Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jsme se v barvičce sešli...taky chceme mít červenou do vínova. Šatičky chci mít bílé a doplňky a kytičku červenou. Možná kdyby se mi líbili i šaty s trochou červený,tak možná bych si nechala říct,ale bílá je bílá... U nás budou hosté přijíždět taky na sídliště protože si mě ženich vyzvedne u našich,tak tam asi zatarasíme celou ulici... :-S ,ale jinak to asi nepůjde. Spíš i přemýšlím jak tam dostanu svatební dort....jsem cukrářka,tak si ho budu dělat sama a cukrovíčko samozřejmě taky,tak to bude prča...ale sestřence jsem ho dovezla v pohodě. A když tam pojedeme už třeba ve čtvrtek, což by bylo fajn,tak bysme ho hodili rovnou do hospody ať ho mají v chlaďáku...
Odpovědět
Bubkagb pošli mi odkaz na prodejce,taky si chci objednávat z ebay Lupi,tka to se máš,že si ho upečeš sama,to ti dost ušetří ;-) byhc ti taky udělal kšeft,ale to budeš mít asi plno práce s e svou svatbou :-D JInak kytičku chci z rudých růží x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Budu dělat i všechno cukrovíčko a výslužky na obě strany...tak si ěkně popeču...ale říkali jsme ,že výslužky rozvezeme tak 3týdny dopředu,abych to vše v klídku stihla....vím mají se vozit týden a nebo dávat na svatbě,ale takhle to budu mít pohodlnější. Já bych chtěla asi rudý kaly,ale nevím co mi poví v květinářství a když to neprojde,tak vyhrajou taky růžičky. Holky vy si šaty kupujete?
Odpovědět
Lupi asi si kupovat budu,na ebay to výjde stejně jako půjčovný a nemusíš s ebát,že jim něco duěláš a pak je ejště nůžeš prodat ;-) Já budu muset začít zjišťovat kde je tady v okolí dobrá cukrářka,která si troufne an dort co chceme(mám ho v albu)
Odpovědět
Profilova fotka
A máš nějakou adresu? A jak je to se zkoušením....to asi nikde nejde co? Na dortík jsem koukala, není až tak složitej...myslím si,že byho ho šikovnější cukrářka zvládla. Já mám taky dortík v albumu...je to ten hranatej,ale udělám ho bez tý mašle a červené kytky, jen nevím jestli marcipám a nebo živý....pak to má úplně jiný šmrnc...a kaly nebo růže podle kytky ;-)
Odpovědět
Lupi,myslím,že pěkně dos vatby se rozhodneš ;-) A třeba Asap,jak to holyk porbíraj i tady na beremku ;-) JEn teď nevím adresu,ale myslím,že prodejců je víc než dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No jsem na to zvědavá jak to všechno dopadne... Taky doufám,že moje babička nezačne ve svatbení den vše organizovat...to bych se zblznila...sždy vše ráda organizuje a úplně nesmyslně a z toho rostu :-N Budeš mít závoj nebo korunku? Já přemýšlím o obojím,ale nevím jestli to nebude moc...a hlavně co se taky bude hodit k šatům..
Odpovědět
Já ybch taky chtěla obojí,ale už jsem si zkoušela šaty i závoj a prý mi nesluší :-( TEda aspoň né ten co je z vršku hlavy,tka ho budu muset mít max jen vzadu nebo vůbec :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Já jsem si vybrala korunku bílo červenou, jemnou,tak by krásně ladila,ale uvidím jak v tom budu vypadat já...závoj se mi líbí jen takovej ten jednoduchej tyl... A jaký bys chtěla šaty?
