevím, jak ted půjdu spát.... :-S Mikuláš s čertem na mě zapomněli, chodili vokolo asi 3x, rámusu s řetězem nadělali, až jsem myslela, že jim zbylo místo v pytu, ale asi měli plně obsazeno. :-D Joooo ty dnešní děti, žádnej med.... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky vítám novou nevěstinku a souhlasím s tebou milmic, že ten pytel už jistě měli naplněný až k prasknutí zlobivými dětmi. Mně sice taky chtěli ztrčit do pytle, když jsem vykukla ze dveří a to teda nechápu proč? Protože jsem ze všech nejhodnější :-D , ale náš pejsek začal tak štěkat, že raděj utekli :-D Dobrou a pa zítra
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, včera sjem už nestihla kouknout. Tak jsem se bála,že bude toho hodně k dočtení,ale celkem to šlo. My jsme se včera jeli koupat do pruhonic do toho aqua centra a abych vám řekla tak žádný zázrak. Ještě že jsme to měli zdarma, protože dát za to tolik peněz,tak by mě asi omejvali. Romí s tou kadeřnicí je to taky těžké...kosmetička špatně šáhne a účes ti může zničit...takže je to asi všude nějaké riziko. Ale kaděřnice,když ti dělá ofinku a nebo nějak ten předek,tak se tě dotýká víc než kosmetička vlasů...Tak asi proto je to lepší nejdřív kadeřnice a pak kosmetička. Taky jsem se včera byli podívat na Václaváku a Staromáku na stromečky a je na Staromáku je moc pěknej. Taky jsme si vystáli frontu na trdelník a pěkně si pošmákli. Dneska nás čeká velkej úklid,tak aspoň už bubu mít naklizeno na vánoce a pak už jen po kouskách.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Luci - taky jsme předloni byli v Praze v době adventu a bylo tam nádherně. Prošli jsme všechny trhy, dali si svařáček...hmmmm ráda nato vzpomínám. Loni jsme zase v době adventu byli v Brně. No a lesto příští sobotu jedeme do Vídně. Už se moc těším. Mimochodem Pavlík byl tetno týden na služební cestě a odlétali z Vídně a říkal, že na letišti byl malý obchůdek Peek & Cloppenburg s obleky Hugo Boss, tak že tan nakoukl a ceny prý byly vážně přiznivě. Tak si říkám, že by nám to mohlo ten příští týden vyjít ;-) Tak držte palečky :-) Takový obhcůdek Peek & Cloppenburg by měl mít v hodně větším provedení i ve městě, spíš ochodňák než obchůdek, kde prý jsou 2 nebo patra plné obléků :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
No tak to je Romčo jasný,že budeme držet palečky,aby jsme pořídili krásný oblek. A hlavně si to tam pěkně užili. My máme za sebou vánoční úklid. Už mi zbejvá jen pořádně vyleštit kuchyň a mám hotovo,ale tu si nechám asi na zítra až příjdu z práce.Teď už toho mám dost,tak udělám obídek na zítra do práce a budu odpočívat a balit dárky.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci-tak to ti závidím,že už máš udělaný vánoční úklid,já absolutně nic,včera jsem byla celý den pryč a dneska dopoledne se mě absolutně nechtělo a pak jsme jeli k přítelovým rodičům,takže zase nic.......No nevím,kdy já to budu dělat:-( Jinak jsem si objednala tady z bazaru tu bižuterii,moc se mě líbila,takže doufám,že i ve skutečnosti bude tak hezká......My pojedeme na oblek až po Novém roce,do vánoc už to fakt nestihneme..........
Odpovědět
Profilova fotka
Martino, tak to mě už chybí jen ta kuchyň,ale na tu se vrhnu asi tento týden. Semnou je to sní trošku horší protože vždy ji uklidím, pak jdu dělat dort nebo cukroví a mám ji zase jako dobytek.Ale tenhle týden ze začátku budu mít trošku vonější,tak se na ni asi vrhnu. Musím si taky cukroví pěkně sepsat, kolik bylo z jako várky,abych si to na svatbu pěkně spočítala a měla vše akorát a nemuselo se to pak cpát do mrazáků. ale zatím co mám spočítáno,tak to bude asi tak nějak v pohodě a snad se to v klidu napeče. Ono to suché se může píct dopředu a pak se trošku dřív poleje a nakonec naplní,aby to bylo ještě dlouho čerstvé. Ale stejně to bude asi potom prča. Marti a jakou sis bižuterii koupila? Dej nám sem odkaz a nebo nám ji pěkně potom až ti příde vyfoť a dej do albíčka.
