Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten je krásný Luci!!!Je to těžké, že něco takhle vybírat. Na obrázku to většinou vypadá vše krásně a skutečnost pak může být úplně jiná,tak jak už to známe někteří i ze zkoušek šatů. Např. mně se jednu dobu strašně moc líbily jedny šaty, které mám myslím v albu jako favoritní a na modelce vypadají nádherně. Ale když jsem je pak viděla ve skutečnosti na některých nevěstrách, které je měli a třeba i prodávali v bazaru,tak už se mi zas až tak moc nelíbily :-( Je to fakt těžké.
Odpovědět
Profilova fotka
Romí zase si u tohodle říkám,že na tom není zase až tolik co očekávat,že to jsou jen štrasové kamínky a jak už jsem psala v jednoduchosti je krása...nějak mě to zaujalo a i cena je super na to,že je to tak velká sada. Pořád přemýšlím i o té červené,ale zse korunku mám bez červených kamínků,tak jestli by to nebylo blbí mít na krku červený kamínky...
Odpovědět
Profilova fotka
Holky viděli jste tyhle fotky? Na nich není až zaž tak nic zvláštního, že jo?Jsou na sněhu. Ale když se podívate na ten datum - 17. října 2009. Tak už je to jasné, že to divné je, že? Jen doufám,že nás takhle sníh nepřekvapí i v dubnu :-( http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ten štras se mi bohužel neotevřel :-( Nevím proč? Zkus to třeba ještě jednou Luci poslat ten odkaz
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.grate-style.cz/Exkluzivni-... je to hezký, to jsem si ukládala do pc už dávno, ale mně by to asi k šatkám nešlo.. tak ten sníh je fakt hustej :-D to doufám, že u nás nebude, protože máme tu restauraci docela vysoko, kde se jezdí v zimě lyžovat, tak abychom se tam vůbec dostali :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ono ti to nepůjde otevřít, zkus si to celé nakopírovat až po to ..... html a vlož do jiné stránky a už to půjde..
Odpovědět
Profilova fotka
Rmí přesně tak jak píše Zukzka...nevím proč se to celé neoznačí jako odkaz...ale když to zkopíruješ,tak už se to otevře. Jinak ty fotky jsou taky moc pěkné na sněhu,ale jak říkáte doufám,že se tomu vyhnu. Ale ta nevěsta má asi podobný oojek a vypadá to moooc pěkně...tak se poradím s holkama v práci...ty už taky ze mě musí mít hlavu v pejru :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak v práci se nejvíc ze všech bižu co jsem kdy ukazovala nejvíc líbí ta poslední a mě asi taky...jednoduchá a krásná. Takže je to zatím výtězka na objednání ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/album.ph... tato nevěsta má hodně podobné šatičky a vypadají úžasně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo Luci, máš pravdu, nádherné!!! Už se mi podařila otevřít ta bižu a je hezká.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak vidím, že dnes tu prozatím nebyla ani jedna z vás, ale i já se sem dostávám až teprve teď. Z práce jsem přišla později, i když jsem měla v plánu odejít brzy, ale bohužel se nepodařilo. No a pak jsem doma prala a uklízela. Přes víkend se tady asi vůbec neobjevím. Možná pouze v sobotu dopoledne, ale kdo ví, jestli mi to vyjde. Tak se mějte hezky, užívejte si víkendu a moc toho nenakecejte,ať nemusím v pondělí moc číst :-D pa
Odpovědět
Profilova fotka
Čauky,tak já sice dnes z práce utekla dřív,ale hned jsem začala doma pracovat a sedla si teď. V neděli s Peťulkou máme výročí,tak na mě doma čekaly kytičky. No paráda. Romí myslím,že se tu teď tolik nepovídá,tak toho asi moc dočítat nebudeš. Zítra knám přijede moje svědkyně s manželem (malou nechají doma),tak budeme pěkně drbat...to bude žůžo. Už se moooc těším. Tak se zatím mějte páček ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojda holky, tak asi za 10 minut vyrážíme do Pardubic na prstýnky, tak snad už vybereme..no jo, my bychom vybrali i minule, ale ty ceny jsou fakt veeeliký..dám vědět, až se vrátíme.pa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeje, tak koukám, že tu nikdo nebyl.. ty co jsem už měla v albu..adam ale bohužel nechtěl na tom prstýnku nic, takže bude mít jen matný kroužek bez ničeho, na obrázku z toho byl nadšenej, ale když si ho dal na ruku, tak jedině takhle.. hlavně, že jsme spokojený každý za ten svůj..teď máme ještě vymyslet co tam vyrejou..můžeme si to napsat svým písmem..to bude hezké :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, my jsme včera měli návštěvu,tak jsem večer jen nakoukla a nic nepsala. Zuzko, vybrala sis krásný prstýnek! My jsme si tam nechali vyrýt jen datum svatby jinak nic víc jsme si tam nevymýšleli.