Odpovědět
Jo se sšatam bdue problém,mě s ejich líbí hrozně moc :-D Takže uvidím co nakonec vyberu.A ty?A co tvůj drahý na přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se líbí ty co mám v albu,ale ty co mají barvu šampaň tak bych rača brala bílou.... Můj drahý je v klídku...samozřejmě,že to furt probíráme,hlavně teď než jsme se na 100% rozhodli, jestli to uděláme v Praze a nebo u nás a teď zařídíme spolu obřad, hostinu a pak to bude asi na mě...on by dal modrou s červenou a bylo by o fuk...jako asi každej chlap :-D ,ale jinak je zlatíčko ;-) Jsem nějaká mrtvá,tak mizím. Jsem ráda,že jsem pokecali...měj se pěkně a zase brzy.
Odpovědět
Ahojte dievcata,tak vidim,ze sa to tu pekne rozrasta:-)) Bubkagb: tak ty si ale sikulka,ze uz mas saty;-))ake si si objednala?pekne ti sedia?ja som to tiez zvazovala,ale najskor pojdem pozriet do salonov a pokusat,aby som videla ake mi budu sediet a potom sa rozhodnem,ci poziciam,alebo kupim.Inak aj ja som v londyne,tiez organizujeme svadbu na dialku.Agenturu nejdem pouzit,ja som vcelku organizoana osobka,takze aj napriek dialke si to pekne zorganizujem sama,sestra a rodina tiez trosku pomoze:-))a budete mat svadbu na zamku?ja som velmi chcela svadbu na zmaku v topolciankach,co je kusok od nas,ale podmienky,ktore tam momentalne maju mi absolutne nevyhovuju,tak to musim ozeliet,co uz. Zelam vsetkym pekny zaciatok tydzna.papa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahojky, tak to vás holky obdivuju,že too zařizujete vše na dálku. To netuším jak bych to zvládala. Dneska přítel vybral oznámení,tak jsem ráda,že se takhle sám angažuje. Sice je možný,že oznámení ještě změníme,ale jak to bejvá,tak to první bejvá vždycky nejhezčí. lydka: já budu mít svatbu na zámku a už se na to moc těším. Máme ho krásně udělanej,tak to bude jako v pohádce :-) ....snad :-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby ja mam saty objednane cez mimibazar a hrozne sa na ne tesim, budu tu ale najskor v polovici augusta.. lydka- to mas dobre ze si organizovana, ja som uplny opak a trochu sa bojim ze budem zabudat na dolezite veci :-D ale svadba na dialku sama- to si sikulka
Odpovědět
Babenky ja nie som sikulka, len sme zmenili termin svadby... super spolocnost naozaj a velmi dobra kvalita, skuste http://www.landybridal.com/index.html ja som bola spokojna so vsetkym, este aj kontakt na nu bol uplne super, vzdy mi rychlo odpovedala... Ja som velmi vysoka a naozaj ma nebavilo chodit po salonoch lebo som velmi vysoka a jedine co mi mohli ponuknut boli dvojdielne... a ja chcem v celosti saty... My mame zajednanu svadbu na Bojnickom zamku..., no vychadza to hodne koruniek a to este nie je zajednane ubytko pre Anglicanov... Verili by ste ze moj drahy mi vcera povedal ze by rad svadbu pri mori... Teraz som bola aj v agenture a musim priznat ze to znie lakavejsie ako kopec ludi, ktorych po svadbe mozno nikdy neuvidim...
Odpovědět
Profilova fotka
Ty ceny šatů na tom landybridal jsou nějaké nízké ne? To bych si hned ty šaty koupila...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tam jsou šaty krásný a za super ceny,ale prostě když si je nezkusím,tak bych se bála si je koupit... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jo to já taky, ale mělo by to jít kdyžtak poslat zpátky a zažádat o menší velikost. Ale mě děsí ta angličtina, nejsem v ní tak dobrá a česky bych se domluvila na všem, ale anglicky tam můžou mít něco jako hvězdičku pod čarou a jsem v háji... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
No já a angličtina na bodě mrazu...(jsem měla jen němčinu) tak se nedomluvim vůbec.... :-| Nevíte někdo kolik se počítá na ozdobu jednoho auta mašlí? Chci na haupnu V mašličku na kliky, anténu a na kola... Jde mi hlavně o to V na haupnu...to bude asi tak 5metrů na jedno auto co?