Odpovědět
Profilova fotka
Luci ty se máš, že už balíš i dárečky. Já prozatím nemám co balit :-( A taky ti závidím i ten vánoční úklid, protože u nás je pořád na půl s prominutím bordel. Děláme doma menší úpravy pro naše nové hnízdečko lásky a jde to celkem pomalu, protože nastávající tchýně se zmyslela, že teď taky potřebuje doma něco zrekonstruovat. Jak naschvál ]-( Když my, tak i ona ]-( A znáte to, když se dělají dvě práce naráz, tak to stojí za prd. Tak jsem na ni trošku i naštvaná, že si to zmyslela právět teď. Když už to vydržela tak dlouho, tak si myslím, že to mohlo i počkat. Ale znáte, to? Říct nahlas to samzřejmě nemůžu, tak jsem si postěžovala jen vám. Vídím, jak Pavlík maká od rána do večera a je mi ho líto, ale taky to chci mít do Vánoc hotové. Stejně jako tchýně ]-(, která už teda finižuje a nás čeká ještě spousta práce. Aspoňi obývák do Vánoc a kuchyň, když to dobře půjde, tak po novém roce. Ale nějak reálně ani jedno, ani druhé nevidím :-(Ale snad to bude? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem vám tu bižuterii dala do alba je k tomu i čelenka,když je to na člověku,tak to vypadá hezky,zkopírovala jsem tam tu fotku od té holky jak to měla na svatbě,tak se podívejte a já ji zítra smažu,kdyby ji to náhodou vadilo....
Odpovědět
Profilova fotka
Marti, myslím, že bižu je hezká. Něco takového, podobného si představuji i já. Na struně takové perličky.....Jen já bych to chtěla ne tak bohaté a spíš něco jemnějšího. Tohle je sice taky jemné, ale příjde mi to příliš velké na můj vkus. Ale hezké ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za názor,já jsem právě chtěla něco takového většího,jelikož nebudu mít závoj,tak aby to více vyniklo a šaty mám bez ramínek,takže se to hodí.Tím že nebudu mít závoj,tak si myslím,že se to hodí,že to nebude přeplácané.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Romí tak to ti moc nezávidím,ale teď už to bude mít tchýně hotové a bude se dělat jen u vás a půjde to jak po másle. ;-) Vím,že to člověka mrzí,ale nic říct nemůže a to je to nejhorší. Ještě že máš nás a my tě vždy vyslechneme ;-) marti bižu je moc pěkná. Mě se líbí tak jak je i na té nevěstě to vypadá mo pěkně. Máš v albíčku i krásnou kytičku! Růže a frézie...hm to je paráda frézie já chci určitě...jen mám dilema zda to zkombinovat s rudýma růžema a nebo červenejma kalama....a frézie samozřejmě bílé. Ale podlední dobou vyhrávají růže. Původně jsem chtěla kaly,ale bojím se té červené...a růže jsem vždy měla ráda,tak asi zůstanu u tzv. klasiky. No znáte to ještě 4měsíce čas,tak to bude ještě změn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci,přesně jak říkáš,ještě se to stokrát změní,původně jsem taky jak ty chtěla kaly,pak orchideje a teď se mě líbí ty růže a frézie (tak to trochu zkombinovat do té růžové barvy),přesně takovou,jak mám v albu bych chtěla,je fakt nádherná.... Jinak děkuji za pochvalu na bižuterii,doufám že bude vypadat i na mě tak,jak na té předchozí nevěstě,ale já zastávám názor,že to co mě padne první do oka mám okamžitě vzít,tak jsem to udělala i u svatebních šatů,prstýnků a i tady u té bižuterie........Jak vždycky o tom začnu moc přemýšlet,tak to nikdy není moc dobré :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevesty... mozno ste to tu uz prebrali,a le priznamsa, ze sa mi nechce citat celu diskusiu.. :D kedy zhruba planujete posielat oznamenia? my mame svadbu 10.04.2010a priatel by to chcel poslat este do vianoc... no mne sa to zda skoro.. co si o tom myslite?:-) kujeeeem
Odpovědět
My to máme tak, že na silvestra dáme přátelům, který málo vidíme. A protože nám přijde blbý, dát oznámení jako první kamarádům, tak ho na vánoce dáme aj rodině. Jináč bychme rozdávali až tak v únoru.
Odpovědět
Profilova fotka
evita-my máme svatbu 24.4. a oznámení si budeme nechávat teprve po Novém roce tisknout,posílat oznámení do Vánoc je opravdu velmi brzo.Já počítám,že budeme posílat oznámení a zvát hosty na svatbu tak 2 měsíce předem,stejně to všichni co chceme pozvat ví,takže to spíše bude jen tak oficiálně spolu se svatebním oznámením.
Odpovědět
Profilova fotka
AHOTE.. dakujem za vase nazory... u nas je to pravezte tak, zeo svadvbe vedia len rodicia a ostatnych planujeme prekvapit... :)oznamenia ideme dat tlacit buduci tyzden, mozno aj tento ak sa podari a s tym posielanim.. n o neviem.. tiez si myslim, ze by to kludne stacilo po novom roku... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?