Svatba duben/apríl 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky,rok 2010 už založený je,ale myslím,že v dubnu se nás bere docela dost,tak proč si nezaložit vlastní téma. ;-) My se budeme brát konkrétně 17.4. 2010. Můj přítel má ten den narozeniny,tak aby se mu dobře pamatovalo dotum svatby ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdh: No paní nic o možnosti povolování u těchto neříkala a to jsme se bavili u každých šatů, co a jak. jsem ráda, že jsem měla na výběr aspoň ze dvou hezkých šatů. Sice jsem se teď dala na hubnutí, jenže boky jsou to jediné, kde já snad nikdy pořádně nezhubnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Pájo, ty jsou taky boží. Těší mě, Zuzko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo holky, jak jste na tom s fotografem. Mě už na 24.4. odřekli 4, že už mají plno. Naštěstí mi kamarádka dneska ukázala fotoalbum, které jí fotila jedna paní z Polné, tak jsem neváhala a hned jí volala.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, omlouvám se,ale dnes vás jen pozdravím. Vaši diskuzi jsem sice pročetla, ale nějak taky nemám sílu odepisovat jako včera Lucka. Opět velmi nároční dny v práci a pak i ještě práce doma (pečení listových šneků a tyčinek na oslavu). Jinak vítám novou nevěstinku a ráda vidím, když se naše řady stále rozrůstají. Pavli na tvé šatky jsem se dívala a myslím, že jsis vybrala dobře. No a co se týče těch prstýnků, tak jsem sama zvědavá jak dopadnem :-D Zítra se tu holky možná ani neukážu, tak snad až přes víkend? Mějte se hezky a příště snad budu sdílnější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
My fotografa máme, sice jsem byla trochu znechucená cenou, ale ženich ho chce. Já vybrala levnější, ale neměli jsme na ně reference, práci toho zamluveného jsme viděli a moc se nám líbí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Nevím, kdy se dostanu zase sem, ale ozvu se. Ahoj.
Odpovědět
Profilova fotka
Taky se rozloučím, mějte se hezky a dobrou.
Odpovědět
ahojky nevěstinky dubnového data,prosím vřele o kontakt na paní z Polné,která údajně fotila svadbu,máme 10.10.2010 právě v Polné a protože jsme ze středních Čech,nemáme fotografa.Děkuji moc Adruska
Odpovědět
Ahoj holky, pěkně jste se rozepsaly, měla jsem po ránu příjemné čtení :-). Také vítám novou nevěstinku Zuzku :-). Máte toho zařízeného celkem dost od srpna. Jsou věci, který se stejně nedaj zařizovat dřív jak po novém roce, což je škoda .... :-( ... :-). Pájo koukala jsem na šatky. Oboje jsou pěkný. Víc by se mi asi líbila 2. Je to asi těžký se rozhodnout, to mě ještě čeká. A jak píše Zuzka, názorů je spousta, důležitý je aby ses v nich líbila hlavně sama sobě a cítila se v nich. Že se budeš líbit ženichovi, ať si vezmeš kterékoli, o tom nepochybuju. Luci taky si myslím, že na těch fotkách by se nemělo příliš šetřit, je to fakt památka a jestli je ten chlap dobrej, tak to stojí za to. Tak jste něco ušetřili na prstýnkách, tak si můžete dovolit se někde rozšoupnout;-). Nemám ráda když mi někdo ukazuje fotky na počítači, papírová fotka je prostě papírová. Můžeš si je v klidu prohlížet a koumat si nad nimi. Album si budeš pak dělat sama nebo vám ho udělá fotograf? Tak mějte pěkný den a víkend, nám teď doma nějak blbne internet, tak se asi dostanu až v pondělí ráno ... pa