Odpovědět
Profilova fotka
Kaci,tak to je fakt haluz:)My budeme bud duben,ci kveten.Musela jsem napsat,protoze me dostalo,ze jsi tady ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adelii:ms super album.hned jsem se inspirovala a nektere fotky jsem si s dovolenim poukladala.libi se mi ta bila kytice z tulipanu a ruzi,potom to oznamko je hezky a koukam,ze i saty se ti libi podobny tipy jak mne.jak mas u nich napsane,ze tyto jsou dokonale,tak ty jsou super.nepamatujes si,odkud to mas stahnute? jo,i prstynky se mi u tebe zalibily.a taky bych si rada svatbu platila sama,tak to bude asi takove skromnejsi. chtela bych Mikulov,zitra tam jdu volat.obavam se,ze maj jen urcity terminy a ty se mi moc nezamlouvaji,tak drzte palce,az to nejak dobre vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěstinky, po delší době jsem opět zde a zdravím všechny nováčky nevěstinky a především ty, které jsi vybraly stejny termín jako my - 24.4. 2010 :-) . Vidím,že po tu dobu,co jsem tu nebyla,tak to pěkně ožilo,což je super. Včera jsme se vrátili s přítelem z dovolené, byla to taková aktivní cyklo dovolená,ale moc fajn.Skvěle jsme si to užili,ale teď už jsme zase doma a zase se tu můžem téměř každý den vídat.Už se těším,až se opět s Vámi zapojím do diskuze. Teď jsem z toho trošli vypada. Pro ty, které mě neznají,tak se jmenuji Romana a svatbu budeme mít 24.4.2010 v Buchlovicícch (obřad i hostinu) a bydlím v malé vesničce kousek od Uherského Hradiště.Pokud budete chtít víc,tak se ptejte :-) Kaczka - ahoj Katy,moc tě zdravím.Co je u tebe nového?Jak vidím,tak už máte taky po dovolené jako my,že :-( .Ale nás možná ještě jedna čeká,tak uvidíme, jestli se zadaří ?;-)Je u tebě něco nového ohledně svatebních příprav?
Odpovědět
Jankapavol: Ahojky :-) Rada som ta inspirovala ;-) No tie satky su znacky Herve a nasla som ich na stranke http://www.stvalentino.sk/svadobne-saty/ ...no ale poviem ti,ze brutalne ceny za pozicanie...ten salon je aj v prahe tusim,ale nikde blizsie...inak,ty tam mas satky,ktore ponuka svadobny salon Michaela v Skalici? =-) Baby,nejako vas nestiham citat...ale so svadbou ani momentalne nic neriesim...nejake je to medzi nami divne ;-( |-|
Odpovědět
Profilova fotka
adelii: co se stalo??? Mezi námi to taky o víkendu zadrhlo. Byli jsme na návštěvě u tchýně, ještě s přítelovim bráchou a jeho ženou a on když jsme mezi lidma, tak se chová často dost hrozně. Dělá vtipy a to takové, že se někomu vysmívá a zesměšňuje ho. Samozřejmě jsem na ráně hlavně já a už mě to přestává bavit. Už kolikrát balancoval na hraně, dokonce mi přijde, že i za hranou a já jsem pořád tolerantní. Nebo spíš hloupá...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, moc děkuji za přivítání. Datum 24.4.2010 je nádherné a doufáme,že nám vyjde. rumisek: určitě budeme mít i krásné počasí ;-) a to bude i krásná svatba