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.bizushop.cz/svatebni-a-spo... http://www.bizushop.cz/svatebni-a-spo... nějaká bižu.....nejsem na svým Pc,tak si adresu nemůžu uložit do záložek,tak si to dám sem a pak si to uložím... Nějak mi ta bižu nedá spát... :-| a horší je,že nevím jakou...
Odpovědět
Ahoj holky. Tak se k vám ráda přidávám. Máme termín 24.4.2010. Vzhledem k tomu, že zásnubní prstýnek mám už téměr tři roky, tak by to chtělo zrychlit :-D . V srpnu jsme se teda rozhodli že příští rok bude ten pravý :-). Brát se budeme na radnici v Přelouči u Pardubic. Zatím toho zařízeného moc nemáme (radnici, restauraci, fotografa a kameramana). Jak jsem prolétla vaši diskuzi, tak mám co dohánět. Přítel je zatím nervozní, takže to doma moc neprobíráme. Řekla jsem mu ať nahlásí hosty a koupí si oblek a ostatní nechá na mě ;-) . Ale už se začínám opravdu těšit, podle těch všech fotek tady v albumu je to opravdu krásný den, tak doufám, že bude na co vzpomínat ....
Odpovědět
Profilova fotka
jaancaa vítej :-) včera jsem zrovna byla v pardubicích vybírat prstýnky..byla jsem u Aleše Řeháka, fakt doporučuju, takovej výběr jsem ještě neviděla !! no jo, můj přítel to taky nijak moc neřeší.. :-)
Odpovědět
Díky :-). A vybrali jste z toho množství? Měli jste nějakou přesnou představu a našli jste podle toho nebo jste vybírali až tam? Toho se taky bojím - je toho všude tolik, že nevím jak se budeme rozhodovat. Představu máme - chtěli bysme kombinaci bílého a žlutého zlata, možná i nějaký kamínek ... je toho opravdu spousta ... Nemám ráda dlouhé vybírání, ale zase je to na "celý život" .. snad ;-). Tak chlapy to mají jinak, určo jsou i výjimky co se o svatbu dost zajímají, ale holt mám doma obyč. chlapa, co se spíš takovýhle rodinných slezin děsí, i když nepochybuju, že to zvládne :-). O mojí mamče nemluvě, ta už by chtěla aby bylo 25. dubna, je z toho taky nervozní :-). Jsem zvědavá kdy ta nervozita padne na mě ...
Odpovědět
Profilova fotka
Vítám novou nevěstu!
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme se tam jeli na ty prstýnky podívat, ale vypadalo to, že si vybereme jiné, ale pak nám pán počítal ceny a skončili jsme u těch původních..mám je v albu, tak se mrkni. ty, které vyrábí oni, tak jsou podstatně levnější, pak tam mají spousta prstýnků a ty se třeba dělají v německu a tam je cena o dost vyšší. ale fakt toho tam měli spoustu i kombinace, jak píšeš.. záleží, kolik do toho chcete dát..my chtěli širší prstýnky, nakonec máme 6 mm a tam je cena samozřejmě vyšší. my si teď už dáme se svatbou pohov, Adam má hodně práce, takže se na to vrhneme po novém roce. já si doma můžu hrát s výzdobou, s tím mně stejně pomáhat nebude, ale takové jako oznámení, to si necháme na pak..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, zdravím vás a vítám i novou nevěstinku Janču :-) Zuzi, prstýnky jste vybrali moc hezké. A na kolik, že vás vyšly peněz?Je to blílé zlato, že jo?Nebo stříbro? A tobě Jani přeji ať se ti ve svatebních přpravách daří a pěkně odsýpají. Šatičky už máš vybrané?Nebo ještě ne, když si říkala, že teprve v přípravách začínáte? Jo a jak jste se bavili o tom rytí na prstýnky holky, tak já bych tam asi chtěla datum a jméno.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, dneska nejsem nějak moc fit, takže déle se tady zdržím asi až zítra, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Holky, dneska jsem udělala ukušební koláčky a jsou výborné. Z poloviční dávky jsem udělala 108koláčků což je cca 3/4kg. Byli za vteřinku hotové a chtné. Jsem zvědavá co na ně řeknou v práci a Peti rodiče. Zítra knim jede,tak jim je vezme na koštovačku. Ale myslím,že projdou ;-) Taky mi Ráďa(ta jak byla semnou vybírat šaty) donesla bižu po mamince,tak jsem si jí zkusila a vypadá moc pěkně,tak se sní domluvím a myslím,že mi jí půjčí (je její maminky). Má i náramek,tak bych si koupila jen naušničky a mla bych vystaráno a zase nějaká korunka doma. