Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte tak sa pridavam k vam, mala som mat svadbu sice 1.5.10 ale pre akesi hlupe povery sme to prelozili o tyzden skor, tgakze som rada ze si budem moct porovnat akosom na tom s pripravami, ako tak pozeram je tu viac zahranicných nevesticiek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj keterin, vitaj medzi nami aprílovými :-) Aj mi sme najprv chceli mať svadbu 1.5.2010, lebo vtedy máme výročie a zdalo sa nám to romantické....ale takisto zasiahli hlúpe povery, tak sme sa rozhodli na 24.4.A ty si ako na tom s prípravami?
Odpovědět
Ahoj Keterin, aj ja ta tu vitam.Aj ty si v zahranici?je nas tu par, to mas pravdu:-))) Pekny vikend vsetkym.
Odpovědět
Profilova fotka
no my mame salu, hudbu a to je asi ak vsetko...ozaj ja mam topanky lebo som im nevedela odolat :-D a ja nie som v zahranici ja som to skor myslela ze je tu vela ceskych neviest
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Keterin, aj ja ta tu vitam :-) Pozeram, ze si z Presova, aj ja, aj ked byvam v Prahe, ale svadba bude v Presove, takze aspon mi poradis nejake obchody, pretoze ja v Presove uz vela obchodov nepoznam, za 5 rokov sa tam toho vela zmenilo. Kde budete mat hostinu? My mame rezervovany Sarispark. A hudbu budete mat DJa alebho zivu? Mas nejaky typ??? Ja nemam tusenia o hudbe.
Odpovědět
Profilova fotka
Lupinpupin. Super stranka, dakujem, uz sa tesim na objednavanie... ;-)
Odpovědět
Ahojky holky,dočítat se mi nece :-N Ahojky Jani(jankapavol) buď tu s náma,idkyž bdueš mít svatbu v květnu ;-) TAky jsem se chtěla svatbu v Mikulově,ale anše sobota je 3. :-( ROmi,no u mě nocvého nci moc.Šaty jsme si zkoušet byla,pak hodím fotos ;-) ALe ještě teď v létě plánuju obejít salony tady u nás,protože v září mi začíná škola,tka nevím jak ybch to pak zvládala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj tinky, ja som konkretne z velkeho sarisa, takze sarispark poznam ;-) my to mame v orly, hudba ziva a odporucam, osobne poznam, dobra cena, daj si do googla hudobna skupina KLM a mas tam ukazky, bola som na nejakych akciacj co hrali a super, je to otecko, ktorého syna mám v skolke. takze teraz si v prahe??? saty uz mas??? ja som sa chystala na ukrajinu ale neviem sa rozhodnut ci ist alebo nie nakolko som v presove nasla salon s ktorým som spokojna (PRINCES)
Odpovědět
Profilova fotka
lupinpupin - s těmi příteli to máme asi obdobné! :-) Ten můj mi taky říkal,že by se mnou nerad jel ;-) Tak pak oslovím kamarádku a uděláme si hezký výlet a všechno tam omrknem a v klidu bez chlapů! Už ho vidím,jak by nad vším obracel oči. Taky jsem původně chtěla růdé růže,protože je mám moc ráda a chtěla jsem si kytku usušit,ale nakonec jsem to přehodnotila a zálíbily se mně bílé kaly a myslím,že to bude moc hezké. Taky jsem si říkala,že si vývazky udělám sama,tak snad to zvládnu? :-D Ale začnu s tím až o dlouhých zminích večerech. Už jsem si prohlížela hodně stránek s dekoracemi,taky hledám ty nejlevnější,tak mrknu na ty tvoje.Díky za tip
Odpovědět
Profilova fotka
keterin,zuzulik - ahoj holky, zdravím Vás a vítám mezi nás.Taky jsme původně chtěli svatbu v květnu,ale nakonec jsme to taky raděj vzdali k vůle těm pověrám a řekli jsme si s přítelem,proč pokoušet štěstí,když nás k tomu kvěnovému termínu nic nesvazovalo.My jsme chtěli 15.5,2010. Nakonec to máme ve velmi oblíbený termín,jak se zdá 24.4.2010. :-)
Odpovědět
Ahojyk ROmi,tka co už pomalu taky začínáš?
Odpovědět
Profilova fotka
Rumisek ďakujem za privítanie a termín máš výýýýborný ;-) Podľa mňa bude rekordný.... :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, nemáte zač děkovat. Napsat stránku není zase tak moc práce ;-) a když vám pomůže tak je to o to lepší. rumísku: tak ty chlapy jsou doopravdy všude stejný! Vývazky určitě zvládneš! Není na tom doopravdy nic složitého. Já jsem si dneska koupila nějaké přísavky na ozdoby na auta,ale sehnala jsem jich jen šest,ale paní říkala,že jim v pondělí přídou ,tak snad to stihnu si pro ně ještě zajít a když ne,tak povolám rodiče. Teď jsem právě u nich a o svatbě ještě nevědí,tak jsem jak malej pubertoš a zamkla jsem se v pokoji,abych se za váma mohla podívat. Už se těším až jim to za 3tejdny povíme a bude klídek. Bílé kaly jsou úžasný! Kaly jsou celkově krásné kytky,tak si myslím,že máš super volbu! Jo a svatební kdytička se prý sušit nemá...sice nevím proč,ale nemá.... :-S
Odpovědět
Lupi,to byhc asi nevydržela to nevykecat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kaczko: taky mám co dělat abych se neprokecla...ale to bych zase zkazila příteli jejich reakce...už jen dneska a zítra to vydržet a bude to v klídku...pak se za nima dostaneme už spolu,když pojedeme z dovči a bude to venku :-)
Odpovědět
A kam valíte na dovču?