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj ahoj všem a hlavně všem nově příchozím dubnovým nevěstám! Koukám, že nás pořádně přibylo a pěkně se to tu rozběhlo, pár dní se sem nepodívám a mám o čtení na dopoledne postaráno :-). A v rychlosti se taky představím: jsem Kristýna, svatbu budeme mít 10.04. v Brně příp. ve Slavkově (definitivní rozhodnutí ještě nepadlo). Jsme oproti Vám trošku pozadu, protože ještě nezařizujeme, jen jsme si blokli fotografa a místo hostiny. Zbytek nás čeká nejdříve po prázdninách.....:-) Vypadá to, že v dubnu je nejpopulárnější termín 24.4.....tak snad budeme mít štěstí na počasí všechny i těch nás pár, co jsme se rozhodly pro 10.04. a 17.04.... JInak...holky, obdivuju Vás, že jdete do šatů koupených bez vyzkoušení. Určitě je tady velká výhoda ceny a kvalita asi taky bude dobrá, když se člověk neunáhlí a něco si o prodejci zjistí. Ale absolvovala jsem teď nedávno výběr šatů s kamarádkou a vybírala docela dlouho, co se jí líbilo na obrázku, často ve skutečnosti vypadalo úplně jinak, některé byly těžké, jiné přesně neseděly....bylo to docela náročené a to má docela konfekční postavu. Tzn. mě s výškou 162 cm a hlavně horním objemem 70 D/E čeká nejspíš docela perný hledání....objednat šaty bez vyzkoušení si netroufnu :-( Snad jsem Vás tou slohovkou neodradila, ale nějak mi to šlo samo od ruky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte holky, Taktiez vitam novacikov... Ja som Martina, den D bude 10.4.2010 v Presove, ale s priatelom byvame v Prahe. Mame uz rezervovanu restiku na hostinu a kostol. Aaaaa.... bola som uz aj v Prahe za fararom a na pripravy zacneme chodit v zari/septemb. Knaz je perfektny, takze dufam, ze aj priatel, kt. je neveriaci bude spokojny. Na saty sa chystam v auguste/srpnu ked budeme na SK. Inak tiez by som si netrufla objednat bez skusania. Ale bolo by to super mat vlastne saty... x-) Daee, aj 10.4. bude pekne pocasicko, tym som si ista...;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no tak jsem právě koukala na ty stránky a určitě bych si vybrala. Jenže mám taky strach si to objednávat po internetu, navíc jsem hodně malá, takže tak jako tak se budou muset předělávat. Tak váhám...
Odpovědět
Profilova fotka
adeli:tak teda ty stranky jsou nadherny,muj favorit je Comete a Fabuleuse.Ale jsou jsou moc drahy,tak nic. Kolik asi tak?Vim,ze obecne na Slovenskujsou dost brutalni ceny,zkousela jsem jednou v Nitre a za nic moc saty silene penize.Kolik to tak asi dela? O Skalici vim,uvidime,ted mam jeste v planu salon Eva v Mikulove a tu v Breclavi je taky naky.Tam maji krasne spolecenske saty. My to budeme mit na zamku v Mikulove a vypada to,ze tam oddavaji jen kazdou 4.sobotu v mesici.Coz je bud 24.4.,nebo 22.5.Konec brezna je asi jeste dost chladno,co?A nebo jeste teda cerven.Jenze ja bych to chtela bud 13.6.(to je bohuzel pristi rok nedele),nebo 1.5.Coz asi neoddavaji.Volala jsem na matriku,ale pani ma dovolenou:(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak na matrice nám dneska řekli,že voláme moc brzy ať to necháme na leden a tak jsem neváhala a napsala na zámek a tam mi to paní zarezervolala a máme to pojištěný aspoň z téhle strany a v pondělí mám volno, tak tam taky zkusím zaskočit a uvidíme, třeba to bude v poho a vyřídím to taky. Ta paní co to má na starosti,tak má dovču a v pondělí tam třeba už bude. Já si šaty taky určo půjčím protože mám strach z kupování po netu a chci si fakt vybrat jaké budou krásné na mě... Jo a počasíčko určo budou mít krásný všechny nevěsty v dubnu ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?