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, prstýnky jsou z bílého zlata, šíře 6 mm. já tam mám tři briliantíky a vypočítala to na 16.850 Kč.. bez briliantů by to bylo 14.000 Kč. rozhodně bych na nich netrvala, ale rodiče přítele řekli, že chtějí, tak jsem neprotestovala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak nám bižu vyfoť, ať víme.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo hned jak bude chvilka,tak to vyfotím,ale teď musím jít chytat papu na zítra do práce.... ;-)
Odpovědět
Ahojda holky. Děkuji moc za přivítání. Zuzi na prstýnky jsem koukala, jsou kouzelný. Určitě vám budou moc slušet :-) . A ty brilianty jsou fakt pěkný, aspoň je jasně vidět, který je pro nevěstu (když teda nerozlišuju velikost, tam je to vidět hned :-D ). A máš v albu i pěkné šatky. Pro ty už jsi stopro rozhodnutá? Romí já zatím šatky nemám. Minulý týden už jsem si říkala, že je čas a volala si do půjčovny, kam bych se chtěla podívat, ale paní mi řekla, že to koupila nová majitelka, že má teda v plánu to do konce listopadu znovu otevřít, ale teď že mi není schopná říct kdy to přesně bude. Tak ještě počkám. Nebo budu muset jít jinam. Ale chtěla bych do Chrudimi do salonu Štěpánka. Mám od kamarádky dobré reference na tenhle salon, byla s nima moc spokojená. Tak uvidíme. Ale už bych si chtěla nějaké zamluvit nebo aspoň vyzkoušet :-D . Ty už máš vybráno? Já jsem vás tak moc podrobně nedočítala, tak se možná budu ptát na něco co už jste psaly. Musím se podívat do vašich albíček, abych načerpala inspiraci :-). Je Luci takhle ses pustila sama do pečení? To jsi šikovná. Já bych si asi netroufla. Zamluvila jsem si pouze obalování v cukru, jinak to snad zvládne mamča a tchyně - takový šeredný slovo, budu psát Leoše mamka :-). Jinak jak píše Zuzka, tak asi dost věcí necháme až po Novém roce. Však ono se to blíží, za chvíli Vánoce a pak už to pojede. Ještě bych si chtěla do konce roku stihnout zamluvit hudbu, nějaké kontakty mám, ale já než se vždycky rozhodnu zavolat ... Tak se zatím všechny mějte, pěkný den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čaues, já jsem si ty šaty koupila, takže už se ani radši jinde dívat nebudu :-D - je to salon Bella v Hradci Králové. z prstýnků mám radost, teda z toho adamova moc ne, ale hlavně, když se líbí jemu. on ho stejně moc nosit nebude, nemá rád na sobě nic. hodinky, řetízek, náramek, prostě nic, tak pochybuju, že na prsten by si zvykl :-) dneska je venku tak zamračeno, teď jsem byla za mojí kobylkou, aspoň jsem ji vylonžovala, když nemůžu jezdit.. jo a mám novinku, včera jsem se to dozvěděla, že moje svědkyně je ve 3 měsíci, takže když to půjde, jak má, tak nevím nevím, jestli mně opravdu půjde svědčit, bude na konci 8 měsíce :-D říkala, že bude muset jít v prostěradle :-D no, musím mít v záloze ještě někoho, kdyby ona nemohla.. trošku jsem doufala, že s mimi počká na mě, ale už to je :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak to máš fajn,že ti to tak vyšlo z tou bižu. Taky jsem si původně myslela, že si ji půjčím od sestřenky,ale neklaplo to, ale o tom jsem tu už jedno psala. Možná si vzpomínáš? Zuzi, tak to je teda pěkná pálka za prstýnky ti řeknu. Tolik peněz bych do nich jistě investovat nechtěla. Už i 10 tisíc se mi zdá moc a ráda bych se vlezla do nižší ceny, ale jak to tak vidím,tak jsem možná na pěkném omylu a možná to nebude ani možné,že? Tak kdo ví, jestli se pak nakonec nerozhodnem taky pro stříbro jako Lucka. Zuzi a tu svědkyni si raděj domluv ještě jednu, protože 8.měsíc už je tak trošku na hraně. Tak buď připravená ať tě to pak nezaskočí. Jani - všechno co už mám nakoupeno na svatbu, tak mám v albíčku, včetně šatů, tak se kukni.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?