Odpovědět
Profilova fotka
Tak hlavně at to oznámení rodiče dobře přijmou. Co jsem tu na diskuzích četla, bývají různé...
Odpovědět
Profilova fotka
kaczko: na dovču jedeme na Slovensko do Welnes hotelu Patince, tak už se moooc těším. Je to taková naše první veliká dovolená přes cestovku :-) nevestapetulka: já myslím že to naši přijmou v pohodě, ba naopak...už se nemohou dočkat. Pořád se ptali,tak teď to budou mít ;-)
Odpovědět
Lupi,jé tak to ti závidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, aj my planujeme svadbu na april 2010, predbezny datum 17.4. (mam 18. narodeniny, budem to mat ako predbezny darcek), ale ma zaujalo, ze takto podla mna skoro mate vybavene saly atd... tak dufam, ze nic nezmeskam:) ale my aj tak rozmyslame, ze urobime len mini - pidi svadbicku, lebo vyhoviet predstavam najma mojho otca je tazky oriesok, nechcem mat zo svadby ceremoniu, chcem to ako mily a priatelsky den pre ludi mojmu srdcu blizkych....a hlavne je dolezitejsie to, co bude potom:)
Odpovědět
Profilova fotka
Keterin, dakujem za typ. No saticky este nemam, ale ked prideme v auguste do Presova, tak chcem ist pozriet. Na nete som prezrela vsetky salony v Presove a vyber je uzasny. Aspon tucet siat sa mi paci, tak som zvedava aka bude skutocnost :-) A videla si uz niekedy v Sarisparku svadbu??? Ja som tam bola len raz v kolibe. Ale na fotkach aj restauracia a saloniky vyzeraju super. A paci sa mi, ze je tam aj ubytovanie, kedze polovice hosti bude z Prahy. A je tam aj detske ihrisko pre deti, ktorych na nasej svadbe bude dost. Povodne sme tiez ale chceli Orla, ten vyzera super, ale ze jedlo je studene, kedze ho nosia dole z restiky... No vsetko ma svoje pre a proti. Dufam ale, ze sme sa rozhodli dobre... A ako to budes mat s vyzdobou? Budes si robit sama alebo zaplatis nejakej firme? A budete davat okruhle stoly a potahy na stolicky? V sarisparku okruhle nejde, ale potahy by som chcela, len neviem, ci to nie su zbytocne vyhodene peniaze, este uvidime...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak dneska jsme byli s přítelem na matrice a nic moc jsme se nedozvěděli. Nedokázali nám odpovědět s určitostí ani na jednu otázku! Pak jsme jeli na zámek, prošli jsme si zahradu - přítel tam ještě nebyl a líbilo se mu tam moc. Jenže na zámku maj v pondělí zavřeno, tak jsme se nemohli poptat. Nic nevíme, jen že možná budeme moct mít reprodukovanou hudbu místo varhan. Ale taky to neřekli s jistotou. :-|
Odpovědět
PEti,to ej hrozný,že?NEchápu proč se už dávno nezařídili všude,když vidí,jak dlouho dopředu se zamlouvají termíny
Odpovědět
Profilova fotka
kaczka - ahoj Katy.S čím konkrétně máš na mysli jestli už pomalu začínám?U mě taky není nic nového,stejně jako u tebe. Teď nejdříve mám v plánu navštívit nějaké salóny a zajet do IKEI,ale zatím se nic neuskutečnilo.Ale snad brzy :-) . Už bych si chtěla nějaké šatičky vyzkoušet! Už mám pár i vybraných,co by se mi líbily,ale nevím,zda na ně někde narazím a jestli mi padnou. Dám si je do albíčka a můžeš se mrknout,když budeš chtít? Zítra oficiálně můj přítel požádá rodiče o mou ruku,tak jsem zvědavá na jejich rekace.O svatbě už samozřejmě ví,ale o oficiální žádosti nic netuší,takže budou určitě překvapeni. Zítra máme u nás doma menší oslavičku - promoční,tak to chceme zfoukonout přitom. :-)
Odpovědět
Jů tka to máte fajne Romi,u nás takové oficiality nebyli :-) HEle co se někdy scuknout,třeba v BRně ;-) A můžeme spolu prolést ikeu :-)
Odpovědět
Líbí se mi ty druhé a poslední ;-) TAkový styl chci též ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mně se líbí všechny,ale nejvíce asi ty třetí. Ty mně přijdou nejzajímavější, ještě jsem takové neviděla a pak i ty první jsou hezké - jednoduché,ale pěkné.Ale jak říkám všechny jsou krásné. To Brno není špatný nápad ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rumisek: taky se chystám do sálonů, říkala jsem pořád, že čekám na prázdniny, ty jsou tady a já ještě nikde nebyla :-D
Odpovědět
Já už byla,ale ještě projdu salony v Břeclavi,se docela těším x-) ROmi,tka řekni kdy a můžeme zajít aspon na kafe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaczka - teď to mám trošku nabité,ale až budu mít volnějí,tak dám vědět. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?