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, Pájo, já jsem zase koukala na ty fotečky šatů a jsem pro ty včerejší první (plyzované) u těch druhých mi připadá že jsi "přeštíplá" v pase. Ty plyzované jsou jdenoduché, krásné a jistě pohodlné. Když jsem měla na sobě plyzované,byly hooodně pohodlné a tím pádem favoritky až do konce. Jani, fotograf je výbornej a nechceme měnit za žádnou cenu. Takže jak říkáš, tam jsme ušetřili a tady se rozšoupnem,ale nám to za to stojí. No nic jdu pracovat,tak se mějte krásně a doufám,že bude zaes co číst :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to už jsem tu hooooooodně dlouho nebyla. Ale bylo plno starostí - lítání po doktorech s přítelem, hledání nové práce, atd. Zdraví už je zpět, do nové práce nastupuju už v pondělí. Tak snad už bude dobře. U nás co se svatebních příprav týče, žádné velké pokroky. Jen včera jsem si konečně vybrala šaty a zaplatila jsem zálohu, aby mi to náhodou nevrtalo v hlavě, ale myslim, že jsem vybrala dobře. Hned je přidám do alba. Máme seznam hostů, vychází nám asi 50. Dneska možná ještě dojedu okouknout a přeměřit sál, abychom mohli vymyslet uspořádání stolů atd. My asi do těch ocelových nebo titanových prstýnků půjdem, protože přítel ho nosit kvůli práci nemůže. Nelpím na zlatě, stříbro nemám moc ráda. A navíc, přítel je starosta dobrovolných hasičů, tak mě z toho snad taky v nejhorším vystřihnou... :-D . To je prozatím asi vše, teď stejně budou Vánoce, budeme mít jiné starosti a radosti a pak už to půjde rychle, žádné odkládání.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak jsem si dnes koupila botky, už jsou v albu..nejsou tak krásné, ale já už pak nevyužiju a hlavně tolik vidět nebudou, takže vzhledem k tomu, že stály jen 299 Kč, tak jsem moc spokojená! Hanunko, šatičky jsou moc hezké a sluší ti!
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím, že se tu zas tak nic důležitého za těch pár dní neodehrálo,co jsem tu nebyla, tak aspoň jsem nemusela tolik dočítat, což je fajn. Teda vlastně kromě toho, že Hanča si vybrala krásné šatky :-) a po delší době ji zdravím a Zuzka má nové botky. Zuzi, ty stříbrné spony se mi tam moc nelíbí, ale zas jak říkáš, pro tvůj účel službu splní, takže si myslím,že dobré. Tvé očekávání boty splnily a to je hlavní. Já si chci koupit takové, které budu moci pak dále nosit, tak si chci vybrat nějaké hezké, které pak využijí třeba na plesy a jiné příležitosti. Půl listopadu máme skoro za námi, tak asi brzy napíšu do toho mého salonku jestli už jim náhodu nedošla ta nová kolekce. Má přijít sice až koncem listopadu, ale to už bude za chvilku a co kdyby náhodou dorazila dříve :-D Pokouší se o mě nějaký bacil, tak doufám,že nebudu nemocná. Celý týden mě držela rýma a kýchání a teď mě začíná pobolívat pro změnu zase v krku a začíná kašel. :-( Asi si půjdu vymčkat citronovou šťávu. tak zatím pa a možná ještě večer nakuknu.
Odpovědět
Profilova fotka
Hani, ty tvoje vybrané šatky mi přijdou trošku podobné těm na druhé fotce, kde máš napsáno, že ti jako první padly do doka. Přijdou mi jako podobný typ šatů....Jsou vážně moc hezké a moc ti sluší :-) !
