Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
ROmi,ale o víkendu,aby mě tam můj mohl hodit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojk holky, tak jsem byla dneska na tý matrice....sjou tam fakt trubky....baba na mě vyjela co tam chci tak brzy,že mám přijít až po novým roce...tak jsem se nenechala odbít a vzala si aspoň papíry na vyplnění a zeptala se jestli nám někdo může ještě vyfouknout ten termín a prý pokud to máme zamluvený na zámku tak ne. Že oddávajících a matrikářek je víc. Tak aspoň že tak. Jen jsem tu našla diskuzy o zámku Dačice a nějaká nevěsta tam chce mít svatbu taky 24.4.2010 ,tak to bude mít chudinka asi smůlu protože tam oddávají jen od 12 hodin do 13hodin...a jestli se nechala odbít chudák těma blbejma úřednicema,tak jí to vůbec nezávidím... Rumísku, dneska jsem si koupila botky...jsou krásné a byli v akci ze 600,- na 300,- :-D . Jsou krásně pohodlný a nádherný,tak mám radost. A jak to vypadá u vás? Mějte se zítra páček
Odpovědět
holky mrkněte na fler tečka cz mají tam krsáné všemožné věci,určo něoc vyberete
Odpovědět
Profilova fotka
Koukala jsem na to, hlavně ty háčkované plavky mě lákaj!
Odpovědět
MAjí tma krásné věci,něco teda dražší,ale je to ruční práce tak co čekat že? ALe mají tma třeba i plno rásných šprků atd a myslím,že by se dalo domluvit,že by udělali šperk podle představ
Odpovědět
Profilova fotka
Lupimpupin, mozes dat boticky do fotogalerie??? Nech sa inspirujeme vsetky ;-) Ja by som si uz tiez chcela kupit, ale nemam na to cas :-( Kaczka, ta stranka je super, nadherne vecicky :-)
Odpovědět
J8 mám vyhlídle jedny v DEichmanu...krásné balerýnky...uvidím jestli jen na přezutí nebo na celý den....Tom je stejně velký jako já takže podpatky nebudou
Odpovědět
Profilova fotka
tinkyy, hned dneska je nafotím a šoupnu do galerky...jen až příjdu z práce.. :-S Kaczka, na stránce je super inspirace...děkuju,že si se snáma podělila ;-)
Odpovědět
Lupi já se ráda podělím ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi hodná ;-) Dala jsem si teď do galerie fotky našeho zámečku,tak můžete juknout
Odpovědět
Já mám jednu fotečku našeho místa taky v albu ;-) Lupi pokud chceš napíšu ti do IP,kde mají podle mě nejlevnější organzu a vlizelín ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To by si byla hodná :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak to ja si nastastie podpatky mozem dovolit. Honzi je odo mna dost vyssi. A ja si to uzivam, pretoze je to moj prvy, co je odo mna vyssi. Akurat na prezutie asi tiez budu balerinky, alebo nizsi podpatek, aby bolo nozickam pohodlne pri tancovani ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kaczko, to je ale krásné místečko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To já mám rovnou nižší,abych to dál nemusela řešit a přinejhorším mám taky bílé balerínky,tak je dám dopucu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lupipupin, tak ten zamok je bajecny, ako z rozpravky,... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tinkyy, je tam i krásnej park,tak budou určo super fotečky...až na to že já vypadám na fotkách jak trubka x-) . A hlevně najít ještě i toho pravého fotografa.
Odpovědět
Lupi,ten zámeček je krásný...taky jsem chtěla na zám,u,ale rozhodli finance ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tinkyy máš v albu nádherné ty první šaty! Ty mě strašně okouzlily :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaczko, ono to není tam až tak drahý...je fatk,že dražší jak na úřadu,ale tady nás to vyjde i s matrikou... na 3700,-
Odpovědět
Lupi ono je to an každým zámku jinak,my taky bdueme za Synagogu platit,ale mín jak na zámku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to máš pravdu. Ono třeba na Karlštejnu to mají za 9000,- a na Zbirohu to zase vyjde třeba až pomalu na 20 000,- což bych nikdy nedala. Ale ta synagoga vypadá fakt krásně! Necháš si ji i nějak vyzdobit a nebo jen takhle?
Odpovědět
Profilova fotka
Lupinpupin, Tie saty su fakt uzasne, su z jedneho prazskeho salonu. U nas v PO take asi mat nebudu :-( ale kto vie... mozno budu aj krajsie. A aj ja na fotkach vyzeram ako cvok obcas, som nefotofgenicka (aspon si myslim), ale to nevadi, spravyn fotograf musi vediet z teba vytvorit modelku...
Odpovědět
Asi jen takhle...se tma musím zajít domluvit,jestli třeba oni nedělaj automaticky výzdobu nebo tak
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, su tu v CR nejake svadobne zvyky??? My budeme mat cesko-slovensku svadbu, takze chcem, aby boli aj SK zvyky, ale aj CR zvyky. My napr. mame redovy tanec...
Odpovědět
Tinky mylsím,že jak kde a jak kdo.Určo zametání střepů,krájení dortu,zatahování,házení kytice....
Odpovědět
Profilova fotka
Co to je zatahování??? Kyticku nechcem hadzat, chcem si ju uzit tak dlho ako vydrzi...
Odpovědět
Profilova fotka
tinkyy a z jakého salonu? Že bych se tam jukla :-D Kaczko, to jsem zvědavá co ti poví a nebo možná budou chtít za výzdobu pěkný kačky co. Jinak tradice jak psala Kačka, každej si to přispůsobuje...Já budu chtít určitě střepy a u nás v hospůdce dělají,že hned při vchodu se připíjí s paní vrchní a kterej ze svatebčanů si vezme vodu,tak znamená,že bude doma a ten druhej flámovat :-) . Jinak nošení přes prách společné jídlo a jak psala Kačka.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a tyky jsem připíchla krásný účes co by se mi líbil.... :-)
Odpovědět
Tinky zatahování je,když vám kamarádi zatarasí cestu,třeba z obřadu a vy musíte třeba společně přeřezat kládu,nebo ty dostaneš píšťalku a manžel musí skákat( přes švihadlo) jak ty pískáš a podobné věci ;-) Lupi já též,no až budu v Břeclavi,tka se tam zajdu an všem domluvit ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?