Odpovědět
Ahoj, my budeme mít svatbu 24.4.2010 na Malém nádvoří Průhonického zámku :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, dneska dnes bylo krásně, byli jsme se podívat na trzích a koupila jsem tam pár maličkostí pod stromeček.. no, na těch fotkách to asi není moc vidět, ale na těch páskách na botách jsou takové sponky ozdobené kamínkama, tak to docela jdeza ty prachy :-D ale kupodivu jsou docela pohodlné.. já si stejně chci koupit ještě nějaké baleríny, tak uvidíme.. no, já bych je neunosila, ne v téhle barvě, to radši černé. jinak vítám další nevěstu Aliwellu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jsem Peťovi oznámila,že asi fotograf zdražil a trošku ho to naštvalo,tak uvidíme co mi ještě odpoví na kolik doopravdy tento balíček zdražil...doufám,že nebudeme hledat ještě jiného fotografa...to by mě asi kleplo a bylo by mi to hlavně líto,takže doufám,že to bude doopravdy v pohodě a nějak se dohodnem. Zuzko, botičky se mi líbí, já jsem na podobné koukala v Deichmanu a moc se mi líbily,ale neměli mojí velikost.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, vidím, že dnes jsem tu prva, ale není u mně nic nového, takže nemám o čem psát :-( Tak počkám až co hodíte do placu :-D Luci, kdo ví jestli i my nebudeme hledat nového fotografa, protože Pavlík se ještě k tomu nedostal, aby tomu našemu kamarádovi zavolal, ale snad na nás nezapomněl a nic mu do toho našeho termínu nevlezlo. Doufám? :-( A já mu volat nechci, protože je to spíš takový vzdálenější kamarád, tak je lepší, když bude volat chlap chlapovi, tak to chcu nechat na Pavlovi, ať má taky nějaké zásluhy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak když jsme včera probírali toho fotografa,tak jsme zatím řekli,že si ho necháme a čekáme až mi pošle nové ceny. A když by to bylo ještě víc,tak asi jdeme do někoho jiného,ale za těch 10 bysme si ho nechali. Jinak u mě taky nic nového. Dnes jsem si zadělala na perníčky a natakové větrníčky,tak už se pomaličku pustím do pečení. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, kde jsou ty časy, kdy to tady pořádně žilo, že? Vidím, že kdybychom to tady na pár dni uzavřeli, tak si asi nic neděje. Ale věřím, že to tady brzy zase ožije. A abych pravdu řekla,tak mě to i teď tako vyhovuje, jak to je ;-), protože nemám vůbec čas jsem chodit. A i když si chvilku najdu, tak nemám o čem psát a oč se s vámi podělit. Ale po Vánocích to rozjedem na plný pecky!!!! :-D Mějte se, pa Taky se Luci asi už příští týden pustím do perníčků, které chci dělat s dětmi ve škole. Našla jsem si recepty na nějaké měkké perníčky, tak jsem teda zvědavá. Pak ti řeknu, zda opravdu byly měkké.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já taky neměla čas se sem dostat. Ale dnes jsme pokročili, koupili jsme oblek ženichovi. Jinak taky sháním boty, zatím mě žádné nenadchly.
Odpovědět
Ahojda holky. Zdravím po víkendu a volném svátečku - nebylo by špatný mít takové volno každý týden :-). Hani šaty jsou moc krásný, moc ti to sluší. Já jedu na šatky příští pondělí. Dneska jsem si volala do salonu, tak se ani nemusím ohlašovat nic, prostě jen dorazit. Tak zatím to mám v plánu příští pondělí. Vezmu si půl dne dovolené a budu se kochat. Začínám být mírně nervozní, ani sama nevím proč. A bojím se že si nevyberu nebo nebudu chtít vybrat ty co mi třeba doporučí. Zatím jedu sama a příští návštěvu budu brát poradkyni z řad kamarádek. Jinak jak píše Romča nic moc se neděje. Teď se spíš soustředím na Vánoce. Příští týden už chci udělat výzdobu, podívat se po nějakých dárcích ... Vítám novou nevěstu Aliwellu. Jen ať nás je hodně moc. Duben je pěkněj měsíc. Luci u toho fotografa je zdražení mrzuté, ale tak snad na víc jak 10 to nevytáhne, abyste si ho mohli nechat. Zuzce gratuluji k obléknutí ženicha. Nás tohle taky ještě čeká. A vzhledem ke vztahu Leoš - oblek si to asi dost užiju. Snad nebude dělat scény :-). A druhé Zuzce chválím botičky, jsou pěkný. Já právě pořád přemýšlím jestli nějaký na podpatku nebo jen balerínky ... Tak se zatím mějte páček
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, včera jsme byli s Peťulkou utrácet a pak jsem pekla perníčky a jeden druh cukrovíčka a zadělala na další,takže už se to bude pomalu rozjíždět. Holky taky žádné novinky nemám, snad jen tu bižu,ale myslela jsem,že vám ji vyfotím až budu mít naušnice,ale asi bude lepší,když to vyfotím už teď aby jste se mohli pokochat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, my budeme mít svatbu 17.4.2010 na zámku ve Vizovicích. To má zrovna přítel narozeniny,takže si to bude líp pamatovat :-) Jinak tyhle stránky jsou super strašně moc inspirací a nápadů.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda holky, tak u mne taky žádné novinky, jen si každý den beru na chvilku boty, abych je rozchodila a hlavně si zvykla :-D Luci, mohla bys mně taky poslat recept na perníčky? těším se, až vyfotíš bižu :-) co se obleku týče, tak u nás to bude taky zajímavé jaancii :-D vítám jutu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
guganko - závidím ti, že už máte oblek. Nás to teprvé čeká a taky už bych to ráda měla za sebou. Nemám sice strach z toho zkoušení, protože Pavlík vůči oblekům nemá žádné výhrady, ale chtěla už bych to mít za sebou a jednu další starost z krku. Máme v plánu se po něm podívat v té Vídni, jak jsem už se o tom tady možná jednou zmiňovala, tak uvidíme?Kež by se to podařilo?Měla bych velkou radost x-) Fotečku obleku asi nemáš, že?A jak se vlastně jmenuješ?Je vlastně teď jsem vzpomněla - Zuzka,že?A jakou mám barvu, značka, a cena? :-D Taky vítám novou nevěstinku a brzy přidej nějaké fotečky do albíčka, ať se můžem kochat novinkami.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem pár obrázků vložila do alba a budu přidávat :-) nejhorší je,že je tolik překrásných věcí, že už nevím co vybrat. Jistou máme barvu. Chceme růžovou a svatební tabule bude ještě dozdobena světle zelenými doplňky. JInak ženich už oblek má koupený, ale já mám dilema s šatama. Už jsem měla jedny úžasné vybrané, jenže jsme před nedávnem byli na svatbě a známá je tam měla ze stejného salónu a všechno k tomu(aniž by o tom věděla,že je chci taky). Přítel a část rodiny je viděla,tak mi přijde,že si je nemůžu vzít. Jelikož to byla láska na první pohled, tak jsem je obrečela a vybíram další,ale nemůžu nic tak úchvatného najít a i když je času dost, jsem z toho nesvá :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Jutu - jak se jmenuješ? nesmutni :-) zajdi si do salonu a uvidíš, že se ti jich bude líbit a kdyby ne, tak si tamty vezmeš..třeba si to už tak moc nebudou pamatovat, ale stejně si myslím, že si vybereš nakonec jiné a budeš spokojená!! teď najíždějí nové kolekce, takže bude z čeho vybírat.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to je škoda a raděj se poóhledni po jiných, asi by to nebylo vhodné. Jistě najdeš nové a ještě krásnější! Já i přesto, že už mám šatky vybrané, tak se chci jít do salonu podívat ještě na novou kolekci. Včera jsem psala do salonu mail, zda už náhodou kolekce nepřišla, i když měla příjít až koncem listopadu, ale dnes mi psala paní mail, že kolekce už dorazila, jupííí :-D Takže hned napíšu kámošce, až bude mít někdy čas, abychom tam zajeli. Snad to bude co nejdříve, protože už teď jsem nedočkavá :-D Mohla bych tam zajít i sama klidně hned zítra, ale raděj tam chci jít z tou kamarádkou, takže budu muset ještě pár dní snad ne týdnů vydržet :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zdh- Jmenuji se Jitka. Mám asi 15 fotek v dalších šatech,ale nic. Ne že by nebyly pěkné, ale není to ono :-S Byla jsem v dalších asi 2 salonech,ale díky tomu, že v prvním mám už danou zálohu, tak mě to trošku omezuje, ale snad vyberu. Prý mi paní může objednat z katalogu, které se mi líbí, ale to nechávám jako poslední možnost. rumisek: taky raději chodím po salonech s kamaradkou. Byla jsem i sama, jenže to není ono a hodnotit šaty pak podle fotek a ne na živo je o ničem. A taky to holky máte tak, že by jste nejraději do těch salonů chodili každý měsíc a zkoušeli a zkoušeli? mě už je úplně blbé, že tam půjdu po čtvté :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?